ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/07/2019 14:18

Dimovski deri tek Zaev: A ka refuzuar Tevdovski që t’ju nënshkruaj huamarrjen për ndërtimin e Klinikës së re

Dimovski deri tek Zaev: A ka refuzuar Tevdovski që t’ju nënshkruaj huamarrjen për ndërtimin e Klinikës së re
Deputeti i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski sot gjatë seancës në Kuvend ku në rend të ditës është votimi i ministrave të rinj, e pyeti kryeministrin Zoran Zaev se a është shkarkuar ministri i Financave, Dragan Tevdovski ...
Telegrafi | 27-Jun-2019 13:07
Deputeti i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski sot gjatë seancës në Kuvend ku në rend të ditës është votimi i ministrave të rinj, e pyeti kryeministrin Zoran Zaev se a është shkarkuar ministri i Financave, Dragan Tevdovski ...

Tevdovski nuk do të jetë këshilltar i Zaevit, “Do të kthehem në Fakultetin Ekonomik”
Dragan Tevdovski, i cili u shkarkua nga posti i Ministrit të Financave, nëpërmes rrjetit social Facebook njoftoi se në të ardhmen do të kthehet në angazhimet në Fakultetin Ekonomik në Shkup. Në këtë mënyrë, Tevdovski ...
Telegrafi | 27-Jun-2019 11:31
Dragan Tevdovski, i cili u shkarkua nga posti i Ministrit të Financave, nëpërmes rrjetit social Facebook njoftoi se në të ardhmen do të kthehet në angazhimet në Fakultetin Ekonomik në Shkup. Në këtë mënyrë, Tevdovski ...

Zaev: Tevdovski nuk është shkarkuar për shkak të huamarrjes për klinikën e re
Pasi u pyet nga deputeti i VMRo-DPMNE-së Ilija Dimovski, kryeministri Zoran Zaev gjatë debatit të sotëm parlamentar mbi rikonstruimin e qeverisë tha se ministri i Financave, Dragan Tevdovski nuk është shkarkuar për ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 14:13
Pasi u pyet nga deputeti i VMRo-DPMNE-së Ilija Dimovski, kryeministri Zoran Zaev gjatë debatit të sotëm parlamentar mbi rikonstruimin e qeverisë tha se ministri i Financave, Dragan Tevdovski nuk është shkarkuar për ...

Artan Grubi për Sadulla Durakun: Përvoja e tij do tu ndihmojë ministrave tjerë të BDI-së
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka mbrojtur përzgjedhjen e partisë së tij që Sadulla Duraku të vazhdoj të ushtroj detyrën e ministrit por tani në resor tjetër. Grubi ka thënë se askush në BDI nuk është i palëvizshëm. ...
Shenja | 27-Jun-2019 14:11
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka mbrojtur përzgjedhjen e partisë së tij që Sadulla Duraku të vazhdoj të ushtroj detyrën e ministrit por tani në resor tjetër. Grubi ka thënë se askush në BDI nuk është i palëvizshëm. ...

DIMOVSKI pyet ZAEVIN për TEVDOVSKIN. Ja përgjigja e tij
Me replika dhe kundëreplika mes pushtetit dhe opozitës vijon debati i sotëm parlamentar ku po debatohet për propozimet e ministrave të rinj qeveritar. Deputetët e opozitës kanë kritikuar se ministrat e propozuar nuk ...
Medial | 27-Jun-2019 13:52
Me replika dhe kundëreplika mes pushtetit dhe opozitës vijon debati i sotëm parlamentar ku po debatohet për propozimet e ministrave të rinj qeveritar. Deputetët e opozitës kanë kritikuar se ministrat e propozuar nuk ...

ZAEV: Ministrat e rinj do t’i vazhdojnë politikat që japin rezultate
Kryeministri Zoran Zaev në fillim të mbledhjes së sotme, në rend dite të së cilës është zgjedhja e ministrave të rinj, shprehi bindje se ministrat e propozuar do t’i vazhdojnë politikat e suksesshme në fushën e ...
Medial | 27-Jun-2019 13:28
Kryeministri Zoran Zaev në fillim të mbledhjes së sotme, në rend dite të së cilës është zgjedhja e ministrave të rinj, shprehi bindje se ministrat e propozuar do t’i vazhdojnë politikat e suksesshme në fushën e ...

Zaev beson se ministrat e rinj do të vazhdojnë punën që jep rezultate
Kryeministri Zoran Zaev, në fillimin e seancës së sotme të kuvendit ku në rendi ditë janë përzgjedhja e ministrave të rinj, tha se ministrat e propozuar do t’i vazhdojnë politikat e suksesshme në fushat e bujqësisë, ...
Shenja | 27-Jun-2019 13:26
Kryeministri Zoran Zaev, në fillimin e seancës së sotme të kuvendit ku në rendi ditë janë përzgjedhja e ministrave të rinj, tha se ministrat e propozuar do t’i vazhdojnë politikat e suksesshme në fushat e bujqësisë, ...

Dimovski deri tek Zaev: A ka refuzuar Tevdovski që t’ju nënshkruaj huamarrjen për ndërtimin e Klinikës së re
Deputeti i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski sot gjatë seancës në Kuvend ku në rend të ditës është votimi i ministrave të rinj, e pyeti kryeministrin Zoran Zaev se a është shkarkuar ministri i Financave, Dragan Tevdovski ...
Republika | 27-Jun-2019 13:17
Deputeti i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski sot gjatë seancës në Kuvend ku në rend të ditës është votimi i ministrave të rinj, e pyeti kryeministrin Zoran Zaev se a është shkarkuar ministri i Financave, Dragan Tevdovski ...

Sot në seancë plenare pritet që deputetët t’i votojnë ministrat e ri
Me shumicën e votave pas një debati dhjetë orësh, Kuvendi shkarkoi dje ministrat e financave dhe vetëqeverisjes lokale, Dragan Tevdovski dhe Suhejl Fazliun dhe ministrin pa resor përgjegjës për zbatimin e marrëveshjes ...
Albportali | 27-Jun-2019 13:07
Me shumicën e votave pas një debati dhjetë orësh, Kuvendi shkarkoi dje ministrat e financave dhe vetëqeverisjes lokale, Dragan Tevdovski dhe Suhejl Fazliun dhe ministrin pa resor përgjegjës për zbatimin e marrëveshjes ...

Dimovski pyet Zaevin: A është e vërtetë se Tevdovski ka refuzuar huamarrjen për klinikën e re
A është e vërtetë se ministri i financave, Dragan Tevdovski është ndërruar për shkak se ka refuzuar të nënshkruajë huamarrje për ndërtimin e qendrës së klinikës , këtë pyetje kryeministrit Zaev ia drejtoi Ilija Dimovski ...
TetovaSot | 27-Jun-2019 13:01
A është e vërtetë se ministri i financave, Dragan Tevdovski është ndërruar për shkak se ka refuzuar të nënshkruajë huamarrje për ndërtimin e qendrës së klinikës , këtë pyetje kryeministrit Zaev ia drejtoi Ilija Dimovski ...

Dimovski pyet Zaevin: A është e vërtetë se Tevdovski ka refuzuar huamarrjen për klinikën e re
A është e vërtetë se ministri i financave, Dragan Tevdovski është ndërruar për shkak se ka refuzuar të nënshkruajë huamarrje për ndërtimin e qendrës së klinikës , këtë pyetje kryeministrit Zaev ia drejtoi Ilija Dimovski ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 12:53
A është e vërtetë se ministri i financave, Dragan Tevdovski është ndërruar për shkak se ka refuzuar të nënshkruajë huamarrje për ndërtimin e qendrës së klinikës , këtë pyetje kryeministrit Zaev ia drejtoi Ilija Dimovski ...

Micevski dhuratë stilolaps me ngjyra për Zaevin, mos të ngatërrohet me nënshkrimet Kryeministër-Ministër
Nikolla Micevski, korrdinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, në foltoren e kryeparlamentarit Talat Xhaferri i ka lënë dhuratë një stilolaps me ngjyra kryeministrit Zaev me qëllim siç theksoi ai, mos të ...
TetovaSot | 27-Jun-2019 12:53
Nikolla Micevski, korrdinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, në foltoren e kryeparlamentarit Talat Xhaferri i ka lënë dhuratë një stilolaps me ngjyra kryeministrit Zaev me qëllim siç theksoi ai, mos të ...

Micevski dhuratë stilolaps me ngjyra për Zaevin, mos të ngatërrohet me nënshkrimet Kryeministër-Ministër
Nikolla Micevski, korrdinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, në foltoren e kryeparlamentarit Talat Xhaferri i ka lënë dhuratë një stilolaps me ngjyra kryeministrit Zaev me qëllim siç theksoi ai, mos të ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 12:48
Nikolla Micevski, korrdinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, në foltoren e kryeparlamentarit Talat Xhaferri i ka lënë dhuratë një stilolaps me ngjyra kryeministrit Zaev me qëllim siç theksoi ai, mos të ...

Deputetët sot votojnë ministrat e rinj
Me shumicën e votave pas një debati dhjetë orësh, Kuvendi shkarkoi dje ministrat e financave dhe vetëqeverisjes lokale, Dragan Tevdovski dhe Suhejl Fazliun dhe ministrin pa resor përgjegjës për zbatimin e marrëveshjes ...
Telegrafi | 27-Jun-2019 08:23
Me shumicën e votave pas një debati dhjetë orësh, Kuvendi shkarkoi dje ministrat e financave dhe vetëqeverisjes lokale, Dragan Tevdovski dhe Suhejl Fazliun dhe ministrin pa resor përgjegjës për zbatimin e marrëveshjes ...

(FOTO) KUVENDI shkarkoi LIKËN, FAZLIUN DHE TEVDOVSKIN
Kuvendi mbrëmë i shkarkoi nga funksioni ministrin e Financave, Dragan Tevdovski, ministrin e Vetëqeverisjes Lokale, Suhej Fazliu dhe ministri pa resor i angazhuar për zbatimin e Marrëveshjes kornizë, Hazbi Lika. ...
Medial | 27-Jun-2019 12:46
Kuvendi mbrëmë i shkarkoi nga funksioni ministrin e Financave, Dragan Tevdovski, ministrin e Vetëqeverisjes Lokale, Suhej Fazliu dhe ministri pa resor i angazhuar për zbatimin e Marrëveshjes kornizë, Hazbi Lika. ...

Zaev: Duraku do të ndërtojë shoqëri për të gjithë
Zotëri Sadulla Durakun e propozoj për ministër në ministrinë për sistem politik dhe marrëdhënie me bashkësitë, ka thënë Kryeministri Zaev në seancën për zgjedhje të ministrave të rinj. Edhe zyrtarisht u mbyll kapitulli ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 12:26
Zotëri Sadulla Durakun e propozoj për ministër në ministrinë për sistem politik dhe marrëdhënie me bashkësitë, ka thënë Kryeministri Zaev në seancën për zgjedhje të ministrave të rinj. Edhe zyrtarisht u mbyll kapitulli ...

Tevdovski: Me kokën lartë do të kthehem në Fakultetin Ekonomik
Pasi që Kuvendi në seancën e djeshme shkarkoi ministrin për Financa Dragan Tevdovski, ai në profilin e tij në Facebook ka falënderuar ekipin e tij të bashkëpunëtorëve, dhe bëri të ditur se do të kthehet plotësisht i ...
TetovaSot | 27-Jun-2019 11:49
Pasi që Kuvendi në seancën e djeshme shkarkoi ministrin për Financa Dragan Tevdovski, ai në profilin e tij në Facebook ka falënderuar ekipin e tij të bashkëpunëtorëve, dhe bëri të ditur se do të kthehet plotësisht i ...

Tevdovski nuk do të jetë këshilltar i Zaevit, “Do të kthehem në Fakultetin Ekonomik”
Dragan Tevdovski, i cili u shkarkua nga posti i Ministrit të Financave, nëpërmes rrjetit social Facebook njoftoi se në të ardhmen do të kthehet në angazhimet në Fakultetin Ekonomik në Shkup. Në këtë mënyrë, Tevdovski ...
Republika | 27-Jun-2019 11:38
Dragan Tevdovski, i cili u shkarkua nga posti i Ministrit të Financave, nëpërmes rrjetit social Facebook njoftoi se në të ardhmen do të kthehet në angazhimet në Fakultetin Ekonomik në Shkup. Në këtë mënyrë, Tevdovski ...

Kuvendi shkarkoi Hazbi Likën, Fazliun dhe Tevdovskin
Pas 10 orëve debat, me shumicë votash Kuvendi ka shkarkuar Hazbi Likën nga zëvendëskryeministri për Zbatimin e MO-së, Suejl Fazliun si ministër të Pushtetit Lokal dhe Dragan Tevdovskin si ministër të Financave. Gjatë ...
Republika | 27-Jun-2019 11:22
Pas 10 orëve debat, me shumicë votash Kuvendi ka shkarkuar Hazbi Likën nga zëvendëskryeministri për Zbatimin e MO-së, Suejl Fazliun si ministër të Pushtetit Lokal dhe Dragan Tevdovskin si ministër të Financave. Gjatë ...

Zaev: Gruevski ishte kryeministër, kryetar Kuvendi, kryetar i gjykatave dhe redaktor i mediave
Kryeministri Zoran Zaev në seancën e sotme kuvendare tha se Qeveria po dëgjon kritikat e opozitës maqedonase. Ai bëri një krahasim me qeverinë e mëhershme dhe me kryeministrin e mëparshëm Nikolla Gruevski, e që sipas ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 21:50
Kryeministri Zoran Zaev në seancën e sotme kuvendare tha se Qeveria po dëgjon kritikat e opozitës maqedonase. Ai bëri një krahasim me qeverinë e mëhershme dhe me kryeministrin e mëparshëm Nikolla Gruevski, e që sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved