ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:14

Tërheqje e Bashës? Agron Duka në ‘Open’: Nuk e besoj. Njerëzit po acarohen nga Rama

Tërheqje e Bashës? Agron Duka në ‘Open’: Nuk e besoj. Njerëzit po acarohen nga Rama
Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka deklaroi në emisionin “Open” në Top Channel se nuk beson se ka tërheqje të kryeopozitarit Lulzim Basha nga qëndrimi kundër votimeve të 30 qershorit. Duke komentuar lajmet ...
Top Channel | 25-Jun-2019 22:18
Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka deklaroi në emisionin “Open” në Top Channel se nuk beson se ka tërheqje të kryeopozitarit Lulzim Basha nga qëndrimi kundër votimeve të 30 qershorit. Duke komentuar lajmet ...

Frrok Çupi në Top Talk: Sulmi i Bashës ndaj mediave, marrëzi
Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Por pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët e ...
Top Channel | 25-Jun-2019 16:30
Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Por pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët e ...

“Intelektualët” militantë të Lulzim Bashës, që duan të na i shesin si shoqëri civile dhe që nga guerrilsa, u kthyen në pacifistë
Lulzim Basha ka sulmuar sot ashpër Top Channel, me argumentin se nuk ka pasqyruar një lajmë, për një fushatë online nga “intelektualët, për të mos votuar në 30 qershor. “Aleanca e qytetarëve shqiptarë, është në këmbë, ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 18:00
Lulzim Basha ka sulmuar sot ashpër Top Channel, me argumentin se nuk ka pasqyruar një lajmë, për një fushatë online nga “intelektualët, për të mos votuar në 30 qershor. “Aleanca e qytetarëve shqiptarë, është në këmbë, ...

Udhëzimi i Gazment Bardhit Fake News? Dy pyetje për Lulzim Bashën pas takimit me ambasadoren në detyrë të SHBA
Kreu i Republikës së re, Lulzim Basha ka folur për gazetarët pas takimit me të dërguarën e SHBA-ve në selinë e PD, Leyla Moses Ones. I pyetur nëse ka kërkuar nga të zgjedhurit në pushtetin lokal që të krijojnë incidente ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 14:19
Kreu i Republikës së re, Lulzim Basha ka folur për gazetarët pas takimit me të dërguarën e SHBA-ve në selinë e PD, Leyla Moses Ones. I pyetur nëse ka kërkuar nga të zgjedhurit në pushtetin lokal që të krijojnë incidente ...

Javë vendimtare, Ambasadori i BE-së i shkon Bashës në zyrë
TIRANE Pas të ngarkuarës të ambasadës së SHBA, në zyrën e kryedemokratit Lulzim Basha është parë të hyjë, ambasadori i BE-së Luigi Soreca. Takimi me kreun e PD, vjen vetëm pak ditë nga zgjedhjet vendore të 30 ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 12:11
TIRANE Pas të ngarkuarës të ambasadës së SHBA, në zyrën e kryedemokratit Lulzim Basha është parë të hyjë, ambasadori i BE-së Luigi Soreca. Takimi me kreun e PD, vjen vetëm pak ditë nga zgjedhjet vendore të 30 ...

Pas zv.ambasadores së SHBA, në zyrën e Bashës shkon edhe Soreca
Ambasadori i BE është duke zhvilluar një takim në selinë blu me kreun e PD, Lulzim Basha. Pak më herët Basha u takua edhe me të ngarkuarën me punë në Shqipëri nga SHBA, Leyla Moses-Ones, por nuk preferoi të tregonte ...
Telegraf | 25-Jun-2019 13:40
Ambasadori i BE është duke zhvilluar një takim në selinë blu me kreun e PD, Lulzim Basha. Pak më herët Basha u takua edhe me të ngarkuarën me punë në Shqipëri nga SHBA, Leyla Moses-Ones, por nuk preferoi të tregonte ...

Basha: “Top Channel” dhe “TV Klan”, veglat qorre të Edi Ramës, paguhen me paratë që u vidhen shqiptarëve
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka qenë sërish mjaft i ashpër me dy televizionet kombëtare, “Top Channel” dhe “Tv Klan”. Basha ka thënë se këto dy televizione janë “veglat qorre të Edi Ramës”, madje ...
Telegraf | 25-Jun-2019 13:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka qenë sërish mjaft i ashpër me dy televizionet kombëtare, “Top Channel” dhe “Tv Klan”. Basha ka thënë se këto dy televizione janë “veglat qorre të Edi Ramës”, madje ...

Basha: Koha e votimeve njëpartiake nuk ka për t’u kthyer. 30 qershori është dita ku nis fundi i regjimit autokratiko-kriminal të Edi Ramës
KOMUNIKIMI ME GAZETARËT I KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA Pyetje: Z. Basha, çfarë mesazhi ju përcolli e dërguara me punë e SHBA-së në Tiranë në takimin që patët sot? Lulzim Basha: Takimet me ...
Telegraf | 25-Jun-2019 13:01
KOMUNIKIMI ME GAZETARËT I KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA Pyetje: Z. Basha, çfarë mesazhi ju përcolli e dërguara me punë e SHBA-së në Tiranë në takimin që patët sot? Lulzim Basha: Takimet me ...

Soreca në zyrën e Bashës, BE e shqetësuar për situatën në vend
Pas takimit të zhvilluar me të ngarkuarën me punë të SHBA, Leyla Moses-Ones, kreu demokrat Lulzim Basha ka pritur në selinë blu edhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca. Takimi mes Bashës e Sorecës ka ardhur pak ditë para ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 12:25
Pas takimit të zhvilluar me të ngarkuarën me punë të SHBA, Leyla Moses-Ones, kreu demokrat Lulzim Basha ka pritur në selinë blu edhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca. Takimi mes Bashës e Sorecës ka ardhur pak ditë para ...

Diplomatët e SHBA-së dhe BE-së në zyrën e Bashës
Diplomatët më të larteë të ambasadave të SHBA dhe BE në Tiranë, shkuan sot në zyrën e Lulzim Bashës, 5 ditë para zgjedhjeve tëe së dielës. Vetë kreu demokrat tha pas takimeve se opozita nuk do të lejojë mbajtjen e ...
ABCNews | 25-Jun-2019 15:33
Diplomatët më të larteë të ambasadave të SHBA dhe BE në Tiranë, shkuan sot në zyrën e Lulzim Bashës, 5 ditë para zgjedhjeve tëe së dielës. Vetë kreu demokrat tha pas takimeve se opozita nuk do të lejojë mbajtjen e ...

Basha nuk komenton takimin me diplomaten e SHBA: S’ka zgjedhje
TIRANË Lideri i opozitës Lulzim Basha ka folur për gazetarët pas takimit me të dërguarën e SHBA-ve në selinë e PD. Ai nuk ka pranuar të komentojë apo tregojë detaje nga takimi dhe biseda me diplomaten amerikane Leyla ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 11:39
TIRANË Lideri i opozitës Lulzim Basha ka folur për gazetarët pas takimit me të dërguarën e SHBA-ve në selinë e PD. Ai nuk ka pranuar të komentojë apo tregojë detaje nga takimi dhe biseda me diplomaten amerikane Leyla ...

Basha i kthehet sulmit ndaj mediave: Janë bërë vegla qorre të Ramës, ne do ta nxjerrim Tv Klan-in dhe Top Channel-in nga bataku kur të vijmë në pushtet
Lulzim Basha ka sulmuar dy televizionet kryesore Tv Klan dhe Top Channel. Ai shprehet se mediat e censurojnë dhe nuk publikojnë zërat opozitarë. “Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë do të mbrojnë demokracinë me ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 11:42
Lulzim Basha ka sulmuar dy televizionet kryesore Tv Klan dhe Top Channel. Ai shprehet se mediat e censurojnë dhe nuk publikojnë zërat opozitarë. “Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë do të mbrojnë demokracinë me ...

Basha: Zgjedhjet nuk i njohim
Për afro 90 minuta zgjati takimi i Lulzim Bashës në zyrën e tij me të ngarkuarën me punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Lejla Moses-Ones , transmeton Klan Kreu demokrat nuk preferoi të japë detaje nga biseda, ...
Portalb | 25-Jun-2019 18:24
Për afro 90 minuta zgjati takimi i Lulzim Bashës në zyrën e tij me të ngarkuarën me punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Lejla Moses-Ones , transmeton Klan Kreu demokrat nuk preferoi të japë detaje nga biseda, ...

Sipas Bashës, më 30 qershor sigurisht nuk mbahen zgjedhje
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka theksuar sërish sot se më 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje. Pas takimit me të ngarkuarën me punë të SHBA në vendin tonë, pa dashur të komentojë asgjë rreth asaj që kanë biseduar, Basha ka ...
Shenja | 25-Jun-2019 16:27
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka theksuar sërish sot se më 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje. Pas takimit me të ngarkuarën me punë të SHBA në vendin tonë, pa dashur të komentojë asgjë rreth asaj që kanë biseduar, Basha ka ...

PD kundër Top Channel, sulmet e kryetarit Basha ndaj mediave
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me të ngarkuarën me punë të SHBA-vë, por edhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët ...
EkonomiaOnline | 25-Jun-2019 15:56
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me të ngarkuarën me punë të SHBA-vë, por edhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët ...

PD kundër Top Channel – sulmet e kryetarit Basha ndaj mediave
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me të ngarkuarën me punë të SHBA-vë, por edhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 15:48
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me të ngarkuarën me punë të SHBA-vë, por edhe me përfaqësuesin e BE në Tiranë. Pas takimit zoti Basha nuk ka pranuar të tregojë bisedën e zhvilluar me diplomatët ...

E ngarkuara me punë në Ambasadën e SHBA, takim me Bashën…
E ngarkuara me punë në Ambasadën se SHBA ne Tiranë., Leyla Moses-Ones po takon ditën e sotme kreun e Partisë demokratike, Lulzim Bashën në ambientet e selisë blu. Ky takim vjen vetëm 5 ditë përpara zgjedhjeve të 30 ...
Standard | 25-Jun-2019 15:42
E ngarkuara me punë në Ambasadën se SHBA ne Tiranë., Leyla Moses-Ones po takon ditën e sotme kreun e Partisë demokratike, Lulzim Bashën në ambientet e selisë blu. Ky takim vjen vetëm 5 ditë përpara zgjedhjeve të 30 ...

Mediat në Shqipëri janë kapur!!! Basha ka dy fjalë për TCH dhe Klan…
Në fund të fjalës së tij gjatë prononcimit për mediat kreu i PD-së Lulzim Basha tha se mediat në Shqipëri janë kapur. Ai akuzoi dy televizionet kryesore në vend, Top Channel dhe Klan “Asnjë nga mediat nuk e pasqyron ...
Standard | 25-Jun-2019 15:42
Në fund të fjalës së tij gjatë prononcimit për mediat kreu i PD-së Lulzim Basha tha se mediat në Shqipëri janë kapur. Ai akuzoi dy televizionet kryesore në vend, Top Channel dhe Klan “Asnjë nga mediat nuk e pasqyron ...

Basha: S’lejojmë zgjedhje pa opozitën, votime ka edhe në Korenë e Veriut
Kreu demokrat, Lulzim Basha bëri me dije se në 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje. Pas takimit të mbajtur në selinë blu me të ngarkuarën me punë të SHBA, Leyla Moses-Ones, Basha tha para mediave se 30 qershori do të ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 11:47
Kreu demokrat, Lulzim Basha bëri me dije se në 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje. Pas takimit të mbajtur në selinë blu me të ngarkuarën me punë të SHBA, Leyla Moses-Ones, Basha tha para mediave se 30 qershori do të ...

Basha i vendosur: Zgjedhje s’ka! Nuk ka zgjedhje pa opozitën….
Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas takimit me Leyla Moses Ones, tha se zgjedhjet nuk do lejohen, nuk do pranohen dhe se nuk do njihen. ”Nuk ka zgjedhje në 30 qershor, votime bën edhe Koreja e Veriut”. Nga ana tjetër, kreu i ...
Standard | 25-Jun-2019 15:42
Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas takimit me Leyla Moses Ones, tha se zgjedhjet nuk do lejohen, nuk do pranohen dhe se nuk do njihen. ”Nuk ka zgjedhje në 30 qershor, votime bën edhe Koreja e Veriut”. Nga ana tjetër, kreu i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved