ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:04

Short “ferri” për Kukësin, “peshkon” Romën, buzëqesh Partizani

Short “ferri” për Kukësin, “peshkon” Romën, buzëqesh Partizani
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 14:46
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...

Kukësi do të luajë ndaj Romës në rast se …
Kukësi do të përballet me skuadrën e Romës në rast se kalon turin e parë në Europa League përballë Debreçen. Sfida të vështirë parashikohen edhe për Teutën dhe Laçin. Skuadra e Kukësit do të luajë ndaj ekipit hungarez ...
ABCNews | 19-Jun-2019 19:38
Kukësi do të përballet me skuadrën e Romës në rast se kalon turin e parë në Europa League përballë Debreçen. Sfida të vështirë parashikohen edhe për Teutën dhe Laçin. Skuadra e Kukësit do të luajë ndaj ekipit hungarez ...

Hidhet shorti. Kukësi në turin e dytë të Europa League përballë gjigantëve nga Serie A
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i raundit të dytë të Europa League. Fati i goglave ka vendosur që në rast se Kukësi kualifikohet në turin e dytë do të përballet me gjigantët nga Serie A, Romën.
Telegraf | 19-Jun-2019 14:25
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i raundit të dytë të Europa League. Fati i goglave ka vendosur që në rast se Kukësi kualifikohet në turin e dytë do të përballet me gjigantët nga Serie A, Romën.

Nëse e kalon Debrecenin, Kukësi do të përballet me Romën në Ligën e Evropës
Roma i ka mësuar kundërshtarët e mundshëm për kualifikimet në Ligën e Evropës që do të zhvillohen në muajin korrik dhe gusht. Skuadra italiane pritet të përballet me fituesin e përballjes Debrecen – Kukësi, që janë ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 15:28
Roma i ka mësuar kundërshtarët e mundshëm për kualifikimet në Ligën e Evropës që do të zhvillohen në muajin korrik dhe gusht. Skuadra italiane pritet të përballet me fituesin e përballjes Debrecen – Kukësi, që janë ...

Debreceni i vështirë, por Kukësi synon kualifikimin në Ligën e Europës
Kukësi ka besim të plotë se mund t’ia dalë në Ligën e Evropës ndaj kundërshtarit hungarez. Trajneri Ernest Gjoka tregon sesi e sheh sfidën, në intervistën e dhënë për ABC News. Nuk pritet të jetë e lehtë, por nuk duan ...
ABCNews | 19-Jun-2019 17:33
Kukësi ka besim të plotë se mund t’ia dalë në Ligën e Evropës ndaj kundërshtarit hungarez. Trajneri Ernest Gjoka tregon sesi e sheh sfidën, në intervistën e dhënë për ABC News. Nuk pritet të jetë e lehtë, por nuk duan ...

Pas fitores ndaj Olimpijas, vjen edhe një super lajm për Shkëndijën (VIDEO)
Pas fitores minimale 1:0 ndaj skuadrës sllovene të Olimpija, në të cilën “kuqezinjtë” e Qatip Osmanit kishin dominim total, Shkëndija dhe tifozët e saj kanë marrë edhe një lajm tjetër tepër të gëzueshëm, njofton ...
InfoSport.mk | 19-Jun-2019 23:53
Pas fitores minimale 1:0 ndaj skuadrës sllovene të Olimpija, në të cilën “kuqezinjtë” e Qatip Osmanit kishin dominim total, Shkëndija dhe tifozët e saj kanë marrë edhe një lajm tjetër tepër të gëzueshëm, njofton ...

Kukësi ndaj Romës nëse eliminon Debrecenin
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...
Flaka | 19-Jun-2019 21:23
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...

Shorti/ Duka: Uroj që klubet shqiptare të shkojnë sa më larg
Klubet shqiptare, që marrin pjesë në kompeticionet europiane këtë verë, janë njohur ditën e sotme me rivalët e tyre në Champions League dhe Europa League. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka uruar pak çaste më parë ...
BalkanWeb | 18-Jun-2019 19:19
Klubet shqiptare, që marrin pjesë në kompeticionet europiane këtë verë, janë njohur ditën e sotme me rivalët e tyre në Champions League dhe Europa League. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka uruar pak çaste më parë ...

Feronikeli e Prishtina mësojnë kundërshtarët potencialë në raundin e dytë kualifikues në garat evropiane
Sot është hedhur shorti për raundin e dytë kualifikues në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës. Kampioni i Kosovës në futboll, Feronikeli, nëse arrin të kalojë fazën parakualifikuese dhe raundin e parë kualifikues ...
EkonomiaOnline | 19-Jun-2019 19:02
Sot është hedhur shorti për raundin e dytë kualifikues në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës. Kampioni i Kosovës në futboll, Feronikeli, nëse arrin të kalojë fazën parakualifikuese dhe raundin e parë kualifikues ...

Shkëndija avanson shumë shpejtë ndaj Olimpijas (VIDEO)
Shkëndija në këto momente po zhvillon ndeshjen eparë kontrolluese në Slloveni, aty ku po zhvillon fazën kryesore të përgatitjeve në prag të ndeshjeve eliminatore të Ligës së Kampionëve, që i presin “kuqezinjtë” në ...
InfoSport.mk | 19-Jun-2019 18:28
Shkëndija në këto momente po zhvillon ndeshjen eparë kontrolluese në Slloveni, aty ku po zhvillon fazën kryesore të përgatitjeve në prag të ndeshjeve eliminatore të Ligës së Kampionëve, që i presin “kuqezinjtë” në ...

Kukësi ndaj Romës, nëse e eliminon Debrecenin
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...
Kosova Sot | 19-Jun-2019 18:13
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...

Mësohet kundërshtari i Feronikelit nëse eliminohet nga Liga e Kampionëve
Është hedhur shorti për Ligën e Evropës, i cili lidhet edhe me Ligën e Kampionëve. Feronikeli tashmë ka njohur kundërshtarin e radhës në rast se dështon në rrethin e parë të Ligës së Kampionëve. Drenasit nëse nuk ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 14:21
Është hedhur shorti për Ligën e Evropës, i cili lidhet edhe me Ligën e Kampionëve. Feronikeli tashmë ka njohur kundërshtarin e radhës në rast se dështon në rrethin e parë të Ligës së Kampionëve. Drenasit nëse nuk ...

Kukësi ndaj Romës, nëse e eliminon Debrecenin
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 17:58
Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, ...

Champions League, ja më kë përballet Partizani në turin e dytë, në rast kualifikimi
Sot në Nyon janë përcaktuar çiftet për turin e dytë eliminator të ‘Champions League’. Partizani, ka qenë me fat ditën e sotme. Kampionët e Shqipërisë fillimisht do të kenë një përballje të vështirë me Qarabag, skuadrën ...
RTSH | 19-Jun-2019 16:33
Sot në Nyon janë përcaktuar çiftet për turin e dytë eliminator të ‘Champions League’. Partizani, ka qenë me fat ditën e sotme. Kampionët e Shqipërisë fillimisht do të kenë një përballje të vështirë me Qarabag, skuadrën ...

Short “ferri” për Kukësin, “peshkon” Romën, buzëqesh Partizani
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...
E Dua Sportin | 19-Jun-2019 16:03
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...

Mësohet kundërshtari i Feronikelit nëse eliminohet nga Liga e Kampionëve
Është hedhur shorti për Ligën e Evropës, i cili lidhet edhe me Ligën e Kampionëve. Feronikeli tashmë ka njohur kundërshtarin e radhës në rast se dështon në rrethin e parë të Ligës së Kampionëve. Drenasit nëse nuk ...
E Dua Sportin | 19-Jun-2019 15:48
Është hedhur shorti për Ligën e Evropës, i cili lidhet edhe me Ligën e Kampionëve. Feronikeli tashmë ka njohur kundërshtarin e radhës në rast se dështon në rrethin e parë të Ligës së Kampionëve. Drenasit nëse nuk ...

Nëse e kalon Debrecenin, Kukësi do të përballet me Romën në Ligën e Evropës
Roma i ka mësuar kundërshtarët e mundshëm për kualifikimet në Ligën e Evropës që do të zhvillohen në muajin korrik dhe gusht. Skuadra italiane pritet të përballet me fituesin e përballjes Debrecen – Kukësi, që janë ...
E Dua Sportin | 19-Jun-2019 15:48
Roma i ka mësuar kundërshtarët e mundshëm për kualifikimet në Ligën e Evropës që do të zhvillohen në muajin korrik dhe gusht. Skuadra italiane pritet të përballet me fituesin e përballjes Debrecen – Kukësi, që janë ...

Shorti i eliminatoreve/ Tremben Kukësi e Laçi, kundërshtar modest për Teutën
Pas Champions Leagues, është hedhur shorti edhe për eliminatoret e Europa Leagues, ku Shqipëria përfaqësohet me 3 skuadra, Kukësin, Teutën dhe Laçin, me këta të fundit që mund të zëvendësohen nga Skënderbeu, nëse ...
Top Channel | 18-Jun-2019 17:04
Pas Champions Leagues, është hedhur shorti edhe për eliminatoret e Europa Leagues, ku Shqipëria përfaqësohet me 3 skuadra, Kukësin, Teutën dhe Laçin, me këta të fundit që mund të zëvendësohen nga Skënderbeu, nëse ...

Short “ferri” për Kukësin, “peshkon” Romën, buzëqesh Partizani
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 15:28
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi njohën rivalët e tyre në aventurën europiane, këtë të merkurë ekipet shqiptarë janë njohur dhe me ...

Hidhet shorti/ Ja kundërshtari i Partizanit në Champions League
Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për turin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve. Fati i goglave ka vendosur që Partizani të përballet me Qarabag. Të kuqtë kanë të pranishëm përfaqësuesit e tyre të ...
Telegraf | 18-Jun-2019 19:53
Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për turin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve. Fati i goglave ka vendosur që Partizani të përballet me Qarabag. Të kuqtë kanë të pranishëm përfaqësuesit e tyre të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved