ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:32

DETAJE/ Si hyri në Shqipëri terroristi rus që luftoi për ISIS

DETAJE/ Si hyri në Shqipëri terroristi rus që luftoi për ISIS
34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. 34-vjecari ...
Lapsi | 12-Jul-2019 14:44
34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. 34-vjecari ...

Detaje, si hyri në Shqipëri terroristi rus, qëndroi në Azil
Zbulohen detaje të reja për terroristin rus, i cili fshihej në Shqipëri. 34-vjeçari Rasul Mislaev, ka hyrë në Shqipëri 4 muaj më parë nga pika kufitare e Kakavijës. Ka qëndruar në qendrën e azilit në Karrec, në qytetin ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 14:33
Zbulohen detaje të reja për terroristin rus, i cili fshihej në Shqipëri. 34-vjeçari Rasul Mislaev, ka hyrë në Shqipëri 4 muaj më parë nga pika kufitare e Kakavijës. Ka qëndruar në qendrën e azilit në Karrec, në qytetin ...

“Terroristi i heshtur”/ Si hyri në Shqipëri rusi që luftoi për ISIS
TIRANE 34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. Burime ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 14:23
TIRANE 34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. Burime ...

Si hyri në Shqipëri terroristi rus, qëndroi në Azil (Emri)
Zbulohen detaje të reja për terroristin rus, i cili fshihej në Shqipëri. 34-vjeçari Rasul Mislaev, ka hyrë në Shqipëri 4 muaj më parë nga pika kufitare e Kakavijës. Ka qëndruar në qendrën e azilit në Karrec, në qytetin ...
Telegraf | 12-Jul-2019 14:14
Zbulohen detaje të reja për terroristin rus, i cili fshihej në Shqipëri. 34-vjeçari Rasul Mislaev, ka hyrë në Shqipëri 4 muaj më parë nga pika kufitare e Kakavijës. Ka qëndruar në qendrën e azilit në Karrec, në qytetin ...

Policia e Shqipërisë arreston luftëtarin rus të Shtetit Islamik
Një shtetas rus, i akuzuar se ka luftuar për grupin militant Shteti Islamik, është arrestuar nga ana e Policisë së Shqipërisë. I arrestuari do të ekstradohet në Rusi. Policia tha se 34 vjeçari, i identifikuar si R.M, i ...
Radio Evropa e Lire | 12-Jul-2019 13:55
Një shtetas rus, i akuzuar se ka luftuar për grupin militant Shteti Islamik, është arrestuar nga ana e Policisë së Shqipërisë. I arrestuari do të ekstradohet në Rusi. Policia tha se 34 vjeçari, i identifikuar si R.M, i ...

Tiranë, arrestohet një rus për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 10:59
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
InFokusi | 12-Jul-2019 10:43
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:35
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.
Top Channel | 12-Jul-2019 09:13
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.

Luftoi për ISIS në Siri, arrestohet në Tiranë terroristi rus
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:01
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...

Arrestohet një rus për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 10:01
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

VIDEO: Arrestohet në Tiranë 34-vjeçari rus i kërkuar për terrorizëm
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:11
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 11-Jul-2019 16:32
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

I dënuar në Itali për vjedhje me dhunë, kapet 25-vjeçari në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:03
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...

U përplas me armë për trafik droge,skraparlliu kapet pas 4 vitesh
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:14
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...

“Luftë” plumbash për drogë, kapet pas 4 vitesh skraparliu
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:10
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...

Vrau fqinjin, arrestohet 55 vjeçari në Dukagjin
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.
Top Channel | 11-Jul-2019 11:43
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus, erdhi si emigrant i paligjshëm
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 09:56
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...

Vrau një vit më parë, policia arreston 55-vjecarin nga Tropoja
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 10:27
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...

Antiterrori arreston luftëtarin rus të ISIS që fshihej në Shqipëri/ VIDEO
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 09:21
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved