ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:56

Ramadani: Objektivi i Feronikelit është që të shkojë sa më larg në LK

Ramadani: Objektivi i Feronikelit është që të shkojë sa më larg në LK
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 23:02
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...

Feronikeli fiton ndaj Lincolnit dhe bën një hap të madh në raundin parakualifikues në LK
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 22:39
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...

Bojku i kënaqur me debutimin dhe fitoren me Feronikelin
Besmir Bojku ka debutuar me fitore me fanellën e Feronikelit. Strugani ishte titullarë në fitoren 1:0 të skuadrës nga Drenasi përballë Lincoln Red Imps FC, ndeshje kjo e vlefshme për gjysmëfinalet e raundit ...
InfoSport.mk | 25-Jun-2019 23:52
Besmir Bojku ka debutuar me fitore me fanellën e Feronikelit. Strugani ishte titullarë në fitoren 1:0 të skuadrës nga Drenasi përballë Lincoln Red Imps FC, ndeshje kjo e vlefshme për gjysmëfinalet e raundit ...

Feronikeli fiton ndaj Lincolnit dhe bën një hap të madh në raundin parakualifikues në LK
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...
E Dua Sportin | 25-Jun-2019 23:43
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...

Ramadani tregon pse Feronikeli ra nga loja në pjesën e dytë
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 23:43
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...

Ramadani: Objektivi i Feronikelit është që të shkojë sa më larg në LK
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...
E Dua Sportin | 25-Jun-2019 23:43
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...

?Edhe pse fituan, Ramadani dhe Prekazi kanë të njëjtin arsyetim për lojën e dobët të Niklit
Feronikeli ka arritur ta mposht me rezultat minimal skuadrën e Lincolnit, me golin e vetëm të shënuar nga Mendurim Hoti.
Kosova Press | 25-Jun-2019 23:39
Feronikeli ka arritur ta mposht me rezultat minimal skuadrën e Lincolnit, me golin e vetëm të shënuar nga Mendurim Hoti.

Rexha: Të kënaqur me fitoren por jo me lojën
Feronikeli ka fituar ndeshjen e parë të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Prishtinë. Sulmuesi i ‘Niklit’, Kastriot Rexha është shprehur i lumtur me fitoren por jo edhe me lojën e treguar. “ ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 23:36
Feronikeli ka fituar ndeshjen e parë të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Prishtinë. Sulmuesi i ‘Niklit’, Kastriot Rexha është shprehur i lumtur me fitoren por jo edhe me lojën e treguar. “ ...

Yll Hoxha: Edhe pse me rezultat minimal, fitorja ishte e ëmbël
Futbollisti i Feronikelit, Ylli Hoxha, ka shprehur gëzimin për fitoren e sotme, ndërsa ka shprehur besimin e tij te Feronikeli dhe te bashkëlojtarët e tij, për kalim në rrethin e parë kualifikues në kuadër të Ligës së ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:36
Futbollisti i Feronikelit, Ylli Hoxha, ka shprehur gëzimin për fitoren e sotme, ndërsa ka shprehur besimin e tij te Feronikeli dhe te bashkëlojtarët e tij, për kalim në rrethin e parë kualifikues në kuadër të Ligës së ...

Ramadani: Ishim 40 ditë pa futboll!
Zekrija Ramadani, trajneri i Feronikelit, ka komentuar fitoren dhe kualifikimin në finalen e turit paraeliminator të Ligës së Kampionëve. Fitorja nuk ishte e lehtë ndaj Lincoln Red Ims, me një gol që pas minutës së ...
Alsat-M | 25-Jun-2019 23:32
Zekrija Ramadani, trajneri i Feronikelit, ka komentuar fitoren dhe kualifikimin në finalen e turit paraeliminator të Ligës së Kampionëve. Fitorja nuk ishte e lehtë ndaj Lincoln Red Ims, me një gol që pas minutës së ...

Kastriot Rexha shprehet i pakënaqur me lojën, flet për takimin e radhës
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të shënoi fitore ndaj Lincoln Red. Pas ndeshjes sulmuesi i njohur ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:28
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të shënoi fitore ndaj Lincoln Red. Pas ndeshjes sulmuesi i njohur ...

Patriot Behrami lufton për medalje, nesër vendoset gjithçka në ‘Minsk 2019’
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...
GazetaBlic | 25-Jun-2019 23:28
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...

Mesfushori i Inter pranë Monaco-s
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...
GazetaBlic | 25-Jun-2019 23:13
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...

Prekazi: Ndeshje e vështirë, mbi 40 ditë nuk kemi zhvilluar asnjë lojë
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të arrijë fitore ndaj Lincoln Red (1:0). Pas ndeshjes mbrojtësi i ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:13
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të arrijë fitore ndaj Lincoln Red (1:0). Pas ndeshjes mbrojtësi i ...

Ramadani: Ky ishte fajtori pse nuk luajtëm mirë
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 23:07
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...

Feronikeli me një gol kalon tutje, e pret kampioni i Andorës
Skuadra nga Drenasi e Feronikelit ka arritur që të shënojë fitore dhe të kalojë tutje në finale të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Kosovës ka arritur që të shënojë fitore minimale, por të ...
EkonomiaOnline | 25-Jun-2019 23:06
Skuadra nga Drenasi e Feronikelit ka arritur që të shënojë fitore dhe të kalojë tutje në finale të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Kosovës ka arritur që të shënojë fitore minimale, por të ...

Befason Mevlan Zeka: Është pritur më shumë nga unë
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:06
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...

Feronikeli mund Linkollnin , gati për Santa Koloma
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...
Flaka | 25-Jun-2019 23:02
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...

Ferronikeli bën hap të madh drejt Europës (VIDEO)
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...
Gazeta Monitor | 25-Jun-2019 23:02
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...

Feronikeli i Ramadanit dhe Bojkut kalon në finalen e raundit paraeliminatorë (VIDEO)
Skuadra kampione e Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në finalen e madhe të raundit paraeliminatorë të Ligës së Kampionëve, pasi sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale mundi ekipin e ...
InfoSport.mk | 25-Jun-2019 23:02
Skuadra kampione e Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në finalen e madhe të raundit paraeliminatorë të Ligës së Kampionëve, pasi sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale mundi ekipin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved