ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:12

7000 euro rrogë? Fevziu tregon troç se sa paguhet!

7000 euro rrogë? Fevziu tregon troç se sa paguhet!
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 12:04
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...

Fustani nga Zara u bë aq popullor, sa tani ka një llogari në Instagram!
Brandi spanjoll Zara është kthyer në ndër më popullorët anekënd botës, dhe shpesh zgjedhja e parë për ata që duan të vishen bukur e me stil, por pa shpenzuar shumë. Një nga fustanet e këtij sezoni, me prerje të lirshëm, ...
Bordo | 12-Jul-2019 12:04
Brandi spanjoll Zara është kthyer në ndër më popullorët anekënd botës, dhe shpesh zgjedhja e parë për ata që duan të vishen bukur e me stil, por pa shpenzuar shumë. Një nga fustanet e këtij sezoni, me prerje të lirshëm, ...

Provokon Klaudia Pepa, e zhveshur si luleshtrydhe
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...
Lapsi | 12-Jul-2019 12:02
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...

Klaudia Pepa poston foto të nxehta, ‘tërbohen’ komentuesit
Balerina e njohur Klaudia Pepa që është bërë e njohur edhe në Itali po shijon pushimet verore buzë detit. E me sa duket Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini të vogla, ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 12:02
Balerina e njohur Klaudia Pepa që është bërë e njohur edhe në Itali po shijon pushimet verore buzë detit. E me sa duket Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini të vogla, ...

Pëlqehet kënga e re e Jon Tarifës “Get High”
Këngëtari Jon Tarifa ka sjellë për fansat e tij këngën e re të titulluar “So High”. Kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale, derisa videoklipi është mjaft atraktiv dhe i veçantë. Tekstin e ka shkruar vetë Joni ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 11:56
Këngëtari Jon Tarifa ka sjellë për fansat e tij këngën e re të titulluar “So High”. Kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale, derisa videoklipi është mjaft atraktiv dhe i veçantë. Tekstin e ka shkruar vetë Joni ...

Labi lanson “A do bëhet mirë një ditë”, këngëtari nis publikimin e këngëve nga albumi i ri
Deputeti dhe këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar para fansave albumin e ri. “Faleminderit për ditët e mira” mban titullin albumi i Labit, gjersa ka filluar me publikimin e projekteve të reja. ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 11:27
Deputeti dhe këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar para fansave albumin e ri. “Faleminderit për ditët e mira” mban titullin albumi i Labit, gjersa ka filluar me publikimin e projekteve të reja. ...

Gruevski në shoqëri të modeles atraktive, plas gallata në rrjetet sociale/ Mile edhe unë këtu po vuaj (FOTO)
Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski është parë në shoqëri të një brune atraktive pasi që i njëjti kishte qenë mysafir në një aheng biznesi në Budapest, gjykuar nga fotografitë shihet se ai ka qenë në shoqëri të ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 11:25
Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski është parë në shoqëri të një brune atraktive pasi që i njëjti kishte qenë mysafir në një aheng biznesi në Budapest, gjykuar nga fotografitë shihet se ai ka qenë në shoqëri të ...

Enca sjell “xhelozi”? (FOTO)
Pas këngës “Hajde” të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, Enca duket se është bërë gati për diçka të re. Në llogarinë e saj në Instagram ku numëron 2.1 milionë ndjekës, ajo ka postuar një fotografi të saj ...
Klan Kosova | 12-Jul-2019 11:15
Pas këngës “Hajde” të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, Enca duket se është bërë gati për diçka të re. Në llogarinë e saj në Instagram ku numëron 2.1 milionë ndjekës, ajo ka postuar një fotografi të saj ...

Justin Love dhe G4shi sjellin këngën e re “Get Out”
Reperi shqiptar i cili po bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, G4shi, ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor. Ai këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarin Justin Love dhe kënga e tyre është sjell ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 09:21
Reperi shqiptar i cili po bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, G4shi, ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor. Ai këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarin Justin Love dhe kënga e tyre është sjell ...

Provokon Klaudia Pepa nga plazhi, më quani luleshtrydhe
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...
Lexo | 12-Jul-2019 11:08
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...

Kida vjen më ndryshe në imazhet e reja
Është njëra nga artistet shqiptare e cila pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor të saj. Veç kësaj, ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, ku thuajse gjithnjë befason fansat me paraqitjet që bën. Fjala është për ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 08:25
Është njëra nga artistet shqiptare e cila pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor të saj. Veç kësaj, ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, ku thuajse gjithnjë befason fansat me paraqitjet që bën. Fjala është për ...

Kejvina çmend rrjetin, por me kosto...
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...
ikub.al | 11-Jul-2019 09:58
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...

Enca thotë se aspiron të marrë miliona dollarë nga ish-i dashuri për humbjen e kohës së saj njësoj siç ka bërë Mariah Carey
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do të publikohet së shpejti. “Jealous” mban titullin kënga e saj e re e cila po vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:57
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do të publikohet së shpejti. “Jealous” mban titullin kënga e saj e re e cila po vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të ...

Luana konfirmon bashkëpunimin me yllin e muzikës botërore (Video)
TIRANE Pas bashkëpunimeve me këngëtarët shqiptarë, Luana Vjollca dëshiron të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Faydee. Kënga duket se është ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:17
TIRANE Pas bashkëpunimeve me këngëtarët shqiptarë, Luana Vjollca dëshiron të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Faydee. Kënga duket se është ...

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 10:23
Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e ...

Personazhet VIP fillojnë “sfidën nudo”, pranojnë sfidat e njëri-tjetrit për publikimin e imazheve lakuriq (Foto, +18)
Aktorja e njohur amerikane, Linday Lohan, është bërë nismëtare e një sfide të re në rrjetet sociale. Ajo ka sfiduar personazhet VIP që të zhvishen nudo, dhe fotografitë t’i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:50
Aktorja e njohur amerikane, Linday Lohan, është bërë nismëtare e një sfide të re në rrjetet sociale. Ajo ka sfiduar personazhet VIP që të zhvishen nudo, dhe fotografitë t’i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. ...

Vajza e tij 8 vjeçe, David Beckham bën dedikimin emocionues
BRITANI E MADHE Ditën e sotme vajza e David Beckham, Harper ka ditëlindjen. Më e vogla e familjes së njohur mbush sot 8 vjeçe. Ish- futbollisti ka bërë një urim mjaft emocionues për vogëlushen e tij në rrjetet sociale. ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 11:19
BRITANI E MADHE Ditën e sotme vajza e David Beckham, Harper ka ditëlindjen. Më e vogla e familjes së njohur mbush sot 8 vjeçe. Ish- futbollisti ka bërë një urim mjaft emocionues për vogëlushen e tij në rrjetet sociale. ...

Enca Haxhia paralajmëron këngën e re dhe ka këtë emër!
Këngëtarja Enca Haxhia, muaj më parë solli një këngë tejet ritmike me këngëtarin e muzikës tallava Muharrem Ahmetin. Kënga e dyshesh së famshme u pëlqye nga publiku ndërsa tani këngëtaarja ka gati një tjetër këngë, e ...
Prive | 12-Jul-2019 08:57
Këngëtarja Enca Haxhia, muaj më parë solli një këngë tejet ritmike me këngëtarin e muzikës tallava Muharrem Ahmetin. Kënga e dyshesh së famshme u pëlqye nga publiku ndërsa tani këngëtaarja ka gati një tjetër këngë, e ...

“Të është bërë ves, shalët hapur”, Klaudia Pepa ‘i përvishet’ komentusit: Ça të bësh, u bënë 20 vjet
Balerina, Klaudia Pepa guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim, por edhe në përditshmëri. Mbi një motor stil Vespa, Klaudia ka vozitur me këmbët hapur. E lumtur në xhiron e saj, hovin e madh ja ka ndërprerë një komentues, i ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 15:10
Balerina, Klaudia Pepa guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim, por edhe në përditshmëri. Mbi një motor stil Vespa, Klaudia ka vozitur me këmbët hapur. E lumtur në xhiron e saj, hovin e madh ja ka ndërprerë një komentues, i ...

Alketa Vejsiu për pushime zgjedh plazhet luksoze italiane
Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka filluar pushimet verore më se të merituara. Biondja ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional me emisionet ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 20:55
Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka filluar pushimet verore më se të merituara. Biondja ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional me emisionet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved