ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 01:33

Rama për Metën: Presidenti ka marrë drejtimin e opozitës

Rama për Metën: Presidenti ka marrë drejtimin e opozitës
Kryeministri Rama nuk ka preferuar t’i përgjigjet ftesës së Presidentit, por ka vijuar takimet elektorale. Sipas tij, një datë tjetër për të zhvilluar zgjedhjet vendore, është e pavlefshme. Në kafen e mëngjesit me ...
ABCNews | 27-Jun-2019 13:59
Kryeministri Rama nuk ka preferuar t’i përgjigjet ftesës së Presidentit, por ka vijuar takimet elektorale. Sipas tij, një datë tjetër për të zhvilluar zgjedhjet vendore, është e pavlefshme. Në kafen e mëngjesit me ...

Meta shpërndan Parlamentin? Rama: Ai mund t’i shpallë luftë edhe SHBA
Kryeministri Edi Rama është ndalur këtë të enjte në Njësinë Nr. 4 të kryeqytetit ku zhvilloi një takim me banorët e kësaj zone në kuadër të 30 qershorit. Në fjalën e mbajtur, kryeministri nuk I kurseu as sulmet në ...
VizionPlus | 27-Jun-2019 11:22
Kryeministri Edi Rama është ndalur këtë të enjte në Njësinë Nr. 4 të kryeqytetit ku zhvilloi një takim me banorët e kësaj zone në kuadër të 30 qershorit. Në fjalën e mbajtur, kryeministri nuk I kurseu as sulmet në ...

Rama: Presidenti ka marrë në dorë drejtimin e opozitës, kjo është fatkeqësi
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...
Telegrafi | 27-Jun-2019 12:06
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...

“Po nëse Meta shpërndan Kuvendin?”, Rama: Ai mund të marrë vendim t’i shpallë luftë SHBA dhe BE
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur interesit të një qytetari të njësisë 4 në Tiranë i cili e pyeti nëse Meta merr vendimin që të shpërndajë parlamentin cfarë do bëhet. Rama me ironi tha se Meta mund të marrë ...
GazetaTema | 27-Jun-2019 10:50
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur interesit të një qytetari të njësisë 4 në Tiranë i cili e pyeti nëse Meta merr vendimin që të shpërndajë parlamentin cfarë do bëhet. Rama me ironi tha se Meta mund të marrë ...

Presidenti nuk ka çfarë të bëjë...Banorët nuk kanë asnjë hall, llafosen për Kushtetutën
Nuk ka kufij shtirja e Partisë Socialiste për të dëshmuar normalitetin në një vend që e ka humbur atë. Kryeministri Edi Rama e nis ditën me kafe me banorë të njësive administrative në Tiranë, metë cilët flet për çështje ...
Respublica | 27-Jun-2019 13:42
Nuk ka kufij shtirja e Partisë Socialiste për të dëshmuar normalitetin në një vend që e ka humbur atë. Kryeministri Edi Rama e nis ditën me kafe me banorë të njësive administrative në Tiranë, metë cilët flet për çështje ...

Rama: Presidenti ka marrë në dorë drejtimin e opozitës, kjo është fatkeqësi
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...
Zeri | 27-Jun-2019 12:24
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...

Rama: Presidenti ka marrë në dorë drejtimin e opozitës, kjo është fatkeqësi
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...
Shenja | 27-Jun-2019 12:24
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...

Reforma në drejtësi, Kryeministri Rama tregon frikën e Presidentit Meta
Kryeministri Edi Rama dhe se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë takimit që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama tha se Presidenti i ka shprehur ...
Klan Kosova | 27-Jun-2019 11:31
Kryeministri Edi Rama dhe se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë takimit që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama tha se Presidenti i ka shprehur ...

Rama: Ilir Meta po drejton opozitën
Kryeministri Edi Rama ka qenë mëngjesin e sotëm në një takim me banorët e njësisë nr.4 në Tiranë. Ai u shpreh aty se Presidenti ka marrë drejtimin e opozitës. “Do doja të flisnim si të punojmë, si të rregullojmë, po ...
Lapsi | 27-Jun-2019 10:52
Kryeministri Edi Rama ka qenë mëngjesin e sotëm në një takim me banorët e njësisë nr.4 në Tiranë. Ai u shpreh aty se Presidenti ka marrë drejtimin e opozitës. “Do doja të flisnim si të punojmë, si të rregullojmë, po ...

Reforma në drejtësi, Rama tregon frikën e Presidentit
Kryeministri Edi Rama dhe se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë takimit që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama tha se Presidenti i ka shprehur ...
Top Channel | 27-Jun-2019 10:37
Kryeministri Edi Rama dhe se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë takimit që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama tha se Presidenti i ka shprehur ...

Reforma në drejtësi, Rama tregon frikën e Presidentit: Çfarë kam hequr unë…
Kryeministri Edi Rama tha gjatë takimit të sotëm me banorët, se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë bisedës që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama ...
Gazeta Dita | 27-Jun-2019 11:07
Kryeministri Edi Rama tha gjatë takimit të sotëm me banorët, se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë bisedës që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama ...

Meta datë të re për zgjedhjet? Rama: Të bëjë ç’të dojë, por është ‘nul’
Mendohet se nga takimi i sotëm në presidencë me Bashën, dhe më pas me krerët e partive të tjera në vend, do të dalë një datë e re zgjedhjesh. Pyetur lidhur me këtë vendim, Rama tha se sërish do të ishte “nul”, pasi i ...
Lexo | 27-Jun-2019 11:00
Mendohet se nga takimi i sotëm në presidencë me Bashën, dhe më pas me krerët e partive të tjera në vend, do të dalë një datë e re zgjedhjesh. Pyetur lidhur me këtë vendim, Rama tha se sërish do të ishte “nul”, pasi i ...

“S’ka 140 deputetë” Rama përgjigje zërave për ‘parlament ilegjitim’
TIRANE Në takimin me banorë të njësisë administrative nr.4 në Tiranë, në kuadër të zgjedhjeve të 30 qershorit, kryeministri Edi Rama komentoi edhe numrin e deputetëve në parlament, si edhe zërat për parlament ilegjitim, ...
BalkanWeb | 27-Jun-2019 10:34
TIRANE Në takimin me banorë të njësisë administrative nr.4 në Tiranë, në kuadër të zgjedhjeve të 30 qershorit, kryeministri Edi Rama komentoi edhe numrin e deputetëve në parlament, si edhe zërat për parlament ilegjitim, ...

Rama komenton takimin: Dështon Luli, ndërhyn Iliri!
E ndërsa Presidenti Ilir Meta e pret në takim, Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.4 në Tiranë. Nga ky takim Rama ka ironizuar kreun e shteti duke u shprehur se Meta ka ...
ABCNews | 27-Jun-2019 10:40
E ndërsa Presidenti Ilir Meta e pret në takim, Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.4 në Tiranë. Nga ky takim Rama ka ironizuar kreun e shteti duke u shprehur se Meta ka ...

Rama: Presidenti ka marrë në dorë drejtimin e opozitës, përgjigjen e mori
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...
Klan Kosova | 27-Jun-2019 10:46
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë zhvilluar sot një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Rama sulmoi Presidentin duke ...

Meta datë të re votimesh? Rama: Vendimi nul, ai po drejton opozitën
Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj bashkëbiseduan dhe konsumuan një kafe me banorët e njësisë nr.4 në Tiranë. Por përveç problemeve të përditshme, fokusi i tyre u përqendrua tek ...
BalkanWeb | 27-Jun-2019 10:27
Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj bashkëbiseduan dhe konsumuan një kafe me banorët e njësisë nr.4 në Tiranë. Por përveç problemeve të përditshme, fokusi i tyre u përqendrua tek ...

Takimi Meta-Basha, komenton Rama: Dështon Luli, ndërhyn Iliri, presidenti ka marrë drejtimin e opozitës
Kryeministri Edi Rama nga njësia 4 në një takim me qytetarët ka folur për takimin e sotëm Rama-Meta. “Sot kanë përgjigjen e saktë edhe nga Kolegji Zgjedhor. Meta ka marrë drejtimin e opozitës, Këta u çmendën por u ...
Lexo | 27-Jun-2019 10:38
Kryeministri Edi Rama nga njësia 4 në një takim me qytetarët ka folur për takimin e sotëm Rama-Meta. “Sot kanë përgjigjen e saktë edhe nga Kolegji Zgjedhor. Meta ka marrë drejtimin e opozitës, Këta u çmendën por u ...

Meta e pret në takim, Rama del në miting: Ka marrë drejtimin e opozitës, dështon Luli, ndërhyn Iliri
Teksa Ilir Meta e pret për vizitë në presidencë, Edi Rama shfaqet në takimet elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit. Gjatë një bashkëbisedimi me banorët e njësisë numër 4 në Tiranë, Rama tha se Meta ka marrë drejtimin ...
Gazeta Express | 27-Jun-2019 10:37
Teksa Ilir Meta e pret për vizitë në presidencë, Edi Rama shfaqet në takimet elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit. Gjatë një bashkëbisedimi me banorët e njësisë numër 4 në Tiranë, Rama tha se Meta ka marrë drejtimin ...

Rama: Meta ka marrë drejtimin e opozitës, dështon Luli ndërhyn Iliri. Është fatkeqësi e madhe për institucionin
Kryeministri Edi Rama deklaroi se Ilir Meta edhe pse është president ka marrë drejtimin e Opozitës. Në një takim elektoral me banorët e Njësisë Administrative Nr.4, Tiranë, Rama tha me ironi se e r dhi dite që Bujar ...
GazetaTema | 27-Jun-2019 10:23
Kryeministri Edi Rama deklaroi se Ilir Meta edhe pse është president ka marrë drejtimin e Opozitës. Në një takim elektoral me banorët e Njësisë Administrative Nr.4, Tiranë, Rama tha me ironi se e r dhi dite që Bujar ...

Refuzoi ftesën e presidentit për dialog, flet Rama: Meta mori drejtimin e opozitës, sot e mori përgjigjen e qartë
Ndërsa presidenti Ilir Meta vijon ta presë në zyrë pas ftesës për dialog në kuadër të krizës politike dhe pas takimin me kreun e PD, Lulzim Basha, vjen sërish reagimi i kryeministrit Edi Rama. Gjatë një takimi me banorë ...
Politiko | 27-Jun-2019 10:37
Ndërsa presidenti Ilir Meta vijon ta presë në zyrë pas ftesës për dialog në kuadër të krizës politike dhe pas takimin me kreun e PD, Lulzim Basha, vjen sërish reagimi i kryeministrit Edi Rama. Gjatë një takimi me banorë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved