ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:14

“Po armatos militantët në Dibër”, policia i përgjigjet Gjunkshit: Do të padisim!

“Po armatos militantët në Dibër”, policia i përgjigjet Gjunkshit: Do të padisim!
Policia e shtetit i është përgjigjur ish-deputetit të PD, Xhemal Gjunkshi, ku aludon se Policia e Dibrës ka shpërndarë armë në qytet. Në deklarëtën për mediat policia thekson se kjo është shpifje e ulët dhe e ...
VizionPlus | 26-Jun-2019 22:55
Policia e shtetit i është përgjigjur ish-deputetit të PD, Xhemal Gjunkshi, ku aludon se Policia e Dibrës ka shpërndarë armë në qytet. Në deklarëtën për mediat policia thekson se kjo është shpifje e ulët dhe e ...

Shpërthen” Xhaçka: Basha s’mendon dhe as kupton, por të mësojë se veprimet kanë kosto, shpifjet çmim para gjykatës. Gjunkshi njihet nga kabllogramet e Wikileaks
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka reaguar menjëherë pas akuzave të kreut të PD Lulzim Basha dhe ish deputetit Xhemal Gjunkshi. Xhaçja është shprehur me tone të ashpra ndaj dyshes “dibrane” që s’kanë lidhje me Dibrën ...
GazetaTema | 26-Jun-2019 22:42
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka reaguar menjëherë pas akuzave të kreut të PD Lulzim Basha dhe ish deputetit Xhemal Gjunkshi. Xhaçja është shprehur me tone të ashpra ndaj dyshes “dibrane” që s’kanë lidhje me Dibrën ...

Shpërndan para me makina ushtrie, Xhaçka padi Bashës: Gjunkshin e mallkojnë përditë për bëmat e tij
Ministrja e Mbrojtjes me anë të një reagimi në Facebook i ka kthyer përgjigje Lulzim Bashës dhe ish-deputeti të PD, Xhemal Gjunkshi për akuzat se po shpërndan para me makina ushtrie dhe se po shpërndan armë për ti bërë ...
Dritare | 27-Jun-2019 02:29
Ministrja e Mbrojtjes me anë të një reagimi në Facebook i ka kthyer përgjigje Lulzim Bashës dhe ish-deputeti të PD, Xhemal Gjunkshi për akuzat se po shpërndan para me makina ushtrie dhe se po shpërndan armë për ti bërë ...

Olta Xhaçka gati padinë për Lulzim Bashën: Do sqarosh llumin!
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar ndaj deklaratave të Lulzim Bashës dhe Xhemal Gjunkshit, sipas të cilëvë ajo ka përdorur makinat shtetërore për fushatë elektorale. Sipas Xhaçkës të gjitha akuzat janë ...
TetovaSot | 27-Jun-2019 00:01
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar ndaj deklaratave të Lulzim Bashës dhe Xhemal Gjunkshit, sipas të cilëvë ajo ka përdorur makinat shtetërore për fushatë elektorale. Sipas Xhaçkës të gjitha akuzat janë ...

“Po armatosni militantët”/Policia padit ish-deputetin e PD, Gjunkshi
Policia e Shtetit, reagon në lidhje me deklaratat e is-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi se policia po aramtos militantët në Dibër para zgjedhjeve. Policia i quan shpifje të ulët dhe plotësisht të fabrikuara gjithë sa ...
BalkanWeb | 26-Jun-2019 22:34
Policia e Shtetit, reagon në lidhje me deklaratat e is-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi se policia po aramtos militantët në Dibër para zgjedhjeve. Policia i quan shpifje të ulët dhe plotësisht të fabrikuara gjithë sa ...

Akuzat e PD, Xhaçka ‘gozhdon’ Bashën e Gjunkshin: I pari s’i kupton pasojat e veprimeve, ndërsa të dytin e njeh bota për bëmat e tij
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra nga kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në një konferencë për shtyp Basha tha se makinat e ushtrisë më targa false kanë shpërndarë para në ...
Lexo | 26-Jun-2019 23:56
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra nga kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në një konferencë për shtyp Basha tha se makinat e ushtrisë më targa false kanë shpërndarë para në ...

Xhaçka: Basha para gjykatës, për të sqaruar llumin që nxjerr nga goja
TIRANË, 26 qershor/MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, reagoi sot ndaj deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke theksuar se “Basha nxjerr vetëm llum nga goja”. Xhaçka shprehet se ...
Medial | 26-Jun-2019 23:51
TIRANË, 26 qershor/MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, reagoi sot ndaj deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke theksuar se “Basha nxjerr vetëm llum nga goja”. Xhaçka shprehet se ...

E akuzoi për tentativë blerje votash, Ministrja e Mbrojtjes bëhet gati të padisë Lulzim Bashën
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Basha, i cili këtë mbrëmje u shpreh se Ministrja ka shkuar në Dibër për të blerë vota për zgjedhjet që maxhoranca do mbajë e vetme në 30 ...
Gazeta Express | 26-Jun-2019 23:10
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Basha, i cili këtë mbrëmje u shpreh se Ministrja ka shkuar në Dibër për të blerë vota për zgjedhjet që maxhoranca do mbajë e vetme në 30 ...

Ministrja Xhaçka: Basha e Gjunkshi do japin llogari para ligjit për shpifjet
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka reaguar ndaj akuzave të kryeopozitarit Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”. Ministrja i konsideron shpifje akuzat e Bashës dhe thotë se ai do përgjigjet ...
Gazeta Dita | 26-Jun-2019 23:07
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka reaguar ndaj akuzave të kryeopozitarit Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”. Ministrja i konsideron shpifje akuzat e Bashës dhe thotë se ai do përgjigjet ...

“Ka shpërndarë para në Dibër”, Xhaçka–Bashës: Gati padinë
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Basha nxjerr vetëm llum nga goja. Xhaçka shprehet se Basha do të japë llogari në gjykatë për shpifje në lidhje me ato që thotë, ndërsa ...
BalkanWeb | 26-Jun-2019 22:31
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Basha nxjerr vetëm llum nga goja. Xhaçka shprehet se Basha do të japë llogari në gjykatë për shpifje në lidhje me ato që thotë, ndërsa ...

Policia e Shtetit Gjunkshit: Mos shpif, do të padisim
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me deklaratën e ish-deputetit të PD-së në Dibër, Xhemal Gjunkshi, i cili mbrëmjen e kësaj të mërkure tha se policia po armatos militantët e vet, para 30 qershorit. Policia i ka ...
Gazeta Dita | 26-Jun-2019 22:57
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me deklaratën e ish-deputetit të PD-së në Dibër, Xhemal Gjunkshi, i cili mbrëmjen e kësaj të mërkure tha se policia po armatos militantët e vet, para 30 qershorit. Policia i ka ...

Policia do ta padisë Gjunkshin, për deklaratat se ajo po i armatos militantët e PS-së
Tiranë, 26 tetor 2019 – Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me deklaratat e ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po i aramtos militantët e Rilindjes në Dibër, në prag të zgjedhjeve. Policia i quan ...
Illyriapress | 26-Jun-2019 22:50
Tiranë, 26 tetor 2019 – Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me deklaratat e ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po i aramtos militantët e Rilindjes në Dibër, në prag të zgjedhjeve. Policia i quan ...

Policia e shtetit reagim për akuzën e Gjunkshit: Shpifje e ulët, padi në gjykatë
Ish-deputeti i PD Xhemal Gjunkshi në një komunikatë për mediat nga selia blu deklaroi se drejtuesit e policisë në Dibër po shpërndajnë pistoleta për militantët e Rilindjes, si dhe po kërcënohen me jetë qytetarët që të ...
ABCNews | 26-Jun-2019 22:33
Ish-deputeti i PD Xhemal Gjunkshi në një komunikatë për mediat nga selia blu deklaroi se drejtuesit e policisë në Dibër po shpërndajnë pistoleta për militantët e Rilindjes, si dhe po kërcënohen me jetë qytetarët që të ...

“PS po armatos militantët”/ Policia padit ish-deputetin e PD
Policia e Shtetit, reagon në lidhje me deklaratat e is-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi se policia po aramtos militantët në Dibër para zgjedhjeve. Policia i quan shpifje të ulët dhe plotësisht të fabrikuara gjithë sa ...
Politiko | 26-Jun-2019 22:41
Policia e Shtetit, reagon në lidhje me deklaratat e is-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi se policia po aramtos militantët në Dibër para zgjedhjeve. Policia i quan shpifje të ulët dhe plotësisht të fabrikuara gjithë sa ...

Denoncimi/ Në Dibër të përfshirë në fushatë policia, ushtria dhe ata që dolën në përgjime
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi akuzoi sot strukturat shtetërore se janë përfshirë në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 30 qershorit. Sipas tij, ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka , shfrytëzon ...
Lapsi | 26-Jun-2019 21:15
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi akuzoi sot strukturat shtetërore se janë përfshirë në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 30 qershorit. Sipas tij, ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka , shfrytëzon ...

Ish-deputeti: Po shpërndahen armë për militantët e Rilindjes në Dibër
Ish-deputeti i Partisë Demokratike në Dibër, Xhemal Gjunkshi ka bërë një deklaratë për mediat nga selia e kësaj partie këtë të mërkurë. Ai deklaroi se në Dibër makinat e Ministrisë së Mbrojtjes përdoren për fushatë me ...
Gazeta Dita | 26-Jun-2019 20:58
Ish-deputeti i Partisë Demokratike në Dibër, Xhemal Gjunkshi ka bërë një deklaratë për mediat nga selia e kësaj partie këtë të mërkurë. Ai deklaroi se në Dibër makinat e Ministrisë së Mbrojtjes përdoren për fushatë me ...

Denoncimi nga ish deputeti i PD: Policia ka shpërndarë armatime për 30 qershorin
Partia Demokratike ka denoncuar se në Dibër, Policia e Shtetit ka shpërndarë armë. Denoncimi është bërë nga ish-deputeti Xhemal Gjunkshi. Gjunkshi: Jemi këtu para jush për të denoncuar makinerinë e lëvizshme të krimit ...
Lapsi | 26-Jun-2019 20:16
Partia Demokratike ka denoncuar se në Dibër, Policia e Shtetit ka shpërndarë armë. Denoncimi është bërë nga ish-deputeti Xhemal Gjunkshi. Gjunkshi: Jemi këtu para jush për të denoncuar makinerinë e lëvizshme të krimit ...

PD: Policia ka shpërndarë armë dhe municione (zë)
Deklarata nga ish-deputeti demokrfat i Qarkut Dibër dhe ish-Shef i Shtabit të Ushtrisë, Xhemal Gjunkshi xhemal gjunkshi Të nderuar qytetare te Dibrës dhe gjithë Shqipërisë! Jemi këtu përpara jush për të denoncuar ...
Illyriapress | 26-Jun-2019 20:40
Deklarata nga ish-deputeti demokrfat i Qarkut Dibër dhe ish-Shef i Shtabit të Ushtrisë, Xhemal Gjunkshi xhemal gjunkshi Të nderuar qytetare te Dibrës dhe gjithë Shqipërisë! Jemi këtu përpara jush për të denoncuar ...

Fushata në Dibër, PD: Olta Xhaçka përdor helikopterin e ushtrisë si taksi personale
Ministrja e mbrojtjes Olta Xhaçka në shkelje të ligjit përdor automjetet e ushtrisë shqiptare dhe helikopterin për aktivitetet elektorale të Partisë Socialiste. DEKLARATË E ISH-DEPUTETIT TË PD NË DIBËR, XHEMAL GJUNKSHI ...
Lajmi i Fundit | 26-Jun-2019 20:14
Ministrja e mbrojtjes Olta Xhaçka në shkelje të ligjit përdor automjetet e ushtrisë shqiptare dhe helikopterin për aktivitetet elektorale të Partisë Socialiste. DEKLARATË E ISH-DEPUTETIT TË PD NË DIBËR, XHEMAL GJUNKSHI ...

Denoncimi i ish deputetit: Në Dibër gati plani për një vjedhje masive votash, qytetarët po kërcënohen
Ish deputeti i PD-së në qarkun e Dibrës Xhemal Gjunkshi ka hedhur këtë të mërkurë akuza të forta në drejtim të qeverisë dhe Ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka, për të cilën ka deklaruar se përdor helikoptërë e makina të ...
Gazeta Express | 26-Jun-2019 20:12
Ish deputeti i PD-së në qarkun e Dibrës Xhemal Gjunkshi ka hedhur këtë të mërkurë akuza të forta në drejtim të qeverisë dhe Ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka, për të cilën ka deklaruar se përdor helikoptërë e makina të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved