ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/07/2019 14:18

DJ me famë botërore, së shpejti në Kosovë

DJ me famë botërore, së shpejti në Kosovë
mapo.al Dj Calvin Harris do të jetë një nga performuesit e Sunny Hill Festival, që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Ky fakt është bërë i ditur nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, përmes një ...
Mapo | 24-Jun-2019 17:02
mapo.al Dj Calvin Harris do të jetë një nga performuesit e Sunny Hill Festival, që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Ky fakt është bërë i ditur nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, përmes një ...

Kejvina tërheq vëmendje me “fustan nusërie” si kurrë më parë (Foto)
mapo.al Kejvina Kthella di shumë mirë të tërheqë vëmendje, ndonëse nuk shfaqet më në ekran të madh. E ndjekur së tëpërmi nëpër rrjete sociale, Kejvina nuk ngurron të publikojë foto provokuese. Ajo ka postuar së fundmi ...
Mapo | 24-Jun-2019 15:22
mapo.al Kejvina Kthella di shumë mirë të tërheqë vëmendje, ndonëse nuk shfaqet më në ekran të madh. E ndjekur së tëpërmi nëpër rrjete sociale, Kejvina nuk ngurron të publikojë foto provokuese. Ajo ka postuar së fundmi ...

Dhurata Dora me “beli dance” para fansave
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 22:47
Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë. Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në ...

Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë me stilistin personal
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 22:04
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me koncerte të njëpasnjëshme në bashkëpunim me bendin Jonas Brothers. Pos kësaj, bukuroshja jonë ...

Publikohen pamjet e para, Dua Lipa në krah të vëllait të Gigi dhe Bella Hadidit
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja kohët e fundit po merret me projektet e reja muzikore gjersa këtë vit nuk do ta shohim në ndonjë koncert muzikor. Pos, ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 20:31
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja kohët e fundit po merret me projektet e reja muzikore gjersa këtë vit nuk do ta shohim në ndonjë koncert muzikor. Pos, ...

Oriola Marashi me poza joshëse, shfaqet ‘topless’ në Ksamil
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 19:05
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...

Vera nuk ka ardhur për Angelina Jolien
Ajo është një dëshmi se të famshmit nuk duhet të ndjekin gjithmonë modën dhe të blejnë rroba të shtrenjta. Aktorja e famshme shkoi për pazar me vajzën e saj, Shiloh dhe djalin, Nox dhe u vesh si në muajin nëntor dhe jo ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 18:38
Ajo është një dëshmi se të famshmit nuk duhet të ndjekin gjithmonë modën dhe të blejnë rroba të shtrenjta. Aktorja e famshme shkoi për pazar me vajzën e saj, Shiloh dhe djalin, Nox dhe u vesh si në muajin nëntor dhe jo ...

Cila nga 15 bukuroshet shqiptare duken më joshëse në bikini: Nga Tayna e Oriola Marashi deri te Luana Vjollca
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 18:01
Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre. Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po ...

Kineastët turk bëjnë shqiponjën me duar
Arbnora Ademaj, modelja shqiptare, kohët e fundit po qëndron në shtetin e Turqisë. Ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja, të cilat kanë të bëjnë me kinematografinë turke. Bukuroshja jonë është po ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 16:29
Arbnora Ademaj, modelja shqiptare, kohët e fundit po qëndron në shtetin e Turqisë. Ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja, të cilat kanë të bëjnë me kinematografinë turke. Bukuroshja jonë është po ...

Baby G publikon një pjesë të këngës së re
Gordana Kingji apo siç njihet me emrin e artit, Baby G, ka gati projektin e saj më të ri. Në këtë projekt ajo ka bashkëpunuar me të dashurin e saj, Lim Hotin i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj. Së fundmi, në ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 16:14
Gordana Kingji apo siç njihet me emrin e artit, Baby G, ka gati projektin e saj më të ri. Në këtë projekt ajo ka bashkëpunuar me të dashurin e saj, Lim Hotin i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj. Së fundmi, në ...

Mozzik blen një tjetër veturë luksoze
Reperi nga Ferizaji, Mozzik, është i pëlqyer dhe ndjekur nga mijëra fansa në rrjetet sociale. Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë atij që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe natyrisht se të shtrenjtë. ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 15:36
Reperi nga Ferizaji, Mozzik, është i pëlqyer dhe ndjekur nga mijëra fansa në rrjetet sociale. Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë atij që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe natyrisht se të shtrenjtë. ...

Fatlume Popovci paralajmëron këngën e radhës
Fatlume Popovci këtë vit ka vendosur të jetë aktive. Ajo përmes një promo të publikuar në rrjetet sociale ka paralajmëruar këngën e re. Zhanri i saj do të jetë ritmik veror i përshtatur me sezonën e verës. Përndryshe, ...
Arbresh | 25-Jun-2019 01:23
Fatlume Popovci këtë vit ka vendosur të jetë aktive. Ajo përmes një promo të publikuar në rrjetet sociale ka paralajmëruar këngën e re. Zhanri i saj do të jetë ritmik veror i përshtatur me sezonën e verës. Përndryshe, ...

Kejvina Kthella mbyll serinë e fotografive nga plazhi me këtë imazh
Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit në Instagram thuajse çdo moment nga pushimet e saj, shkruan . Ajo ka qenë jashtëzakonisht aktive duke sjellur fotografi kryesisht në bikini me të cilat arriti të tërheq vëmendjen e ...
Lajminet | 24-Jun-2019 23:49
Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit në Instagram thuajse çdo moment nga pushimet e saj, shkruan . Ajo ka qenë jashtëzakonisht aktive duke sjellur fotografi kryesisht në bikini me të cilat arriti të tërheq vëmendjen e ...

Femër më seksi se kjo skandinave zor se keni parë sot
Skandinavia shquhet për femra të bukura. Antje Utgaard është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram. Ajo nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 1 milion njerëz. Shikoni më ...
Zeri | 24-Jun-2019 22:51
Skandinavia shquhet për femra të bukura. Antje Utgaard është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram. Ajo nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 1 milion njerëz. Shikoni më ...

Kejvina Kthella shfaqet atraktive me bikini: Në kostumin tim të dasmës
Modelja Kejvina Kthella po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë. Edhe këtë herë, bukuroshja e cila është zhvendosur në Itali për të ndërtuar karrierën e saj prej modeleje është shfaqur mjaft në formë. Ajo ka ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 15:25
Modelja Kejvina Kthella po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë. Edhe këtë herë, bukuroshja e cila është zhvendosur në Itali për të ndërtuar karrierën e saj prej modeleje është shfaqur mjaft në formë. Ajo ka ...

Femër më seksi se kjo skandinave zor se keni parë sot
Skandinavia shquhet për femra të bukura. Antje Utgaard është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram. Ajo nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga gati 2 milionë njerëz. Shikoni më ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 22:47
Skandinavia shquhet për femra të bukura. Antje Utgaard është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram. Ajo nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga gati 2 milionë njerëz. Shikoni më ...

Beli i Flaka Krelanit do ju lë pa tekst
Flaka Krelani është bërë një nga emrat më të përmendur në mediat rozë, kjo për shkak edhe imazheve shumë provokuese që këngëtarja di të sjellë. Artistja edhe kësaj radhe sjelli diçka të tillë, e veshur me një fustan të ...
Arbresh | 24-Jun-2019 22:32
Flaka Krelani është bërë një nga emrat më të përmendur në mediat rozë, kjo për shkak edhe imazheve shumë provokuese që këngëtarja di të sjellë. Artistja edhe kësaj radhe sjelli diçka të tillë, e veshur me një fustan të ...

Karlie Kloss vesh fustan 1600 dollarëshe për dasmën e dytë
Gjatë fundjavës, Karlie Kloss i tha “Po” Josh Kushner edhe njëherë. Në më pak se një vit nga martesa e tyre intime në Neë York tetorin e kaluar, ku modelja 26 vjeçare zgjodhi një fustan të Dior, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 24-Jun-2019 22:07
Gjatë fundjavës, Karlie Kloss i tha “Po” Josh Kushner edhe njëherë. Në më pak se një vit nga martesa e tyre intime në Neë York tetorin e kaluar, ku modelja 26 vjeçare zgjodhi një fustan të Dior, njofton Klan Kosova. ...

Në skenën e ‘Sunny hill festival’ këtë vit do zbres edhe DJ me famë botërore
“Sunny hill festival” këtë vit do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në ambientet e parkut të Gërmisë, shkruan Tashmë vetëm se kanë filluar publikimi i emrave të artistëve që do të performojnë në edicionin e këtij viti. ...
Lajminet | 24-Jun-2019 21:49
“Sunny hill festival” këtë vit do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht në ambientet e parkut të Gërmisë, shkruan Tashmë vetëm se kanë filluar publikimi i emrave të artistëve që do të performojnë në edicionin e këtij viti. ...

Ronaldo i shpërbleu me 20.000 euro punëtorët në resortin grek
Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i kanë lejuar paparacit të afrohen. Superylli i Juventusit është duke i shijuar pushimet me partneren ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 14:00
Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i kanë lejuar paparacit të afrohen. Superylli i Juventusit është duke i shijuar pushimet me partneren ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved