ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:10

Vazhdojnë rreshjet e shiut? Ja parashikimi i motit për ditën e sotme 25 qershor 2019

Vazhdojnë rreshjet e shiut? Ja parashikimi i motit për ditën e sotme 25 qershor 2019
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja në qarkullim e masave ajrore më të freskëta të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat do të influencojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të ...
Telegraf | 25-Jun-2019 08:12
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja në qarkullim e masave ajrore më të freskëta të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat do të influencojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të ...

Moti për ditën e martë, 25 qershor 2019!
E marta do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 07:36
E marta do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale ...

Mot i nxehtë sot në Shqipëri, temperaturat deri në 34 gradë
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të lartë atmosferik e cila do të influencojë në territorin e Shqipërisë. Në Shqipëri, moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 08:12
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të lartë atmosferik e cila do të influencojë në territorin e Shqipërisë. Në Shqipëri, moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje më të dendura të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperaturat minimale do të ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 08:05
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje më të dendura të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperaturat minimale do të ...

Sot mot me diell, priten edhe reshje shiu
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 07:26
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të lartë atmosferik e cila do të influencojë në territorin e Shqipërisë. Në Shqipëri moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara ...
EkonomiaOnline | 25-Jun-2019 09:19
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të lartë atmosferik e cila do të influencojë në territorin e Shqipërisë. Në Shqipëri moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara ...

Parashikimi i motit
Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e ...
Shenja | 25-Jun-2019 09:16
Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e ...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...
Telegrafi | 28-Feb-2019 20:55
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...

Moti sot
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...
Republika | 25-Jun-2019 09:15
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...

Moti paradite do të jetë me diell dhe vranësira, pasdite jostabil dhe me shi
Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit ...
Flaka | 25-Jun-2019 09:09
Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit ...

Moti sot
Shkup, 25 qershor – Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare ...
Koha.mk | 25-Jun-2019 09:08
Shkup, 25 qershor – Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare ...

Sot në Maqedoninë e Veriut pritet mot me shi e rrufe
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 09:01
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Kjo situatë e paqëndrueshme meteorologjike do të ...

Parashikimi i motit për sot
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 08:51
Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...

Moti sot
Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit ...
IliriaNews | 25-Jun-2019 08:27
Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende në formë të motit të ligë. Do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit ...

Pjesa juglindore e Maqedonisë përfshihet nga reshjet e mëdha të shiut
Moti i paqëndrueshëm ne reshje të mëdha shiu dhe bubullima ka përfshirë pjesën juglindore të vendit, si qytetet Strumicë dhe Radovish, Pellagoninë, Prilepin. Nga Enti Hidrometeorologjik thonë se nga moti i paqëndrueshëm ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 16:21
Moti i paqëndrueshëm ne reshje të mëdha shiu dhe bubullima ka përfshirë pjesën juglindore të vendit, si qytetet Strumicë dhe Radovish, Pellagoninë, Prilepin. Nga Enti Hidrometeorologjik thonë se nga moti i paqëndrueshëm ...

Ky është moti për sot
Ky është parashikimi i motit për sot, përcjell EO. Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 08:23
Ky është parashikimi i motit për sot, përcjell EO. Kjo javë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë meteorologjike do të krijojë kushte për reshje shiu dhe shkarkime ...

Franca përgatitet për ditët e “ferrit”, temperaturat mbi 40 gradë
Franca pritet të përfshihet në ditët e ardhshme nga një i nxehtë agresiv, me temperaturat që do të kalojnë 40 gradë Celsius. Shërbimi meteorologjik vendas e krahason qershorin me gushtin e vitit 2003, kur thuajse 15 ...
ABCNews | 24-Jun-2019 23:59
Franca pritet të përfshihet në ditët e ardhshme nga një i nxehtë agresiv, me temperaturat që do të kalojnë 40 gradë Celsius. Shërbimi meteorologjik vendas e krahason qershorin me gushtin e vitit 2003, kur thuajse 15 ...

Temperatura të larta? Si do jetë moti sot në Shqipëri
Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme do të jenë në zonat jugperëndimore. Vranësira dhe reshje shiu do të ketë në zonat verilindore. Temperaturat do të ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 08:19
Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme do të jenë në zonat jugperëndimore. Vranësira dhe reshje shiu do të ketë në zonat verilindore. Temperaturat do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje më të dendura të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperaturat minimale do të ...
Arbresh | 25-Jun-2019 08:12
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje më të dendura të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore. Temperaturat minimale do të ...

Ja si do jetë moti sot
Moti sot në mbarë vendin e Maqedonisë për dallim nga ditët e kaluara, do të jetë më i ngrohtë dhe me periudha më të gjata të diellit, ose ndryshe, do t’i ngjajë më tepër ditës pranverore. Megjithatë, temperaturat e ...
Aktuale.MK | 02-Feb-2016 08:52
Moti sot në mbarë vendin e Maqedonisë për dallim nga ditët e kaluara, do të jetë më i ngrohtë dhe me periudha më të gjata të diellit, ose ndryshe, do t’i ngjajë më tepër ditës pranverore. Megjithatë, temperaturat e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved