ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:25

Operacioni me 42 të arrestuar, reagon Lleshaj: Provon pjekurinë e organeve ligjzbatuese

Operacioni me 42 të arrestuar, reagon Lleshaj: Provon pjekurinë e organeve ligjzbatuese
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin “Goldfinger”, të drejtuar nga Danimarka, dhe që shkatërroi një organizatë kriminale me rrënjë në Shqipëri. Pjesë e operacionit ishte edhe Shqipëria dhe, ...
Top Channel | 26-Jun-2019 19:10
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin “Goldfinger”, të drejtuar nga Danimarka, dhe që shkatërroi një organizatë kriminale me rrënjë në Shqipëri. Pjesë e operacionit ishte edhe Shqipëria dhe, ...

“Goldfinger”, Lleshaj: Policia e Prokuroria shqiptare profesioniste
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes Twitter-it për operacionin ndërkombëtar “Goldfinger”, ku merr pjesë edhe Shqipëria. Në kuadër të këtij operacioni u godit një grup i trafikut të kokainës dhe ...
BalkanWeb | 26-Jun-2019 19:06
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes Twitter-it për operacionin ndërkombëtar “Goldfinger”, ku merr pjesë edhe Shqipëria. Në kuadër të këtij operacioni u godit një grup i trafikut të kokainës dhe ...

Operacioni “Goldfinger”, Lleshaj: U goditën shumë pjesëtar të krimit të organizuar
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin ndërkombëtar antidrogë “Goldfinger”, ku janë arrestuar 42 persona mes të cilëve një shqiptar. Në postimin e tij ministri Lleshaj shkruan se kjo ...
VizionPlus | 26-Jun-2019 19:18
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin ndërkombëtar antidrogë “Goldfinger”, ku janë arrestuar 42 persona mes të cilëve një shqiptar. Në postimin e tij ministri Lleshaj shkruan se kjo ...

Goditet organizata e narkotrafikut, kreu i dyshuar arrestohet në Shkodër
Një operacion i koordinuar nga Europol në 7 vende të Europës përfshi Shqipërinë solli arrestimin e 42 personave që dyshohet se trafikuan 1650 kg kokainë në BE. Në Shqipëri u arrestua një person i dyshuar si kreu i ...
GazetaTema | 26-Jun-2019 19:00
Një operacion i koordinuar nga Europol në 7 vende të Europës përfshi Shqipërinë solli arrestimin e 42 personave që dyshohet se trafikuan 1650 kg kokainë në BE. Në Shqipëri u arrestua një person i dyshuar si kreu i ...

Operacioni me 42 të arrestuar, reagon Lleshaj: Provon pjekurinë e organeve ligjzbatuese
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin “Goldfinger”, të drejtuar nga Danimarka, dhe që shkatërroi një organizatë kriminale me rrënjë në Shqipëri. Pjesë e operacionit ishte edhe Shqipëria dhe, ...
TetovaSot | 26-Jun-2019 20:13
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin “Goldfinger”, të drejtuar nga Danimarka, dhe që shkatërroi një organizatë kriminale me rrënjë në Shqipëri. Pjesë e operacionit ishte edhe Shqipëria dhe, ...

“Goldfinger”, operacioni i koordinuar nga EUROPOL, reagon ministri Sandër Lleshaj
Kreu i nje grupi kriminal i cili dyshohet se ka trafikuar ne disa vende te europes mbi 1.5 ton kokainë është vënë në pranga. 51 vjecari Astrit Beqiri, banues në Shkodër është arrestuar nga policia vendore, e mbështetur ...
ABCNews | 26-Jun-2019 19:12
Kreu i nje grupi kriminal i cili dyshohet se ka trafikuar ne disa vende te europes mbi 1.5 ton kokainë është vënë në pranga. 51 vjecari Astrit Beqiri, banues në Shkodër është arrestuar nga policia vendore, e mbështetur ...

Llesh kimiku vjedh aksionet e Europolit
Një operacion ndërkombëtar i koduar “Goldfinger” ka çuar në goditjen e një grupi që merrej me trafik droge. Operacioni është iniciuar nga Europol dhe i ndjekur nga ata në disa vende të Evropës si Danimarkë, Suedi, ...
Gazeta55 | 26-Jun-2019 20:12
Një operacion ndërkombëtar i koduar “Goldfinger” ka çuar në goditjen e një grupi që merrej me trafik droge. Operacioni është iniciuar nga Europol dhe i ndjekur nga ata në disa vende të Evropës si Danimarkë, Suedi, ...

Policia e Shtetit godet një organizatë krininale për lëndë narkotike në shtatë vende në Shqipëri
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta. ...
TetovaSot | 26-Jun-2019 20:01
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta. ...

Operacioni “Goldefinger”, Lleshaj: Provë e profesionalizmit të lartë
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj përshëndeti pasditen e sotme finalizimin e operacionit “Goldfinger”, i koordinuar nga Europol dhe me pjesëmarrjen e policisë dhe prokurorisë shqiptare. “Goldfinger”, operacioni i ...
Lexo | 26-Jun-2019 19:41
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj përshëndeti pasditen e sotme finalizimin e operacionit “Goldfinger”, i koordinuar nga Europol dhe me pjesëmarrjen e policisë dhe prokurorisë shqiptare. “Goldfinger”, operacioni i ...

Operacioni ndërkombëtar/ Goditet grupi kriminal që trafikonte kokainë në BE, në Shqipëri arrestohet kryetari
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e krimeve të Rënda në bashkëpunim me Europol-in finalizuan me sukses operacionin “Goldfinger” ku goditën një grup kriminal i cili trafikonte kokainë në Evropën perëndimore. Operacioni ...
Politiko | 26-Jun-2019 19:31
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e krimeve të Rënda në bashkëpunim me Europol-in finalizuan me sukses operacionin “Goldfinger” ku goditën një grup kriminal i cili trafikonte kokainë në Evropën perëndimore. Operacioni ...

Arrestohet shqiptari, koka e grupit kriminal
Një 51-vjeçar nga Shkodra ra në prangat e policisë dhe një tjetër u shpall në kërkim si pjesë e operacionit të gjerë policor të Europolit “Goldfinger”, të shtrirë krahas vendit tonë edhe në Danimarkë, Gjermani, ...
TV Klan | 26-Jun-2019 19:10
Një 51-vjeçar nga Shkodra ra në prangat e policisë dhe një tjetër u shpall në kërkim si pjesë e operacionit të gjerë policor të Europolit “Goldfinger”, të shtrirë krahas vendit tonë edhe në Danimarkë, Gjermani, ...

Lleshaj reagon për “Goldfinger”: U godit rëndë krimi i organizuat
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin ndërkombëtar antidrogë , në kuadër të të cilit u arrestuan 42 persona. Përmes një postimi në “Tëitter”, Lleshaj shprehet se kjo ishte një goditje e ...
Gazeta Express | 26-Jun-2019 19:24
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin ndërkombëtar antidrogë , në kuadër të të cilit u arrestuan 42 persona. Përmes një postimi në “Tëitter”, Lleshaj shprehet se kjo ishte një goditje e ...

Operacioni i Europol me 42 të arrestuar, Lleshaj: Besueshmëri e organeve ligjzbatuese
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin e Europol, ku në pranga u vunë 42 persona, ndërsa kreu i grupit u kap në Shkodër. “Goldfinger”, operacioni i koordinuar nga EUROPOL, ku merr pjesë Policia ...
Gazeta Dita | 26-Jun-2019 19:12
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për operacionin e Europol, ku në pranga u vunë 42 persona, ndërsa kreu i grupit u kap në Shkodër. “Goldfinger”, operacioni i koordinuar nga EUROPOL, ku merr pjesë Policia ...

Operacion ndërkombëtar antidroge, sekuestrohet biznesi me vlerë 1 mln euro
Një 51 vjeçar me inicialet A.B. banues në Shkodër është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia vendore, e mbështetur nga forca policore të Tiranës e Korçës, në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Aksioni ...
ABCNews | 26-Jun-2019 18:40
Një 51 vjeçar me inicialet A.B. banues në Shkodër është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia vendore, e mbështetur nga forca policore të Tiranës e Korçës, në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Aksioni ...

1.65 ton kokainë dhe heroinë, goditet në shtatë vende organizata me rrënjë në Shqipëri
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta, ...
Portalb | 26-Jun-2019 18:48
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta, ...

Goditet organizata e narkotrafikut, kreu i dyshuar arrestohet në Shkodër
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një operacion i koordinuar nga Europol në 7 vende të Europës përfshi Shqipërinë solli arrestimin e 42 personave që dyshohet ...
Reporter | 26-Jun-2019 18:44
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një operacion i koordinuar nga Europol në 7 vende të Europës përfshi Shqipërinë solli arrestimin e 42 personave që dyshohet ...

Policia e Shtetit godet një organizatë krininale për lëndë narkotike në shtatë vende në Shqipëri
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta. ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 17:47
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta. ...

1.65 ton kokainë dhe heroinë trafikohen në Evropë nga shqiptarët
Operacion ndërkombëtar antidrogë i koduar “Goldfinger”, u koordinua nga EUROPOL dhe u drejtua nga autoritetet e hetimit në Danimarkë. Operacioni është shtrirë në Danimarkë, Suedi, Gjermani, Belgjikë, Holandë, Slloveni ...
Lajminet | 26-Jun-2019 18:16
Operacion ndërkombëtar antidrogë i koduar “Goldfinger”, u koordinua nga EUROPOL dhe u drejtua nga autoritetet e hetimit në Danimarkë. Operacioni është shtrirë në Danimarkë, Suedi, Gjermani, Belgjikë, Holandë, Slloveni ...

E kërkonte gjithë Europa, kush është kryemafiozi që u kap në Shkodër
Një superoperacion ndërkombëtar, i koordinuar nga EUROPOL ka arritur të vërë në pranga plot 42 anëtarë të një bande narko-trafiku. Kapoja qendronte në Shkodër dhe është arrestuar gjatë ditës së sotme. Bëhet fjalë për 51 ...
Lapsi | 26-Jun-2019 17:55
Një superoperacion ndërkombëtar, i koordinuar nga EUROPOL ka arritur të vërë në pranga plot 42 anëtarë të një bande narko-trafiku. Kapoja qendronte në Shkodër dhe është arrestuar gjatë ditës së sotme. Bëhet fjalë për 51 ...

Operacioni ndërkombëtar antidrogë, arrestohen mbi 42 persona
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka marrë pjesë në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta, i koduar “Goldfinger” . Operacioni i koordinuar nga ...
Dritare | 26-Jun-2019 18:02
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka marrë pjesë në një tjetër operacion ndërkombëtar, për goditjen e veprimtarisë në fushën e drogave të forta, i koduar “Goldfinger” . Operacioni i koordinuar nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved