ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:45

E plotë/ 10 përgjimet e reja të ‘Bild’, si u ble vota në Dibër

E plotë/ 10 përgjimet e reja të ‘Bild’, si u ble vota në Dibër
Gazetari gjerman Peter Tiede ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 përgjime të reja të kryera nga Prokuroria Shqiptare, pjesë e dosjes 184 ku flitet sërish për skemën e organizuar nga Partia Socialiste për të siguruar ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 23:00
Gazetari gjerman Peter Tiede ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 përgjime të reja të kryera nga Prokuroria Shqiptare, pjesë e dosjes 184 ku flitet sërish për skemën e organizuar nga Partia Socialiste për të siguruar ...

Ja përgjimi i Fiks Fare që u publikua sot nga Bild
Në përgjimin numër 5, të publikuar nga “Bild”, është Imer Lala duke folur me nipin e tij, Elio Lala, i cili i thotë se është i shqetësuar nga investigimi i emisionit Fiks Fare, në lidhej me blerjen e votave.
Top Channel | 19-Jun-2019 22:57
Në përgjimin numër 5, të publikuar nga “Bild”, është Imer Lala duke folur me nipin e tij, Elio Lala, i cili i thotë se është i shqetësuar nga investigimi i emisionit Fiks Fare, në lidhej me blerjen e votave.

Përgjimi i pestë/ Imer Lala njoftohet se është kapur nga “Fiks Fare” duke blerë votat (video)
Gazeta gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e së mërkurës 10 përgjime të reja të blerjes së votave në zgjedhjet e 2016-ës në Dibër.
Top Channel | 19-Jun-2019 22:21
Gazeta gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e së mërkurës 10 përgjime të reja të blerjes së votave në zgjedhjet e 2016-ës në Dibër.

10 përgjimet e reja të BILD për zgjedhjet në Dibër/ ( E PLOTE)
Pergjimi 1 Shefi i policisë së Dibrës Robert Ago bisedon në tëlefon me damian Gjiknurin ku përgëzohen për rezultatin e arritur në zgjedhjet lokale. Robert Ago flet fillimisht me biznesmenin Bekim Krashi por ky I fundit ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 23:15
Pergjimi 1 Shefi i policisë së Dibrës Robert Ago bisedon në tëlefon me damian Gjiknurin ku përgëzohen për rezultatin e arritur në zgjedhjet lokale. Robert Ago flet fillimisht me biznesmenin Bekim Krashi por ky I fundit ...

Përgjimi 10/ “Isha te babloku i madh”, Lala tregon kë ka takuar
Gazeta gjermane “Bild” vijon më përgjimet të reja në lidhje me “dosjen 184”. Në audio përgjimin numër 10 shfaqen tre biseda të Imer Lalës, ku u tregon bashkëbiseduesve se ka një takim në një zyrë të madhe. Biseda e ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 22:08
Gazeta gjermane “Bild” vijon më përgjimet të reja në lidhje me “dosjen 184”. Në audio përgjimin numër 10 shfaqen tre biseda të Imer Lalës, ku u tregon bashkëbiseduesve se ka një takim në një zyrë të madhe. Biseda e ...

Kush është Robert Aga, ushtari i bindur i Saimir Tahirit
Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka qënë një prej drejtuesve të policisë të perfshirë në trafik droge. Në një prej përgjimeve, ai i ...
Telegraf | 19-Jun-2019 23:00
Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka qënë një prej drejtuesve të policisë të perfshirë në trafik droge. Në një prej përgjimeve, ai i ...

Përgjimi 1/ Gjiknuri-shefit të policisë: Tërmet, tërmet i madh rezultati
Shefi i policisë së Dibrës Robert Ago bisedon në tëlefon me Damian Gjiknurin ku përgëzohen për rezultatin e arritur në zgjedhjet lokale. Robert Ago flet fillimisht me biznesmenin Bekim Krashi por ky I fundit I kalon në ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 23:00
Shefi i policisë së Dibrës Robert Ago bisedon në tëlefon me Damian Gjiknurin ku përgëzohen për rezultatin e arritur në zgjedhjet lokale. Robert Ago flet fillimisht me biznesmenin Bekim Krashi por ky I fundit I kalon në ...

Përgjimi 8/ Imer Lala dhe një person flasin për kartat
Në përgjimin numer 8 te kesaj te merkure, Imer Lala bisedon ne telefon me nje person te panjohur per kartat. Personi: Vella IMER LAL A: Ca bone Personi : Sefki Gjurra, a t’ja jap ato kartat apo mos ja jap? Imer Lala : ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 22:52
Në përgjimin numer 8 te kesaj te merkure, Imer Lala bisedon ne telefon me nje person te panjohur per kartat. Personi: Vella IMER LAL A: Ca bone Personi : Sefki Gjurra, a t’ja jap ato kartat apo mos ja jap? Imer Lala : ...

Përgjimi 2/ Shefi i policisë-Qefalisë: Së ndërroj PS-në as për 1 milion vjet
Telefonate mes deputetit te PS, Xhemal Qefalia dhe shefit te policise ne Diber ne ate kohe, Robert Aga. Xhemal Qefalia: Berti Robert Aga, Shef i policisë së Dibrës: Po shoku im Xhemal Qefalia: Mos e vrit trurin, ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 22:52
Telefonate mes deputetit te PS, Xhemal Qefalia dhe shefit te policise ne Diber ne ate kohe, Robert Aga. Xhemal Qefalia: Berti Robert Aga, Shef i policisë së Dibrës: Po shoku im Xhemal Qefalia: Mos e vrit trurin, ...

Përgjimi 8/Qytetari-Lalës: Kam mbaru punë, t’ja jap kartat Shefkiut?
Përgjimi që mban numrin 8 dhe që është publikuar nga “Bild” tregon një bisedë mes Imer Lalës të cilësuar si “bos i mafias” dhe një numri të panjohur. Ky i fundit i kërkon leje Lalës që t’i kthejë kartat e identitetit ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 21:59
Përgjimi që mban numrin 8 dhe që është publikuar nga “Bild” tregon një bisedë mes Imer Lalës të cilësuar si “bos i mafias” dhe një numri të panjohur. Ky i fundit i kërkon leje Lalës që t’i kthejë kartat e identitetit ...

Përgjimi 6/ Imer Lala i shqetësuar për votat pro Sherefedin Shehut
Ne nje tjeter material audio te publikuar nga BILD, Imer Lala flet ne telefon me nje te panjohur dhe informohet per menyren sesi po ecin votimet ne Diber ne kohe reale ne zgjedhjet lokale te 2016. Numri i panjohur i ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 22:43
Ne nje tjeter material audio te publikuar nga BILD, Imer Lala flet ne telefon me nje te panjohur dhe informohet per menyren sesi po ecin votimet ne Diber ne kohe reale ne zgjedhjet lokale te 2016. Numri i panjohur i ...

Përgjimi 3/ Qefalia, Tahiri e Ulsi Manja përgëzojnë shefin e policisë në Dibër për rezultatin
Në përgjimin numer 3 te publikuar kete te merkure nga BILD, dallohet nje bisede ku perfshihen disa personazhe te rendesishem. Fillimisht shefi i komisariatit ne Diber Robert Ago bisedon ne telefon me Xhemal Qefaline, ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 22:36
Në përgjimin numer 3 te publikuar kete te merkure nga BILD, dallohet nje bisede ku perfshihen disa personazhe te rendesishem. Fillimisht shefi i komisariatit ne Diber Robert Ago bisedon ne telefon me Xhemal Qefaline, ...

Përgjimi 9/ Imer Lala në bisedë me Gjiknurin:
Ne nje tjeter pergjim, Imer Lala, personazh i njohur ne Diber prane PDIU-se, telefon Damian Gjilknurin dhe i kerkon te takohen per te pire kafe ne Peshkopi. Takimi lihet afer tendave te vendosura nga kandidati i ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 22:11
Ne nje tjeter pergjim, Imer Lala, personazh i njohur ne Diber prane PDIU-se, telefon Damian Gjilknurin dhe i kerkon te takohen per te pire kafe ne Peshkopi. Takimi lihet afer tendave te vendosura nga kandidati i ...

Përgjimi 10/ Imer Lala njofton se ka takuar atë të madhin
Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 10 janë tre biseda të Imer Lalës ku ai u tregon tre personave të ndryshëm se do të ...
Telegraf | 19-Jun-2019 22:11
Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 10 janë tre biseda të Imer Lalës ku ai u tregon tre personave të ndryshëm se do të ...

Audio-përgjimet për Dibrën, dëgjohen disa ministra e deputetë të PS
Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar sot 10 audio-përgjime të tjera, pjesë e dosjes “184” se hetimit për dyshimet për shitblerje votash në zgjedhjet për kreun e bashkisë së Dibrës në 2016. Në këto përgjime dëgjohen ...
ABCNews | 19-Jun-2019 23:36
Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar sot 10 audio-përgjime të tjera, pjesë e dosjes “184” se hetimit për dyshimet për shitblerje votash në zgjedhjet për kreun e bashkisë së Dibrës në 2016. Në këto përgjime dëgjohen ...

BILD nxjerr përgjime të reja për blerje votash në Shqipëri
Një shef i policisë i cili shpik një plan për manipulimin zgjedhor me një ministër. Një ministër që thërret një shef mafioz të njohur mbarëkombëtar për të folur për blerjen e votave. Një shef mafioz që mbledh kartat e ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 22:51
Një shef i policisë i cili shpik një plan për manipulimin zgjedhor me një ministër. Një ministër që thërret një shef mafioz të njohur mbarëkombëtar për të folur për blerjen e votave. Një shef mafioz që mbledh kartat e ...

Përgjimi 7/ “A i ke çu kafe”, Imer Lala-qytetarit: Mos u merakos
Gazeta gjermane “Bild” ka nxjerrë këtë mbrëmje të tjera audio-përgjime në lidhje të blerjen e votave në Dibër, përgjime këto nga “Dosja 184”. Në përgjimin numër shtatë Imer Lala bisedon me Arditin, ndërsa ky i fundit i ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 21:45
Gazeta gjermane “Bild” ka nxjerrë këtë mbrëmje të tjera audio-përgjime në lidhje të blerjen e votave në Dibër, përgjime këto nga “Dosja 184”. Në përgjimin numër shtatë Imer Lala bisedon me Arditin, ndërsa ky i fundit i ...

Përgjimet e BILD/ Ish-ministri i PS telefonon Imer Lalën e shkojnë për të takuar skuadrën
Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 9 Imer Lala Imer Lala pyet ministrin e Energjitikës Damian Gjiknuri për të shkuar për të ...
Telegraf | 19-Jun-2019 21:59
Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 9 Imer Lala Imer Lala pyet ministrin e Energjitikës Damian Gjiknuri për të shkuar për të ...

Përgjimet e Bild/ Reagon Basha: Rama, padrino i krimit
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild. Lideri i opozitës shkruan në Facebook se Edi Rama është padrino i krimit në Shqipëri.‘Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më ...
Ina-Online | 20-Jun-2019 01:12
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild. Lideri i opozitës shkruan në Facebook se Edi Rama është padrino i krimit në Shqipëri.‘Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më ...

Të gjitha përgjimet e BILD! Si u blenë votat në Dibër dhe përfshirja e figurave të larta të PS
Këtë të mërkurë BILD publikoi 10 përgjime të reja në lidhje me dosjen e blerjes së votave në Dibër në zgjedhjet e vitit 2017. Në tërësinë e përgjimeve dalin figura të rëndësishme politike të PS-së, të cilat flasin me ...
Ina-Online | 20-Jun-2019 01:12
Këtë të mërkurë BILD publikoi 10 përgjime të reja në lidhje me dosjen e blerjes së votave në Dibër në zgjedhjet e vitit 2017. Në tërësinë e përgjimeve dalin figura të rëndësishme politike të PS-së, të cilat flasin me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved