ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:01

Nora Gjakova siguron një medalje, kalon në finale të Budapest GP

Nora Gjakova siguron një medalje, kalon në finale të Budapest GP
Gjakova, e cila në Grand Prix Budapest garon në kategorinë deri në 57 kilogramë, ka siguruar finalen e këtij turneu, shkruan . Në raundin e parë të këtij turneu, Gjakova kaloi pa duel, kurse në raundin e dytë mposhti ...
Lajminet | 12-Jul-2019 15:09
Gjakova, e cila në Grand Prix Budapest garon në kategorinë deri në 57 kilogramë, ka siguruar finalen e këtij turneu, shkruan . Në raundin e parë të këtij turneu, Gjakova kaloi pa duel, kurse në raundin e dytë mposhti ...

Edhe Nora Gjakova i siguron Kosovës medalje në Grand Prixin e Budapestit
Nora Gjakova e ka ndjekur hapin e Distria Krasniqit në Grand Prixin e Budapestit, në Hungari, duke u kualifikuar në finale të kategorisë deri në 57 kilogramë. Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, e mposhti me ippon ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 15:09
Nora Gjakova e ka ndjekur hapin e Distria Krasniqit në Grand Prixin e Budapestit, në Hungari, duke u kualifikuar në finale të kategorisë deri në 57 kilogramë. Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, e mposhti me ippon ...

Distria Krasniqi në finale të Grand Prixit të Budapestit
Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të shkojë në finale, por Distria Krasniqi ia ka arrit një gjë të tillë në grand Prixin e Budapestit. Xhudistja pejane ka nisur furishëm garat në Hungari, duke i mposhtur një pas një ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 15:06
Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të shkojë në finale, por Distria Krasniqi ia ka arrit një gjë të tillë në grand Prixin e Budapestit. Xhudistja pejane ka nisur furishëm garat në Hungari, duke i mposhtur një pas një ...

Distria Krasniqi në finale, Majlinda Kelmendi lufton për medaljen e bronztë
Distria Krasniqi është kualifikuar në finale të kategorisë -48 kilogramë në Grand Prixin e xhudos, që po mbahet në Budapest të Hungarisë. Distria mposhti me Ippon, spanjollen, Julia Figueroa. Në finale takohet me Funa ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 15:04
Distria Krasniqi është kualifikuar në finale të kategorisë -48 kilogramë në Grand Prixin e xhudos, që po mbahet në Budapest të Hungarisë. Distria mposhti me Ippon, spanjollen, Julia Figueroa. Në finale takohet me Funa ...

Distria Krasniqi në finale, Majlinda Kelmendi lufton për medaljen e bronztë
Distria Krasniqi është kualifikuar në finale të kategorisë -48 kilogramë në Grand Prixin e xhudos, që po mbahet në Budapest të Hungarisë. Distria mposhti me Ippon, spanjollen, Julia Figueroa. Në finale takohet me Funa ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 15:01
Distria Krasniqi është kualifikuar në finale të kategorisë -48 kilogramë në Grand Prixin e xhudos, që po mbahet në Budapest të Hungarisë. Distria mposhti me Ippon, spanjollen, Julia Figueroa. Në finale takohet me Funa ...

Distria Kransiqi kalon në finale të ‘Grand Prix Budapest 2019’
Xhudistja jonë Krasniqi arrit që të kalojë në gjysmëfianle të ‘Grand Prix Budapest 2019’. Distria e mposht kinezen LI me Ippon dhe siguroi gjysmëfinalen, përcjellë GazetaBlic. Krasniqi me këtë fitore është kualifikuar ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 14:57
Xhudistja jonë Krasniqi arrit që të kalojë në gjysmëfianle të ‘Grand Prix Budapest 2019’. Distria e mposht kinezen LI me Ippon dhe siguroi gjysmëfinalen, përcjellë GazetaBlic. Krasniqi me këtë fitore është kualifikuar ...

Distria Krasniqi e jashtëzakonshme, e arrin finalen Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit shfaqi...
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit shfaqi formë të mrekullueshme Në gjysmëfinale, ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 14:57
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit shfaqi formë të mrekullueshme Në gjysmëfinale, ...

Distria Krasniqi e jashtëzakonshme ja çfarë bën në Hungari
Derisa Majlinda Kelmendi dështoi në gjysmëfinale, xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit ...
Zeri | 12-Jul-2019 14:57
Derisa Majlinda Kelmendi dështoi në gjysmëfinale, xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit ...

Majlinda pëson humbje në gjysmëfinalen e Hungarisë
Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të gjej veten në finalen e Grand Prixit të Budapestit. Xhudistja pejane ka pësuar humbje në gjysmëfinalen e kategorisë deri në 52 kilogramë në garat e Hungarisë. Garuesja jonë ka humbur ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 14:50
Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të gjej veten në finalen e Grand Prixit të Budapestit. Xhudistja pejane ka pësuar humbje në gjysmëfinalen e kategorisë deri në 52 kilogramë në garat e Hungarisë. Garuesja jonë ka humbur ...

Majlinda Kelmendi humb në gjysmëfinale
Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi është mposhtur në gjysmëfinale të Grand Prixit të Hungarisë nga japonezja Chishima Meada, shkruan Zëri.info. Tash Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë ...
Zeri | 12-Jul-2019 14:54
Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi është mposhtur në gjysmëfinale të Grand Prixit të Hungarisë nga japonezja Chishima Meada, shkruan Zëri.info. Tash Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë ...

Distria mposht edhe spanjollen Juliana, kalon në finale
Distria Krasniqi nuk di të ndalet, ajo ka arritur që ta mposht spanjollen Juliana Figueroa. Krasniqi ka mposhtur Figueran në sekondat e parë të ndeshjes me Ippon. Distria me këtë fitore ka arritur që të kualifikohet në ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 14:54
Distria Krasniqi nuk di të ndalet, ajo ka arritur që ta mposht spanjollen Juliana Figueroa. Krasniqi ka mposhtur Figueran në sekondat e parë të ndeshjes me Ippon. Distria me këtë fitore ka arritur që të kualifikohet në ...

14:45 Majlinda Kelmendi humb në gjysmëfinale, tani garon për medaljen e bronztë Majlinda Kelmendi do të synojë ta...
Majlinda Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë deri në 52 kilogramë në Grand Prixin e Hungarisë, pasi pësoi disfatë në gjysmëfinale të kësaj gare. Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, u ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 14:51
Majlinda Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë deri në 52 kilogramë në Grand Prixin e Hungarisë, pasi pësoi disfatë në gjysmëfinale të kësaj gare. Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, u ...

Pas Majlindës, Distria e Nora në gjysmëfinale të Hungarisë
Xhudistet tona me sukses po arrijnë të paraqiten në garat e sivjetme të xhudos të Grand Prix të Budapestit. Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi tashmë janë në gjysmëfinale të garave në Hungari. Distria ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 14:35
Xhudistet tona me sukses po arrijnë të paraqiten në garat e sivjetme të xhudos të Grand Prix të Budapestit. Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi tashmë janë në gjysmëfinale të garave në Hungari. Distria ...

Distria Krasniqi kalon në finale të Grand Prix Budapest
Xhudistja kosovare ka korrur tjetër sukses të madh, duke siguruar finalen në Grand Prix Budapest, në kategorinë deri në 48 kilogramë, shkruan . Për të kaluar në fazën finale, ku Distria do të fitojë së paku medaljen e ...
Lajminet | 12-Jul-2019 14:50
Xhudistja kosovare ka korrur tjetër sukses të madh, duke siguruar finalen në Grand Prix Budapest, në kategorinë deri në 48 kilogramë, shkruan . Për të kaluar në fazën finale, ku Distria do të fitojë së paku medaljen e ...

Distria Krasniqi e jashtëzakonshme, e arrin finalen
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit shfaqi formë të mrekullueshme. Në gjysmëfinale, ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 14:50
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur në finale të kategorisë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë, pasi që gjatë gjithë rrugëtimit shfaqi formë të mrekullueshme. Në gjysmëfinale, ...

‘Grand Prix Budapest 2019’: Majlinda nuk ia del përball japonezes Chishima
Nora Gjakova ka arritur që ta mposht Ivelina Ilieva nga Bullgaria. Nora Gjakova edhe pse ka marrë një karton (shido) ka mposhtur bullgaren me Ippon. Gjakova me këtë fitore kalon në gjysmëfinale. Të njëjtin ritëm si ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 14:47
Nora Gjakova ka arritur që ta mposht Ivelina Ilieva nga Bullgaria. Nora Gjakova edhe pse ka marrë një karton (shido) ka mposhtur bullgaren me Ippon. Gjakova me këtë fitore kalon në gjysmëfinale. Të njëjtin ritëm si ...

Kelmendi, Gjakova e Krasniqi triumfojnë edhe në përballjet e dyta në Hungari
Xhudistet tona me sukses po arrijnë të paraqiten në garat e sivjetme të xhudos të Grand Prix të Budapestit. Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kanë fituar edhe në përballjet e dyta në Hungari. Kelmendi ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 13:53
Xhudistet tona me sukses po arrijnë të paraqiten në garat e sivjetme të xhudos të Grand Prix të Budapestit. Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kanë fituar edhe në përballjet e dyta në Hungari. Kelmendi ...

Majlinda Kelmendi humb në gjysmëfinale, tani garon për medaljen e bronztë
Majlinda Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë deri në 52 kilogramë në Grand Prixin e Hungarisë, pasi pësoi disfatë në gjysmëfinale të kësaj gare. Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, u ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 14:44
Majlinda Kelmendi do të synojë ta fitojë medaljen e bronztë të kategorisë deri në 52 kilogramë në Grand Prixin e Hungarisë, pasi pësoi disfatë në gjysmëfinale të kësaj gare. Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, u ...

Majlinda Kelmendi mposhtet në gjysmëfinale, synon të bronztën nga repesazhi
Mbretëresha e xhudos në këtë kompeticion po garon në kategorinë deri në 52 kilogramë, ku nga fillimi shihej si favorite për triumfin, shkruan . Kelmendi në rrugëtimin e saj deri në gjysmëfinale mposhti meksikanen Luz ...
Lajminet | 12-Jul-2019 14:44
Mbretëresha e xhudos në këtë kompeticion po garon në kategorinë deri në 52 kilogramë, ku nga fillimi shihej si favorite për triumfin, shkruan . Kelmendi në rrugëtimin e saj deri në gjysmëfinale mposhti meksikanen Luz ...

Edhe Distria Krasniqi e arrin gjysmëfinalen në Grand Prix të Budapestit
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi e ka vazhduar me fitore rrugëtimin në kategorinë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë. Tanimë ajo e ka siguruar një vend në gjysmëfinale. Lexoni edhe: Pas ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 14:31
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi e ka vazhduar me fitore rrugëtimin në kategorinë deri në 48 kilogramë të Grand Prixit të Budapestit të Hungarisë. Tanimë ajo e ka siguruar një vend në gjysmëfinale. Lexoni edhe: Pas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved