ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:35

Lista/ Kush janë zyrtarët e PD në kërkim nga policia në Shkodër

Lista/ Kush janë zyrtarët e PD në kërkim nga policia në Shkodër
Pas përplasjeve të djeshme në KZAZ e Shkodrës mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore edhe mbështetësve të opozitës policia arrestoi 5 persona, ndërsa 14 janë shpallur në kërkim. Ndërkaq, 2 janë proceduar në gjendje ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 22:29
Pas përplasjeve të djeshme në KZAZ e Shkodrës mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore edhe mbështetësve të opozitës policia arrestoi 5 persona, ndërsa 14 janë shpallur në kërkim. Ndërkaq, 2 janë proceduar në gjendje ...

Tensionet në KZAZ, Policia bën bilancin: 12 në pranga, 20 në kërkim
12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Është ky bilanci i përplasjeve të regjistruar ditën e sotme në KZAZ-të e vendit, ku kërkohej lirimi i ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 21:14
12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Është ky bilanci i përplasjeve të regjistruar ditën e sotme në KZAZ-të e vendit, ku kërkohej lirimi i ...

Sulmet ndaj KZAZ-ve/ Policia bën bilancin: 12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim
Sulmet ndaj KZAZ, 12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë, kështu ka njoftuar zv/drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit Drejtuese e ...
Top Channel | 19-Jun-2019 21:14
Sulmet ndaj KZAZ, 12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë, kështu ka njoftuar zv/drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit Drejtuese e ...

Dogjën materialet zgjedhore, arrestohen zyrtarë e simpatizantë të PD
KZAZ, 12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Zv/drejtoresha e Pergjithshme e Policise se Shtetit, Aida Hajnaj dha nje deklarate per mediat ku ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 23:33
KZAZ, 12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Zv/drejtoresha e Pergjithshme e Policise se Shtetit, Aida Hajnaj dha nje deklarate per mediat ku ...

Policia bën bilancin: U sulmuan 14 KZAZ, 12 të arrestuar mes tyre 3 policë bashkiakë, 20 në kërkim. Emrat
Policia e Shtetit jep informacion rreth tensioneve gjatë ditës së sotme ku janë sulmuar 14 KZAZ nga administrata e bashkive të djathta në vend duke u konfrontuar me dhunë me policinë. Uniformat blu bëjnë me dije se janë ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 21:14
Policia e Shtetit jep informacion rreth tensioneve gjatë ditës së sotme ku janë sulmuar 14 KZAZ nga administrata e bashkive të djathta në vend duke u konfrontuar me dhunë me policinë. Uniformat blu bëjnë me dije se janë ...

Në kërkim për vjedhje, pranga 50-vjeçarit në Sarandë
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga dy persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi F.M, banues në Sarandë, i cili ishte shpallur në kërkim për ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 16:12
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga dy persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi F.M, banues në Sarandë, i cili ishte shpallur në kërkim për ...

Ngre armën ndaj kushëririt pas sherrit, pranga 44-vjeçari në Vlorë
Policia e Vlorës ka arrestuar një 44-vjeçari, i cili pas një sherri për motive të dobëta në fshatin Babicë e Madhe ka tentuar të vrasë me armë gjahu, kushëririn e tij. “Mbrëmjen e djeshme pas marrjes së informacionit se ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 15:57
Policia e Vlorës ka arrestuar një 44-vjeçari, i cili pas një sherri për motive të dobëta në fshatin Babicë e Madhe ka tentuar të vrasë me armë gjahu, kushëririn e tij. “Mbrëmjen e djeshme pas marrjes së informacionit se ...

I riu durrsak lëviz me armë në mes të qytetit, arrestohet
DURRËS Policia e Durrësit informon se ka arrestuar një 28-vjeçar, pasi lëvizte me armë nëpër qytet. I arrestuar ka përfunduar shtetasi D.M 28 vjeç, pasi u kap duke lëvizur me armë të tipit “Ekol 99”. Arrestimi i tij u ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 13:55
DURRËS Policia e Durrësit informon se ka arrestuar një 28-vjeçar, pasi lëvizte me armë nëpër qytet. I arrestuar ka përfunduar shtetasi D.M 28 vjeç, pasi u kap duke lëvizur me armë të tipit “Ekol 99”. Arrestimi i tij u ...

Vlorë/ Arrestohet 44-vjeçari, tentoi të vriste kushëririn
Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti mes dy kushërinjve në fshatin Babicë e Madhe. Policia bën me dije se “në vendin e quajtur “Alikokë” Babicë e Madhe, shtetasi A. S., 44 vjeç, ka tentuar të ...
Telegraf | 19-Jun-2019 19:20
Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti mes dy kushërinjve në fshatin Babicë e Madhe. Policia bën me dije se “në vendin e quajtur “Alikokë” Babicë e Madhe, shtetasi A. S., 44 vjeç, ka tentuar të ...

Durrës/ Qarkullonte me armë zjarri, pranga 28-vjeçarit
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri, pasi lëviste në qytet me armë zjarri. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë si dhe në zbatim të planit të masave për kapjen e personave që ...
Telegraf | 19-Jun-2019 14:17
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri, pasi lëviste në qytet me armë zjarri. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë si dhe në zbatim të planit të masave për kapjen e personave që ...

Lëvizte me armë në mes të qytetit, pranga të riut në Durrës
Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte me armë zjarri pa leje. Policia bën me dije se 28 vjeçari me iniciale D.M., është kapur nga Shërbimet në lagjen Nr. 6, Durrës ,duke lëvizur me armë zjarri tip ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 14:10
Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte me armë zjarri pa leje. Policia bën me dije se 28 vjeçari me iniciale D.M., është kapur nga Shërbimet në lagjen Nr. 6, Durrës ,duke lëvizur me armë zjarri tip ...

Tensionet në Shqipëri, Policia bën bilancin: 12 në pranga, 20 në kërkim
12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Është ky bilanci i përplasjeve të regjistruar ditën e sotme në KZAZ-të e vendit, ku kërkohej lirimi i ...
Ina-Online | 20-Jun-2019 01:12
12 të arrestuar, 20 shtetas janë shpallur në kërkim, 29 janë shoqëruar në Polici dhe 7 ndiqen në gjendje të lirë. Është ky bilanci i përplasjeve të regjistruar ditën e sotme në KZAZ-të e vendit, ku kërkohej lirimi i ...

Detajet / Shkatërruan KZAZ Shkodër, 5 të arrestuar, 14 në kërkim
Dje në KZAZ e Shkodrës ka ndodhur një përplasje mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore. Në përplasje janë përfshirë edhe qytetarë. Policia, përmes një komunikate për mediat bën me dije se në lidhje me ngjarjet e ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 09:57
Dje në KZAZ e Shkodrës ka ndodhur një përplasje mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore. Në përplasje janë përfshirë edhe qytetarë. Policia, përmes një komunikate për mediat bën me dije se në lidhje me ngjarjet e ...

Policia shpall në kërkim 20 protestues të opozitës, ish deputetin e arrestojnë live
Pas përplasjeve mes policisë dhe militantëve të opozitës në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit, policia e shtetit ka dalë me një deklaratë për shtyp, ku ka bërë publik personat e shpallur në kërkim për shkelje të ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 23:36
Pas përplasjeve mes policisë dhe militantëve të opozitës në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit, policia e shtetit ka dalë me një deklaratë për shtyp, ku ka bërë publik personat e shpallur në kërkim për shkelje të ...

Arrestohet ish-deputeti Bardh Spahia
Arrestohet ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia lidhur me përplasjet dhe zjarrin në Qendrën e Votimit në qytetin e Shkodërs në Shqipëri ku u dogjën materialet zgjedhore. Mësohet se ndalimi i tij është bërë ...
Alsat-M | 19-Jun-2019 23:28
Arrestohet ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia lidhur me përplasjet dhe zjarrin në Qendrën e Votimit në qytetin e Shkodërs në Shqipëri ku u dogjën materialet zgjedhore. Mësohet se ndalimi i tij është bërë ...

Arrestohet ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia
Tiranë, 19 qershor 2019 – Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia arrestohet lidhur me përplasjet dhe zjarrvënien në Qendrën e Votimit në Shkodër, ku u dogjën materialet zgjedhore, raporton OraNews.tv. Mësohet se ndalimi i ...
Illyriapress | 19-Jun-2019 23:06
Tiranë, 19 qershor 2019 – Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia arrestohet lidhur me përplasjet dhe zjarrvënien në Qendrën e Votimit në Shkodër, ku u dogjën materialet zgjedhore, raporton OraNews.tv. Mësohet se ndalimi i ...

Tentoi të vriste me armë gjahu kushëririn, arrestohet 44-vjeçari
Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti mes dy kushërinjve në fshatin Babicë e Madhe. Policia bën me dije se “në vendin e quajtur “Alikokë” Babicë e Madhe, shtetasi A. S., 44 vjeç, ka tentuar të ...
Lapsi | 19-Jun-2019 18:48
Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti mes dy kushërinjve në fshatin Babicë e Madhe. Policia bën me dije se “në vendin e quajtur “Alikokë” Babicë e Madhe, shtetasi A. S., 44 vjeç, ka tentuar të ...

Zjarr KZAZ në Shkodër, arrestohen 5 persona
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi kanë kryer veprime aktive, për të djegur me zjarr shkollën “Shejnaze Juka” në lagjen “Kongresi i Përmetit” Shkodër dhe materialet zgjedhore që ndodheshin në ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 10:56
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi kanë kryer veprime aktive, për të djegur me zjarr shkollën “Shejnaze Juka” në lagjen “Kongresi i Përmetit” Shkodër dhe materialet zgjedhore që ndodheshin në ...

Policia bën bilancin/ 12 të arrestuar, 20 në kërkim për sulmet në KZAZ
Policia e Shtetit njoftoi se ka arrestuar 12 persona, pas sulmeve në KZAZ-të e vendit. Ndërkohë 20 persona të tjerë janë shpallur në kërkim, ndërsa 7 po ndiqen në gjendje të lirë. 29 persona u shoqëruan në polici. ...
Politiko | 19-Jun-2019 22:11
Policia e Shtetit njoftoi se ka arrestuar 12 persona, pas sulmeve në KZAZ-të e vendit. Ndërkohë 20 persona të tjerë janë shpallur në kërkim, ndërsa 7 po ndiqen në gjendje të lirë. 29 persona u shoqëruan në polici. ...

Vlorë/ Tentoi të vriste me armë gjahu kushëririn e tij, arrestohet 44-vjeçari
Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës në fshatin Babicë e Madhe pasi ka tentuar të vrasë me armë gjahu kushëririn e tij. “Mbrëmjen e djeshme pas marrjes së informacionit se në fshatin Babicë e Madhe ka ...
Lapsi | 19-Jun-2019 16:03
Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës në fshatin Babicë e Madhe pasi ka tentuar të vrasë me armë gjahu kushëririn e tij. “Mbrëmjen e djeshme pas marrjes së informacionit se në fshatin Babicë e Madhe ka ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved