ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:32

Foto me dron, çfarë la pas katastrofa natyrore në Greqi

Foto me dron, çfarë la pas katastrofa natyrore në Greqi
Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke kanë publikuar ...
Telegraf | 12-Jul-2019 10:47
Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke kanë publikuar ...

Dimitrov shpreh ngushëllime për viktimat nga moti i lig në Greqi
Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ndërsa mbi 100 u lënduan. Në ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 10:33
Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ndërsa mbi 100 u lënduan. Në ...

Momentet e para të katastrofës në Greqi që ua morën jetën 7 personave
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 10:07
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...

Pamjet me dron, çfarë la pas katastrofa natyrore në Greqi
Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke kanë publikuar ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:03
Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke kanë publikuar ...

“Shpëtuam falë mrekullisë”! Video-Dëshmi, si nisi stuhia në Greqi
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:22
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...

Si nisi e gjithë stuhia në Greqi, dikush kapi momentet e para të katastrofës
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 09:44
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin turistik të ...

Pamje të filmuara me dron nga Halkidiki
Pas motit të keq që kaploi gjysmë ishullin Halkidiki i cili shkaktoi kaos dhe la pas vete shtatë viktima dhe një numër të madh të lënduarish, kjo është pamja e filmuar me dron e dëmeve materiale që ka shkaktuar moti i ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 09:27
Pas motit të keq që kaploi gjysmë ishullin Halkidiki i cili shkaktoi kaos dhe la pas vete shtatë viktima dhe një numër të madh të lënduarish, kjo është pamja e filmuar me dron e dëmeve materiale që ka shkaktuar moti i ...

Dimitrov shprehu ngushëllim për të pësuarit nga moti i lig në Halkidiki
Shkup, 12 korrik – Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ndërsa mbi 100 u ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 09:13
Shkup, 12 korrik – Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ndërsa mbi 100 u ...

Dimitrov shprehu ngushëllim për të pësuarit nga moti i lig në Halkidiki
Shkup, 12 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ...
Medial | 12-Jul-2019 08:02
Shkup, 12 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, shprehu ngushëllim për personat që pësuan nga moti i lig në Halkidiki, në të cilin jetën e humbën shtatë persona ...

Video e frikshme, si u shkatërrua në 10 minuta Halkidiki i Greqisë
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në një video të ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:25
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në një video të ...

Pamje të frikshme nga Greqia/Ç’mbeti në destinacionin e shqiptarëve
Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin Halkidiki, si dhe ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 09:35
Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin Halkidiki, si dhe ...

MPJ-ja publikoi numër kujdestarie nga Konsullata e përgjithshme në Selanik
Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë gadishullin Halkidiki ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:58
Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë gadishullin Halkidiki ...

Stuhia vret 7 turistë në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë
7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 14:02
7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike të ...

Tragjedi/ Stuhia e madhe godet Greqinë, vdesin 6 turistë (Foto)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra të tjerë. ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 07:37
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra të tjerë. ...

MPJ-ja publikon numër kujdestar nga Konsullata në Selanik
Selanik, 11 korrik – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë ...
Koha.mk | 11-Jul-2019 18:57
Selanik, 11 korrik – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë ...

FOTOT: Stuhia shkakton kaos në Greqinë veriore, vdesin 6 turistë, 30 të tjerë të plagosur
Moti i stuhishëm në Greqi u ka marrë jetën të paktën gjashtë turistëve në gadishullin e Halkidikit afër Selanikut. 30 të tjerë kanë mbetur të plagosur nga furtuna dhe shira të rrëmbyer që përshkuan rajonin verior të ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 09:24
Moti i stuhishëm në Greqi u ka marrë jetën të paktën gjashtë turistëve në gadishullin e Halkidikit afër Selanikut. 30 të tjerë kanë mbetur të plagosur nga furtuna dhe shira të rrëmbyer që përshkuan rajonin verior të ...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur
Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe një grua ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:46
Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe një grua ...

MPJ-ja publikoi numër kujdestarie nga Konsullata e përgjithshme në Selanik
Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e ...
Medial | 11-Jul-2019 18:32
Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e ...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...
ABCNews | 11-Jul-2019 14:33
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...

Pamje ekskluzive nga vendi turistik grek, gjithçka e shkatërruar
Një stuhi ka goditur Halkidikin e Greqisë gjatë ditës së djeshme duke i lënë të vdekur gjashtë persona. Nga raportimet në Greqi besohet që të gjithë të vdekurit janë turistë, ku në mesin e tyre edhe një romun i moshës 8 ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 16:24
Një stuhi ka goditur Halkidikin e Greqisë gjatë ditës së djeshme duke i lënë të vdekur gjashtë persona. Nga raportimet në Greqi besohet që të gjithë të vdekurit janë turistë, ku në mesin e tyre edhe një romun i moshës 8 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved