ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:44

Rama i përgjigjet Bashës për padinë ndaj BILD: Artist! Je njish! Politika është shah

Rama i përgjigjet Bashës për padinë ndaj BILD: Artist! Je njish! Politika është shah
Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha pas padisë që kreu i qeverisë ka nisur ndaj gazetës gjermane Bild. “Artist, ti nuk zhgënjen kurrë, je njish! Je i pandehur për ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 22:58
Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha pas padisë që kreu i qeverisë ka nisur ndaj gazetës gjermane Bild. “Artist, ti nuk zhgënjen kurrë, je njish! Je i pandehur për ...

Rama i përgjigjet Bashës: Se kuptove se politika është shah
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i përgjigjet me një postimi në “Twitter” kreut të PD-së Lulzim Bashës ne lidhje me avokatin gjerman, që sipas kryedemokratit, ky i fundit paguhet 13 euro në minutë. Shefi i ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 22:12
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i përgjigjet me një postimi në “Twitter” kreut të PD-së Lulzim Bashës ne lidhje me avokatin gjerman, që sipas kryedemokratit, ky i fundit paguhet 13 euro në minutë. Shefi i ...

Rama-Bashës: Artist, je i pandehur për financimet ruse, flet për avokatin tim gjerman
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me padinë që ai ka bërë ndaj gazetarit gjerman, për publikimin e përgjimeve në Bild. Shefi i qeverisë përmes një postimi në ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 22:12
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me padinë që ai ka bërë ndaj gazetarit gjerman, për publikimin e përgjimeve në Bild. Shefi i qeverisë përmes një postimi në ...

Peter Tiede reagon sërish: Avokati i Ramës, një nga më të shtrenjtët në Gjermani
Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar sërish pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama se i ka dorëzuar prokurën avokatit gjerman, Mattihas Prinz, për padinë kundër publikimit të audio-përgjimeve të dosjeve 339 dhe 184.
Top Channel | 25-Jun-2019 19:45
Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar sërish pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama se i ka dorëzuar prokurën avokatit gjerman, Mattihas Prinz, për padinë kundër publikimit të audio-përgjimeve të dosjeve 339 dhe 184.

Avokati gjerman i Ramës, djali i themeluesit të BILD
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur avokatin Matthias Prinz për të ndjekur procesin gjyqësor mbi publikimet e Bild! Matthias Prinz u lind më 27 gusht 1956 në Berlin, është i biri i ish-drejtorit ekzekutiv të gazetës ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 19:57
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur avokatin Matthias Prinz për të ndjekur procesin gjyqësor mbi publikimet e Bild! Matthias Prinz u lind më 27 gusht 1956 në Berlin, është i biri i ish-drejtorit ekzekutiv të gazetës ...

“Pajtoi avokatin e sulltanëve”, Rama i përgjigjet Bashës
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “Artist,ti nuk zhgënjen ...
TV Klan | 25-Jun-2019 22:18
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “Artist,ti nuk zhgënjen ...

Rama i përgjigjet Bashës për padinë ndaj BILD: Artist! Je njish! Politika është shah…
Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha pas padisë që kreu i qeverisë ka nisur ndaj gazetës gjermane BILD. Kreu i qeverisë nuk thotë se se ku do të gjejë paratë për të ...
Lapsi | 25-Jun-2019 22:11
Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha pas padisë që kreu i qeverisë ka nisur ndaj gazetës gjermane BILD. Kreu i qeverisë nuk thotë se se ku do të gjejë paratë për të ...

Rama-Bashës: Artist, o njish, politika është shah!
Pas daljes në media të Lulzim Bashës, i cili hodhi akuza ndaj kryeministrit Rama për faturën që duhet të paguajë ndaj avokatit gjerman që sipas Bashës është e majme, ka reaguar Kryeministri Rama. Ja cfarë shkruan ...
ABCNews | 25-Jun-2019 22:07
Pas daljes në media të Lulzim Bashës, i cili hodhi akuza ndaj kryeministrit Rama për faturën që duhet të paguajë ndaj avokatit gjerman që sipas Bashës është e majme, ka reaguar Kryeministri Rama. Ja cfarë shkruan ...

Basha: Opozita nuk do vjen në pushtet me dhunë
Gjatë një konference për mediat, kryetari i Partisë Demokratike, deklaroi se avokati që Rama ka pajtuar ndaj gazetarit Peter Tiede është një nga më të shtrenjtët në Europë. Sipas tij, të gjithë klientët e avokatit janë ...
ABCNews | 25-Jun-2019 21:34
Gjatë një konference për mediat, kryetari i Partisë Demokratike, deklaroi se avokati që Rama ka pajtuar ndaj gazetarit Peter Tiede është një nga më të shtrenjtët në Europë. Sipas tij, të gjithë klientët e avokatit janë ...

Avokati i Ramës, Matthias Prinz, mbrojtës i gjakut blu dhe yjeve të ekranit!
Një lëvizje e paralajmëruar që me datë 17 qershor nga kryeministri Edi Rama, për gazetarin gjerman të “Bild”, Peter Tiede i cili publikoi audio-përgjimet për shitblerje votash në gazetën BILD. Kryeministri Rama me një ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 18:31
Një lëvizje e paralajmëruar që me datë 17 qershor nga kryeministri Edi Rama, për gazetarin gjerman të “Bild”, Peter Tiede i cili publikoi audio-përgjimet për shitblerje votash në gazetën BILD. Kryeministri Rama me një ...

Skandali i përgjimeve? Pastrohen letrat në Gjermani, shqiptarët s’janë problem. Do votojnë pro si përherë
Kryeministri Edi Rama ka angazhuar një avokat në Gjermani kundër gazetës “Bild” dhe gazetarit Peter Tiede. Rreth këtij akti ka patur akuza sipas të cilave avokati i pajtuar nga z. Rama është shumë i shtrenjtë. Në ...
Respublica | 25-Jun-2019 22:54
Kryeministri Edi Rama ka angazhuar një avokat në Gjermani kundër gazetës “Bild” dhe gazetarit Peter Tiede. Rreth këtij akti ka patur akuza sipas të cilave avokati i pajtuar nga z. Rama është shumë i shtrenjtë. Në ...

Tiede e pyet Ramën: Po më akuzoni për publikimin e audiopërgjimeve të vërteta?
Berlin, 25 qershor 2019 – Gazetari i gazetës gjermane “BILD”, Peter Tiede, ka reaguar pas njoftimit të kryemionistrit të Shqipërisë, Edi Rama, avokatit gjerman Matthias Prinz se ia ka dhënë prokurën për nisjen e ...
Illyriapress | 25-Jun-2019 22:43
Berlin, 25 qershor 2019 – Gazetari i gazetës gjermane “BILD”, Peter Tiede, ka reaguar pas njoftimit të kryemionistrit të Shqipërisë, Edi Rama, avokatit gjerman Matthias Prinz se ia ka dhënë prokurën për nisjen e ...

Nga familjet mbretërore te David Beckham, ja avokati që mbron Ramën kundër “Bild”
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar ditën kur Peter Tiede publikoi në BILD përgjimet e “Dosjes 184”, kryeministri Edi Rama e ka kthyer në një betejë ligjore përplasjen me gazetarin gjerman, duke njoftuar sot se ka ...
Top Channel | 25-Jun-2019 18:31
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar ditën kur Peter Tiede publikoi në BILD përgjimet e “Dosjes 184”, kryeministri Edi Rama e ka kthyer në një betejë ligjore përplasjen me gazetarin gjerman, duke njoftuar sot se ka ...

Rama-Bashës: O njish, politika është shah, jo lojë kukamçefthi…
Kryeministri, Edi Rama pas deklaratave te kryetarit te PD Lulzim Basha reagoi lidhur me avokatin gjerman që Rama ka pajtuar për padinë ndaj gazetarit Peter Tiede. Rama i ka kujtuar Bashës se ai është i pandehur për ...
Lajmi i Fundit | 25-Jun-2019 22:39
Kryeministri, Edi Rama pas deklaratave te kryetarit te PD Lulzim Basha reagoi lidhur me avokatin gjerman që Rama ka pajtuar për padinë ndaj gazetarit Peter Tiede. Rama i ka kujtuar Bashës se ai është i pandehur për ...

Rama i kundërpërgjigjet Bashës: S’e kuptove kurrë o njish që është shah politika!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “ Artist,ti nuk ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 22:33
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “ Artist,ti nuk ...

Rama i kundërpërgjigjet Bashës: S’e kuptove kurrë o njish që është shah politika!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “ Artist,ti nuk ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 22:27
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi se mori avokatin e milionerëve dhe sulltanëve në padinë kundër gazetarit të “Bild”. “ Artist,ti nuk ...

Avokati gjerman/ Rama i përgjigjet Bashës: E vërteta do dalë në shesh…gjermanisht
Kryeministri Edi Rama iu përgjigj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha i cili akuzoi se avokati i pajtuar për çështjen e përgjimeve në Gjermani do të paguhet nga taksat e shqiptarëve. Me një mesazh në Twitter, ...
Politiko | 25-Jun-2019 22:26
Kryeministri Edi Rama iu përgjigj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha i cili akuzoi se avokati i pajtuar për çështjen e përgjimeve në Gjermani do të paguhet nga taksat e shqiptarëve. Me një mesazh në Twitter, ...

Rama Bashës: Politika është shah, jo topa-luftash, artist!
Pas deklaratës për mediat të kryetarit të PD, Lulzim Basha në lidhje me padinë që kryeministri do ngrejë për gazetarin gjerman të Bild, Peter Tiede, kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet një postimi në Tëitter. ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 22:18
Pas deklaratës për mediat të kryetarit të PD, Lulzim Basha në lidhje me padinë që kryeministri do ngrejë për gazetarin gjerman të Bild, Peter Tiede, kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet një postimi në Tëitter. ...

Rama i përgjigjet Bashës: Artist, politika është shah! Je i pandehur për paratë ruse
Postimi i Ramës në Twitter: Artist,ti nuk zhgënjen kurrë,je njish!Je i pandehur për qindramijëra euro ruse a dreqi e di ç’janë,të cilat po dreqi e di sa versione do sajosh deri në gjyq për t’i justifikuar dhe del e ...
Lexo | 25-Jun-2019 22:12
Postimi i Ramës në Twitter: Artist,ti nuk zhgënjen kurrë,je njish!Je i pandehur për qindramijëra euro ruse a dreqi e di ç’janë,të cilat po dreqi e di sa versione do sajosh deri në gjyq për t’i justifikuar dhe del e ...

Gjyqi me BILD/ Kush është avokati i Ramës që mbron milionerët (FOTO)
Edi Rama njoftoi sot se ka pajtuar një avokat gjerman për të ndjekur gjyqin kundër gazetarit të BILD, Peter Tiede, i cili publikoi përgjimet e blerjes së votave me bandat kriminale në Durrës dhe Dibër. “Sapo i kam dhënë ...
Lapsi | 25-Jun-2019 19:41
Edi Rama njoftoi sot se ka pajtuar një avokat gjerman për të ndjekur gjyqin kundër gazetarit të BILD, Peter Tiede, i cili publikoi përgjimet e blerjes së votave me bandat kriminale në Durrës dhe Dibër. “Sapo i kam dhënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved