ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:00

VIDEO: Përplasen në ajër 2 avionë luftarakë

VIDEO: Përplasen në ajër 2 avionë luftarakë
Dy avionë luftarakë janë përplasur gjatë një stërvitjeje ushtarake në Gjermani, ku të paktën njëri prej pilotëve raportohet se ka mbijetuar. Forca Ajrore Gjermane konfirmoi se avionët e saj u përplasën të hënën afër ...
GazetaTema | 24-Jun-2019 21:15
Dy avionë luftarakë janë përplasur gjatë një stërvitjeje ushtarake në Gjermani, ku të paktën njëri prej pilotëve raportohet se ka mbijetuar. Forca Ajrore Gjermane konfirmoi se avionët e saj u përplasën të hënën afër ...

Përplasen në ajër dy avionë luftarakë
Dy bombardues Su-34 u përplasën aksidentalisht në ajër mbi det në Rusi. Ministri i Mbrojtjes rus, në një deklaratë për mediat tha se avionët e vegjël prekën njëri-tjetrin në ajër, ndërkohë që fluturonin në Detin ...
TV Klan | 18-Jan-2019 12:20
Dy bombardues Su-34 u përplasën aksidentalisht në ajër mbi det në Rusi. Ministri i Mbrojtjes rus, në një deklaratë për mediat tha se avionët e vegjël prekën njëri-tjetrin në ajër, ndërkohë që fluturonin në Detin ...

Përplasen dy avionë ushtarak në Gjermani, vdes njëri pilot
Një pilot është vrarë në një përplasje ajrore që përfshin dy avionë ajrorë gjermanë të aeroplanit Eurofighter në zonën Müritz të Gjermanisë veri-lindore. Ndërsa të dy pilotët arritën të largoheshin nga aeroplanët, vetëm ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 09:01
Një pilot është vrarë në një përplasje ajrore që përfshin dy avionë ajrorë gjermanë të aeroplanit Eurofighter në zonën Müritz të Gjermanisë veri-lindore. Ndërsa të dy pilotët arritën të largoheshin nga aeroplanët, vetëm ...

Përplasje e tmerrshme e dy avionëve në ajër, kjo video tregon gjithë ngjarjen Në internet ka filluar të qarkullojë një video në të cilën shihet momenti kur aeroplan gjerman ushtarak Eurofighter bie në tokë, pasi përplaset në ajër me një aeroplan tj
Në internet ka filluar të qarkullojë një video në të cilën shihet momenti kur aeroplan gjerman ushtarak Eurofighter bie në tokë, pasi përplaset në ajër me një aeroplan tjetër të këtij lloji në verilindje të Gjermanisë. ...
Kosova Sot | 25-Jun-2019 08:05
Në internet ka filluar të qarkullojë një video në të cilën shihet momenti kur aeroplan gjerman ushtarak Eurofighter bie në tokë, pasi përplaset në ajër me një aeroplan tjetër të këtij lloji në verilindje të Gjermanisë. ...

Përplasje e tmerrshme e dy avionëve në ajër, kjo video tregon gjithë ngjarjen
Në internet ka filluar të qarkullojë një video në të cilën shihet momenti kur aeroplan gjerman ushtarak Eurofighter bie në tokë, pasi përplaset në ajër me një aeroplan tjetër të këtij lloji në verilindje të Gjermanisë, ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 07:33
Në internet ka filluar të qarkullojë një video në të cilën shihet momenti kur aeroplan gjerman ushtarak Eurofighter bie në tokë, pasi përplaset në ajër me një aeroplan tjetër të këtij lloji në verilindje të Gjermanisë, ...

Frikë në Gjermani, dy avionë përplasen kokë më kokë
Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur në Gjermaninë Veriore, teksa dy avionë Eurofighter janë përplasur me njëri-tjetrin në ajër. Përplasja ka ndodhur shumë pranë liqenit të Fleesensee, në shtetin lindor të ...
Arbresh | 24-Jun-2019 23:19
Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur në Gjermaninë Veriore, teksa dy avionë Eurofighter janë përplasur me njëri-tjetrin në ajër. Përplasja ka ndodhur shumë pranë liqenit të Fleesensee, në shtetin lindor të ...

Tragjedi ajrore, pëplasen dy avionë ushtarakë në fluturim
Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur në Gjermani, ku dy avionë ushtarakë janë përplasur. Për pasijë një nga pilotët ka humbur jetën, sipas deklaratës së Ministrisë së Brendshme gjermane. Avionët kanë rënë në një zonë ...
TetovaSot | 24-Jun-2019 22:35
Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur në Gjermani, ku dy avionë ushtarakë janë përplasur. Për pasijë një nga pilotët ka humbur jetën, sipas deklaratës së Ministrisë së Brendshme gjermane. Avionët kanë rënë në një zonë ...

Përplasen dy avionë luftarakë gjermanë
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...
Indeks Online | 24-Jun-2019 22:25
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...

Përplasen dy avionë luftarakë gjermanë
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...
AlbInfo | 24-Jun-2019 21:02
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...

Përplasen dy avionë luftarakë gjermanë
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...
Alsat-M | 24-Jun-2019 20:32
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...

Përplasje e dy aeroplanëve ushtarakë gjermanë, një pilot ka humbur jetën
Berlin, 24 qershor – Dy aeroplanë luftarakë të Gjermanisë, Eurofajter, u përplasën dhe u rrëzuan në shtetin verilindor të Gjermanisë, Meklenburg-Pomerania Perëndimore, si pasojë e së cilës njëri pilot ka vdekur, kumtoi ...
Koha.mk | 24-Jun-2019 20:31
Berlin, 24 qershor – Dy aeroplanë luftarakë të Gjermanisë, Eurofajter, u përplasën dhe u rrëzuan në shtetin verilindor të Gjermanisë, Meklenburg-Pomerania Perëndimore, si pasojë e së cilës njëri pilot ka vdekur, kumtoi ...

Gjendet i vdekur njëri pilot pas përplasjes së aeroplanëve në Gjermani
Dy aeroplanë ushtarakë u përplasën sot në Gjermaninë verilindore. Edhe pse pilotët u lëshuan me parashutë pak sekonda para përplasjes, njëri nga ta raportohet të ketë vdekur. Lajmin për përplasjen e aeroplanëve e ka ...
Arbresh | 24-Jun-2019 20:16
Dy aeroplanë ushtarakë u përplasën sot në Gjermaninë verilindore. Edhe pse pilotët u lëshuan me parashutë pak sekonda para përplasjes, njëri nga ta raportohet të ketë vdekur. Lajmin për përplasjen e aeroplanëve e ka ...

Përplasen dy avionë luftarakë gjermanë
Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. Njëri nga avionët u rrëzua në një pyll, ndërsa tjetri pranë një fshati rreth 10 km larg, tha Ministria e Brendshme ...
Lajminet | 24-Jun-2019 20:12
Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. Njëri nga avionët u rrëzua në një pyll, ndërsa tjetri pranë një fshati rreth 10 km larg, tha Ministria e Brendshme ...

Gjendet i vdekur njëri pilot pas përplasjes së aeroplanëve në Gjermani
Dy aeroplanë ushtarakë u përplasën sot në Gjermaninë verilindore. Edhe pse pilotët u lëshuan me parashutë pak sekonda para përplasjes, njëri nga ta raportohet të ketë vdekur. Lajmin për përplasjen e aeroplanëve e ka ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 20:09
Dy aeroplanë ushtarakë u përplasën sot në Gjermaninë verilindore. Edhe pse pilotët u lëshuan me parashutë pak sekonda para përplasjes, njëri nga ta raportohet të ketë vdekur. Lajmin për përplasjen e aeroplanëve e ka ...

Përplasen në ajër 2 avionë luftarakë
Dy avionë luftarakë janë përplasur gjatë një stërvitjeje ushtarake në Gjermani, ku të paktën njëri prej pilotëve raportohet se ka mbijetuar. Forca Ajrore Gjermane konfirmoi se avionët e saj u përplasën të hënën afër ...
TV Klan | 24-Jun-2019 18:09
Dy avionë luftarakë janë përplasur gjatë një stërvitjeje ushtarake në Gjermani, ku të paktën njëri prej pilotëve raportohet se ka mbijetuar. Forca Ajrore Gjermane konfirmoi se avionët e saj u përplasën të hënën afër ...

Rrëzohen në Gjermani dy avionë luftarakë
Dy aeroplanët gjermanë ‘Eurofighter’ janë rrëzuar në shtetin verilindor të Mecklenburg-Vorpommern, ka konfirmuar Ministria e Brendshme. Avionët kanë rënë në një zonë banimi, sipas mediave gjermane. Dy aeroplanë ...
Telegraf | 24-Jun-2019 17:43
Dy aeroplanët gjermanë ‘Eurofighter’ janë rrëzuar në shtetin verilindor të Mecklenburg-Vorpommern, ka konfirmuar Ministria e Brendshme. Avionët kanë rënë në një zonë banimi, sipas mediave gjermane. Dy aeroplanë ...

VIDEO/ Përplasen në ajër dy avionë ushtarakë, humb jetën një pilot
Ministria e Brendshme e Gjermanisë njofton se dy avionë ushtarakë gjermanë të Eurofighter janë rrëzuar në shtetin verilindor të Mecklenburg-Pomeranisë Perëndimore. Mediat gjermane raportojnë se një nga pilotët ka ...
Politiko | 24-Jun-2019 19:48
Ministria e Brendshme e Gjermanisë njofton se dy avionë ushtarakë gjermanë të Eurofighter janë rrëzuar në shtetin verilindor të Mecklenburg-Pomeranisë Perëndimore. Mediat gjermane raportojnë se një nga pilotët ka ...

Përplasen dy avionë luftarakë gjermanë
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...
Radio Evropa e Lire | 24-Jun-2019 19:48
Dy avionë luftarakë të Gjermanisë, Eurofighter Typhoon, u përplasën dhe u rrëzuan në verilindje të këtij vendi. Edhe pse të dy pilotët arritën të dalin nga avionët, raportet lokale thonë se njëri prej tyre ka vdekur. ...

Gjermani, përplasen dy avionë luftarakë
Dy avionë luftarakë evropianë u rrëzuan në Mecklenburg Vorpommern të Gjermanisë pas një përplasjeje në ajër, raporton Anadolu Agency. Një pilot u shpëtua i gjallë, ndërsa një tjetër mbetet i zhdukur përderisa përpjekjet ...
Shenja | 24-Jun-2019 17:44
Dy avionë luftarakë evropianë u rrëzuan në Mecklenburg Vorpommern të Gjermanisë pas një përplasjeje në ajër, raporton Anadolu Agency. Një pilot u shpëtua i gjallë, ndërsa një tjetër mbetet i zhdukur përderisa përpjekjet ...

Gjermani, përplasen dy avionë evropianë
Dy avionë luftarakë evropianë u rrëzuan në Mecklenburg Vorpommern të Gjermanisë pas një përplasjeje në ajër, raporton Anadolu Agency (AA). Një pilot u shpëtua i gjallë, ndërsa një tjetër mbetet i zhdukur përderisa ...
Medial | 24-Jun-2019 17:29
Dy avionë luftarakë evropianë u rrëzuan në Mecklenburg Vorpommern të Gjermanisë pas një përplasjeje në ajër, raporton Anadolu Agency (AA). Një pilot u shpëtua i gjallë, ndërsa një tjetër mbetet i zhdukur përderisa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved