ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:22

KQZ hap 11 kuti në Lezhë, PD: Hapja e këtyre kutive, manovra e radhës!

KQZ hap 11 kuti në Lezhë, PD: Hapja e këtyre kutive, manovra e radhës!
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar rinumërimin e 11 kutive të votimit në Qarkun e Lezhës por sipas këshilltarit ligjor të Partisë Demokratike Ivi Kaso, hapja e këtyre kutive ishte manovra e rradhës për të ...
RTSH | 12-Jul-2019 15:11
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar rinumërimin e 11 kutive të votimit në Qarkun e Lezhës por sipas këshilltarit ligjor të Partisë Demokratike Ivi Kaso, hapja e këtyre kutive ishte manovra e rradhës për të ...

Hapja e 11 kutive të Lezhës, PD: Teatër qesharak i 4 kamikazëve të Ramës
Partia Demokratike ka reaguar pas hapjes në Komisioni Qendror të Zgjedhjeve të kutive në 11 Qendra të Votimit të Bashkisë së Lezhës. Në një dalje për mediat, Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso, ka ...
Lapsi | 12-Jul-2019 15:10
Partia Demokratike ka reaguar pas hapjes në Komisioni Qendror të Zgjedhjeve të kutive në 11 Qendra të Votimit të Bashkisë së Lezhës. Në një dalje për mediat, Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso, ka ...

Kaso: KQZ bëri teatër sot, opozita ka denoncuar mbushjen e kutive dhe jo numërimin
Sekretari për Çështjet Zgjedhore i PD-së, Ivi Kaso e ka quajtur teatër qesharak mbledhjen numërimin e sotëm të votave në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, që u bë për t’u hedhur hi syve shqiptarëve për të vërtetën e ...
Politiko | 12-Jul-2019 15:06
Sekretari për Çështjet Zgjedhore i PD-së, Ivi Kaso e ka quajtur teatër qesharak mbledhjen numërimin e sotëm të votave në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, që u bë për t’u hedhur hi syve shqiptarëve për të vërtetën e ...

KQZ refuzon transparencën nëpërmjet akteve qesharake të hapjes së disa kutive të votimit, pa hapur kutinë e materialeve zgjedhore
KQZ refuzon transparencën nëpërmjet akteve qesharake të hapjes së disa kutive të votimit, pa hapur kutinë e materialeve, ku gjendet lista e zgjedhësve. • Opozita nuk ka kontestuar numërimin, por mbushjen e kutive për ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 15:04
KQZ refuzon transparencën nëpërmjet akteve qesharake të hapjes së disa kutive të votimit, pa hapur kutinë e materialeve, ku gjendet lista e zgjedhësve. • Opozita nuk ka kontestuar numërimin, por mbushjen e kutive për ...

“Nuk u hap kutia sekrete”! PD: KQZ fsheh manipulimin, teatër!
Sekretari për Çështjet Zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso, ka deklaruar se KQZ luajti sot një teatër qesharak me hapjen e disa kutive të votimit. Në një dalje për media, Kaso tha se KQZ nuk ka hapur kutinë e ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 14:45
Sekretari për Çështjet Zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso, ka deklaruar se KQZ luajti sot një teatër qesharak me hapjen e disa kutive të votimit. Në një dalje për media, Kaso tha se KQZ nuk ka hapur kutinë e ...

PS: Alibia për parregullsi në zgjedhje mori goditje përfundimtare
Partia Socialiste e konsideron rezultatin e rinumërimit të kutive në Lezhë, si prova më e mirë që shkatërron alibinë për parregullsi në 30 qershor. Zëdhënësja e Kryesisë, Elisa Spirapali tha se edhe ato pak vota të ...
ABCNews | 12-Jul-2019 14:57
Partia Socialiste e konsideron rezultatin e rinumërimit të kutive në Lezhë, si prova më e mirë që shkatërron alibinë për parregullsi në 30 qershor. Zëdhënësja e Kryesisë, Elisa Spirapali tha se edhe ato pak vota të ...

Rinumërimi i Lezhës/ Eduard Ndocaj: KQZ institucion kriminal
Pas përfundimit në KQZ të numërimit të votave në 11 KZAZ në bashkinë e Lezhës, i mënjëhershëm ka qënë reagimi nga “ankimuesi” Eduart Ndocaj, i cili përmes një video të shpërndarë në profilin e tij facebook, e ka ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 14:33
Pas përfundimit në KQZ të numërimit të votave në 11 KZAZ në bashkinë e Lezhës, i mënjëhershëm ka qënë reagimi nga “ankimuesi” Eduart Ndocaj, i cili përmes një video të shpërndarë në profilin e tij facebook, e ka ...

KQZ hap 11 kuti në Lezhë, Ndreu: As edhe një votë më tepër, hapini të gjitha
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, fitues në zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas hapjes së kutive të 11 qendrave të votimit në këtë bashki nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndreu thekson se nuk ka as edhe ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 14:12
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, fitues në zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas hapjes së kutive të 11 qendrave të votimit në këtë bashki nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndreu thekson se nuk ka as edhe ...

Spiropali: Rinumërimi në Lezhë tregon se procesi ka qenë perfekt. Alibia e ngritur për parregullsi në 30 qershor ka marrë një goditje përfundimtare
Ne nje deklarate te dhene per shtyp nga selia e PS, Elisa Spiropali ne cilesine e zedheneses se kryesise se PS, ka bere pubike faktet qe rrezojne te gjitha pretentimet e PD per tjetersim vote ne zgjedhjet e 30 ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 13:45
Ne nje deklarate te dhene per shtyp nga selia e PS, Elisa Spiropali ne cilesine e zedheneses se kryesise se PS, ka bere pubike faktet qe rrezojne te gjitha pretentimet e PD per tjetersim vote ne zgjedhjet e 30 ...

“Hap kutitë”, Vasili i nxjerr videon Ramës: Neveri të dëgjosh deklaratat e sotme e këtij dënglaxhiu
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ashpër lidhur me refuzimin që anëtarët e Partisë Socialiste në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve i bënë kërkesës së paraqitur nga kryetari i këtij komisioni, Klement Zguri ...
Telegraf | 12-Jul-2019 13:51
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ashpër lidhur me refuzimin që anëtarët e Partisë Socialiste në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve i bënë kërkesës së paraqitur nga kryetari i këtij komisioni, Klement Zguri ...

Spiropali: Rezultatet konfirmojnë KQZ-ën, asnjë parregullsi
Ministrja Elisa Spropali në një deklaratë nga selia e Partisë Socialiste reagoi për rinumërimin e kutive në 11 qendra votimi në Lezhë pas votimeve të 30 qershorit. Rinumërimi sipas saj “ishte i rregullt dhe tregoi edhe ...
RTSH | 12-Jul-2019 14:27
Ministrja Elisa Spropali në një deklaratë nga selia e Partisë Socialiste reagoi për rinumërimin e kutive në 11 qendra votimi në Lezhë pas votimeve të 30 qershorit. Rinumërimi sipas saj “ishte i rregullt dhe tregoi edhe ...

Vasili publikon videon: Pështirosje e neveri, ç’thoshte Rama dje!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, në kohën kur ishte në opozitë dhe kërkonte hapjen e kutive të votimit. Përbri videos së publikuar në “Facebook”, Vasili shkruan se ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 13:25
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, në kohën kur ishte në opozitë dhe kërkonte hapjen e kutive të votimit. Përbri videos së publikuar në “Facebook”, Vasili shkruan se ...

Rinumërimi në Lezhë/ Spiropali: U faktua humbja e Bashës
Ministrja Elisa Spropali në një deklaratë nga selia rozë reagoi për rinumërimin e kutive në 11 qendra votimi në Lezhë pas votimeve të 30 qershorit. Rinumërimi sipas saj ishte i rregullt dhe tregoi edhe njëherë se humbës ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 13:10
Ministrja Elisa Spropali në një deklaratë nga selia rozë reagoi për rinumërimin e kutive në 11 qendra votimi në Lezhë pas votimeve të 30 qershorit. Rinumërimi sipas saj ishte i rregullt dhe tregoi edhe njëherë se humbës ...

Pjerin Ndreu sfidon kundërshtarët politikë: Hapini të gjitha kutitë
Kryebashkiaku i ri i PS në Lezhë, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas hapjes së kutive të 11 qendrave votimit në këtë bashki nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndreu shkruan në “Facebook” ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 12:21
Kryebashkiaku i ri i PS në Lezhë, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas hapjes së kutive të 11 qendrave votimit në këtë bashki nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndreu shkruan në “Facebook” ...

“Kaubojsi” i shpëton fytyrën qeverisë: 11 kutitë e hapura të Lezhës, pa “djall” brenda
KQZ hapi live 11 kuti nga Qarku Lezhë, e kjo pas një ankimimi nga kandidati Eduart Ndocaj nga Partia Konservatore, i quajtur ndryshe dhe si “kaubojsi”. Ky i fundit pretendonte se në kuti mund të gjendeshin më shumë ...
Tesheshi | 12-Jul-2019 14:20
KQZ hapi live 11 kuti nga Qarku Lezhë, e kjo pas një ankimimi nga kandidati Eduart Ndocaj nga Partia Konservatore, i quajtur ndryshe dhe si “kaubojsi”. Ky i fundit pretendonte se në kuti mund të gjendeshin më shumë ...

Rinumërimi në Lezhë/ Zëdhënësja e qeverisë: U nxorr në dritë mashtrimi i Bashës
Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka reaguar pas përfundimit të procesit të rinumërimit të kutive nga 11 qendrat e votimit të Lezhës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ). Në një deklaratë ...
Lapsi | 12-Jul-2019 13:51
Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka reaguar pas përfundimit të procesit të rinumërimit të kutive nga 11 qendrat e votimit të Lezhës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ). Në një deklaratë ...

Përfundon rinumërimi për Lezhën, 4 vota më shumë Pjerin Ndreun
Ka përfunduar rinumërimi i 11 qendrave të votimit në KQZ për bashkinë e Lezhës.
Top Channel | 12-Jul-2019 11:19
Ka përfunduar rinumërimi i 11 qendrave të votimit në KQZ për bashkinë e Lezhës.

Votat e Lezhës/ Nis hapja e kutive të 11 QV
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur ditën e sotme hapjen e kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës.
Top Channel | 12-Jul-2019 10:45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur ditën e sotme hapjen e kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës.

30 qershori/ KQZ hap sot kutitë në 11 QV në Lezhë, pritet rinumërimi
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania për të rinumëruar ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:05
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania për të rinumëruar ...

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun
LEZHË Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 22:57
LEZHË Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved