ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:53

Divjakë/ Humbi kontrollin e mjetit, 42-vjeçari ndahet nga jeta

Divjakë/ Humbi kontrollin e mjetit, 42-vjeçari ndahet nga jeta
Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor.
Top Channel | 25-Jun-2019 08:45
Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor.

Humb kontrollin e zetorit, vdes fermeri në Divjakë
Një 42 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë natës në Divjakë si pasojë e një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Senes, ku 42 vjeçari me inicialet B.M., duke drejtuar një mjet tip zetor ka humbur kontrollin dhe ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 08:51
Një 42 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë natës në Divjakë si pasojë e një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Senes, ku 42 vjeçari me inicialet B.M., duke drejtuar një mjet tip zetor ka humbur kontrollin dhe ...

Divjakë/ Aksidenti i rëndë, humb jetën 42 vjecari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Senes të Divjakës ku një 42-vjeçar, banues në Këmishtaj ka humbur jetën pasi mjeti i tij ka dalë nga rruga. Mësohet se B.M., 42-vjeç ka humbur kontrollin e ...
Telegraf | 25-Jun-2019 08:48
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Senes të Divjakës ku një 42-vjeçar, banues në Këmishtaj ka humbur jetën pasi mjeti i tij ka dalë nga rruga. Mësohet se B.M., 42-vjeç ka humbur kontrollin e ...

Zetori ra në kanal, humbet jetën 42-vjeçari
Një 42-vjeçar në fshatin Senes të Divjakës ka humbur jetën pasi i është përmbysur zetori. Aksidenti ka ndodhur gjatë orëve të natës dhe viktimë ka mbetur shtetasi me iniciale B.M. Sipas policisë, viktima humbi ...
ABCNews | 25-Jun-2019 08:54
Një 42-vjeçar në fshatin Senes të Divjakës ka humbur jetën pasi i është përmbysur zetori. Aksidenti ka ndodhur gjatë orëve të natës dhe viktimë ka mbetur shtetasi me iniciale B.M. Sipas policisë, viktima humbi ...

Përmbyset zetori, humbet jetën 42-vjeçari
Një 42-vjeçar me iniciale B.M. ka humbur jetën duke u përmbysur me zetor. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Senes të Divjakës gjatë orëve të natës. Sipas policisë, viktima humbi kontrollin e mjetit bujqësor dhe u rrëzua ...
TV Klan | 25-Jun-2019 08:51
Një 42-vjeçar me iniciale B.M. ka humbur jetën duke u përmbysur me zetor. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Senes të Divjakës gjatë orëve të natës. Sipas policisë, viktima humbi kontrollin e mjetit bujqësor dhe u rrëzua ...

Theret me thikë një person në Korçë
Një ngjarje e fundit ka ndodhur në Korçë, ku një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se ...
EkonomiaOnline | 25-Jun-2019 09:19
Një ngjarje e fundit ka ndodhur në Korçë, ku një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se ...

Korçë/ 24-vjeçari qëllohet me thikë nga dy persona. Policia jep sqarime për ngjarjen
Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit, ku dy persona kanë sulmuar të riun Armando Trimi. 24-vjeçari ka përfunduar në ...
Telegraf | 25-Jun-2019 08:05
Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit, ku dy persona kanë sulmuar të riun Armando Trimi. 24-vjeçari ka përfunduar në ...

Ndërron jetë 42-vjeçari, humbi kontrollin e mjetit bujqësor
Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme, pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor. Mësohet se B.M. 42 vjeç, banues në Këmishtaj, duke drejtuar një mjet bujqësor zetor ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 08:51
Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme, pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor. Mësohet se B.M. 42 vjeç, banues në Këmishtaj, duke drejtuar një mjet bujqësor zetor ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar ...

Plagoset me thikë një person në Korçë
Mbrëmë në Korçë një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se është Armando Trimi. Ja postimi i ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 07:11
Mbrëmë në Korçë një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se është Armando Trimi. Ja postimi i ...

Emri/ Korçë, sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur rëndë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës mbrëmjen e sotme ku pas një sherri që ka degjeneruar në përdorimin e thikave ka mbetur i plagosur 24-vjeçari Armando Trimi. Nga informacionet e para bëhet me dije se ...
Dritare | 25-Jun-2019 01:46
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës mbrëmjen e sotme ku pas një sherri që ka degjeneruar në përdorimin e thikave ka mbetur i plagosur 24-vjeçari Armando Trimi. Nga informacionet e para bëhet me dije se ...

Plagoset me thikë një person në Korçë
Një ngjarje e fundit ka ndodhur në Korçë, ku një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital, shkruan tch. I plagosuri ...
Indeks Online | 24-Jun-2019 23:59
Një ngjarje e fundit ka ndodhur në Korçë, ku një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital, shkruan tch. I plagosuri ...

Sherr me thika, plagoset i riu
Një i ri është plagosur me thikë në Korçë mbrëmjen e sotme. “Në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, shtetasi A.T, rreth 24 vjeç, dyshohet të jetë dëmtuar me mjet mprehës nga dy shtetas të tjerë, gjatë një ...
Telegraf | 24-Jun-2019 23:19
Një i ri është plagosur me thikë në Korçë mbrëmjen e sotme. “Në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, shtetasi A.T, rreth 24 vjeç, dyshohet të jetë dëmtuar me mjet mprehës nga dy shtetas të tjerë, gjatë një ...

Plagoset 24 vjeçari, për motive të dobëta
Një sherr me thika i momentit ka rezultuar në plagosjen e një 24 vjeçari në lagjen 17 të Korçës, mbrëmjen e së hënës. Raportohet se i riu i plagosur është Armando Trimi, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e ...
Gazeta Dita | 24-Jun-2019 23:52
Një sherr me thika i momentit ka rezultuar në plagosjen e një 24 vjeçari në lagjen 17 të Korçës, mbrëmjen e së hënës. Raportohet se i riu i plagosur është Armando Trimi, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e ...

Theret me thikë një person në Korçë
Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se është Armando Trimi. “Në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, shtetasi ...
Lajminet | 24-Jun-2019 23:49
Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ri është plagosur dhe po transportohet në spital. I plagosuri mësohet se është Armando Trimi. “Në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, shtetasi ...

Plagoset me thikë një 24 vjeçar në Korçë
Një 24 vjeçar është plagusur mbrëmjen e kësaj të hënë në Korçë me thikë nga dy persona identiteti i tëcilëve nuk bëhet i ditur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, ku ka mbetur i ...
VizionPlus | 24-Jun-2019 23:12
Një 24 vjeçar është plagusur mbrëmjen e kësaj të hënë në Korçë me thikë nga dy persona identiteti i tëcilëve nuk bëhet i ditur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 17, prapa tregut të shumicës në Korçë, ku ka mbetur i ...

Dy persona godasin me thikë 24 vjeçarin shqiptar, sherri për motive krejt banale
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në lagjen nr. 17 në Korçë, ku dy persona kanë goditur me thikë një 24 vjeçar pas një konflikti të momentit, për motive banale. I riu i plagosur quhet Armando Trimi. Aktualisht ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 23:22
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në lagjen nr. 17 në Korçë, ku dy persona kanë goditur me thikë një 24 vjeçar pas një konflikti të momentit, për motive banale. I riu i plagosur quhet Armando Trimi. Aktualisht ...

Sherr me thikë në Korçë, plagoset 26-vjeçari (Emri)
KORÇË Një sherr i çastit ka përfunduar me plagosjen e një 26-vjeçari në qytetin e Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb” Lorena Kodra raporton se i plagosur ka mbetur, Armando Trimi. I plagosuri është dërguar me urgjencë në ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 23:06
KORÇË Një sherr i çastit ka përfunduar me plagosjen e një 26-vjeçari në qytetin e Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb” Lorena Kodra raporton se i plagosur ka mbetur, Armando Trimi. I plagosuri është dërguar me urgjencë në ...

Qëllohet me thikë një i ri në Korçë
Një person është plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një konflikti të çastit. Mësohet se i plagosuri Armando Trimi është transportuar në spitalin e Korçes dhe ndodhet nën kujdesin ...
ABCNews | 24-Jun-2019 23:08
Një person është plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një konflikti të çastit. Mësohet se i plagosuri Armando Trimi është transportuar në spitalin e Korçes dhe ndodhet nën kujdesin ...

Aksident në Elbasan, makina përplas këmbësorin
Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet në fshatin Mengël të Elbasanit. Mësohet se i aksidentuari ka marrë plagë të rëndë dhe është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia ka ...
Lapsi | 22-Jun-2019 18:52
Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet në fshatin Mengël të Elbasanit. Mësohet se i aksidentuari ka marrë plagë të rëndë dhe është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia ka ...

Makina merr përpara këmbësorin në Elbasan
Një makinë ka përplasur një këmbësor pasditen e kësaj të shtune në fshatin Mengël të Elbasanit. Sipas policisë bëhet me dije se këmbësori B.M., 45-vjeç është dërguar në spital ku ndodhet në gjendje kritike për jetën. ...
VizionPlus | 22-Jun-2019 18:28
Një makinë ka përplasur një këmbësor pasditen e kësaj të shtune në fshatin Mengël të Elbasanit. Sipas policisë bëhet me dije se këmbësori B.M., 45-vjeç është dërguar në spital ku ndodhet në gjendje kritike për jetën. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved