ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:34

Majlinda Kelmendi ‘shpërthen’ në lot: Ja kujt ia dedikoj medaljen e artë

Majlinda Kelmendi ‘shpërthen’ në lot: Ja kujt ia dedikoj medaljen e artë
Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Europiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Ajo këtë medalje ia ka dedikuar djalit të tezez, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu ...
Telegraf | 26-Jun-2019 22:48
Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Europiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Ajo këtë medalje ia ka dedikuar djalit të tezez, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu ...

Zhgënjen Patriot Behrami, eliminohet në çerekfinale të ‘Minsk 2019’
Patriot Behrami është mposhtur në çerekfinale nga boksieri Lorenzo Sotomayor duke u eliminuar nga Lojërat Europiane Minsk 2019. Boksieri azerbajxhanas, 34 vjeç, nuk dhuroi diçka të veçantë por pati përvojën e duhur e ...
Telegraf | 26-Jun-2019 18:54
Patriot Behrami është mposhtur në çerekfinale nga boksieri Lorenzo Sotomayor duke u eliminuar nga Lojërat Europiane Minsk 2019. Boksieri azerbajxhanas, 34 vjeç, nuk dhuroi diçka të veçantë por pati përvojën e duhur e ...

Alvin Karaqi garon të shtunën në Minsk
Ekipi përfaqësues i Kosovës në karate kanë arritur sot (e mërkurë) në Fshatin e Sportistëve në Minsk të Bjellorusisë. Në përbërje nga karateisti Alvin Karaqi dhe trajnerja Shqipe Zogiani, ata kanë arritur në vendin ku ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 19:18
Ekipi përfaqësues i Kosovës në karate kanë arritur sot (e mërkurë) në Fshatin e Sportistëve në Minsk të Bjellorusisë. Në përbërje nga karateisti Alvin Karaqi dhe trajnerja Shqipe Zogiani, ata kanë arritur në vendin ku ...

Kuka risjell një prej çasteve kulmore në ‘Minsk 2019’: Dueli më i mirë dhe më i fortë
Trajneri i sukseseve të mëdha, Driton Kuka, ka rikujtuar një prej çasteve kulmore të xhudos në Lojërat e dyta Evropiane, ‘Minsk 2019’. Krenaria jonë, Majlinda Kelmendi, triumfoi në finale ndaj ruses Natalia Kuziutina, ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 18:14
Trajneri i sukseseve të mëdha, Driton Kuka, ka rikujtuar një prej çasteve kulmore të xhudos në Lojërat e dyta Evropiane, ‘Minsk 2019’. Krenaria jonë, Majlinda Kelmendi, triumfoi në finale ndaj ruses Natalia Kuziutina, ...

Patriot Behrami dëshmoi se është e ardhmja e boksit, edhe pse nuk e kaloi nënkampionin Olimpik
Boksieri ynë, Patriot Behrami, nuk ka arritur të kalojë edhe pengesën Lorenzo Sotomayor, nënkampionin Olimpik Rio 2016 dhe kampion i tanishëm nga Lojërat Evropiane Baku 2015. Behrami dha maksimumin, por vendimi i ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 16:43
Boksieri ynë, Patriot Behrami, nuk ka arritur të kalojë edhe pengesën Lorenzo Sotomayor, nënkampionin Olimpik Rio 2016 dhe kampion i tanishëm nga Lojërat Evropiane Baku 2015. Behrami dha maksimumin, por vendimi i ...

Driton Kuka: Majlinda është fantashkencë, rezultatet e saj s’do t’i arrijë askush për 100 vjet
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo ka qenë e vetmja medalje që xhudistja ...
Zeri | 26-Jun-2019 23:35
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo ka qenë e vetmja medalje që xhudistja ...

Majlinda shpërthen në lot kur tregon se kujt ia dedikoi medaljen e artë E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo për...
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo për media ka thënë se këtë fitore ia dedikon ...
Kosova Sot | 26-Jun-2019 23:13
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo për media ka thënë se këtë fitore ia dedikon ...

Majlinda shpërthen në lot kur tregon se kujt ia dedikoi medaljen e artë
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka ...
Zeri | 26-Jun-2019 23:12
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka ...

Majlinda emocionohet kur tregon se kujt ia dedikoi medaljen e artë
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka ...
Gazeta Express | 26-Jun-2019 23:03
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka treguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka ...

Driton Kuka tregon se si rusët ia morën me zor medaljen e artë Nora Gjakovës
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë.
Kosova Press | 26-Jun-2019 22:52
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë.

Kuka: Me Majlindën i kam fituar të gjitha medaljet, të gjitha sfidat
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo medalje e ka bërë shumë krenar trajnerin e ...
Gazeta Observer | 26-Jun-2019 22:48
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo medalje e ka bërë shumë krenar trajnerin e ...

Rusët me zor ia morën medaljen e artë Nora Gjakovës Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia,...
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia, në finalen e kategorisë -57 ...
Kosova Sot | 26-Jun-2019 22:42
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia, në finalen e kategorisë -57 ...

Rusët me zor ia morën medaljen e artë Nora Gjakovës
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia, në finalen e kategorisë -57 ...
Zeri | 26-Jun-2019 22:27
Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia, në finalen e kategorisë -57 ...

Majlinda Kelmendi shpërthen në lot kur flet për atë që ia dedikoi medaljen (VIDEO)
Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Ajo këtë medalje ia ka dedikuar tezakut të tij, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu ...
TetovaSot | 26-Jun-2019 22:23
Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Ajo këtë medalje ia ka dedikuar tezakut të tij, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu ...

Kuka për fitoren e Lorianës: Kam pasë ëndërr që dikush i familjes Kuka ta fitojë një medalje elitare
Driton Kuka, trajneri kosovar i xhudos, ka komentuar fitoren e mbesës së tij Loriana Kukës, e cila fitoi medaljen e bronzet. Kuka tha se kësaj fitoreje i është gëzuar më shumë se sa medaljes së artë të Majlinda ...
TetovaSot | 26-Jun-2019 22:22
Driton Kuka, trajneri kosovar i xhudos, ka komentuar fitoren e mbesës së tij Loriana Kukës, e cila fitoi medaljen e bronzet. Kuka tha se kësaj fitoreje i është gëzuar më shumë se sa medaljes së artë të Majlinda ...

Ky është super-goli i Edon Zhegrovës, të cilin e realizoi sot për Baselin
Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj, Driton Kuka janë sonte të ftuarit e Baton Haxhiut në Zona B. Ata po diskutojnë rrugëtimin e tyre gjatë lojërave evropiane, teksa padyshim se momenti që u përmend më së shumti ishte ...
GazetaBlic | 26-Jun-2019 22:17
Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj, Driton Kuka janë sonte të ftuarit e Baton Haxhiut në Zona B. Ata po diskutojnë rrugëtimin e tyre gjatë lojërave evropiane, teksa padyshim se momenti që u përmend më së shumti ishte ...

Majlinda plot emocion tregon kujt ia dedikoi fitoren e artë
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka teguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka thënë ...
Portalb | 26-Jun-2019 22:16
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka teguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka thënë ...

Majlinda plot emocion tregon kujt ia dedikoi fitoren e artë
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka teguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka thënë ...
Gazeta Observer | 26-Jun-2019 22:13
E arta Majlinda Kelmendi përplot emocion dhe mes lotësh ka teguar se fitoren e Medaljes së Artë në Minsk të Bjellorusisë ia dedikon një personi të veçantë për të. Ajo në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës ka thënë ...

Driton Kuka: Majlinda është fantashkencë, rezultatet e saj s’do t’i arrijë askush për 100 vjet
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo ka qenë e vetmja medalje që xhudistja ...
Klan Kosova | 26-Jun-2019 22:10
Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” duke e mposhtur kundërshtaren ruse, Natalia Kuziutina. Kjo ka qenë e vetmja medalje që xhudistja ...

LAJMI I FUNDIT: Torreira nuk largohet nga Arsenali, dështon transferi potencial i Milanit
Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj, Driton Kuka janë sonte të ftuarit e Baton Haxhiut në Zona B. Ata po diskutojnë rrugëtimin e tyre gjatë lojërave evropiane, teksa gjatë intervistët kanë folur edhe për garuesit ...
GazetaBlic | 26-Jun-2019 22:08
Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj, Driton Kuka janë sonte të ftuarit e Baton Haxhiut në Zona B. Ata po diskutojnë rrugëtimin e tyre gjatë lojërave evropiane, teksa gjatë intervistët kanë folur edhe për garuesit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved