ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

Lojtari i Barcelonës transferohet në Premier League

Lojtari i Barcelonës transferohet në Premier League
Barcelona dhe Everton kanë arritur marrëveshjen për transferimin e lojtarit Portugez. Andre Gomez është blerë nga klubi i Premier League për shumën e 25-milion eurove. Gomes kaloi një sezon të madh i huazuar tek Everton ...
Telegraf | 25-Jun-2019 23:06
Barcelona dhe Everton kanë arritur marrëveshjen për transferimin e lojtarit Portugez. Andre Gomez është blerë nga klubi i Premier League për shumën e 25-milion eurove. Gomes kaloi një sezon të madh i huazuar tek Everton ...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 18:24
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...

Umtiti nuk dëshiron të largohet nga Barca
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal, duket se dëshiron të qëndrojë në Camp Nou. Mbrojtësi nuk dihet nëse ka vend ne ekipin e parë të Blaugranëve për ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 21:34
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal, duket se dëshiron të qëndrojë në Camp Nou. Mbrojtësi nuk dihet nëse ka vend ne ekipin e parë të Blaugranëve për ...

Zyrtare, mesfushori i Barcelona-s transferohet në Premier League
Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez. Ai u ble ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 23:43
Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez. Ai u ble ...

ZYRTARE: Everton transferon Andre Gomes nga Barça
Mesfushori portugez ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare në ‘Goodison Park’ për t’u bërë transferi i dytë i verës pasi portieri i Huddersfield Town Jonas Lossl u bashkua me klubin si transferim i lirë. Gomes kaloi ...
Lajminet | 25-Jun-2019 23:02
Mesfushori portugez ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare në ‘Goodison Park’ për t’u bërë transferi i dytë i verës pasi portieri i Huddersfield Town Jonas Lossl u bashkua me klubin si transferim i lirë. Gomes kaloi ...

Përfundon takimi i Ligës së Kampionëve: Feronikeli e kalon sfidën e parë, Santa Colma ‘barrikada’ e dytë
Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez. Ai u ble ...
GazetaBlic | 25-Jun-2019 22:43
Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez. Ai u ble ...

“Çfarë i kemi bërë ne të keqe Zotit, që kemi marrë këtë dënim kaq të keq”
Stop përcolli historinë e trishtë të familjes Korini, në një fshat në Delvinë. Kryefamiljarja Elvira Korini rrit e vetme dy fëmijë jetimë, Elsa dhe Elidoni. Ata kanë probleme me sytë dhe nuk marrin as ndihmë ekonomike. ...
Albportali | 25-Jun-2019 21:54
Stop përcolli historinë e trishtë të familjes Korini, në një fshat në Delvinë. Kryefamiljarja Elvira Korini rrit e vetme dy fëmijë jetimë, Elsa dhe Elidoni. Ata kanë probleme me sytë dhe nuk marrin as ndihmë ekonomike. ...

Umtiti nuk dëshiron të largohet nga Barca
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal, duket se dëshiron të qëndrojë në Camp Nou. Mbrojtësi nuk dihet nëse ka vend ne ekipin e parë të Blaugranëve për ...
E Dua Sportin | 25-Jun-2019 21:42
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal, duket se dëshiron të qëndrojë në Camp Nou. Mbrojtësi nuk dihet nëse ka vend ne ekipin e parë të Blaugranëve për ...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...
Flaka | 25-Jun-2019 21:35
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...

Me lot në sy Elsa vajton fatin e saj të dhimbshëm, ka mbetur pa baba, ndërsa nënën e ka të verbër
Stop përcolli historinë e trishtë të familjes Korini, në një fshat në Delvinë. Kryefamiljarja Elvira Korini rrit e vetme dy fëmijë jetimë, Elsa dhe Elidoni. Ata kanë probleme me sytë dhe nuk marrin as ndihmë ekonomike. ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 21:27
Stop përcolli historinë e trishtë të familjes Korini, në një fshat në Delvinë. Kryefamiljarja Elvira Korini rrit e vetme dy fëmijë jetimë, Elsa dhe Elidoni. Ata kanë probleme me sytë dhe nuk marrin as ndihmë ekonomike. ...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...
Koha.mk | 25-Jun-2019 19:56
Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona me një ...

Rafinha duhet të vendosë, Barcelona ka akord me klubin e La Liga
E ardhmja e Rafinha është ende e paqartë, mesfushori i Barcelonës do të shitet patjetër dhe klubi po kërkon që ta zyrtarizojë brenda muajit qershor, që të regjistrojë në bilancet e këtij viti të ardhurat nga shitja e ...
Koha.mk | 25-Jun-2019 19:00
E ardhmja e Rafinha është ende e paqartë, mesfushori i Barcelonës do të shitet patjetër dhe klubi po kërkon që ta zyrtarizojë brenda muajit qershor, që të regjistrojë në bilancet e këtij viti të ardhurat nga shitja e ...

Neymar – Barça, arrihet akordi
Ka një marrëveshje mes Barcelonës dhe Neymar. Braziliani është drejt rikthimit në Katalunja, madje për një qëndrim të gjatë. E përditshmja ‘Sport’ bën të ditur se është rënë parimisht dakord për një kontratë 5-vjeçare. ...
TV Klan | 25-Jun-2019 17:23
Ka një marrëveshje mes Barcelonës dhe Neymar. Braziliani është drejt rikthimit në Katalunja, madje për një qëndrim të gjatë. E përditshmja ‘Sport’ bën të ditur se është rënë parimisht dakord për një kontratë 5-vjeçare. ...

Umtiti nuk pranon të largohet nga Barcelona
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal duket se dëshiron të qëndrojë në ‘Camp Nou’.
Kosova Press | 25-Jun-2019 18:38
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti i cili ka qenë i lidhur me një transferim te klubi anglez, Arsenal duket se dëshiron të qëndrojë në ‘Camp Nou’.

Barcelona kompleton transferimin e madh më 1 korrik
Sulmuesi i Atletico Madrid njoftoi në maj se do të largohet nga klubi në verë, por deri më tani nuk ka pasur konfirmim të mëtejshëm për destinacionin e ardhshëm. Kjo mund është gati të ndryshojë, sipas Telegraph, që ...
Lajminet | 25-Jun-2019 18:38
Sulmuesi i Atletico Madrid njoftoi në maj se do të largohet nga klubi në verë, por deri më tani nuk ka pasur konfirmim të mëtejshëm për destinacionin e ardhshëm. Kjo mund është gati të ndryshojë, sipas Telegraph, që ...

Barcelona pritet ta paguajë klauzolën e Griezmannit në fillim të korrikut
Barcelona do të përfundojë nënshkrimin e Antoine Griezmann për 120 milionë euro nga Atletico Madrid, pasi klauzola lirimit në kontratën e tij hyn në fuqi më 1 korrik. Telegraph Sport mëson se marrëveshja në mes të ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 15:48
Barcelona do të përfundojë nënshkrimin e Antoine Griezmann për 120 milionë euro nga Atletico Madrid, pasi klauzola lirimit në kontratën e tij hyn në fuqi më 1 korrik. Telegraph Sport mëson se marrëveshja në mes të ...

Barcelona e kompleton blerjen e Griezmannit për 120 milionë euro më 1 gusht
Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe mëson se ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 18:31
Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe mëson se ...

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona
“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për t’u larguar nga ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 12:28
“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për t’u larguar nga ...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës
Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe është i gatshëm ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 18:31
Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe është i gatshëm ...

Një brazilian nga Juninho, Lyon firmos me pasuesin e Ndombele
Lyon zyrtarizoi blerjen e Jean Lucas, një mesfushor brazilian që u ble për 8 milionë euro nga Santos. I dalë nga akademia e Flamengos dhe prej muajit janar tek Santos, mesfushori i talentuar numëron vetëm 40 ndeshje në ...
Koha.mk | 25-Jun-2019 18:04
Lyon zyrtarizoi blerjen e Jean Lucas, një mesfushor brazilian që u ble për 8 milionë euro nga Santos. I dalë nga akademia e Flamengos dhe prej muajit janar tek Santos, mesfushori i talentuar numëron vetëm 40 ndeshje në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved