ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 22:06

Vijon tensioni në Kavajë,qytetari denoncon dhunën e policisë/Video

Vijon tensioni në Kavajë,qytetari denoncon dhunën e policisë/Video
Vijon e tensionuar situata në Kavajë ku mbështetës të opozitës u përplasën fizikisht me Policinë. Për të frenuar qytetarët, Policia e Shtetit ka hedhur gaz lotsjellës, spraj dhe ujë me presion në drejtim të qytetarëve. ...
BalkanWeb | 20-Jun-2019 00:04
Vijon e tensionuar situata në Kavajë ku mbështetës të opozitës u përplasën fizikisht me Policinë. Për të frenuar qytetarët, Policia e Shtetit ka hedhur gaz lotsjellës, spraj dhe ujë me presion në drejtim të qytetarëve. ...

Skandali në KZAZ-në e Kavajës, Bashkia përdor zjarrfikësit për të sulmuar policinë me ujë
Një skandal i vërtetë ka ndodhur në Kavajë teksa bashkia e drejtuar nga Partia Demokratike ka vënë në dispozicion forcat zjarrfikëse kundër policisë. Ngjarja ka ndodhur në KZAZ Nr.42, ku militantët e PD kanë tentuar të ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 21:26
Një skandal i vërtetë ka ndodhur në Kavajë teksa bashkia e drejtuar nga Partia Demokratike ka vënë në dispozicion forcat zjarrfikëse kundër policisë. Ngjarja ka ndodhur në KZAZ Nr.42, ku militantët e PD kanë tentuar të ...

2 orë luftë në Kavajë, PD sulmon KZAZ-në, policia hedh gaz
Në Kavajë situata dolli jashtë kontrollit mbremjen e se merkurers. Mbështetësit e opozitës mbërritën pranë ambienteve të KZAZ nr.42 duke kërkuar largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës u vendosën forca të ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 23:04
Në Kavajë situata dolli jashtë kontrollit mbremjen e se merkurers. Mbështetësit e opozitës mbërritën pranë ambienteve të KZAZ nr.42 duke kërkuar largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës u vendosën forca të ...

FOTOT: PD, luftë me policinë në Kavajë
Ashtu siç kishte paralajmëruar, mbështetësit e PD-së janë përleshur me policinë në Kavajë, në përpjekje për të bllokuar KZAZ-në dhe për të prishur materialet e votimit. Për këtë arsye, policia është detyruar të përdorë ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 20:43
Ashtu siç kishte paralajmëruar, mbështetësit e PD-së janë përleshur me policinë në Kavajë, në përpjekje për të bllokuar KZAZ-në dhe për të prishur materialet e votimit. Për këtë arsye, policia është detyruar të përdorë ...

Policia vijon ‘bombardimet’ me gaz helmues ndaj protestuesve në Kavajë
Situatë në Kavajë vijon të agravohet. Me mijëra qytetarë ndodhen para shkollës ku janë duke u mbajtur materialet zgjedhore, të cilat duan t’i nxjerrin prej andej në zbatim të dekretit të Presidentit të Republikës Ilir ...
Telegraf | 19-Jun-2019 21:06
Situatë në Kavajë vijon të agravohet. Me mijëra qytetarë ndodhen para shkollës ku janë duke u mbajtur materialet zgjedhore, të cilat duan t’i nxjerrin prej andej në zbatim të dekretit të Presidentit të Republikës Ilir ...

Tym dhe flakë në Kavajë, kështu do të jenë zgjedhjet e 30 qershorit? (FOTO)
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë dalë nëpër rrugë pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes të cilëve ...
Lapsi | 19-Jun-2019 21:22
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë dalë nëpër rrugë pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes të cilëve ...

Situatë e rëndë në Kavajë, helmohen banorët, gazi lotësjellës futet në apartamente
Një përplasje e fortë po ndodh në këto momente në KZAZ-në e Kavajës të vendosur në shkollën ‘3 Dëshmorët’. Qytetarë të shumtë janë mbledhur pranë kësaj shkolle, duke kërkyuar që të të nxjerrin nga aty mateerialet ...
Telegraf | 19-Jun-2019 20:33
Një përplasje e fortë po ndodh në këto momente në KZAZ-në e Kavajës të vendosur në shkollën ‘3 Dëshmorët’. Qytetarë të shumtë janë mbledhur pranë kësaj shkolle, duke kërkyuar që të të nxjerrin nga aty mateerialet ...

Kavaja si në gjendje lufte, shihni ç’po ndodh para KZAZ-së (VIDEO)
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë mbërritur në këto momente pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes ...
Lapsi | 19-Jun-2019 21:02
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë mbërritur në këto momente pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes ...

Përplasje edhe në Kavajë, policia shpërndan turmën me gaz lotsjellës
Tiranë, 19 qershor 2019 – Të mërkurën në mbrëmje edhe qyteti i Kavajës u përfshi nga tensionet. Mbështetës së opozitës tentuan të hynin brenda ambienteve të shkollës “3 Dëshmorët”, ku është vendosur KZAZ nr. 42, për të ...
Illyriapress | 19-Jun-2019 23:39
Tiranë, 19 qershor 2019 – Të mërkurën në mbrëmje edhe qyteti i Kavajës u përfshi nga tensionet. Mbështetës së opozitës tentuan të hynin brenda ambienteve të shkollës “3 Dëshmorët”, ku është vendosur KZAZ nr. 42, për të ...

Tym dhe flakë në Kavajë, kështu do të jenë zgjedhjet e 30 qershorit? (FOTO)
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë dalë nëpër rrugë pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes të cilëve ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 22:28
Përplasje edhe në Kavajë. Mbështetësit e opozitës kanë dalë nëpër rrugë pranë ambienteve të KZAZ nr.42 dhe kërkojnë largimin e materialeve zgjedhore. Përreth ndërtesës janë vendosur forca të shumta policie mes të cilëve ...

Plas në Kavajë, Policia konfrontohet me militantët e PD-së
Militantë të opozitës janë përplasur fizikisht me efektivët e Policisë në qytetin e Kavajës. Për të frenuar qytetarët, Policia e Shtetit ka hedhur gaz lotsjellës dhe ujë me presion në drejtim të qytetarëve. Vijon…. ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 20:23
Militantë të opozitës janë përplasur fizikisht me efektivët e Policisë në qytetin e Kavajës. Për të frenuar qytetarët, Policia e Shtetit ka hedhur gaz lotsjellës dhe ujë me presion në drejtim të qytetarëve. Vijon…. ...

Kavaja në kaos, militantët e PD sulmojnë policinë
Qyteti I Kavajës është përfshirë nga kaosi mbrëmjen e kësaj të marte teksa militantet dhe punonjësit e bashkisë së PD kanë sulmuar policinë për të hyrë në ambjentin e perdorur nga KZAZ për zgjedhjet e 30 qershorit. ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 20:26
Qyteti I Kavajës është përfshirë nga kaosi mbrëmjen e kësaj të marte teksa militantet dhe punonjësit e bashkisë së PD kanë sulmuar policinë për të hyrë në ambjentin e perdorur nga KZAZ për zgjedhjet e 30 qershorit. ...

Përplasje e fortë në Kavajë
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar, në Kavajë ka rinisur sërisht tensioni. Policia ka hedhur gaz lotësjellës. Ish-kryeministri i Sali Berisha u shpreh më herët se qyteti i Kavajës është vënë në shtetrrethim nga Policia e ...
Telegraf | 19-Jun-2019 20:26
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar, në Kavajë ka rinisur sërisht tensioni. Policia ka hedhur gaz lotësjellës. Ish-kryeministri i Sali Berisha u shpreh më herët se qyteti i Kavajës është vënë në shtetrrethim nga Policia e ...

Tensione në Kavaj, PD: Policia sulmon me gaz lotsjellës qytetarët
Situata në Kavajë është tensionuar. PD njofton se policia po sulmon me gaz e lëndë djegëse qytetarët në Kavajë. Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe tentojnë të hyjnë brenda. Atje kanë shkuar edhe forcat ...
Zeri | 19-Jun-2019 21:18
Situata në Kavajë është tensionuar. PD njofton se policia po sulmon me gaz e lëndë djegëse qytetarët në Kavajë. Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe tentojnë të hyjnë brenda. Atje kanë shkuar edhe forcat ...

Plas tek KZAZ-ja në Kavajë, policia hedh gaz lotsjellës
Mbështetësit e opozitës në Kavajë u përplasën me forcat e policisë në tentativën e tyre për të hyrë brenda dhë për të nxjerrë materialet zgjedhore. Në kushtet e një përplasjeje të fortë policia ka hedhur disa herë gaz ...
Lajmi i Fundit | 19-Jun-2019 20:43
Mbështetësit e opozitës në Kavajë u përplasën me forcat e policisë në tentativën e tyre për të hyrë brenda dhë për të nxjerrë materialet zgjedhore. Në kushtet e një përplasjeje të fortë policia ka hedhur disa herë gaz ...

“Kavaja në shtetrrethim”, Berisha-Ramës: Largo narkopolicinë
KAVAJË Ish-kryeministri i Sali Berisha shprehet se qyteti i Kavajës është vënë në shtetrrethim nga Policia e Shtetit dhe RENEA. Berisha me një shënim në “Facebook” thotë se kryengritësit e qytetit të Kavajës janë çuar ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 20:16
KAVAJË Ish-kryeministri i Sali Berisha shprehet se qyteti i Kavajës është vënë në shtetrrethim nga Policia e Shtetit dhe RENEA. Berisha me një shënim në “Facebook” thotë se kryengritësit e qytetit të Kavajës janë çuar ...

Kavajë/ Militantët e PD shkulin trotuaret dhe që llojnë me gurë policët
Situata paraqitet shumë e ten sionuar në KZAZ nr.42 në qytetin e Kavajës. Mbështetës të PD-së kanë që lluar me gurë drejt efektivëve të policisë. Siç raporton gazetari i Report Tv, Artur Korriku, kanë mbetur të lënduar ...
Lexo | 19-Jun-2019 20:37
Situata paraqitet shumë e ten sionuar në KZAZ nr.42 në qytetin e Kavajës. Mbështetës të PD-së kanë që lluar me gurë drejt efektivëve të policisë. Siç raporton gazetari i Report Tv, Artur Korriku, kanë mbetur të lënduar ...

Kavajë: Përshkallëzim i tensioneve në KZAZ 42
Mbështetës të opozitës në Kavajë po protestojnë përpara KZAZ-së 42 në këtë qytet. Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe kanë tentuar të hyjnë brenda.Policia po përdor bomba tymuese kundër tyre, duke parandaluar ...
Gazeta Dita | 19-Jun-2019 20:36
Mbështetës të opozitës në Kavajë po protestojnë përpara KZAZ-së 42 në këtë qytet. Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe kanë tentuar të hyjnë brenda.Policia po përdor bomba tymuese kundër tyre, duke parandaluar ...

LIVE/ Nuk ndalet Lleshi, policia e mbyt Kavajën me gaz lotësjellës
Situatë e rëndë në Kavajë, ku qytetarët kërkojnë lirimin e ambienteve dhe largimin e KZAZ-së nga aty, pasi nuk ka zgjedhje në 30 qershor. Por me urdhër të Sandër Lleshit, forcat speciale kanë rrethuar shkollën dhe kanë ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 20:33
Situatë e rëndë në Kavajë, ku qytetarët kërkojnë lirimin e ambienteve dhe largimin e KZAZ-së nga aty, pasi nuk ka zgjedhje në 30 qershor. Por me urdhër të Sandër Lleshit, forcat speciale kanë rrethuar shkollën dhe kanë ...

Tensione në Kavajë përpara KZAZ nr.42 (Video)
Mbështetës të opozitës janë mbledhur përpara KZAZ nr.42 në Kavajë duke kërkuar nxjerrjen e materialeve zgjedhore. Protestuesit janë përplasur me forcat policore, pasi tentuan të hyjnë në ambientet e brendshme të KZAZ. ...
ABCNews | 19-Jun-2019 20:26
Mbështetës të opozitës janë mbledhur përpara KZAZ nr.42 në Kavajë duke kërkuar nxjerrjen e materialeve zgjedhore. Protestuesit janë përplasur me forcat policore, pasi tentuan të hyjnë në ambientet e brendshme të KZAZ. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved