ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:15

Ramadani: Objektivi i Feronikelit është që të shkojë sa më larg në LK

Ramadani: Objektivi i Feronikelit është që të shkojë sa më larg në LK
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 23:02
Trajneri i Feronikelit, Zekirja Ramadani, i është gëzuar fitores së skuadrës së tij kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës fitoi me ...

Feronikeli fiton ndaj Lincolnit dhe bën një hap të madh në raundin parakualifikues në LK
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 22:39
Feronikeli ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Lincoln Red Imps FC në ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të raundit preliminar në Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës të martën mbrëma doli triumfues në stadiumin “Fadil ...

Mesfushori i Inter pranë Monaco-s
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...
GazetaBlic | 25-Jun-2019 23:13
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i natës së sotme ndërmjet Feronikelit dhe Lincoln Red, duel ky që u zhvillua në kuadër të paraeliminatorëve në Ligën e Kampionëve. Djelmoshat e teknikut, Rexhepi bën një punë të ...

Prekazi: Ndeshje e vështirë, mbi 40 ditë nuk kemi zhvilluar asnjë lojë
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të arrijë fitore ndaj Lincoln Red (1:0). Pas ndeshjes mbrojtësi i ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:13
Feronikeli ka kaluar në finale të parakualifikimeve të Ligës së Kampionëve. Një gol i shënuar nga Mendurim Hoti në minutën e tretë, ka bërë që Feronikeli të arrijë fitore ndaj Lincoln Red (1:0). Pas ndeshjes mbrojtësi i ...

Ramadani: Ky ishte fajtori pse nuk luajtëm mirë
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 23:07
Trajneri i Feronikelit ka pranuar se skuadra e tij nuk luajti mirë sidomos në pjesën e dytë. Ai këtë e ka arsyetuar si pasojë e asaj që skuadra e tij nuk ka luajtur asnjë ndeshje miqësore para kësaj ndeshje. “Ndeshja ...

Feronikeli me një gol kalon tutje, e pret kampioni i Andorës
Skuadra nga Drenasi e Feronikelit ka arritur që të shënojë fitore dhe të kalojë tutje në finale të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Kosovës ka arritur që të shënojë fitore minimale, por të ...
EkonomiaOnline | 25-Jun-2019 23:06
Skuadra nga Drenasi e Feronikelit ka arritur që të shënojë fitore dhe të kalojë tutje në finale të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve. Kampioni i Kosovës ka arritur që të shënojë fitore minimale, por të ...

Befason Mevlan Zeka: Është pritur më shumë nga unë
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...
Zeri | 25-Jun-2019 23:06
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...

Feronikeli mund Linkollnin , gati për Santa Koloma
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...
Flaka | 25-Jun-2019 23:02
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...

Ferronikeli bën hap të madh drejt Europës (VIDEO)
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...
Gazeta Monitor | 25-Jun-2019 23:02
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...

Feronikeli i Ramadanit dhe Bojkut kalon në finalen e raundit paraeliminatorë (VIDEO)
Skuadra kampione e Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në finalen e madhe të raundit paraeliminatorë të Ligës së Kampionëve, pasi sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale mundi ekipin e ...
InfoSport.mk | 25-Jun-2019 23:02
Skuadra kampione e Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në finalen e madhe të raundit paraeliminatorë të Ligës së Kampionëve, pasi sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale mundi ekipin e ...

Zekrija Ramadani e arsyeton lojën jo të mirë të Niklit, i zbulon të metat e ekipit
Skuadra e Feronikelit ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me ...
Zeri | 25-Jun-2019 22:58
Skuadra e Feronikelit ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me ...

Historike: Feronikeli kualifikohet në raundin e parë të Champions League
Feronikeli është kualifikuar në raundin e parë eleminator të Champions League, duke eleminuar në raundin paraeleminator skuadrën e Lincoln Red Imps me rezultatin minimal 1-0, shkruan Newssport. Kampionët e Superligës së ...
AlbInfo | 25-Jun-2019 22:54
Feronikeli është kualifikuar në raundin e parë eleminator të Champions League, duke eleminuar në raundin paraeleminator skuadrën e Lincoln Red Imps me rezultatin minimal 1-0, shkruan Newssport. Kampionët e Superligës së ...

Pa kaluar tri minuta, Feronikeli kalon në epërsi
Kampioni i Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Lincoln Red Imps FC në stadiumin “Fadil Vokrri”. Me një solo aksion, Mendurim Hoti e ka zhbllokuar rezultatin që në minutën e tretë me një gol të ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 20:56
Kampioni i Kosovës, Feronikeli, ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Lincoln Red Imps FC në stadiumin “Fadil Vokrri”. Me një solo aksion, Mendurim Hoti e ka zhbllokuar rezultatin që në minutën e tretë me një gol të ...

Feronikeli mund Linkollnin , gati për Santa Koloma
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...
Alsat-M | 25-Jun-2019 22:54
Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen gjysmëfinale e vlefshme për parakualifikimet e Ligës së Kampionëve. Pavarësisht se u mendua një ndeshje e lehtë për skuadrën e ...

Ferronikeli bën hap të madh drejt Europës (VIDEO)
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...
Medial | 25-Jun-2019 22:54
Ferronikeli arriti të fitojë ndeshjen gjysmëfinale të fazës parakualifikuese në rrugëtimin drejt Champions League përballë skuadrës nga Gjibraltari Red Lincoln Imps. Kampionit të Kosovës nuk iu deshtën më shumë se 180 ...

Këto janë statistikat e ndeshjes Feronikeli - Lincoln
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...
Zeri | 25-Jun-2019 22:54
Feronikeli ka kaluar në finale të fazës preliminare të Ligës se Kampionëve që po zhvillohet në Prishtinë. Kampionët e Kosovës në ndeshjen gjysmëfinale mposhtën skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps me rezultat 1-0. ...

Historike, FERONIKELI kualifikohet në raundin e parë të Champions League (Video)
Feronikeli është kualifikuar në raundin e parë eleminator të Champions League, duke eleminuar në raundin paraeleminator skuadrën e Lincoln Red Imps me rezultatin minimal 1-0. Kampionët e Superligës së Kosovës e kanë ...
Shenja | 25-Jun-2019 22:48
Feronikeli është kualifikuar në raundin e parë eleminator të Champions League, duke eleminuar në raundin paraeleminator skuadrën e Lincoln Red Imps me rezultatin minimal 1-0. Kampionët e Superligës së Kosovës e kanë ...

Feronikeli e nis me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve
Feronikeli ka arritur fitore tepër të vështirë kundër kampionit të Gjilbartarit, Lincoln Red Imps në ndeshjen e preliminare të Ligës së Kampionëve e cila u zhvillua në stadiumin 'Fadil Vokrri' në Prishtinë. Goli i ...
Zeri | 25-Jun-2019 22:43
Feronikeli ka arritur fitore tepër të vështirë kundër kampionit të Gjilbartarit, Lincoln Red Imps në ndeshjen e preliminare të Ligës së Kampionëve e cila u zhvillua në stadiumin 'Fadil Vokrri' në Prishtinë. Goli i ...

?Feronikeli mposht Lincolnin, kualifikohet në finale
Ka përfunduar ndeshja preliminare në mes të Feronikelit dhe Lincolint.
Kosova Press | 25-Jun-2019 22:43
Ka përfunduar ndeshja preliminare në mes të Feronikelit dhe Lincolint.

Feronikeli fiton me vështirësi, prek finalen e para-eliminatorëve Kampioni i Kosovës Feronikeli ka arritur fitore tepër të vështirë kundër kampionit të Gjilbartarit, Lincoln Red Imps. Goli i Mendurim Hotit doli të jetë vendimtar në këtë ndeshje me.
Kampioni i Kosovës Feronikeli ka arritur fitore tepër të vështirë kundër kampionit të Gjilbartarit, Lincoln Red Imps. Goli i Mendurim Hotit doli të jetë vendimtar në këtë ndeshje me Feronikelin i cili pati një pjesë të ...
Kosova Sot | 25-Jun-2019 22:43
Kampioni i Kosovës Feronikeli ka arritur fitore tepër të vështirë kundër kampionit të Gjilbartarit, Lincoln Red Imps. Goli i Mendurim Hotit doli të jetë vendimtar në këtë ndeshje me Feronikelin i cili pati një pjesë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved