ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:14

GALERI/ Kapërcimi i madh në karrierë, Rrahmani firmos me Veronën

GALERI/ Kapërcimi i madh në karrierë, Rrahmani firmos me Veronën
Një tjetër futbollist me origjinë shqiptare i shtohet kampionati italian duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Amir Rrahmani ka zyrtarizuar transferimit te Verona. Ish-mbrojtësi i Partizanit dhe kombëtares së Shqipërisë, që ...
BalkanWeb | 26-Jun-2019 16:30
Një tjetër futbollist me origjinë shqiptare i shtohet kampionati italian duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Amir Rrahmani ka zyrtarizuar transferimit te Verona. Ish-mbrojtësi i Partizanit dhe kombëtares së Shqipërisë, që ...

Një tjetër shqiptar në Serie A, Amir Rrahmani firmos me Veronën
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...
Telegraf | 26-Jun-2019 16:05
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...

Verona zyrtarizon Rrahmanin
Amir Rrahmani është zyrtarisht një futbollist i Veronës. Mbrojtësi i Kosovës firmosi një marrëveshje 4-vjeçare me skuadrën e rikthyer ne Serie A. Mediat shkruajnë se për ta marrë nga Dinamo Zagreb janë shpenzuar 2 ...
TV Klan | 26-Jun-2019 20:55
Amir Rrahmani është zyrtarisht një futbollist i Veronës. Mbrojtësi i Kosovës firmosi një marrëveshje 4-vjeçare me skuadrën e rikthyer ne Serie A. Mediat shkruajnë se për ta marrë nga Dinamo Zagreb janë shpenzuar 2 ...

Amir Rrahmani prezantohet te Verona
Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është prezantuar tek skuadra italiane e Veronës. 25-vjeçari ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare Tashmë është gjithçka zyrtare. Amir Rrahmani është zyrtarisht ...
ABCNews | 26-Jun-2019 19:26
Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është prezantuar tek skuadra italiane e Veronës. 25-vjeçari ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare Tashmë është gjithçka zyrtare. Amir Rrahmani është zyrtarisht ...

Amir Rrahmani arrin marrëveshje me Hellas Veronën
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës italiane Hellas Verona. Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës i ka kompletuar sot (26 qershor) testet mjekësore me sukses, duke u prezantuar te klubi ...
Telegrafi | 26-Jun-2019 14:43
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës italiane Hellas Verona. Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës i ka kompletuar sot (26 qershor) testet mjekësore me sukses, duke u prezantuar te klubi ...

Zyrtare: Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës prezantohet tek ekipi i Serisë A
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...
GazetaTema | 26-Jun-2019 13:26
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...

Mbrojtësi në Serinë A, Amir Rrahmani firmos te Verona
Verona nuk ka pritur shumë për të zyrtarizuar blerjen e futbollistit shqiptar Amir Rrahmani, një përforcim i rëndësishëm për klubin e ringjitur në serinë A që garanton kështu prapavijën me një element cilësor. I ...
Flaka | 26-Jun-2019 22:55
Verona nuk ka pritur shumë për të zyrtarizuar blerjen e futbollistit shqiptar Amir Rrahmani, një përforcim i rëndësishëm për klubin e ringjitur në serinë A që garanton kështu prapavijën me një element cilësor. I ...

Di Marzio tregon ku po transferohet Manolas
Mbrojtësi grek, Kostas Manolas, është pranë transferimit te rivalët e Romës në Serie A, te skuadra e Napolit. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i merkatos në Itali, Gianluca Di Marzio, që shkruan se në këtë marrëveshje ...
Lajminet | 26-Jun-2019 22:10
Mbrojtësi grek, Kostas Manolas, është pranë transferimit te rivalët e Romës në Serie A, te skuadra e Napolit. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i merkatos në Itali, Gianluca Di Marzio, që shkruan se në këtë marrëveshje ...

GALERI/ Kapërcimi i madh në karrierë, Rrahmani firmos me Veronën
Një tjetër futbollist me origjinë shqiptare i shtohet kampionati italian duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Amir Rrahmani ka zyrtarizuar transferimit te Verona. Ish-mbrojtësi i Partizanit dhe kombëtares së Shqipërisë, që ...
E Dua Sportin | 26-Jun-2019 20:00
Një tjetër futbollist me origjinë shqiptare i shtohet kampionati italian duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Amir Rrahmani ka zyrtarizuar transferimit te Verona. Ish-mbrojtësi i Partizanit dhe kombëtares së Shqipërisë, që ...

Amir Rrahmani prezantohet te Verona
Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është prezantuar tek skuadra italiane e Veronës. 25-vjeçari ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare Tashmë është gjithçka zyrtare. Amir Rrahmani është zyrtarisht ...
Koha.mk | 26-Jun-2019 19:44
Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është prezantuar tek skuadra italiane e Veronës. 25-vjeçari ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare Tashmë është gjithçka zyrtare. Amir Rrahmani është zyrtarisht ...

Zyrtare: Amir Rrahmani nënshkroi me Veronan
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës italiane të Serie A, Verona, njofton Koha.net Mbrojtësi kosovar, i lindur më 1994, ka nënshkruar kontratën e cila do ta mbajë atë pjesë të Hellas veronas ...
Portalb | 26-Jun-2019 18:14
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës italiane të Serie A, Verona, njofton Koha.net Mbrojtësi kosovar, i lindur më 1994, ka nënshkruar kontratën e cila do ta mbajë atë pjesë të Hellas veronas ...

Amir Rrahmani nga sezoni i ardhshëm do të luaj në Serie A
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani edhe zyrtarisht do jetë pjesë e Serie A për edicionin e ri. Rrahmani sot ka kryerë testet fizike te Hellas Verona e ku më pas ka nënshkruarë kontratë katër vjeçare. Pas ...
Klan Kosova | 26-Jun-2019 17:55
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani edhe zyrtarisht do jetë pjesë e Serie A për edicionin e ri. Rrahmani sot ka kryerë testet fizike te Hellas Verona e ku më pas ka nënshkruarë kontratë katër vjeçare. Pas ...

Amir Rrahmani nënshkruan me Veronën
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nënshkruar me klubin nga Serie A Tashmë është zyrtare: Amir Rrahmani është futbollist i Hellas ...
Gazeta Monitor | 26-Jun-2019 15:32
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nënshkruar me klubin nga Serie A Tashmë është zyrtare: Amir Rrahmani është futbollist i Hellas ...

Një tjetër shqiptar në Serie A, Amir Rrahmani firmos me Veronën
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...
Lajmi i Fundit | 26-Jun-2019 14:13
Amir Rrahamni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Hellas Verona në Serinë A italiane. Mbrojtësi shqiptar që së fundmi ishte pjesë e Dinamo Zagrebit në kampionatin kroat, prej ditësh kishte nisur bisedimet me Veronën ...

Zyrtare: Amir Rrahmani në Serie A
Amir Rrahmani është zyrtarisht futbollist i Hellas Verona, që nga sezoni i ardhshëm do të luajë në Serie A. Qendërmbrojtësi i Kosovës ka firmosur kontratë 4-vjeçare, ndërsa paga e tij mendohet të jetë 500-600 mijë euro. ...
Shenja | 26-Jun-2019 14:06
Amir Rrahmani është zyrtarisht futbollist i Hellas Verona, që nga sezoni i ardhshëm do të luajë në Serie A. Qendërmbrojtësi i Kosovës ka firmosur kontratë 4-vjeçare, ndërsa paga e tij mendohet të jetë 500-600 mijë euro. ...

ZYRTARE: Amir Rrahmani kalon te Verona
Mbrojtësi kosovar ka kaluar me suksese testet mjekësore dhe kësisoj është zyrtarizuar si lojtar i klubit italian. Kostoja e këtij transferimi është rreth 2.1 milionë euro dhe Rrahmani do të nënshkruajë një kontratë ...
Lajminet | 26-Jun-2019 14:05
Mbrojtësi kosovar ka kaluar me suksese testet mjekësore dhe kësisoj është zyrtarizuar si lojtar i klubit italian. Kostoja e këtij transferimi është rreth 2.1 milionë euro dhe Rrahmani do të nënshkruajë një kontratë ...

Amir Rrahmani: Nga Ramiz Sadiku në Serie A te Hellas Verona
Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani, është zyrtarizuar si lojtar më i ri i Hellas Veronas. Ai ka arritur marrëveshje me klubin italian dhe në edicionin e ri do të luajë në Serie A. Verona do t’ia paguajë ...
EkonomiaOnline | 26-Jun-2019 13:56
Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani, është zyrtarizuar si lojtar më i ri i Hellas Veronas. Ai ka arritur marrëveshje me klubin italian dhe në edicionin e ri do të luajë në Serie A. Verona do t’ia paguajë ...

Fjalët e para të Amir Rrahmanit pas prezantimit te Hellas Verona
Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani është përforcimi më i ri i skuadrës italiane, Hellas Verona. Mbrojtësi i Kosovës ka nënshkruar gjatë ditës së sotme kontratën me skuadrën elitare italiane duke bërë një hap tepër të ...
Zeri | 26-Jun-2019 13:46
Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani është përforcimi më i ri i skuadrës italiane, Hellas Verona. Mbrojtësi i Kosovës ka nënshkruar gjatë ditës së sotme kontratën me skuadrën elitare italiane duke bërë një hap tepër të ...

ZYRTARE: Amir Rrahmani nënshkruan me Veronën Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nënshkruar me klubin nga Serie A Tashmë është zyrtare: Amir Rrahmani është...
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nënshkruar me klubin nga Serie A Tashmë është zyrtare: Amir Rrahmani është futbollist i Hellas ...
Kosova Sot | 26-Jun-2019 13:44
Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nënshkruar me klubin nga Serie A Tashmë është zyrtare: Amir Rrahmani është futbollist i Hellas ...

Amir Rrahmani firmos për Hellas Verona
Amir Rrahmani zyrtarizohet te Verona, skuadër e sapongjitur në Serinë B. Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës ka kaluar vizitat mjekësore dhe mës pas firmosi kontratën me veronezët, që në momentin e fundit mposhtën ...
Alsat-M | 26-Jun-2019 13:44
Amir Rrahmani zyrtarizohet te Verona, skuadër e sapongjitur në Serinë B. Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës ka kaluar vizitat mjekësore dhe mës pas firmosi kontratën me veronezët, që në momentin e fundit mposhtën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved