ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:56

Dalin pamjet VIDEO: Ja si Rama iku me helikopter nga Kukësi

Dalin pamjet VIDEO: Ja si Rama iku me helikopter nga Kukësi
Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e Kukësit kryeministri Edi Rama është larguar me helikopter. Takimi i Ramës ishte planifikuar të bëhej në qendër të qytetit të Kukësit, por për të shmangur përplasjet ...
Telegraf | 25-Jun-2019 22:26
Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e Kukësit kryeministri Edi Rama është larguar me helikopter. Takimi i Ramës ishte planifikuar të bëhej në qendër të qytetit të Kukësit, por për të shmangur përplasjet ...

Rama në Kukës, mbështetësit e PD marshojnë drejt aeroportit
KUKËS Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në qytetin e Kukësit. Pas takimit në Tropojë, shefi i qeverisë ka udhëtuar drejt qytetin verilindor me helikopter. Takimi elektoral i shefit të qeverisë po mbahet në aeroportin e ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 18:46
KUKËS Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në qytetin e Kukësit. Pas takimit në Tropojë, shefi i qeverisë ka udhëtuar drejt qytetin verilindor me helikopter. Takimi elektoral i shefit të qeverisë po mbahet në aeroportin e ...

FOTOT: Momente tensioni në Kukës, militantët e PD-së përplasen me policinë
Ashtu siç ishte paralajmëruar, në Kukës ka pasur përplasje mes militantëve të PD-së dhe policisë. PD kërkonte të pengonte takimin elektoral të Ramës, por pavarësisht përplasjeve me policinë, nuk ja ka arritur dot kësaj ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 18:53
Ashtu siç ishte paralajmëruar, në Kukës ka pasur përplasje mes militantëve të PD-së dhe policisë. PD kërkonte të pengonte takimin elektoral të Ramës, por pavarësisht përplasjeve me policinë, nuk ja ka arritur dot kësaj ...

VIDEO /Përplasje mes protestuesve dhe policëve në Kukës
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kukës, ku do të mbajë fushatë elektorale në bashkitë e këtij qarku. Ndërsa Rama është nisur drejt Kukësit, ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë. Forcat e policisë ...
Telegraf | 25-Jun-2019 18:52
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kukës, ku do të mbajë fushatë elektorale në bashkitë e këtij qarku. Ndërsa Rama është nisur drejt Kukësit, ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë. Forcat e policisë ...

Dalin pamjet VIDEO: Rama iku me helikopter nga Kukësi
Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e Kukësit kryeministri Edi Rama është larguar me helikopter. Takimi i Ramës ishte planifikuar të bëhej në qendër të qytetit të Kukësit, por për të shmangur përplasjet ...
Lapsi | 25-Jun-2019 22:18
Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e Kukësit kryeministri Edi Rama është larguar me helikopter. Takimi i Ramës ishte planifikuar të bëhej në qendër të qytetit të Kukësit, por për të shmangur përplasjet ...

VIDEO/ Përplasje fizike mes protestuesve dhe policëve në Kukës
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kukës, ku do të mbajë fushatë elektorale në bashkitë e këtij qarku. Ndërsa Rama është nisur drejt Kukësit, ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë. Forcat e policisë ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 18:05
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kukës, ku do të mbajë fushatë elektorale në bashkitë e këtij qarku. Ndërsa Rama është nisur drejt Kukësit, ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë. Forcat e policisë ...

Rama në Kukës pritet me protesta, mbështetësit e opozitës përplasen me policinë
Kryeministri Edi Rama pasditen ë kësaj të premte është në Kukës ku është pritur me protesta nga simpatixantët e Partisë Demokratike dhe opozitës. Informacionet bëjnë me dije se gjatë marshimit të militantëve të PD-së ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 18:31
Kryeministri Edi Rama pasditen ë kësaj të premte është në Kukës ku është pritur me protesta nga simpatixantët e Partisë Demokratike dhe opozitës. Informacionet bëjnë me dije se gjatë marshimit të militantëve të PD-së ...

Rama shmang përballjen me qytetarët, largohet me helikopter nga Kukësi
Kryeministri Rama pas përfundimit të takimit në aeroportin e Kukësit është larguar sërisht me helikopter për të shmangur përplasjet me militantët e Partisë Demokratike të cilët protestonin jashtë ambjenteve të ...
Lajmi i Fundit | 25-Jun-2019 20:31
Kryeministri Rama pas përfundimit të takimit në aeroportin e Kukësit është larguar sërisht me helikopter për të shmangur përplasjet me militantët e Partisë Demokratike të cilët protestonin jashtë ambjenteve të ...

Rama pritet me protesta në Kukës, çahet kordoni i policisë
Nën thirrjet “Ik, ik, ik, ik” mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestë. Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës ...
Lapsi | 25-Jun-2019 18:48
Nën thirrjet “Ik, ik, ik, ik” mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestë. Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës ...

Kryeministri Rama pritet me protesta në Kukës
Nën thirrjet “Ik, ik, ik”, mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestues. Siç raporton Ora News, protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur ...
AlbInfo | 25-Jun-2019 20:27
Nën thirrjet “Ik, ik, ik”, mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestues. Siç raporton Ora News, protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur ...

Kryeministri Rama në Kukës! Qytetarët thyejnë kordonin e policisë
Pas takimit në Tropojë, kryeministri Edi Rama ndalesën e rradhës e ka në Kukës, aty ku mijëra qytetarë dhe mbështetës të PD-së, po tentojnë të pengojnë takimin. Kjo ka bërë që edhe kreu i qeverisë të zhvendosë vendin e ...
Telegraf | 25-Jun-2019 18:16
Pas takimit në Tropojë, kryeministri Edi Rama ndalesën e rradhës e ka në Kukës, aty ku mijëra qytetarë dhe mbështetës të PD-së, po tentojnë të pengojnë takimin. Kjo ka bërë që edhe kreu i qeverisë të zhvendosë vendin e ...

Kukësi pret Ramën me protesta, thyhet kordoni i policisë
Ndërsa kryeministri Edi Rama është duke mbajtur fjalimin electoral në Kukës, në zonën e aeroportit, një pjesë e mbështetësve të opozitës janë mbledhur për të protestuar. Nën thirrjet “Rama ik, Rama hajdut” mbështetësit ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 19:52
Ndërsa kryeministri Edi Rama është duke mbajtur fjalimin electoral në Kukës, në zonën e aeroportit, një pjesë e mbështetësve të opozitës janë mbledhur për të protestuar. Nën thirrjet “Rama ik, Rama hajdut” mbështetësit ...

Momenti kur protestuesit kuksianë çajnë kordonin për të dytën herë, policia i ndjek me vrap
Protesta e opozitës në Kukës është përashkallëzuar në përplasje me policinë, ndërsa kryeministri Rama zgjodhi helikopterin për të shkuar nga Tropoja drejt Kukësit në mënyrë që të shmangte protestuesit. Por teksa Rama ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 19:27
Protesta e opozitës në Kukës është përashkallëzuar në përplasje me policinë, ndërsa kryeministri Rama zgjodhi helikopterin për të shkuar nga Tropoja drejt Kukësit në mënyrë që të shmangte protestuesit. Por teksa Rama ...

Kukësi pret Ramën me protesta
Nën thirrjet “Ik, ik, ik, ik” mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestues. Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 18:31
Nën thirrjet “Ik, ik, ik, ik” mbështetësit e opozitës në qytetin e Kukësit kanë nisur marshimin protestues. Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës ...

Rama: Meta e Basha janë rrëzuar, Berisha, edhe i rrëzuar, duket në këmbë
Këtë të martë, pas takimit elektoral në Tropojë, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt qytetit të Kukësit me helikopter për të zhvilluar edhe në këtë qytet takimin përmbyllës të fushatës për zgjedhjet lokale të 30 ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 19:16
Këtë të martë, pas takimit elektoral në Tropojë, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt qytetit të Kukësit me helikopter për të zhvilluar edhe në këtë qytet takimin përmbyllës të fushatës për zgjedhjet lokale të 30 ...

VIDEO/ Rama ia mbath me helikopter, lemeriset nga tropojanët
Kryeministri Rama ishte sot për një miting elektoral në Tropojë, por edhe këtu si në shumë qytete të tjera të Shqipërisë Rama është pritur nga mijëra protestues të cilët i kanë zënë pritë. Në kushte të tilla Rama ia ka ...
Gazeta55 | 25-Jun-2019 19:16
Kryeministri Rama ishte sot për një miting elektoral në Tropojë, por edhe këtu si në shumë qytete të tjera të Shqipërisë Rama është pritur nga mijëra protestues të cilët i kanë zënë pritë. Në kushte të tilla Rama ia ka ...

Kukësi pret Ramën me protesta, thyhet kordoni i policisë
Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës elektoral. Qytetarët janë nisur në këmbë drejt aeroportit të Kukësit. Aksioni i qytetarëve kuksianë ka ngritur në ...
Lajminet | 25-Jun-2019 19:15
Protesta e tyre vjen pak minuta para mbërritjes së kryeministrit Edi Rama për të mbajtur takimin e radhës elektoral. Qytetarët janë nisur në këmbë drejt aeroportit të Kukësit. Aksioni i qytetarëve kuksianë ka ngritur në ...

Rama vijon turin elektoral në Kukës, militantë të PD-së incidente me policinë
Kryeministri Edi Rama, pas takimit electoral në Tropojë, është ndalur në Kukës, ku zhvilloi një takim elektoral në Aeroportin e këtij qytetit. Mitingu elektoral i PS ishte planifikuar të mbahej në qendër të qytetit, por ...
RTSH | 25-Jun-2019 19:07
Kryeministri Edi Rama, pas takimit electoral në Tropojë, është ndalur në Kukës, ku zhvilloi një takim elektoral në Aeroportin e këtij qytetit. Mitingu elektoral i PS ishte planifikuar të mbahej në qendër të qytetit, por ...

Kukës: Protestuesit, drejt aeroportit! Thyhet kordoni i policisë
Këtë të martë, pas takimit elektoral në Tropojë, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt qytetit të Kukësit me helikopter për të zhvilluar edhe në këtë qytet takimin përmbyllës të fushatës. Ashtu si Dita pati raportuar, ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 19:07
Këtë të martë, pas takimit elektoral në Tropojë, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt qytetit të Kukësit me helikopter për të zhvilluar edhe në këtë qytet takimin përmbyllës të fushatës. Ashtu si Dita pati raportuar, ...

Nga qendra tek aeroporti, ç’do ndodhë në takimin e Ramës në Kukës
Partia Demokratike në Kukës ka vendosur të protestojë pasditen e sotme, teksa kryeministri Edi Rama do të mbajë takimin e fundit elektoral. “BalkanWeb” ka siguruar shkresën që PD i ka dorëzuar Policisë së Shtetit në ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 12:38
Partia Demokratike në Kukës ka vendosur të protestojë pasditen e sotme, teksa kryeministri Edi Rama do të mbajë takimin e fundit elektoral. “BalkanWeb” ka siguruar shkresën që PD i ka dorëzuar Policisë së Shtetit në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved