ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:24

VIDEO/ Armina shfaqet si “perëndeshë” greke në Mykonos, komentuesit: Hallall, ka punuar Berisha për këtë ditë

VIDEO/ Armina shfaqet si “perëndeshë” greke në Mykonos, komentuesit: Hallall, ka punuar Berisha për këtë ditë
Armina Mevlani ka postuar një video nga ishulli ku bëjnë pushimet pasanikët, Mykonos, ku shfaqet si ndonjë “perëndeshë” greke. Por, kaq kanë dashur komentuesit, që i kujtojnë se po bën një jetë ëndrrash, falë parave të ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 19:27
Armina Mevlani ka postuar një video nga ishulli ku bëjnë pushimet pasanikët, Mykonos, ku shfaqet si ndonjë “perëndeshë” greke. Por, kaq kanë dashur komentuesit, që i kujtojnë se po bën një jetë ëndrrash, falë parave të ...

Eneda Tarifa publikon video nga palestra: Ndihem më mirë si 10 vite më parë
Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 23:13
Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e ...

Rina Balaj me një tjetër bashkëpunim
Rep-artistja nga Istogu, Rina Balaj, javën e kaluar solli këngën e re “Qikat” në bashkëpunim me Adelina Ismailin. Ky projekt i përpunuar u prit mjaft mirë nga publiku dhe vetëm për pak ditë ka grumbulluar mbi një milion ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 21:15
Rep-artistja nga Istogu, Rina Balaj, javën e kaluar solli këngën e re “Qikat” në bashkëpunim me Adelina Ismailin. Ky projekt i përpunuar u prit mjaft mirë nga publiku dhe vetëm për pak ditë ka grumbulluar mbi një milion ...

Bes Kallaku rrëzohet duke kapur lodrat e Ajkës (Video)
TIRANE Që prej ditës së parë që ka lindur Ajka është protagonistja absolute për dy prindërit e saj, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, por jo vetëm. Përmes episodesh që shkaktojnë të qeshura apo edhe ato zënkat e vogla ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 12:38
TIRANE Që prej ditës së parë që ka lindur Ajka është protagonistja absolute për dy prindërit e saj, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, por jo vetëm. Përmes episodesh që shkaktojnë të qeshura apo edhe ato zënkat e vogla ...

Eliona Pitarka tregon dukjen e saj natyrale: I dashuri im më thotë se jam e bukur pa makijazh
Eliona Pitarka konsiderohet si njëra nga aktoret më të bukura shqiptare. E njëjta po vazhdon me sukses të jetë prezente në shfaqje teatrale, shou televizive dhe projekte të ndryshme. Gjithashtu, zeshkania është mjaft ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 19:52
Eliona Pitarka konsiderohet si njëra nga aktoret më të bukura shqiptare. E njëjta po vazhdon me sukses të jetë prezente në shfaqje teatrale, shou televizive dhe projekte të ndryshme. Gjithashtu, zeshkania është mjaft ...

Tuna së shpejti sjell remiksin e “A don hala”
Këngëtarja e mirënjohur, Tuna Sejdi, në mars të këtij viti ka publikuar albumin e saj më të ri “Fortuna”. Ky album përmban gjithsej shtatë këngë, të cilat janë vizualizuar edhe me klip, teksa në platformën YouTube ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 19:30
Këngëtarja e mirënjohur, Tuna Sejdi, në mars të këtij viti ka publikuar albumin e saj më të ri “Fortuna”. Ky album përmban gjithsej shtatë këngë, të cilat janë vizualizuar edhe me klip, teksa në platformën YouTube ...

Bebe Rexha shfaqet e mahnitshme në kopertinën e ‘Harper’s Bazaar’
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Beba Rexha, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në karrierën e saj. Ajo së fundmi, ka pozuar për kopertinën e Harpar’s Bazar , derisa kjo e fundit feston tetëvjetorin. Në ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 19:11
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Beba Rexha, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në karrierën e saj. Ajo së fundmi, ka pozuar për kopertinën e Harpar’s Bazar , derisa kjo e fundit feston tetëvjetorin. Në ...

Futbollisti mekiskan, Joao Maleck shkakton aksident – ku humb jetën një çift i porsamartuar
Joao Maleck është përfshirë në një aksident komunikacioni në Guadalajara të Meksikës, në të cilin mbeti i vdekur një çift porsamartuar. Viktimat ishin të moshave 35 dhe 26 vjeç, ndërsa e humbën jetën pasi vetura e ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 18:16
Joao Maleck është përfshirë në një aksident komunikacioni në Guadalajara të Meksikës, në të cilin mbeti i vdekur një çift porsamartuar. Viktimat ishin të moshave 35 dhe 26 vjeç, ndërsa e humbën jetën pasi vetura e ...

Cardi B i bën vajzës dhuratë për ditëlindje në vlerë prej 100 mijë dollarësh
Ylli botëror, Cardi B, nuk ka dyshim se është njëra nga reperet më të komentuara në faqet rozë. Duke filluar që nga performancat e saj të nxehta, jeta luksoze, e së fundmi edhe ajo private ka bërë që të jetë çdo herë në ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 17:48
Ylli botëror, Cardi B, nuk ka dyshim se është njëra nga reperet më të komentuara në faqet rozë. Duke filluar që nga performancat e saj të nxehta, jeta luksoze, e së fundmi edhe ajo private ka bërë që të jetë çdo herë në ...

Eni Koçi po vjen me këngë të re
Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj. Në rrjetet sociale numëron mijëra fansa, e në atë Instagram ndiqet nga mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, biondja 22 vjeçare, ka realizuar ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 17:27
Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj. Në rrjetet sociale numëron mijëra fansa, e në atë Instagram ndiqet nga mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, biondja 22 vjeçare, ka realizuar ...

S4MM kur do ndalesh? Reperi sapo langoi edhe një tjetër projekt
Reperi i famshëm nga Tetova, kësaj radhe kishte një befasi për fansat e tij. Siç kishte paralajmërua disa ditë më parë, reperi lansoi “7 këngë për 7 ditë”, album ose EP të cilin ai e quajti “Java e Legjendës”. View this ...
Prive | 25-Jun-2019 22:30
Reperi i famshëm nga Tetova, kësaj radhe kishte një befasi për fansat e tij. Siç kishte paralajmërua disa ditë më parë, reperi lansoi “7 këngë për 7 ditë”, album ose EP të cilin ai e quajti “Java e Legjendës”. View this ...

Pushimet e Erjona Sulejmanit: Nga pozat me bikini deri në ‘topless’
Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e reprezentuesit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemajli. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, e cila kishte bërë bujë të madhe në mediat italiane duke thënë se futbollistët nuk janë të ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 15:27
Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e reprezentuesit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemajli. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, e cila kishte bërë bujë të madhe në mediat italiane duke thënë se futbollistët nuk janë të ...

Angela Martini ‘zjarr’ në fotografinë e fundit, vë në pah belin dhe linjat e bukura
Rovena Stefa ka pozuar sërish në bikini. Këngëtarja Rovena Stefa po i ruan mjaft mirë linjat trupore Ajo ka ‘mahnitur sërish me pozën e radhës në bikini dhe foton që e ka posutar në Insatgram ia kanë pëqyer e komentuar ...
GazetaBlic | 25-Jun-2019 22:11
Rovena Stefa ka pozuar sërish në bikini. Këngëtarja Rovena Stefa po i ruan mjaft mirë linjat trupore Ajo ka ‘mahnitur sërish me pozën e radhës në bikini dhe foton që e ka posutar në Insatgram ia kanë pëqyer e komentuar ...

Armina Mevlani kritikohet për jetën luksoze: Komente pa kuptim
Blogerja Armina Mevlani përherë kritikohet nga fansat për jetën luksoze. Në një postim publikuar në “Instagram” ajo shfaq një video nga ishulli i Mykonos, Greqi. “Filmat e vjetër grekë”- ka shkruar ajo krahas videos. ...
Politiko | 25-Jun-2019 22:07
Blogerja Armina Mevlani përherë kritikohet nga fansat për jetën luksoze. Në një postim publikuar në “Instagram” ajo shfaq një video nga ishulli i Mykonos, Greqi. “Filmat e vjetër grekë”- ka shkruar ajo krahas videos. ...

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger shkojnë në Hawaii për muajin e mjaltit
Chris Pratt dhe Katherine Schëarzenegger po e kalojnë muajin e mjaltit në Haëaii. Udhëtimi i tyre romantik vjen dy javë pasi çifti u martua në një ceremoni shumë intime. Para se të niseshin për këtë udhëtim në Haëaii, ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 21:54
Chris Pratt dhe Katherine Schëarzenegger po e kalojnë muajin e mjaltit në Haëaii. Udhëtimi i tyre romantik vjen dy javë pasi çifti u martua në një ceremoni shumë intime. Para se të niseshin për këtë udhëtim në Haëaii, ...

Video/ Brenda jahtit luksoz ku Ronaldo po kalon pushimet, 180 mijë paund për një javë
Futbollisti Cristiano Ronaldo po kalon disa ditë relaksi me partneren, Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tij në Sanit Tropez. Pushimet luksoze po i kalon brenda një jahti fantastik. Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet ...
Politiko | 25-Jun-2019 21:46
Futbollisti Cristiano Ronaldo po kalon disa ditë relaksi me partneren, Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tij në Sanit Tropez. Pushimet luksoze po i kalon brenda një jahti fantastik. Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet ...

Këngëtarja shqiptare përfundon në instagram-in e Dua Lipa-s
Festivali i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës, Gërmi, me 2,3 dhe 4 gusht. Emra të njohur të muzikës shqiptare dhe asaj botërore do të ngjiten në ...
Arbresh | 25-Jun-2019 21:26
Festivali i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës, Gërmi, me 2,3 dhe 4 gusht. Emra të njohur të muzikës shqiptare dhe asaj botërore do të ngjiten në ...

Calvin Harris do të performojë në Sunny Hill Festival
Këngëtari me famë botërore, Calvin Harris, do të performojë në edicionin e sivjetëm të festivalit Sunny Hill në Prishtinë, përcjell albinfo.ch. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dua Lipa, përmes një videoje në Instagram. ...
AlbInfo | 25-Jun-2019 21:22
Këngëtari me famë botërore, Calvin Harris, do të performojë në edicionin e sivjetëm të festivalit Sunny Hill në Prishtinë, përcjell albinfo.ch. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dua Lipa, përmes një videoje në Instagram. ...

Angela Martini vjen me një porosi:Thyeni rregullat…
Bukuroshja Angela Martini, e cila së fundmi po flitet se është ndarë nga bashkëshorti ka psotuar një thënie shumë interesant për jetën dhe rregullat që ka ajo, shkruan Gazeta Observer. Si duket ajo nuk po shqetësohet se ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 21:15
Bukuroshja Angela Martini, e cila së fundmi po flitet se është ndarë nga bashkëshorti ka psotuar një thënie shumë interesant për jetën dhe rregullat që ka ajo, shkruan Gazeta Observer. Si duket ajo nuk po shqetësohet se ...

Operohet me sukses Arbëri Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën
Arbër Zeneli ka kryer me sukses një ndërhyrje kirurgjike në këmbë pas një lëndimi të rëndë. Reprezentuesi i Kosovës ka kaluar me sukses operimin pasi kishte këputur ligamentet e gjurit të këmbës së djathtë. Futbollisti ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 14:56
Arbër Zeneli ka kryer me sukses një ndërhyrje kirurgjike në këmbë pas një lëndimi të rëndë. Reprezentuesi i Kosovës ka kaluar me sukses operimin pasi kishte këputur ligamentet e gjurit të këmbës së djathtë. Futbollisti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved