ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

Problemet shëndetësore e detyrojnë Rita Orën të…

Problemet shëndetësore e detyrojnë Rita Orën të…
Rita Ora nuk ia ka dalë të jetë e pranishme në festivalin ‘Salstice’ në Iceland, për shkak të një problemi shëndetësor dhe kështu që i është dashur ta anullojë. Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku i ka ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 20:08
Rita Ora nuk ia ka dalë të jetë e pranishme në festivalin ‘Salstice’ në Iceland, për shkak të një problemi shëndetësor dhe kështu që i është dashur ta anullojë. Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku i ka ...

Kapen 16 ton kokainë
Më shumë se 16 ton kokainë u sekuestruan nga agjentët e antidrogës në shtetin federal amerikan të Filadelfias. Sasia gjigante e drogës ishte nisur nga porti i Buenaventurës në Kolumbi, kishte bërë disa ndalesa, për të ...
TV Klan | 19-Jun-2019 19:16
Më shumë se 16 ton kokainë u sekuestruan nga agjentët e antidrogës në shtetin federal amerikan të Filadelfias. Sasia gjigante e drogës ishte nisur nga porti i Buenaventurës në Kolumbi, kishte bërë disa ndalesa, për të ...

Kapet sasia më e madhe e drogës në historinë e SHBA
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...
TV Klan | 19-Jun-2019 19:12
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...

Sëmuret Rita Ora, anulon papritmas koncertin
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...
Telegraf | 19-Jun-2019 17:02
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...

SHBA, kapet sasia më e madhe e drogës
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA-së. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...
AlbInfo | 19-Jun-2019 23:32
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA-së. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...

Kapje historike e drogës, policia gjet 16.5 tonë kokainë në vlerën e një miliard dollarëve
Autoritet federale në SHBA kanë arritur të konfiskojnë në portin e Filadelfia 16.5 tonë kokainë, vlera e së cilës kap shumën e mbi një miliardë dollarëve, ka njoftuar zyra e gjykatësit shtetëror në Pensilvani. “Kjo ...
TetovaSot | 19-Jun-2019 21:30
Autoritet federale në SHBA kanë arritur të konfiskojnë në portin e Filadelfia 16.5 tonë kokainë, vlera e së cilës kap shumën e mbi një miliardë dollarëve, ka njoftuar zyra e gjykatësit shtetëror në Pensilvani. “Kjo ...

Rita Ora anulon koncertet, shkak problemet shëndetësore
, Rita Ora ka probleme shëndetësore. Për këtë arsye është detyruar të anulojë performancën në koncertin muzikor veror më të madh në Islandë “Secret Solstice”. Ajo ka njoftuar fansat se mjekët i kanë këshilluar të mos ...
Lapsi | 19-Jun-2019 18:56
, Rita Ora ka probleme shëndetësore. Për këtë arsye është detyruar të anulojë performancën në koncertin muzikor veror më të madh në Islandë “Secret Solstice”. Ajo ka njoftuar fansat se mjekët i kanë këshilluar të mos ...

Rita Ora anulon pjesëmarrjen në Islandë
Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka njoftuar se e ka anuluar pjesëmarrjen në një festival të muzikës në Islandë. Ora ka thënë se këtë e ka bërë për shkak se ka pasur problem me shëndetin, transmeton ...
AlbInfo | 19-Jun-2019 20:43
Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka njoftuar se e ka anuluar pjesëmarrjen në një festival të muzikës në Islandë. Ora ka thënë se këtë e ka bërë për shkak se ka pasur problem me shëndetin, transmeton ...

Këngëtarja shqiptare anulon koncertin, vuan nga probleme të rënda shëndetësore
Një lajm i keq erdhi për fansat e Rita Orës nga vetë këngëtarja. Përmes një postimi në Twitter, ajo njoftoi ndjekësit se aktualisht është sëmurë dhe ka një infeksion në gjoks. Kjo gjendje shëndetësore e ka detyruar ...
Lajmi i Fundit | 19-Jun-2019 19:53
Një lajm i keq erdhi për fansat e Rita Orës nga vetë këngëtarja. Përmes një postimi në Twitter, ajo njoftoi ndjekësit se aktualisht është sëmurë dhe ka një infeksion në gjoks. Kjo gjendje shëndetësore e ka detyruar ...

Si rrallëherë, Donald Trump puth dhe përqafon gruan e tij, Melanian
Rita Ora ka bërë të ditur se nesër do të publikojë me klip këngën e re, shkruan GazetaBlic. “Ritual” titullohet kënga që do vijë në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Jonas Blue. Këngëtarja me prejardhje gjithashtu ka ...
GazetaBlic | 19-Jun-2019 18:56
Rita Ora ka bërë të ditur se nesër do të publikojë me klip këngën e re, shkruan GazetaBlic. “Ritual” titullohet kënga që do vijë në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Jonas Blue. Këngëtarja me prejardhje gjithashtu ka ...

Mjeku e detyron Rita Orën të anulojë koncertet
Koncerti muzikor veror më i madhi në Islandë “Secret Solstice” do të mbahet tani, transmeton Prive Disa kohë më parë u zbulua se Rita Ora do të përformonte dhe po pritej me shumë ngazëllim nga fansat e saj. Fatkeqësisht ...
Portalb | 19-Jun-2019 18:42
Koncerti muzikor veror më i madhi në Islandë “Secret Solstice” do të mbahet tani, transmeton Prive Disa kohë më parë u zbulua se Rita Ora do të përformonte dhe po pritej me shumë ngazëllim nga fansat e saj. Fatkeqësisht ...

Sëmuret Rita, detyrohet t’i anulojë koncertet (FOTO)
Fatkeqësisht, Rita Ora nuk do të jetë e pranishme në koncertin veror në Islandë “Secret Solstice”. Këngëtarja pati një lajm të keq për të gjithë fansat e saj që po prisnin për ta parë e dëgjuar, njofton Klan Kosova. Ajo ...
Klan Kosova | 19-Jun-2019 18:05
Fatkeqësisht, Rita Ora nuk do të jetë e pranishme në koncertin veror në Islandë “Secret Solstice”. Këngëtarja pati një lajm të keq për të gjithë fansat e saj që po prisnin për ta parë e dëgjuar, njofton Klan Kosova. Ajo ...

Rita Ora anulon performancën në Islandë, shkak një infeksion në gjoks
Rita Ora përmes rrjetit social Facebook, konfirmon mos-prezencën në Festivalin e Solsticit në Islandë, Rita ka kërkuar falje të gjithë fansave të saj, ku ka përmendur që do të ishte shumë e lumtur nëse do të ishte ...
Alsat-M | 19-Jun-2019 17:39
Rita Ora përmes rrjetit social Facebook, konfirmon mos-prezencën në Festivalin e Solsticit në Islandë, Rita ka kërkuar falje të gjithë fansave të saj, ku ka përmendur që do të ishte shumë e lumtur nëse do të ishte ...

Sëmuret Rita Ora, anulon koncertin në Islandë
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 16:03
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...

Sëmuret Rita Ora, anulon papritmas koncertin (FOTO)
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...
TetovaSot | 19-Jun-2019 17:05
Rita Ora tash e një kohë ka qenë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”. Mirëpo, ajo ka anuluar një nga koncertet e fundit që pritej të mbahet në ...

Rita Ora detyrohet nga mjekët që të anulojë koncertet
Rita Ora ka sërish probleme me një infeksion në gjoks. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar se, me shumë keqardhje, është dashur të anulojë paraqitjen e saj në një festival në Islandë. Kjo pasi ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 16:55
Rita Ora ka sërish probleme me një infeksion në gjoks. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar se, me shumë keqardhje, është dashur të anulojë paraqitjen e saj në një festival në Islandë. Kjo pasi ...

Kapet sasia më e madhe e drogës në historinë e SHBA
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...
Zeri Amerikes | 19-Jun-2019 16:48
Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA. Bëhet fjalë për rreth 16 tonë kokainë që u gjet në një anije të ankoruar në Filadelfia. Sipas agjentëve ...

Mjeku e detyron Rita Orën të anulojë koncertet, kjo është gjendja e saj
Koncerti muzikor veror më i madhi në Islandë “Secret Solstice” do të mbahet tani. Disa kohë më parë u zbulua se Rita Ora do të përformonte dhe po pritej me shumë ngazëllim nga fansat e saj. Mirëpo Rita ka një lajm të ...
Prive | 19-Jun-2019 16:03
Koncerti muzikor veror më i madhi në Islandë “Secret Solstice” do të mbahet tani. Disa kohë më parë u zbulua se Rita Ora do të përformonte dhe po pritej me shumë ngazëllim nga fansat e saj. Mirëpo Rita ka një lajm të ...

Rita Ora anulon koncertet
Rita Ora përmes rrjeteve sociale, ka njoftuar fansat se është detyruar ta anulojë koncertin në Islandë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja përmes një postimi në Instagra, bëri të ditur se gjendja shëndetësore e saj nuk është ...
Zeri | 19-Jun-2019 16:03
Rita Ora përmes rrjeteve sociale, ka njoftuar fansat se është detyruar ta anulojë koncertin në Islandë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja përmes një postimi në Instagra, bëri të ditur se gjendja shëndetësore e saj nuk është ...

SHBA, kapet një sasi rekord prej 16 ton kokainë në Filadelfia
Autoritetet federale amerikane njoftuan sot sekuestrimin e rreth 16 ton kokainë në një anije mallrash në portin e Filadelfias, një operacion i përshkruar si një nga sekuestrimet më të mëdha në historinë e SHBA-së. ”Kjo ...
Telegraf | 19-Jun-2019 14:45
Autoritetet federale amerikane njoftuan sot sekuestrimin e rreth 16 ton kokainë në një anije mallrash në portin e Filadelfias, një operacion i përshkruar si një nga sekuestrimet më të mëdha në historinë e SHBA-së. ”Kjo ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved