ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:34

Bashkitë e djathta përgjigje Lleshajt: Po thellon grushtin e shtetit

Bashkitë e djathta përgjigje Lleshajt: Po thellon grushtin e shtetit
Vjen reagimi i bashkive të djathta pas deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj që paralajmëroi shkrirje të disa strukturave të Policisë Bashkiake që sipas ministrit kanë dalë haptazi jashtë funskionit të ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 19:46
Vjen reagimi i bashkive të djathta pas deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj që paralajmëroi shkrirje të disa strukturave të Policisë Bashkiake që sipas ministrit kanë dalë haptazi jashtë funskionit të ...

“Do shkrihen policitë bashkiake”/ Ministri Lleshaj: Kanë dalë nga misioni i ligjit
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...
Top Channel | 19-Jun-2019 19:12
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...

Lleshaj: Do shkrihen policitë bashkiake, kanë dalë nga misioni i ligjit
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...
Flaka | 19-Jun-2019 21:15
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...

Ministri Lleshaj: Do shkrihen policitë bashkiake, kanë dalë nga misioni i ligjit
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...
Kosova Press | 19-Jun-2019 20:30
Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhjeve më 30 Qershor, Sandër Lleshaj ministër i punëve të Brendshme e komentoi si një shfaqje brutale e dëshpërimit politik ...

Bashkitë e djathta: Po thelloni grushtin e shtetit. Mos na e prekni autonominë!
Shoqata e bashkive të djathta ka reaguar pas deklaratës së Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili paralajmëroi shkrirjen e disa strukturave të Policisë Bashkiake, të cilat, sipas tij, kanë dalë haptazi jashtë ...
Gazeta Dita | 19-Jun-2019 20:26
Shoqata e bashkive të djathta ka reaguar pas deklaratës së Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili paralajmëroi shkrirjen e disa strukturave të Policisë Bashkiake, të cilat, sipas tij, kanë dalë haptazi jashtë ...

Shoqata e Bashkive replikon me Lleshajn: Shkrirja e policive? Akt antikushtetues dhe i turpshëm
“Qeveria do marr masa të shkrijë disa struktura të Policia Bashkiake që kanë dalë haptazi jashtë funksionit të tyre” Ka qenë kjo deklarata e Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, e cila ka sjellë një reagim të ashpër ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 19:53
“Qeveria do marr masa të shkrijë disa struktura të Policia Bashkiake që kanë dalë haptazi jashtë funksionit të tyre” Ka qenë kjo deklarata e Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, e cila ka sjellë një reagim të ashpër ...

Lleshaj paralajmëroi shkrirjen, reagon kryepolici i Shkodrës: Bashibozuk! S’jam akullore unë
Drejtori i policisë bashkiake në Shkodër ka replikuar ashpër me Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për median tha se do të shkrihen disa prej policie bashkiake në vend, duke parë situatën e ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 19:16
Drejtori i policisë bashkiake në Shkodër ka replikuar ashpër me Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për median tha se do të shkrihen disa prej policie bashkiake në vend, duke parë situatën e ...

Lleshi kërcënoi me shkrirje të policive bashkiake/ Reagon Shoqata e Bashkive: Akt konfliktual dhe anti-kushtetues
Qeveria ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashki që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi absurd dhe i paprecedentë është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 19:16
Qeveria ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashki që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi absurd dhe i paprecedentë është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ...

Lleshaj: Grupe paramilitare sulmuan KZAZ-të
Grupe paramilitare që do të marrin ndëshkimin sipas ligjit, i quajti Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj personat e përfshirë në shkatërrimin e KZAZ-ve të disa bashkive që drejtohen nga opozita. Lleshaj paralajmëroi ...
TV Klan | 19-Jun-2019 15:17
Grupe paramilitare që do të marrin ndëshkimin sipas ligjit, i quajti Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj personat e përfshirë në shkatërrimin e KZAZ-ve të disa bashkive që drejtohen nga opozita. Lleshaj paralajmëroi ...

Deklarata e frikshme Lleshit që çon drejt konfliktit
Mimistri personal i Edi Ramës, Sandër Lleshi, i cili nuk ndiodhet në atë post si pasojë e meritokracisë benda partisë më të madhe parlamentare, por siç ka deklaruar vetë në “Opinion” falë adhurimit që ka për ...
Lapsi | 19-Jun-2019 15:09
Mimistri personal i Edi Ramës, Sandër Lleshi, i cili nuk ndiodhet në atë post si pasojë e meritokracisë benda partisë më të madhe parlamentare, por siç ka deklaruar vetë në “Opinion” falë adhurimit që ka për ...

Shqipëri, protestuesit djegin materialin zgjedhor
Në shumë Komuna të Shqipërisë simpatizuesit e Partisë Demokratike kanë thyer zyrat e Komisioneve Komunale Zgjedhore dhe u kanë vënë zjarrin shkollave ku kanë qenë të vendosura materialet zgjedhore. KZAZ-ve që ndodhen në ...
Alsat-M | 19-Jun-2019 15:48
Në shumë Komuna të Shqipërisë simpatizuesit e Partisë Demokratike kanë thyer zyrat e Komisioneve Komunale Zgjedhore dhe u kanë vënë zjarrin shkollave ku kanë qenë të vendosura materialet zgjedhore. KZAZ-ve që ndodhen në ...

MB Lleshaj flet për paramilitarë opozitarë dhe largimin e kryebashkiakëve (pamje)
Qëndrimi i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj në lidhje me sulmet ndaj KZAZ-ve në vend (Komisionet Zonalë të Administrimit të Zgjedhjeve) Skenat e djeshme dhe të sotme, të sulmeve barbare mbi shkollat, ku janë ...
Illyriapress | 19-Jun-2019 15:28
Qëndrimi i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj në lidhje me sulmet ndaj KZAZ-ve në vend (Komisionet Zonalë të Administrimit të Zgjedhjeve) Skenat e djeshme dhe të sotme, të sulmeve barbare mbi shkollat, ku janë ...

Trazirat për KZAZ-të/ Ministri i Brendshëm: Do shkrijmë disa struktura të Policisë Bashkiake
Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar në lidhje me trazirat gjatë ditës së sotme në disa qendra të Komisoneve Zonale të Administrimit Zgjedhor (KZAZ) në qarqe të ndryshme të vendit. Lleshaj paralajmëroi ...
Lapsi | 19-Jun-2019 15:06
Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar në lidhje me trazirat gjatë ditës së sotme në disa qendra të Komisoneve Zonale të Administrimit Zgjedhor (KZAZ) në qarqe të ndryshme të vendit. Lleshaj paralajmëroi ...

“Po përdoren si mish për top”, Lleshaj ashpërson tonet: Do shkrijmë policitë bashkiake
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj paralajmëroi se do të shkrijë policitë bashkiake, pas tensioneve që ndodhën në KZAZ-të në vend. Duke quajtur dhunes qytatarët që kërkuan lirimin e KZAZ-ve Lleshaj shtoi se policia do ...
Politiko | 19-Jun-2019 15:09
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj paralajmëroi se do të shkrijë policitë bashkiake, pas tensioneve që ndodhën në KZAZ-të në vend. Duke quajtur dhunes qytatarët që kërkuan lirimin e KZAZ-ve Lleshaj shtoi se policia do ...

Tensionet në KZAZ-të, Qeveria shkrin policitë bashkiake
Qeveria ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashki që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, i ...
Klan Kosova | 19-Jun-2019 15:01
Qeveria ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashki që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, i ...

Lleshaj paralajmëron: Askush nuk do tolerohet, disa polici bashkiake do shkrihen
Ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj paralajmëroi ndëshkim me të gjithë forcën e ligjit për të gjithë personat që dhunuan dhe shkatëruan materialet e KZAZ-ve. Në një deklaratë për mediat, Lleshaj u bëri thirrje punonjësve ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 14:54
Ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj paralajmëroi ndëshkim me të gjithë forcën e ligjit për të gjithë personat që dhunuan dhe shkatëruan materialet e KZAZ-ve. Në një deklaratë për mediat, Lleshaj u bëri thirrje punonjësve ...

Tensionet në Shqipëri, shkrihen policitë bashkiake
Qeveria e Shqipërisë ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashkit; që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ministër i ...
Alsat-M | 19-Jun-2019 15:01
Qeveria e Shqipërisë ka vendosur që të shkrijë disa nga policitë bashkiake në bashkit; që drejtohen nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim. Vendimi është bërë i ditur nga Sandër Lleshaj, ministër i ...

Leshaj: Askush nuk do të tolerohet
Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në një dalje për mediat lidhur tensionet e regjistruara ditën e sotme në disa KZAZ të vendit. Lleshaj paralajmëroi shkrirje e disa strukturave të Policisë Bashkiake që ...
RTSH | 19-Jun-2019 15:00
Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në një dalje për mediat lidhur tensionet e regjistruara ditën e sotme në disa KZAZ të vendit. Lleshaj paralajmëroi shkrirje e disa strukturave të Policisë Bashkiake që ...

Ministri i Brendshëm njofton shkrirjen e policive bashkiake të përfshira në akte dhune
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka dalë sot në një konferencë për shtyp përmes së cilës ka bërë thirrje ndaj të gjithë personave që po sulmojnë mjediset e KZAZ-ve të heqin dorë nga aktet e dhunës. Ministri ka ...
Respublica | 19-Jun-2019 15:00
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka dalë sot në një konferencë për shtyp përmes së cilës ka bërë thirrje ndaj të gjithë personave që po sulmojnë mjediset e KZAZ-ve të heqin dorë nga aktet e dhunës. Ministri ka ...

Përleshjet në KZAZ, Lleshaj: Do shkrijmë disa polici bashkiake
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar në një dalje për mediat lidhur tensionet e regjistruara ditën e sotme në disa KZAZ të vendit. Lleshaj paralajmëroi shkrirje e disa strukturave të Policisë Bashkiake që ...
Telegraf | 19-Jun-2019 14:53
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar në një dalje për mediat lidhur tensionet e regjistruara ditën e sotme në disa KZAZ të vendit. Lleshaj paralajmëroi shkrirje e disa strukturave të Policisë Bashkiake që ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved