ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:53

DJ me famë botërore, së shpejti në Kosovë

DJ me famë botërore, së shpejti në Kosovë
mapo.al Dj Calvin Harris do të jetë një nga performuesit e Sunny Hill Festival, që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Ky fakt është bërë i ditur nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, përmes një ...
Mapo | 24-Jun-2019 17:02
mapo.al Dj Calvin Harris do të jetë një nga performuesit e Sunny Hill Festival, që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Ky fakt është bërë i ditur nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, përmes një ...

Cineplexx organizion “Horror Night” me filmin e fikshëm Annabelle 3
Këtë të enjte mbrëma Cineplexx organizon eventin Horror Night me premierën e filmit më të pritur të zhandrit horror, Annabelle Comes Home. View this post on Instagram Për eventin #HorrorNight, me filmin e frikshëm, ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 09:15
Këtë të enjte mbrëma Cineplexx organizon eventin Horror Night me premierën e filmit më të pritur të zhandrit horror, Annabelle Comes Home. View this post on Instagram Për eventin #HorrorNight, me filmin e frikshëm, ...

Kejvina tërheq vëmendje me “fustan nusërie” si kurrë më parë (Foto)
mapo.al Kejvina Kthella di shumë mirë të tërheqë vëmendje, ndonëse nuk shfaqet më në ekran të madh. E ndjekur së tëpërmi nëpër rrjete sociale, Kejvina nuk ngurron të publikojë foto provokuese. Ajo ka postuar së fundmi ...
Mapo | 24-Jun-2019 15:22
mapo.al Kejvina Kthella di shumë mirë të tërheqë vëmendje, ndonëse nuk shfaqet më në ekran të madh. E ndjekur së tëpërmi nëpër rrjete sociale, Kejvina nuk ngurron të publikojë foto provokuese. Ajo ka postuar së fundmi ...

Dhurata Dora me “beli dance” para fansave
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 22:47
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...

Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë me stilistin personal
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 22:04
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...

Publikohen pamjet e para, Dua Lipa në krah të vëllait të Gigi dhe Bella Hadidit
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja kohët e fundit po merret me projektet e reja muzikore gjersa këtë vit nuk do ta shohim në ndonjë koncert muzikor. Pos, ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 20:31
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja kohët e fundit po merret me projektet e reja muzikore gjersa këtë vit nuk do ta shohim në ndonjë koncert muzikor. Pos, ...

Oriola Marashi me poza joshëse, shfaqet ‘topless’ në Ksamil
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 19:05
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...

Vera nuk ka ardhur për Angelina Jolien
Ajo është një dëshmi se të famshmit nuk duhet të ndjekin gjithmonë modën dhe të blejnë rroba të shtrenjta. Aktorja e famshme shkoi për pazar me vajzën e saj, Shiloh dhe djalin, Nox dhe u vesh si në muajin nëntor dhe jo ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 18:38
Ajo është një dëshmi se të famshmit nuk duhet të ndjekin gjithmonë modën dhe të blejnë rroba të shtrenjta. Aktorja e famshme shkoi për pazar me vajzën e saj, Shiloh dhe djalin, Nox dhe u vesh si në muajin nëntor dhe jo ...

Cila nga 15 bukuroshet shqiptare duken më joshëse në bikini: Nga Tayna e Oriola Marashi deri te Luana Vjollca
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 18:01
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...

Lionel Messi mbush 32-vjet: Argjentinasi me statistika mbresëlënëse
Lionel Messi konsiderohet si një ndër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave në botën e futbollit. Argjentinasi gjatë ditës së sotme ka mbushur 32 vjet dhe ka fituar pothuajse të gjitha trofetë e mundshme. ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 17:23
Lionel Messi konsiderohet si një ndër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave në botën e futbollit. Argjentinasi gjatë ditës së sotme ka mbushur 32 vjet dhe ka fituar pothuajse të gjitha trofetë e mundshme. ...

Kineastët turk bëjnë shqiponjën me duar
Arbnora Ademaj, modelja shqiptare, kohët e fundit po qëndron në shtetin e Turqisë. Ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja, të cilat kanë të bëjnë me kinematografinë turke. Bukuroshja jonë është po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 16:29
Arbnora Ademaj, modelja shqiptare, kohët e fundit po qëndron në shtetin e Turqisë. Ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja, të cilat kanë të bëjnë me kinematografinë turke. Bukuroshja jonë është po ...

Baby G publikon një pjesë të këngës së re
Gordana Kingji apo siç njihet me emrin e artit, Baby G, ka gati projektin e saj më të ri. Në këtë projekt ajo ka bashkëpunuar me të dashurin e saj, Lim Hotin i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj. Së fundmi, në ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 16:14
Gordana Kingji apo siç njihet me emrin e artit, Baby G, ka gati projektin e saj më të ri. Në këtë projekt ajo ka bashkëpunuar me të dashurin e saj, Lim Hotin i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj. Së fundmi, në ...

Mozzik blen një tjetër veturë luksoze
Reperi nga Ferizaji, Mozzik, është i pëlqyer dhe ndjekur nga mijëra fansa në rrjetet sociale. Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë atij që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe natyrisht se të shtrenjtë. ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 15:36
Reperi nga Ferizaji, Mozzik, është i pëlqyer dhe ndjekur nga mijëra fansa në rrjetet sociale. Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë atij që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe natyrisht se të shtrenjtë. ...

Modelja ruse provokon edhe një herë me gjoksin ‘shpërthyes’
Anastasiya Kvitko është nga ato modelet të cilat nuk hezitojnë ti vënë në pah linjat shpërthyese, shkruan . Modelja ruse ka zgjedhur që me gjoksin e saj të provokoj ndjekësit në Instagram kësaj radhe. Në fotografinë e ...
Lajminet | 25-Jun-2019 09:15
Anastasiya Kvitko është nga ato modelet të cilat nuk hezitojnë ti vënë në pah linjat shpërthyese, shkruan . Modelja ruse ka zgjedhur që me gjoksin e saj të provokoj ndjekësit në Instagram kësaj radhe. Në fotografinë e ...

Justin Bieber po punon në këngë të reja (FOTO)
Justin Bieber është parë duke u përshëndetur me një mik pasi u largua nga një studio muzikore, dje pasdite në Los Angeles, transmeton Klan Kosova. Këngëtari 25 vjeçar, i cili mbante një kapelë në kokë, mbante në duar ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 09:09
Justin Bieber është parë duke u përshëndetur me një mik pasi u largua nga një studio muzikore, dje pasdite në Los Angeles, transmeton Klan Kosova. Këngëtari 25 vjeçar, i cili mbante një kapelë në kokë, mbante në duar ...

Kejvina Kthella shfaqet atraktive me bikini: Në kostumin tim të dasmës
Modelja Kejvina Kthella po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë. Edhe këtë herë, bukuroshja e cila është zhvendosur në Itali për të ndërtuar karrierën e saj prej modeleje është shfaqur mjaft në formë. Ajo ka ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 15:25
Modelja Kejvina Kthella po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë. Edhe këtë herë, bukuroshja e cila është zhvendosur në Itali për të ndërtuar karrierën e saj prej modeleje është shfaqur mjaft në formë. Ajo ka ...

Çka bën babai për të bijën, Bes Kallaku publikon videon më qesharake ndonjëherë
Komediani/këngëtari Bes Kallaku ka publikuar një video goxha qesharake në llogarinë e tij në Instagram. Përmes saj, ai pati për qëllim të tregonte se si i kap lodrat e Ajkës, kur bien nga makina. Por, Besi e ‘pësoi ...
Prive | 25-Jun-2019 08:19
Komediani/këngëtari Bes Kallaku ka publikuar një video goxha qesharake në llogarinë e tij në Instagram. Përmes saj, ai pati për qëllim të tregonte se si i kap lodrat e Ajkës, kur bien nga makina. Por, Besi e ‘pësoi ...

Pas veshjeve me çmim të lartë, Geti zgjedh kostumin e lirë (FOTO)
Ghetto Geasy njihet për stilin e veshjes së tij… Reperi pothuajse çdo herë zgjedh marka të njohura dhe goxha të shtrenjta për videoklipe por edhe për jetën e përditshme. Megjithatë, ai vishet me rroba që kanë çmim goxha ...
Prive | 25-Jun-2019 07:39
Ghetto Geasy njihet për stilin e veshjes së tij… Reperi pothuajse çdo herë zgjedh marka të njohura dhe goxha të shtrenjta për videoklipe por edhe për jetën e përditshme. Megjithatë, ai vishet me rroba që kanë çmim goxha ...

Dhurata Dora “beli dance” për fansat e saj
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 07:23
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...

Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 07:19
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved