ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 15:44

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...
Gazeta Monitor | 12-Jul-2019 12:18
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...

Mbledhja e kryesisë mbahet pa LDK-në e LVV-në
Dy partitë opozitare LDK-ja dhe LVV-ja kanë bojkotuar mbledhjen e sotme të kryesisë së Kuvendit të Kosovës raporton "Zeri.info". Ndërkohë partia tjetër opozitare, PSD po merr pjesë në këtë mbledhje të rregullt të ...
Zeri | 12-Jul-2019 12:09
Dy partitë opozitare LDK-ja dhe LVV-ja kanë bojkotuar mbledhjen e sotme të kryesisë së Kuvendit të Kosovës raporton "Zeri.info". Ndërkohë partia tjetër opozitare, PSD po merr pjesë në këtë mbledhje të rregullt të ...

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve. ...
InFokusi | 12-Jul-2019 11:59
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve. ...

LDK e VV e bojkotojnë mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit
Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, njofton Klan Kosova. Dy partitë tjera opozitare LDK e VV e kanë ...
Lajminet | 12-Jul-2019 11:56
Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, njofton Klan Kosova. Dy partitë tjera opozitare LDK e VV e kanë ...

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 11:53
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...
Klan Kosova | 12-Jul-2019 11:46
Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, ...

Letër e hapur deputetëve të Kosovës: Ndërtimi i “Kosovës së Re” po mbahet sekret
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...
Monitor | 12-Jul-2019 09:47
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...

LDK e Vetëvendosje bojkotojnë mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit
Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit. Në këtë mbledhje përveç pozitës e PSD-së, nuk janë duke marrë pjesë dy partitë opozitare LDK e Vetëvendosje. Kujtojmë se javën e kaluar mbledhja e kryesisë ka dështuar për ...
Arbresh | 12-Jul-2019 11:46
Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit. Në këtë mbledhje përveç pozitës e PSD-së, nuk janë duke marrë pjesë dy partitë opozitare LDK e Vetëvendosje. Kujtojmë se javën e kaluar mbledhja e kryesisë ka dështuar për ...

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë
11:42, 12 Korrik 2019 Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një ...
Medial | 12-Jul-2019 11:46
11:42, 12 Korrik 2019 Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një ...

Mblidhet kryesia e Kuvendit
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. LEXO EDHE: Detaje nga vdekja e tmerrshme e 12-vjeçarit që u gjet pranë bërllokut Mbledhja ...
Zeri | 12-Jul-2019 08:27
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. LEXO EDHE: Detaje nga vdekja e tmerrshme e 12-vjeçarit që u gjet pranë bërllokut Mbledhja ...

Mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
Në Kuvendin e Kosovës sot do të mbahet mbledhja e Kryesisë. Në këtë mbledhje, pikë e rendit është shqyrtimi i çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i Kryesisë. Mbledhja nis në ora 11:00
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 08:16
Në Kuvendin e Kosovës sot do të mbahet mbledhja e Kryesisë. Në këtë mbledhje, pikë e rendit është shqyrtimi i çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i Kryesisë. Mbledhja nis në ora 11:00

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit
Sot nga ora 11:00 është paraparë që në Kuvendin e Kosovës të mbahet mbledhja e kryesisë së Kuvendit. Aty do të shqyrtohet çështja vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. Source
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 08:10
Sot nga ora 11:00 është paraparë që në Kuvendin e Kosovës të mbahet mbledhja e kryesisë së Kuvendit. Aty do të shqyrtohet çështja vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. Source

Sot mblidhet kryesia e Kuvendit
Sot nga ora 11:00 është paraparë që në Kuvendin e Kosovës të mbahet mbledhja e kryesisë së Kuvendit. Aty do të shqyrtohet çështja vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. /Lajmi.net/
Lajminet | 12-Jul-2019 08:10
Sot nga ora 11:00 është paraparë që në Kuvendin e Kosovës të mbahet mbledhja e kryesisë së Kuvendit. Aty do të shqyrtohet çështja vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. /Lajmi.net/

Sot mblidhet kryesia e Kuvendit
Përmes një njoftimi për media, Kuvendi i Kosovës ka lajmëruar për mbajtjen e mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit sot duke filluar nga ora 12:00. Kjo është mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit për sesionin pranveror të ...
GazetaBlic | 22-Jan-2016 07:34
Përmes një njoftimi për media, Kuvendi i Kosovës ka lajmëruar për mbajtjen e mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit sot duke filluar nga ora 12:00. Kjo është mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit për sesionin pranveror të ...

Mblidhet kryesia e Kuvendit
Ka filluar takimi konsultativ i kryesisë ku po diskutohet për përmbajtjen e tryezës qe mbahet nesër. Në takim është edhe Shpejtim Bulliqi dhe deputete tjerë iniciues te debatit. Ndër të tjera në këtë mbledhje të ...
Arbresh | 02-Aug-2016 17:54
Ka filluar takimi konsultativ i kryesisë ku po diskutohet për përmbajtjen e tryezës qe mbahet nesër. Në takim është edhe Shpejtim Bulliqi dhe deputete tjerë iniciues te debatit. Ndër të tjera në këtë mbledhje të ...

?Mblidhet kryesia e Kuvendit
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. Mbledhja është paraparë të mbahet sot me fillim prej orës 11:00 në Kuvendin e Kosovës.
Arbresh | 12-Jul-2019 07:34
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë. Mbledhja është paraparë të mbahet sot me fillim prej orës 11:00 në Kuvendin e Kosovës.

Mblidhet kryesia e Kuvendit
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë.
Kosova Press | 12-Jul-2019 07:28
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mblidhet për shqyrtimin e çështjeve vijuese administrative nga fushëveprimi i kryesisë.

Mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
Sot do të mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës.Në komunikatën për media, shërbimi për shtyp i Kryesisë ka njoftuar për pikat që do të diskutohen në këtë mbledhje. R e n d i i d i t ë s Miratimi i procesverbalit nga ...
Arbresh | 23-Feb-2017 08:43
Sot do të mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës.Në komunikatën për media, shërbimi për shtyp i Kryesisë ka njoftuar për pikat që do të diskutohen në këtë mbledhje. R e n d i i d i t ë s Miratimi i procesverbalit nga ...

Shoqëria civile – deputetëve: Procesi i ndërtimit të ‘Kosovës së Re’ po mbahet i mbyllur
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...
Gazeta Monitor | 11-Jul-2019 14:50
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...

Letër e hapur deputetëve të Kuvendit të Kosovës: Procesi i ndërtimit të termocentralit ‘Kosova e Re’, po mbahet i mbyllur
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 13:36
Grupi i organizatave të shoqërisë civile, i kanë bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që konform kompetencave që ua garanton Kushtetuta, të kërkojnë nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik publikimin e të gjitha ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved