ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:55

Meta: S’jap dorëheqjen, Shqipëria s’mund të bëhet koloni e fondacioneve ndërkombëtare

Meta: S’jap dorëheqjen, Shqipëria s’mund të bëhet koloni e fondacioneve ndërkombëtare
Presidenti Ilir Meta deklaroi se ai nuk do të japë dorëheqjen dhe se do të qëndrojë deri në fund të mandatit. Meta tha se Shqipëria nuk do të kthehet në një tirani personale të askujt dhe as në një koloni të asnjë ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 09:01
Presidenti Ilir Meta deklaroi se ai nuk do të japë dorëheqjen dhe se do të qëndrojë deri në fund të mandatit. Meta tha se Shqipëria nuk do të kthehet në një tirani personale të askujt dhe as në një koloni të asnjë ...

Meta: S’jap dorëheqjen, Shqipëria s’mund të bëhet koloni e fondacioneve ndërkombëtare
Presidenti Ilir Meta deklaroi se ai nuk do të japë dorëheqjen dhe se do të qëndrojë deri në fund të mandatit. Meta tha se Shqipëria nuk do të kthehet në një tirani personale të askujt dhe as në një koloni të asnjë ...
Medial | 25-Jun-2019 09:15
Presidenti Ilir Meta deklaroi se ai nuk do të japë dorëheqjen dhe se do të qëndrojë deri në fund të mandatit. Meta tha se Shqipëria nuk do të kthehet në një tirani personale të askujt dhe as në një koloni të asnjë ...

A do të japë dorëheqjen Presidenti? Ja si përgjigjet Meta
Në konferencën për shtyp Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 09:01
Në konferencën për shtyp Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. ...

Ilir Meta nuk dorëhiqet: Nga unë do të fillojë ringritja e Republikës, Shqipëria s’do bëhet koloni
Ndryshe nga sa ka kërcënuar disa herë nëpërmjet njerëzve të tij, Ilir Meta thotë se nuk ka ndërmend që të dorëhiqet si president. Meta tha se nga ai do të fillojë ringritja e Republikës dhe nuk do të lejojë Shqipërinë ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 08:38
Ndryshe nga sa ka kërcënuar disa herë nëpërmjet njerëzve të tij, Ilir Meta thotë se nuk ka ndërmend që të dorëhiqet si president. Meta tha se nga ai do të fillojë ringritja e Republikës dhe nuk do të lejojë Shqipërinë ...

A ka Presidenti një plan B? Ja si përgjigjet Ilir Meta
Presidenti Meta ka nisur sot një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, 5 ditë përpara mbajtjes së zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit. Në një moment gjatë përgjigjes së interesit të gazetarëve, Meta thumboi dhe Ramën, ...
Gazeta55 | 25-Jun-2019 08:51
Presidenti Meta ka nisur sot një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, 5 ditë përpara mbajtjes së zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit. Në një moment gjatë përgjigjes së interesit të gazetarëve, Meta thumboi dhe Ramën, ...

A do të japë dorëheqjen Ilir Meta? Presidenti i prerë: Këtu më kemi deri në 24 korrik 2022, dakord?
Presidenti Ilir Meta u ka dhënë fund zërave se ka nisur procedurat e dorëheqjes në kulmin e krizës politike që ka përfshirë vendin prej muajsh. I pyetur nga gazetarët gjatë konferencës që mbajtur në orët e para në ...
Politiko | 25-Jun-2019 08:48
Presidenti Ilir Meta u ka dhënë fund zërave se ka nisur procedurat e dorëheqjes në kulmin e krizës politike që ka përfshirë vendin prej muajsh. I pyetur nga gazetarët gjatë konferencës që mbajtur në orët e para në ...

A do të japë dorëheqjen Presidenti? Ja si përgjigjet Meta
në konferencën për shtyp presidenti i vendit, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit.
Top Channel | 25-Jun-2019 08:31
në konferencën për shtyp presidenti i vendit, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit.

A do të japë dorëheqjen Presidenti? Ja si përgjigjet Meta
Në konferencën për shtyp Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 08:41
Në konferencën për shtyp Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka folur edhe lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. ...

A do të japë dorëheqjen Presidenti? Si përgjiget Ilir Meta
Duke iu referuar nismës së PS në Kuvend për shkarkimin e tij, Ilir Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. Presidenti ka thënë prerë se jo, madje ka deklaruar se do të jetë në këtë detyrë deri në ...
Lapsi | 25-Jun-2019 08:35
Duke iu referuar nismës së PS në Kuvend për shkarkimin e tij, Ilir Meta u pyet nëse po e sheh mundësinë e dhënies së dorëheqjes. Presidenti ka thënë prerë se jo, madje ka deklaruar se do të jetë në këtë detyrë deri në ...

A do të japë dorëheqjen Presidenti?
Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka dhënë fund çdo dileme lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Pyetur për nismën e PS në Kuvend për shkarkimin e tij, Meta u pyet nëse po e ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 08:31
Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka dhënë fund çdo dileme lidhur me qëndrimin e tij në postin për të cilin është zgjedhur në krye të shtetit. Pyetur për nismën e PS në Kuvend për shkarkimin e tij, Meta u pyet nëse po e ...

Ngërçi politik në Shqipëri, a duhet të japë dorëheqjen Presidenti? Si përgjigjet Meta
Në një dalje për mediat në lidhje me krizën politike në Shqipëri dhe zhvillimin e zgjedhjeve më 30 qershor, kreu i Shtetit, Ilir Meta u pyet edhe nëse në një situatë të tillë është i gatshëm të bëjë dorëheqje nga ky ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 08:27
Në një dalje për mediat në lidhje me krizën politike në Shqipëri dhe zhvillimin e zgjedhjeve më 30 qershor, kreu i Shtetit, Ilir Meta u pyet edhe nëse në një situatë të tillë është i gatshëm të bëjë dorëheqje nga ky ...

Meta: Nga Presidenca do nisë ringritja e Republikës. Do jem deri në 2022
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk do të japë dorëheqjen por do të jetë në detyrën e caktuar deri në mbarim të mandatit. Kështu ka deklaruar sot Kreu i shtetit para mediave. Ai tha se nga Presidenca do të ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 08:23
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk do të japë dorëheqjen por do të jetë në detyrën e caktuar deri në mbarim të mandatit. Kështu ka deklaruar sot Kreu i shtetit para mediave. Ai tha se nga Presidenca do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved