ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:10

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...
Arbresh | 19-Jun-2019 23:18
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...
Gazeta Monitor | 19-Jun-2019 23:00
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...
Medial | 19-Jun-2019 22:54
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...

Veseli: S’ka samit të Parisit nëse s’jemi bashkë
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...
Zeri | 19-Jun-2019 22:51
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...

Veseli: S’ka samit të Parisit nëse s’jemi bashkë
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...
InFokusi | 19-Jun-2019 22:51
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...

Veseli: S’ka samit të Parisit nëse s’jemi bashkë
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 22:43
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka thënë se Samiti i Parisit që ...

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...
Klan Kosova | 19-Jun-2019 22:43
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se në tavolinën e bisedimeve me Serbinë, nuk do të pranonte asnjëherë që të flitej për Mitrovicën apo ndonjë pjesë të territorit të vendit. Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë ...

Veseli: S’ka Samit të Parisit nëse nuk bashkohemi – atje nuk shkoj të flas për taksën
Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë duhet të bashkohen në tema të tilla. Kryetari i partisë më të madhe në Qeveri, ka theksuar se Samiti i Parisit që është planifikuar të mbahet më 1 korrik mund të dështojë në spektri ...
Lajminet | 19-Jun-2019 22:35
Ai ka pohuar se pozitë dhe opozitë duhet të bashkohen në tema të tilla. Kryetari i partisë më të madhe në Qeveri, ka theksuar se Samiti i Parisit që është planifikuar të mbahet më 1 korrik mund të dështojë në spektri ...

Bërnabiq: Kosova ta shfuqizojë taksën
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...
Portalb | 19-Jun-2019 21:14
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...

Bërnabiq: Prishtina ta heq taksën ndaj mallrave serbe që të ndodhë takimi i 1 korrikut në Paris
Por, sipas saj ”deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq taksat”, për të cilat kryeministri Ramush Haradinaj ka këmbëngulur se do të ndodhë vetëm pasi Serbia të njohë Kosovën si shtete ...
Lajminet | 19-Jun-2019 20:01
Por, sipas saj ”deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq taksat”, për të cilat kryeministri Ramush Haradinaj ka këmbëngulur se do të ndodhë vetëm pasi Serbia të njohë Kosovën si shtete ...

Ana Bërnabiq: Prishtina ta heq taksën ndaj mallrave serbe që të ndodhë takimi i 1 korrikut në Paris
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...
Medial | 19-Jun-2019 20:00
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...

Dilema në Prishtinë e Beograd për takimin e 1 Korrikut në Paris
Prishtina zyrtare thotë se është e përgatitur për takimin e Parisit, por, nuk do ta heqë taksën ndaj produkteve serbe. Kurse presidenti Vuçiq hedh dyshime madje edhe në mbajtjen e takimit të Parisit për shkak të taksës.
Top Channel | 19-Jun-2019 17:17
Prishtina zyrtare thotë se është e përgatitur për takimin e Parisit, por, nuk do ta heqë taksën ndaj produkteve serbe. Kurse presidenti Vuçiq hedh dyshime madje edhe në mbajtjen e takimit të Parisit për shkak të taksës.

Ana Bërnabiq: Prishtina ta heq taksën ndaj mallrave serbe që të ndodhë takimi i 1 korrikut në Paris
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ”deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...
EkonomiaOnline | 19-Jun-2019 20:00
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ”deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...

Bërnabiq: Nuk dihet nëse do të mbahet takimi në Paris
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Kosovës e Serbisë për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...
TetovaSot | 19-Jun-2019 19:54
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Kosovës e Serbisë për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...

S’ka shpresë për dialog, taksa “ndanë” Kosovë-Serbi në Paris
Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe ku temë e vetme kësaj radhe do të jetë dialogu Kosovë-Serbi, një përpjekje për të arritur një ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 16:41
Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe ku temë e vetme kësaj radhe do të jetë dialogu Kosovë-Serbi, një përpjekje për të arritur një ...

Ana Bërnabiq: Prishtina ta heq taksën ndaj mallrave serbe që të ndodhë takimi i 1 korrikut në Paris
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...
Klan Kosova | 19-Jun-2019 19:46
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiq, ka thënë se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me vazhdimin e procesit të dialogut. Por, sipas saj ” deri tek kjo s’mund të arrihet derisa Prishtina zyrtare nuk pranon të heq ...

Bërnabiq: Nuk dihet nëse do të mbahet takimi në Paris
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Kosovës e Serbisë për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 19:16
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Kosovës e Serbisë për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...

Brnabiq: Prishtina të shfuqizojë taksën
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...
Alsat-M | 19-Jun-2019 18:56
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...

Brnabiq nga Parisi: Prishtina të shfuqizojë taksën
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...
Indeks Online | 19-Jun-2019 18:49
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...

Brnabiq nga Parisi: Prishtina të shfuqizojë taksën
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...
Gazeta Observer | 19-Jun-2019 18:48
Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiq deklaroi sot se ende nuk dihet nëse do të mbahet takimi i paralajmëruar me Prishtinës dhe Beogradit për datën 1 korrik në Paris. Ajo tha se takimi i Berlinit duhet të rezultojë me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved