ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:13

Largimi i Neymar, PSG vendos shifrën rekord: Kërkon 300 mln euro

Largimi i Neymar, PSG vendos shifrën rekord: Kërkon 300 mln euro
PSG i ka hapur derën Neymar për t’u ëarguar por vendos një shumë rekord për largimin e tij: 300 milionë euro. Kjo është ajo që thotë ‘Le Parisien’. Sipas këtij informacioni, vendosja e një çmimi kaq të lartë tregon se ...
BalkanWeb | 20-Jun-2019 01:15
PSG i ka hapur derën Neymar për t’u ëarguar por vendos një shumë rekord për largimin e tij: 300 milionë euro. Kjo është ajo që thotë ‘Le Parisien’. Sipas këtij informacioni, vendosja e një çmimi kaq të lartë tregon se ...

Coutinho në dilemë: Nuk e di nëse do të vazhdoj në Camp Nou
Futbollisti i Barcelonës Philippe Coutinho ka zbuluar se e ardhmja e tij në klubin katalanas mbetet e paqartë. Braziliani, i cili është transferimi më i shtrenjtë në historinë e Blaugranëve, ka shprehur dyshimet e tij ...
BalkanWeb | 20-Jun-2019 00:07
Futbollisti i Barcelonës Philippe Coutinho ka zbuluar se e ardhmja e tij në klubin katalanas mbetet e paqartë. Braziliani, i cili është transferimi më i shtrenjtë në historinë e Blaugranëve, ka shprehur dyshimet e tij ...

Mesazhi i Neymarit: Nuk dua të luaj më për PSG-në, por të kthehem në shtëpi
Neymar Junior nuk bën hapa pas. Braziliani është i vendosur për t’u larguar nga PSG. Dëshira e tij është të braktisë qytetin e dritave për t’u kthyer te Barcelona. Deklaratat e Al Khelaifit për “France Football” si: ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 14:29
Neymar Junior nuk bën hapa pas. Braziliani është i vendosur për t’u larguar nga PSG. Dëshira e tij është të braktisë qytetin e dritave për t’u kthyer te Barcelona. Deklaratat e Al Khelaifit për “France Football” si: ...

Coutinho: Nuk e di a do të jem te Barcelona sezonin e ardhshëm
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, e ka lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij. Brazilian i që nuk po kalon momente të mira te Barcelona edhe pse është më i shtrenjti në histori, ai mund të largohet. “Nuk e di se ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 21:59
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, e ka lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij. Brazilian i që nuk po kalon momente të mira te Barcelona edhe pse është më i shtrenjti në histori, ai mund të largohet. “Nuk e di se ...

Neymar-Al-Khelaifi, zbulohen “sms”, vjen dhe oferta nga Barcelona
Nuk dëshiron më as të flitet për PSG, Neymar kërkon të rikthehet menjëherë në Barcelonë. E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” ka zbuluar mesazhin që sulmuesi brazilian i ka dërguar presidentit të PSG, sheikut ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 12:05
Nuk dëshiron më as të flitet për PSG, Neymar kërkon të rikthehet menjëherë në Barcelonë. E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” ka zbuluar mesazhin që sulmuesi brazilian i ka dërguar presidentit të PSG, sheikut ...

Coutinho dhe Dembele, rol vendimtar në marrëveshjen për Neymarin
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 18:34
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...

Coutinho: Nuk e di nëse do të qëndroj te Barcelona
Ylli brazilian i transferuar te Barcelona në afatin kalimtar të janarit 2018, po shqyrton mundësinë e largimit. Coutinho që gjendet me Kombëtaren e Brazilit në Kupën e Amerikës, ka thënë se nuk e di nëse do të vazhdojë ...
Lajminet | 19-Jun-2019 23:57
Ylli brazilian i transferuar te Barcelona në afatin kalimtar të janarit 2018, po shqyrton mundësinë e largimit. Coutinho që gjendet me Kombëtaren e Brazilit në Kupën e Amerikës, ka thënë se nuk e di nëse do të vazhdojë ...

Coutinho: Nuk e di a do të jem te Barcelona sezonin e ardhshëm
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, e ka lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij. Brazilian i që nuk po kalon momente të mira te Barcelona edhe pse është më i shtrenjti në histori, ai mund të largohet. “Nuk e di se ...
E Dua Sportin | 19-Jun-2019 23:42
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, e ka lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij. Brazilian i që nuk po kalon momente të mira te Barcelona edhe pse është më i shtrenjti në histori, ai mund të largohet. “Nuk e di se ...

Gazeta e madhe franceze: PSG i do 300 milionë euro për Neymarin
Paris Saint-Germain e ka tepruar me kërkesën astronomike prej hiç më pak se 300 milionë euro për shitjen e Neymarit, sipas gazetës franceze, Le Parisien, e cila ka lidhje të ngushta me klubin parisien. Le Parisien pohon ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 23:28
Paris Saint-Germain e ka tepruar me kërkesën astronomike prej hiç më pak se 300 milionë euro për shitjen e Neymarit, sipas gazetës franceze, Le Parisien, e cila ka lidhje të ngushta me klubin parisien. Le Parisien pohon ...

22:58 Coutinho: S’e di nëse do të vazhdoj me Barcelonën Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij...
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...
Kosova Sot | 19-Jun-2019 23:00
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...

Coutinho: S’e di nëse do të vazhdoj me Barcelonën
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...
InFokusi | 19-Jun-2019 22:57
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...

Coutinho: S’e di nëse do të vazhdoj me Barcelonën
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 22:51
Phlippe Coutinho ka theksuar se e ardhmja e tij në Barcelonë është shumë e pasigurt dhe se as vetë ai nuk e di nëse do të jetë pjesë e gjigantit katalonas sezonin e ardhshëm. Mesfushori brazilian, i cili është blerja më ...

PSG paralajmëron Barcën dhe Realin, tregon çmimin e Neymarit
Ylli brazilian është i lidhur me një kalim në La Liga, ku po kërkohet nga Barcelona dhe Real Madrid. ‘Mundo Deportivo’ sot ka lëshuar një lajm duke raportuar se Neymar tashmë u ka bërë të ditur drejtuesve të PSG, se ...
Lajminet | 19-Jun-2019 21:38
Ylli brazilian është i lidhur me një kalim në La Liga, ku po kërkohet nga Barcelona dhe Real Madrid. ‘Mundo Deportivo’ sot ka lëshuar një lajm duke raportuar se Neymar tashmë u ka bërë të ditur drejtuesve të PSG, se ...

Përurohet Stadiumi në Kamenicë me vlerë prej 350 mijë eurove
Asnjë ditë nuk kalon pa lajme të reja për një largim të mundshëm të Neymar nga PSG-ja gjatë kësaj merkato. Ditën e sotme, e përditshmja ‘Le Parisien’ shpjegon se PSG do të largojë Neymarin vetëm për 300 milionë euro, ...
GazetaBlic | 19-Jun-2019 21:34
Asnjë ditë nuk kalon pa lajme të reja për një largim të mundshëm të Neymar nga PSG-ja gjatë kësaj merkato. Ditën e sotme, e përditshmja ‘Le Parisien’ shpjegon se PSG do të largojë Neymarin vetëm për 300 milionë euro, ...

PSG i vë çmimin Neymarit, është i papërballueshëm
Neymar nuk është i kënaqur me PSG-n dhe skuadra parisiene i ka dhënë dritën e gjelbër të largohet. Por sulmuesi brazilian nuk do të jetë e lehtë të largohet nga kryeqyteti francez. PSG i ka vënë çmimin prej 300 milionë ...
Indeks Online | 19-Jun-2019 20:56
Neymar nuk është i kënaqur me PSG-n dhe skuadra parisiene i ka dhënë dritën e gjelbër të largohet. Por sulmuesi brazilian nuk do të jetë e lehtë të largohet nga kryeqyteti francez. PSG i ka vënë çmimin prej 300 milionë ...

Coutinho dhe Dembele, rol vendimtar në marrëveshjen për Neymarin
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...
E Dua Sportin | 19-Jun-2019 19:45
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...

Lider është Mbappe, PSG heq dorë nga Neymar e vendos ta largojë
Merkatoja e futbollit sa vjen e bëhet çdo ditë e më e nxehtë. Në Francë raportohet se PSG nuk është më e kënaqur nga braziliani Neymar.
Top Channel | 19-Jun-2019 06:53
Merkatoja e futbollit sa vjen e bëhet çdo ditë e më e nxehtë. Në Francë raportohet se PSG nuk është më e kënaqur nga braziliani Neymar.

18:52 Mbappe dhe dy arsye të forta, ja pse PSG ka nxjerrë në shitje Neymar Paris Saint Germain e konsideron të...
Paris Saint Germain e konsideron të dështuar projektin “Neymar”, duke qenë se 220 milionë eurot e shpenzuara për blerjen e kartonit të brazilianit dhe të gjitha shpenzimet e tjera si paga dhe komisionet kurrë nuk u ...
Kosova Sot | 19-Jun-2019 18:56
Paris Saint Germain e konsideron të dështuar projektin “Neymar”, duke qenë se 220 milionë eurot e shpenzuara për blerjen e kartonit të brazilianit dhe të gjitha shpenzimet e tjera si paga dhe komisionet kurrë nuk u ...

Liverpooli shihet si favorit për ta transferuar Dembelen
Liverpool thuhet se ka marrë një lajm tejet të mirë në lidhje me Ousmane Dembelen, pasi shihen tani si favorit për t’i marrë shërbimet e francezit në këtë verë nga Barcelona. Daily Mail raporton se The Reds janë duke u ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 12:11
Liverpool thuhet se ka marrë një lajm tejet të mirë në lidhje me Ousmane Dembelen, pasi shihen tani si favorit për t’i marrë shërbimet e francezit në këtë verë nga Barcelona. Daily Mail raporton se The Reds janë duke u ...

Coutinho dhe Dembele, rol vendimtar në marrëveshjen për Neymarin
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...
Kosova Sot | 19-Jun-2019 18:49
Barcelona po përpiqet që ta rikthejë Neymar përsëri në Camp Nou, me Blaugranat që po kërkojnë një mënyrë për të financuar një marrëveshje të tillë që mbetet shumë shtrenjtë. Braziliani e la Barcelonën për të kaluar n ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved