ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:14

Arrestohen të dyshuarit për rrëmbimin e gruas në Fushë Kosovë

Arrestohen të dyshuarit për rrëmbimin e gruas në Fushë Kosovë
KOSOVË Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 18:46
KOSOVË Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka ...

Arrestohen të dyshuarit për rrëmbimin e gruas në Fushë Kosovë
Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka konfirmuar për ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 17:43
Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka konfirmuar për ...

Arrestohen dy persona pasi e futen me forcë një grua në veturë
Dy persona janë arrestuar pasi e kanë futur me forcë një grua në veturë në Fushë Kosovë. Rastin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. Ajo ka thënë se Policia ka arritur të ...
Albportali | 24-Jun-2019 20:31
Dy persona janë arrestuar pasi e kanë futur me forcë një grua në veturë në Fushë Kosovë. Rastin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. Ajo ka thënë se Policia ka arritur të ...

Fushë Kosovë, rrëmbehet një grua (VIDEO)
Një grua është rrëmbyer sot në mëngjes në fushë kosovë duke iu mbyllur goja dhe me forcë ishte futur në veturë. Policia ka arritur t’i arrestoj dy persona, ndërsa dyshohet se i gjithë rasti është një mosmarrëveshje ...
Klan Kosova | 24-Jun-2019 20:23
Një grua është rrëmbyer sot në mëngjes në fushë kosovë duke iu mbyllur goja dhe me forcë ishte futur në veturë. Policia ka arritur t’i arrestoj dy persona, ndërsa dyshohet se i gjithë rasti është një mosmarrëveshje ...

Policia i ka arrestuar shpejt dy personat që rrëmbyen një grua në Fushë Kosovë
Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka konfirmuar për ...
PortaliOnline | 24-Jun-2019 20:12
Policia ka arrestuar dy personat e dyshuar, të cilët kanë rrëmbyer sot një grua në Fushë Kosovë, duke e futur me forcë në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Arrestimin e të dyshuarve e ka konfirmuar për ...

Rrëmbimi i raportuar i gruas në Fushë-Kosovë: Çfarë ndodhi përnjëmend?
Dy meshkuj kanë futur me dhunë në veturën e tyre një femër, ngjarja është xhiruar nga një qytetar, raporton T7 Një skenë e pazakontë është parë mëngjesin e kësaj të hëne në Fushë Kosovë. Në këtë video të dërguar në ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 19:55
Dy meshkuj kanë futur me dhunë në veturën e tyre një femër, ngjarja është xhiruar nga një qytetar, raporton T7 Një skenë e pazakontë është parë mëngjesin e kësaj të hëne në Fushë Kosovë. Në këtë video të dërguar në ...

Kosovë, kidnapohet një grua në mes të rrugës, kamerat e sigurisë kapin autorët (VIDEO)
Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, dy burra e kanë futur me dhunë një grua në veturë. Në videon të cilën e ka publikuar Insajderi, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal në mes dy ...
TetovaSot | 24-Jun-2019 19:18
Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, dy burra e kanë futur me dhunë një grua në veturë. Në videon të cilën e ka publikuar Insajderi, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal në mes dy ...

Arrestohen personat që rrëmbyen një grua në Fushë Kosovë
Zëdhënësja e Policisë Rajonale në Prishtinë, Flora Ahmeti ka thënë se këta persona janë identifikuar dhe aktualisht ndodhen në stacionin policor. “Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, sot ka pranuar informatën se ...
Lajminet | 24-Jun-2019 18:12
Zëdhënësja e Policisë Rajonale në Prishtinë, Flora Ahmeti ka thënë se këta persona janë identifikuar dhe aktualisht ndodhen në stacionin policor. “Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, sot ka pranuar informatën se ...

Rrëmbimi në Fushë Kosovë, dyshohet të jetë një mosmarrëveshje familjare
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Sipas zëdhënëses së Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmetit, dyshohet se ky rrëmbim është kryer si pasojë e një ...
Klan Kosova | 24-Jun-2019 18:12
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Sipas zëdhënëses së Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmetit, dyshohet se ky rrëmbim është kryer si pasojë e një ...

Policia: Personat që dyshohej se kidnapuan një gruan në Fushë Kosovë, janë familjar të saj
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy personat që futën me dhunë në veturë gruan në Fushë Kosovë mëngjesin e sotëm, janë familjarë të saj, raporton . Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, ...
Arbresh | 24-Jun-2019 17:50
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy personat që futën me dhunë në veturë gruan në Fushë Kosovë mëngjesin e sotëm, janë familjarë të saj, raporton . Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, ...

Policia ka arrestuar personat që kidnapuan një grua në Fushë Kosovë
Policia e Kosovë ka arrestuar personat të cilet dyshohen të kenë kidnapuar një grua në Fushe Kosovë. Kështu ka bërë të ditur për gazetën inFokus zëdhënësja e Policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Kanë qene ...
InFokusi | 24-Jun-2019 17:43
Policia e Kosovë ka arrestuar personat të cilet dyshohen të kenë kidnapuar një grua në Fushe Kosovë. Kështu ka bërë të ditur për gazetën inFokus zëdhënësja e Policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Kanë qene ...

Arrestohen dy personat e dyshuar për rrëmbimin e sotëm në Fushë-Kosovë
Policia e Kosovës ka arritur që të identifikoj dhe arrestojë dy personat e dyshuar të cilët gjatë ditës së sotme me dhunë kanë future një grua në veturë, përcjellë Indeksonline. Sipas hetimeve të para, dyshohet se ...
Indeks Online | 24-Jun-2019 17:36
Policia e Kosovës ka arritur që të identifikoj dhe arrestojë dy personat e dyshuar të cilët gjatë ditës së sotme me dhunë kanë future një grua në veturë, përcjellë Indeksonline. Sipas hetimeve të para, dyshohet se ...

Policia i kapë dy personat që e futën me zor në veturë gruan në Fushë Kosovë
Policia e Kosovës ka arritur që të identifikojë dy personat që futën një grua me forcë në veturë në Fushë Kosovë. Ata aktualisht janë duke u intervistuar, derisa sipas hetimeve të zhvilluara deri më tani dyshohet që ky ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 17:35
Policia e Kosovës ka arritur që të identifikojë dy personat që futën një grua me forcë në veturë në Fushë Kosovë. Ata aktualisht janë duke u intervistuar, derisa sipas hetimeve të zhvilluara deri më tani dyshohet që ky ...

Arrestohen personat që dyshohet se rrëmbyen gruan në Fushë Kosovë, policia jep arsyen e mundshme
Janë arrestuar personat që nga një video të publikuar në mediume sot, shiheshin duke e rrëmbyer një grua në Fushë Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur për “Zeri.info” Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin ...
Zeri | 24-Jun-2019 17:35
Janë arrestuar personat që nga një video të publikuar në mediume sot, shiheshin duke e rrëmbyer një grua në Fushë Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur për “Zeri.info” Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin ...

Arrestohen të dyshuarit për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, i ka thënë Klan Kosovës, se të dyshuarit janë duke u ...
Medial | 24-Jun-2019 17:26
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, i ka thënë Klan Kosovës, se të dyshuarit janë duke u ...

Arrestohen të dyshuarit për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, i ka thënë Klan Kosovës, se të dyshuarit janë duke u ...
Klan Kosova | 24-Jun-2019 17:24
Policia ka arritur t’i arrestoj dy personat e dyshuar për rrëmbimin e një gruaje në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, i ka thënë Klan Kosovës, se të dyshuarit janë duke u ...

Arrestohen dy të dyshuarit për kidnapimin e gruas në Fushë Kosovë
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona e dyshuar, që shihen në një video duke futur në veturë me dhunë një femër në Fushë Kosovë, raporton . Lajmin për Arbrsh.info e ka bërë të ditur vet policia. Zëdhënësja e ...
Arbresh | 24-Jun-2019 17:05
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona e dyshuar, që shihen në një video duke futur në veturë me dhunë një femër në Fushë Kosovë, raporton . Lajmin për Arbrsh.info e ka bërë të ditur vet policia. Zëdhënësja e ...

Policia deklarohet për rastin ku dy meshkuj me dhunë fusin një grua në veturë
Dy persona të dyshuar kanë futur me forcë një grua në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fushë-Kosovë dhe ky rast është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. ...
Gazeta Monitor | 24-Jun-2019 16:06
Dy persona të dyshuar kanë futur me forcë një grua në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fushë-Kosovë dhe ky rast është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. ...

Një grua rrëmbehet nga dy persona në Fushë Kosovë, policia jep detaje
Gjatë ditës së sotme, dy persona kanë rrëmbyer një grua në Fushë Kosovë. Një grua në Fushë Kosovë është rrëmbyer nga dy persona ditën e sotme. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e ...
Gazeta Observer | 24-Jun-2019 15:59
Gjatë ditës së sotme, dy persona kanë rrëmbyer një grua në Fushë Kosovë. Një grua në Fushë Kosovë është rrëmbyer nga dy persona ditën e sotme. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e ...

Publikohen pamjet e rrëmbimit të një gruaje në Fushë-Kosovë (Video)
Një grua është rrëmbyer mëngjesin e sotme në Fushë Kosovë. Kështu ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. “Ju njoftojmë se Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, posedon ...
Shenja | 24-Jun-2019 15:52
Një grua është rrëmbyer mëngjesin e sotme në Fushë Kosovë. Kështu ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. “Ju njoftojmë se Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, posedon ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved