ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:52

AKTUALE/ Shëndeti i Angela Merkel po shqetëson gjithë Gjermaninë. Ja çfarë di publiku

AKTUALE/ Shëndeti i Angela Merkel po shqetëson gjithë Gjermaninë. Ja çfarë di publiku
E gjithë Gjermania, por edhe Evropa, kanë kthyer kokën kah Kancelarja Angela Merkel e cila dje shënoi dridhjet e treta trupore për vetëm tre javë. Megjithëse është konsultuar me mjekët për shkakun, Merkel ende nuk jep ...
Tesheshi | 12-Jul-2019 14:20
E gjithë Gjermania, por edhe Evropa, kanë kthyer kokën kah Kancelarja Angela Merkel e cila dje shënoi dridhjet e treta trupore për vetëm tre javë. Megjithëse është konsultuar me mjekët për shkakun, Merkel ende nuk jep ...

Skenarët e rinj për shëndetin e Merkel
Tre herë është parë Kancelarja gjermane Angela Merkel që të dridhet në publik. Hera e fundit ishte dy ditë më parë gjatë pritjes zyrtare me Kryeministrin finlandez. Ndërsa dje, Kancelarja Merkel kishte ndryshuar ...
TV Klan | 12-Jul-2019 13:35
Tre herë është parë Kancelarja gjermane Angela Merkel që të dridhet në publik. Hera e fundit ishte dy ditë më parë gjatë pritjes zyrtare me Kryeministrin finlandez. Ndërsa dje, Kancelarja Merkel kishte ndryshuar ...

Shëndeti i Merkelit, tema kryesore në Gjermani
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 12:49
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...

Merkel tashmë qëndron ulur edhe kur intonohet himni gjerman
Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka qëndruar e ulur ndërsa intoneheshin himnet kombëtare gjatë një ceremonie zyrtare, në dukje për të parandaluar përsëritjen e dridhjeve të pakontrollueshme përmes një ndryshimi të ...
AlbInfo | 12-Jul-2019 12:02
Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka qëndruar e ulur ndërsa intoneheshin himnet kombëtare gjatë një ceremonie zyrtare, në dukje për të parandaluar përsëritjen e dridhjeve të pakontrollueshme përmes një ndryshimi të ...

A është sëmurë? Dridhjet e Merkel po trondisin Gjermaninë
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Lapsi | 12-Jul-2019 11:49
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Shëndeti i Merkelit, tema kryesore në Gjermani
Të mërkurën sërish një atak dridhjesh Të mërkurën (10.07) kancelarja 64 vjeçare pësoi një atak të tretë me dridhje brenda pak javëve, në kohën që qëndronte në hollin e nderit të kancelarisë. Por pak pas kësaj Merkel u ...
Lajminet | 12-Jul-2019 11:21
Të mërkurën sërish një atak dridhjesh Të mërkurën (10.07) kancelarja 64 vjeçare pësoi një atak të tretë me dridhje brenda pak javëve, në kohën që qëndronte në hollin e nderit të kancelarisë. Por pak pas kësaj Merkel u ...

Të tërbuar kundër Merkelit
Të enjten Angela Merkel priti kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen. Të dy gratë i dëgjuan himnet ulur në karrige. Kjo ishte një risi Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët e saj ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:49
Të enjten Angela Merkel priti kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen. Të dy gratë i dëgjuan himnet ulur në karrige. Kjo ishte një risi Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët e saj ...

Krejt Gjermania po merret me këtë temë: Shëndetin e Merkel
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 11:13
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Merkel dhe dridhja: Himni ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:29
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

“Nuk kishte ndodhur kurrë më parë”/ Gazetari i BILD Piter Tiede shkruan për shëndetin e Merkel
Shëndeti i kancelares gjermane, Angela Merkel, po dominon lajmet jo vetëm në Gjermani, por në mbarë botën. Edhe në Shqipëri, lajmet për shëndetin e saj janë pritur me interes. Këtë herë, gazetari i njohur për ...
Standard | 12-Jul-2019 11:09
Shëndeti i kancelares gjermane, Angela Merkel, po dominon lajmet jo vetëm në Gjermani, por në mbarë botën. Edhe në Shqipëri, lajmet për shëndetin e saj janë pritur me interes. Këtë herë, gazetari i njohur për ...

Fotolajm/Himni ulur për kancelaren gjermane
Dridhjet e Angela Merkel kanë gjetur një zgjidhje. Gjatë takimit të Merkel me kryeministren daneze, Mette Frederiksen, protokolli ka menduar të zhvillojë ceremoninë ulur.
Respublica | 12-Jul-2019 11:05
Dridhjet e Angela Merkel kanë gjetur një zgjidhje. Gjatë takimit të Merkel me kryeministren daneze, Mette Frederiksen, protokolli ka menduar të zhvillojë ceremoninë ulur.

Dridhjet detyrojnë Merkelin të qëndrojë ulur gjatë himnit
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
TV Klan | 12-Jul-2019 09:47
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Merkel dhe dridhja: Himni ulur
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:45
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...

Tronditi botën me dridhjet e trupit, Merkel reagon publikisht
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 20:42
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...

Merkel dridhet përsëri, hera e tretë brenda një muaji (Video)
GJERMANI Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po kalon momente të pakëndshme dhe dhe të dukshme me shëndetin e saj. Ajo është dridhur sërish gjatë një vizite në Finlandë. Kjo është hera e tretë në pak javë që përsëritet ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 14:36
GJERMANI Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po kalon momente të pakëndshme dhe dhe të dukshme me shëndetin e saj. Ajo është dridhur sërish gjatë një vizite në Finlandë. Kjo është hera e tretë në pak javë që përsëritet ...

Merkel respekton himin e ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
ABCNews | 12-Jul-2019 09:17
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

U drodh gjatë takimit, Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës
Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin e ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 17:32
Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin e ...

VIDEO: Vijon problemet shëndetësore për Angela Merkel, dridhtet për herë të tretë në publik
Kancelarja gjermane, Angela Merkel përsëri pësoi një dridhje trupi, këtë herë gjatë pritjes me nderime ushtarake të kryeministrit finlandez, Antti Rinne. Dëshmitarë okularë raportuan se kancelarja u drodh për një kohë ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 13:29
Kancelarja gjermane, Angela Merkel përsëri pësoi një dridhje trupi, këtë herë gjatë pritjes me nderime ushtarake të kryeministrit finlandez, Antti Rinne. Dëshmitarë okularë raportuan se kancelarja u drodh për një kohë ...

Merkel respekton himin e ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Medial | 12-Jul-2019 09:37
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Merkel ndjek në karrige ceremoninë në nder të kryeministres
Kancelarja Merkel e ka kaluar e ulur ceremoninë e radhës për të pritur një kryetar shteti, një ditë pasi përjetoi sërish dridhje trupore. Të enjten ajo u shfaq e qeshur përkrah kryeministres daneze, por ndërkohë u ...
ABCNews | 11-Jul-2019 23:39
Kancelarja Merkel e ka kaluar e ulur ceremoninë e radhës për të pritur një kryetar shteti, një ditë pasi përjetoi sërish dridhje trupore. Të enjten ajo u shfaq e qeshur përkrah kryeministres daneze, por ndërkohë u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved