ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:00

Kreu i opozitës Basha: Plani i Ramës për destabilizim dhe luftë mes shqiptarëve, do të dështojë

Kreu i opozitës Basha: Plani i Ramës për destabilizim dhe luftë mes shqiptarëve, do të dështojë
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, tha nga selia Blu se ka ardhur koha që pas 21 vitesh, vjedhjesh, krimesh dhe shkatërrimesh, njeru që futi krimin në politikë të dalë para drejtësisë. Ndërsa Basha tha më tej ...
Telegraf | 24-Jun-2019 22:00
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, tha nga selia Blu se ka ardhur koha që pas 21 vitesh, vjedhjesh, krimesh dhe shkatërrimesh, njeru që futi krimin në politikë të dalë para drejtësisë. Ndërsa Basha tha më tej ...

?Basha: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor po përdoret si makinacion nga Rama
Për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor për rrëzimin e dekretit të Presidentit Meta për datën e zgjedhjeve, është një histori makinikacioni pas të cilës qëndron kryeministri ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 22:22
Për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor për rrëzimin e dekretit të Presidentit Meta për datën e zgjedhjeve, është një histori makinikacioni pas të cilës qëndron kryeministri ...

Basha: Kolegji Zgjedhor fasadë e regjimit të Edi Ramës
Tiranë, 24 qershor 2019 – Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, deklaroi sot në një konferencë për mediat se vendimi i marrë nga Kolegji Zgjedhor është antiligjor. Basha theksoi se me vendimin që Kolegji ka marrë tregon ...
Illyriapress | 24-Jun-2019 23:36
Tiranë, 24 qershor 2019 – Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, deklaroi sot në një konferencë për mediat se vendimi i marrë nga Kolegji Zgjedhor është antiligjor. Basha theksoi se me vendimin që Kolegji ka marrë tregon ...

?Basha: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor po përdoret si makinacion nga Rama
Për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor për rrëzimin e dekretit të Presidentit Meta për datën e zgjedhjeve, është një histori makinikacioni pas të cilës qëndron kryeministri ...
Gazeta Observer | 24-Jun-2019 22:51
Për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor për rrëzimin e dekretit të Presidentit Meta për datën e zgjedhjeve, është një histori makinikacioni pas të cilës qëndron kryeministri ...

Basha: Kolegji Zgjedhor, fasadë e regjimit të Edi Ramës
Pak orë pasi Kolegji Zgjedhor la në fuqi datën 30 Qershor si datën e zgjedhjeve lokale duke mos çregjistruar nga gara elektorale partinë Uniteti Kombëtar , ka reaguar edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha , ...
Portalb | 24-Jun-2019 22:33
Pak orë pasi Kolegji Zgjedhor la në fuqi datën 30 Qershor si datën e zgjedhjeve lokale duke mos çregjistruar nga gara elektorale partinë Uniteti Kombëtar , ka reaguar edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha , ...

?Basha: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor po përdoret si makinacion nga Rama
Në një konferencë të jashtëzakonshme nga selia blu, Basha tha se asnjë institucion veç Gjykatës Kushtetuese nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit. Deklarata e Bashës: Kolegji Zgjedhor ka marrë sot një vendim ...
Lajminet | 24-Jun-2019 22:32
Në një konferencë të jashtëzakonshme nga selia blu, Basha tha se asnjë institucion veç Gjykatës Kushtetuese nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit. Deklarata e Bashës: Kolegji Zgjedhor ka marrë sot një vendim ...

Basha tregon mënyrën e vetme si vendi mund të ketë zgjedhje
Për kreun e Partisë Demokratike, në gjendjen ku ka përfunduar vendi, Shqipëria rrezikon gjithçka, dhe argumenton se një qeveri e re dhe e ndershme do të jetë në gjendje të hapë menjëherë negociatat me BE-në. Do të jetë ...
Lajmi i Fundit | 24-Jun-2019 22:17
Për kreun e Partisë Demokratike, në gjendjen ku ka përfunduar vendi, Shqipëria rrezikon gjithçka, dhe argumenton se një qeveri e re dhe e ndershme do të jetë në gjendje të hapë menjëherë negociatat me BE-në. Do të jetë ...

Basha: Në 30 qershor nuk do ketë zgjedhje dhe as luftë mes shqiptarëve
“Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo në parlament. Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo të menaxhojnë fushata elektorale. Ka ardhur koha që pas 21 vjetësh, vjedhjesh, krimesh dhe shkatërrimesh, njeriu që futi ...
Lapsi | 24-Jun-2019 21:42
“Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo në parlament. Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo të menaxhojnë fushata elektorale. Ka ardhur koha që pas 21 vjetësh, vjedhjesh, krimesh dhe shkatërrimesh, njeriu që futi ...

Basha: 30 qershori, dita kur nis fundi i regjimit të Ramës
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...
Zeri | 24-Jun-2019 21:46
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...

Basha: Plani i Ramës për destabilizim dhe luftë do të dështojë, Shqipëria rrezikon gjithçka
Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se ka ardhur koha që Edi Rama të dalë përpara drejtësisë dhe së bashku me largimin e tij, do të mbyllet kapitulli i kapjes së shtetit nga krimi i organizuar dhe Shqipëria do t’u rikthehet ...
Politiko | 24-Jun-2019 21:46
Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se ka ardhur koha që Edi Rama të dalë përpara drejtësisë dhe së bashku me largimin e tij, do të mbyllet kapitulli i kapjes së shtetit nga krimi i organizuar dhe Shqipëria do t’u rikthehet ...

Basha: Plani i Ramës për përplasje mes shqiptarëve…do dështojë
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 21:34
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...

Basha: 30 qershori, dita kur nis fundi i regjimit të Ramës
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...
Medial | 24-Jun-2019 21:40
Ndërsa komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili nuk e njohu sot dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e datës së zgjedhjeve, duke lënë në garë PUK e Idajet Beqirit, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh ...

Vendimi i Kolegjit Zgjedhor që rrëzoi Metën për 30 qershorin, Basha reagon pas 10 orësh: Makinacion dhe skenar i Edi Ramës
Pas vendimit të sotëm të Kolegjit Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se ky Kolegj nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit të ...
GazetaTema | 24-Jun-2019 21:34
Pas vendimit të sotëm të Kolegjit Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se ky Kolegj nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit të ...

Vendimi i Kolegjit Zgjedhor që rrëzoi Metën për 30 qershorin, Basha reagon pas 10 orësh: Makinacion dhe skenar i Edi Ramës
Pas vendimit të sotëm të Kolegjit Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se ky Kolegj nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit të ...
Lexo | 24-Jun-2019 21:37
Pas vendimit të sotëm të Kolegjit Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se ky Kolegj nuk mund të shprehet për dekretin e Presidentit të ...

Basha: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor për zgjedhjet, skenar i Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të kësaj të hëne nga Kolegji Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor. Përmes jë konference për mediat kryedemokrati Basha është ...
Medial | 24-Jun-2019 21:36
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të kësaj të hëne nga Kolegji Zgjedhor që i hap rrugë zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor. Përmes jë konference për mediat kryedemokrati Basha është ...

Basha: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor dihej prej ditësh, por Rama…
Kreu i PD-së Lulzim Basha Lulzim Basha reagoi pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor që sipas mazhorancës përkthehet në certifikim të mbajtjes së zgjedhjeve në 30 qershor. Sipas Bashës, ky vendim ishte i parapërgatitur nga ...
Lapsi | 24-Jun-2019 21:36
Kreu i PD-së Lulzim Basha Lulzim Basha reagoi pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor që sipas mazhorancës përkthehet në certifikim të mbajtjes së zgjedhjeve në 30 qershor. Sipas Bashës, ky vendim ishte i parapërgatitur nga ...

Basha: Vendimi i Kolegjit tregon se Rama kontrollon drejtësinë
Në një deklaratë për mediat, mbrëmjen e kësaj së hëne, kryetari i PD-së Lulzim Basha tha se vendimi i Kolegjit Zgjedhor për të mbajtur zgjedhje më 30 qershor është pjesë e planit të Ramës, duke theksuar se Kolegji ...
Gazeta Dita | 24-Jun-2019 21:36
Në një deklaratë për mediat, mbrëmjen e kësaj së hëne, kryetari i PD-së Lulzim Basha tha se vendimi i Kolegjit Zgjedhor për të mbajtur zgjedhje më 30 qershor është pjesë e planit të Ramës, duke theksuar se Kolegji ...

E FUNDIT/ Basha: Kolegji Zgjedhor fytyrë e Edi Ramës
Kreu i Partisë Demokratike deklaroi nga selia blu se vendimi I opozitës për të djegur mandatet në Parlament dhe për të mos u future në zgjedhjet e 30- Qershorit ishte I drejtë. Ndërkohë sa i përket vendimit të sotëm të ...
Lajmi i Fundit | 24-Jun-2019 21:36
Kreu i Partisë Demokratike deklaroi nga selia blu se vendimi I opozitës për të djegur mandatet në Parlament dhe për të mos u future në zgjedhjet e 30- Qershorit ishte I drejtë. Ndërkohë sa i përket vendimit të sotëm të ...

Lulzim Basha: Kolegji Zgjedhor fasadë e regjimit të Edi Ramës
Kryetari i PD Lulzim Basha deklaroi sot në një konferencë për mediat se vendimi i marrë nga Kolegji Zgjedhor është antiligjor. Basha theksoi se me vendimin që Kolegji ka marrë tregon qartë se është kthyer në fasadë të ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 21:27
Kryetari i PD Lulzim Basha deklaroi sot në një konferencë për mediat se vendimi i marrë nga Kolegji Zgjedhor është antiligjor. Basha theksoi se me vendimin që Kolegji ka marrë tregon qartë se është kthyer në fasadë të ...

Lulzim Basha: Kolegji Zgjedhor vërtetoi vendimin e duhur të opozitës për të mos shkuar në zgjedhje
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga selia e Partisë Demokratike, tha se sot Kolegji Zgjedhor vërtetoi fasadën e shtetit kriminal që ka krijuar Edi Rama. Basha tha se kjo është arsyeja përse më 30 qershor në ...
Telegraf | 24-Jun-2019 21:33
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga selia e Partisë Demokratike, tha se sot Kolegji Zgjedhor vërtetoi fasadën e shtetit kriminal që ka krijuar Edi Rama. Basha tha se kjo është arsyeja përse më 30 qershor në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved