ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:15

Stuhia vret 7 turistë në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë

Stuhia vret 7 turistë në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë
7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 14:02
7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike të ...

Dëme të mëdha nga stuhia në Prespë (VIDEO)
Kamping zona tërësisht të shkatërruar dhe të shtypur, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e stome e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 21:37
Kamping zona tërësisht të shkatërruar dhe të shtypur, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e stome e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi ...

Video e frikshme, si u shkatërrua në 10 minuta Halkidiki i Greqisë
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në një video të ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:25
Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në një video të ...

MPJ-ja publikoi numër kujdestarie nga Konsullata e përgjithshme në Selanik
Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë gadishullin Halkidiki ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:58
Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë gadishullin Halkidiki ...

Prespë, dëme të mëdha nga stuhia e djeshme
Kamping zona tërësisht të shkatërruara dhe të shtypura, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi Prespën. ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 19:22
Kamping zona tërësisht të shkatërruara dhe të shtypura, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi Prespën. ...

MPJ-ja publikon numër kujdestar nga Konsullata në Selanik
Selanik, 11 korrik – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë ...
Koha.mk | 11-Jul-2019 18:57
Selanik, 11 korrik – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e përfshiu mbrëmë ...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...
ABCNews | 11-Jul-2019 14:33
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur
Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe një grua ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:46
Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe një grua ...

MPJ-ja publikoi numër kujdestarie nga Konsullata e përgjithshme në Selanik
Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e ...
Medial | 11-Jul-2019 18:32
Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme publikoi numër telefonik kujdestar në të cilin shtetasit e Maqedonisë së Veriut do të mund të paraqiten nëse eventualisht lëndohen në motin e ligë që e ...

Prespë, dëme të mëdha nga stuhia e djeshme
Kamping zona tërësisht të shkatërruar dhe të shtypur, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e stome e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 16:41
Kamping zona tërësisht të shkatërruar dhe të shtypur, pemë të shkulura, qytetarë të tmerruar. Kjo është pamja e stome e auto kampit në Krani në bregun e Liqenit të Prespës, një ditë pas stuhisë së madhe që e goditi ...

Pamje ekskluzive nga vendi turistik grek, gjithçka e shkatërruar
Një stuhi ka goditur Halkidikin e Greqisë gjatë ditës së djeshme duke i lënë të vdekur gjashtë persona. Nga raportimet në Greqi besohet që të gjithë të vdekurit janë turistë, ku në mesin e tyre edhe një romun i moshës 8 ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 16:24
Një stuhi ka goditur Halkidikin e Greqisë gjatë ditës së djeshme duke i lënë të vdekur gjashtë persona. Nga raportimet në Greqi besohet që të gjithë të vdekurit janë turistë, ku në mesin e tyre edhe një romun i moshës 8 ...

Shkatërrohen pemë, dëme të mëdha nga moti i keq në Prespë dhe Ohër
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ore shkatërroi ...
Shenja | 11-Jul-2019 16:05
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ore shkatërroi ...

Shkatërrohen pemë, dëme të mëdha nga moti i keq në Prespë dhe Ohër
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ore shkatërroi ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 15:47
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ore shkatërroi ...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...
Medial | 11-Jul-2019 15:42
Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe ...

Pamje pas stuhisë në Ohër dhe Prespë, është shkaktuar dëm i madh material
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje. Sipas turistëve dhe banorëve, stuhia zgjati ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 12:33
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje. Sipas turistëve dhe banorëve, stuhia zgjati ...

Stuhia në Greqi, 7 turistë humbën jetën në Halkidiki
Shtatë viktima dhe të paktën 30 të plagosur është bilanci i një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmë në Greqinë veriore. Forca shkatërrimtare e stuhisë u shpërnda në zonën turistike të Halkidikit brenda një afati ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 15:42
Shtatë viktima dhe të paktën 30 të plagosur është bilanci i një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmë në Greqinë veriore. Forca shkatërrimtare e stuhisë u shpërnda në zonën turistike të Halkidikit brenda një afati ...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje shqiptare/ Jemi me fat që jemi gjallë
Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se të gjithë të ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 15:34
Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se të gjithë të ...

Shkatërrohen pemë, dëme të mëdha nga moti i keq në Prespë dhe Ohër
Resnjë, 11 mkorrik – Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ...
Koha.mk | 11-Jul-2019 15:24
Resnjë, 11 mkorrik – Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje, që për më pak se gjysmë ...

Pamje pas stuhisë në Ohër dhe Prespë, është shkaktuar dëm i madh material
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje. Sipas turistëve dhe banorëve, stuhia zgjati ...
Arbresh | 11-Jul-2019 14:40
Pemë të shkulura, tenda të përmbysura dhe infrastrukturë e dëmtuar janë ato që kanë lënë pas moti i ligë dhe stuhia në rajonin e Ohrit dhe Prespës dje pasdite dhe në mbrëmje. Sipas turistëve dhe banorëve, stuhia zgjati ...

Rritet numri i viktimave si pasojë e stuhisë së mbrëmshme në Greqi
Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë ka shkuar në 7, ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 14:28
Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë ka shkuar në 7, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved