ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

Mbytet një tjetër i moshuar. Vijojnë kërkimet për trupin e një të riu edhe në Shëngjin

Mbytet një tjetër i moshuar. Vijojnë kërkimet për trupin e një të riu edhe në Shëngjin
Një tjetër viktimë u regjistrua mëngjesin e së hënës në plazhet e vendit. Një i moshuar humbi jetën si pasojë e arrestit kardiak në Durrës.
Top Channel | 24-Jun-2019 12:09
Një tjetër viktimë u regjistrua mëngjesin e së hënës në plazhet e vendit. Një i moshuar humbi jetën si pasojë e arrestit kardiak në Durrës.

Dyshohet se është mbytur në Shëngjin,vijojnë kërkimet për të riun
Polumbarët e Forcave Speciale dhe Policia Kufitare vijojnë prej ditës së djeshme kërkimet për gjetjen e 18-vjeçarit, i cili u raportuar i humbur në Plazhin e Shëngjinit. I riu dyshohet se është mbytur ditën e djeshme, ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 10:49
Polumbarët e Forcave Speciale dhe Policia Kufitare vijojnë prej ditës së djeshme kërkimet për gjetjen e 18-vjeçarit, i cili u raportuar i humbur në Plazhin e Shëngjinit. I riu dyshohet se është mbytur ditën e djeshme, ...

Deti merr një tjeter jetë, mbytet plazhisti në Durrës
Mbytet një pushues i moshës rreth 60 vjeç pranë Shtëpisë së Pushimit të Ministrisë së Brendshme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne. Pushuesi është nxjerrë pa jetë nga uji dhe eshte transportuar në ...
VizionPlus | 24-Jun-2019 14:00
Mbytet një pushues i moshës rreth 60 vjeç pranë Shtëpisë së Pushimit të Ministrisë së Brendshme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne. Pushuesi është nxjerrë pa jetë nga uji dhe eshte transportuar në ...

Dy të mbytur, plazhet pa siguri
Dy persona humbën jetën në plazhin e Durrësit vetëm në 24 orët e fundit. Ishte ora 15:00 e së dielës kur Donald Molla, një 31 vjeçar vendosi të lahej në det me shokët e tij, por nuk doli nga aty. Vetëm mëngjesin e sotëm ...
TV Klan | 24-Jun-2019 15:59
Dy persona humbën jetën në plazhin e Durrësit vetëm në 24 orët e fundit. Ishte ora 15:00 e së dielës kur Donald Molla, një 31 vjeçar vendosi të lahej në det me shokët e tij, por nuk doli nga aty. Vetëm mëngjesin e sotëm ...

Ende asnjë gjurmë nga i riu i mbytur tek Rana e Hedhun
Polumbarët e forcave speciale dhe forcat e policisë kufitare po vijojnë kërkimet për 18 vjeçarin, I cili dyshohet se është mbytur një ditë më parë në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin. I riu nga Kruja, me inicialet ...
VizionPlus | 24-Jun-2019 11:13
Polumbarët e forcave speciale dhe forcat e policisë kufitare po vijojnë kërkimet për 18 vjeçarin, I cili dyshohet se është mbytur një ditë më parë në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin. I riu nga Kruja, me inicialet ...

Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...
Telegrafi | 24-Jun-2019 14:51
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...

Viktima e 2-të brenda 24 orëve në ujë,mbytet 75-vjeçari në Durrës
Është shënuar një tjetër viktimë në plazhet shqiptare, gjatë këtij sezoni turistik. Raportohet se një pushues i moshës 75-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit ...
BalkanWeb | 24-Jun-2019 09:54
Është shënuar një tjetër viktimë në plazhet shqiptare, gjatë këtij sezoni turistik. Raportohet se një pushues i moshës 75-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit ...

U zhduk një ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i 31-vjeçarit
Polumbarët e RENEA-s në bashkëpunim me Policinë Kufitare dhe atë të rendit, pas shumë orësh kërkime kanë gjetur trupin e pajetë të 31-vjeçarit të zhdukur një ditë më parë në plazhin e Currilave. Paraprakisht, dyshohet ...
GazetaTema | 24-Jun-2019 09:58
Polumbarët e RENEA-s në bashkëpunim me Policinë Kufitare dhe atë të rendit, pas shumë orësh kërkime kanë gjetur trupin e pajetë të 31-vjeçarit të zhdukur një ditë më parë në plazhin e Currilave. Paraprakisht, dyshohet ...

Durrës, mbytet në det një 75 vjeçar
Një tjetër pushues ka humbur jetën këtë të hënë në plazhin e Durrësit. Ngjarja është regjistruar në lagjen nr. 13 në Durrës, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi G.H., 75 vjeç, nga Tirana. 75 vjeçari, sipas ...
VizionPlus | 24-Jun-2019 10:42
Një tjetër pushues ka humbur jetën këtë të hënë në plazhin e Durrësit. Ngjarja është regjistruar në lagjen nr. 13 në Durrës, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi G.H., 75 vjeç, nga Tirana. 75 vjeçari, sipas ...

Durrës/ Nxirret i pajetë trupi i një 60-vjeçari
Është shënuar një tjetër viktimë në plazhet shqiptare, gjatë këtij sezoni turistik. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të ...
Telegraf | 24-Jun-2019 10:06
Është shënuar një tjetër viktimë në plazhet shqiptare, gjatë këtij sezoni turistik. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të ...

Edhe një person mbytet në detin e Durrësit, i dyti brenda 24 orësh
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit, shkruan Gazeta Metro. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të ...
PortaliOnline | 24-Jun-2019 20:05
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit, shkruan Gazeta Metro. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të ...

Mbytet një tjetër person në plazhin e Durrësit
Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në zonën e Plepave. Pak minuta më parë është nxjerrë nga uji ...
Lajminet | 24-Jun-2019 15:44
Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në zonën e Plepave. Pak minuta më parë është nxjerrë nga uji ...

Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...
Albportali | 24-Jun-2019 15:40
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...

EMRI/ Zhduket i riu në Durrës, kërkime në ujë e tokë
Policia e Durrësit është alarmuar këtë pasdite, pasi një 30-vjeçar raportohet të jetë zhdukur prej më shumë se tre orësh në det. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për të riun Doland ...
Standard | 24-Jun-2019 15:36
Policia e Durrësit është alarmuar këtë pasdite, pasi një 30-vjeçar raportohet të jetë zhdukur prej më shumë se tre orësh në det. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për të riun Doland ...

19-vjeçari humb në plazhin e Shëngjinit, dyshohet të jetë mbytur
Një i ri nga Kruja ka humbur në plazhin e Shëngjinit para pak orësh. Ai dyshohet se është mbytur në plazhin e Ranës së Hedhun. Familjarët kanë denoncuar rastin në polici. Ata thanë se djali i tyre është futur në det për ...
Standard | 24-Jun-2019 15:36
Një i ri nga Kruja ka humbur në plazhin e Shëngjinit para pak orësh. Ai dyshohet se është mbytur në plazhin e Ranës së Hedhun. Familjarët kanë denoncuar rastin në polici. Ata thanë se djali i tyre është futur në det për ...

Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...
Republika | 24-Jun-2019 15:36
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...

Mbytet një tjetër person në plazhin e Durrësit
Një tjetër viktimë është regjistruar mesditën e sotme në plazhin e Durrësit. Sipas të dhënave paraprake, viktima dyshohet se është rreth 70 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Pistës “Iliria”, ndërsa mësohet se kanë ...
Indeks Online | 11-Jun-2019 14:34
Një tjetër viktimë është regjistruar mesditën e sotme në plazhin e Durrësit. Sipas të dhënave paraprake, viktima dyshohet se është rreth 70 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Pistës “Iliria”, ndërsa mësohet se kanë ...

Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...
Klan Kosova | 24-Jun-2019 15:28
Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në ...

Durrës: Gjendet në det trupi i pajetë i 31 vjeçarit
Trupi i pajetë i 31 vjeçarit është gjetur mëngjesin e sotëm në det, në Gjirin e Currilave në Durrës. Pas njoftimit të dhënë nga dy shokët e tij me të cilët kishte shkuar në plazh, pasditen e djeshme nisën kërkimet në ...
Aktuale.MK | 24-Jun-2019 13:47
Trupi i pajetë i 31 vjeçarit është gjetur mëngjesin e sotëm në det, në Gjirin e Currilave në Durrës. Pas njoftimit të dhënë nga dy shokët e tij me të cilët kishte shkuar në plazh, pasditen e djeshme nisën kërkimet në ...

Dy të zhdukur në Durrës dhe Shëngjin, policia nis kërkimet
Një 31-vjeçar dyshohet se është mbytur në det pasditen e sotme. Ai ka qenë me dy persona të tjerë në plazhin e Durrësit. Tre të rinj kanë qenë duke u larë, konkretish në plazhin e Currilave në Durrës, kur njëri prej ...
Aktuale.MK | 24-Jun-2019 13:47
Një 31-vjeçar dyshohet se është mbytur në det pasditen e sotme. Ai ka qenë me dy persona të tjerë në plazhin e Durrësit. Tre të rinj kanë qenë duke u larë, konkretish në plazhin e Currilave në Durrës, kur njëri prej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved