ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:56

Moisi Habilaj dënohet me 15 burg në Itali

Moisi Habilaj dënohet me 15 burg në Itali
Dënohet me 15 vite burg në Itali për trafikun e drogës Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Sipas asaj që raporton meridionews , agjensi lajmesh në Katania, Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 18:42
Dënohet me 15 vite burg në Itali për trafikun e drogës Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Sipas asaj që raporton meridionews , agjensi lajmesh në Katania, Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm ...

Trafik droge nga Shqipëria, 15 vite burg për Moisi Habilajn
Dënohet me 15 vite burg në Itali për trafikun e drogës Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Lajmi bëhet i ditur nga Meridionews, agjensi lajmesh në Katania. Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 17:55
Dënohet me 15 vite burg në Itali për trafikun e drogës Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Lajmi bëhet i ditur nga Meridionews, agjensi lajmesh në Katania. Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm ...

Trafiku i drogës Shqipëri-Itali, 15 vite burg për Moisi Habilajn
Gjykata e Catanias në Itali e ka dënuar me 15 vite e pesë muaj burg Mosi Habilajn, i shpallur fajtor për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë. Ai u dënua tre vite më pak se sa kërkohej nga Prokuroria. Sipas mediave ...
Telegraf | 19-Jun-2019 18:05
Gjykata e Catanias në Itali e ka dënuar me 15 vite e pesë muaj burg Mosi Habilajn, i shpallur fajtor për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë. Ai u dënua tre vite më pak se sa kërkohej nga Prokuroria. Sipas mediave ...

15 vite burg për Moisi Habilajn
Gjykata e Katanias në Itali ka dënuar me mbi 15 vjet burg Moisi Habilaj, i konsideruar kreu i bandës që trafikonte drogë dhe armë drejt Sicilisë. Gjyqtarja e çështjes ka pranuar kërkesën e prokurorëve, që e kanë ...
ABCNews | 19-Jun-2019 18:27
Gjykata e Katanias në Itali ka dënuar me mbi 15 vjet burg Moisi Habilaj, i konsideruar kreu i bandës që trafikonte drogë dhe armë drejt Sicilisë. Gjyqtarja e çështjes ka pranuar kërkesën e prokurorëve, që e kanë ...

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burg në Itali
Mbyllët gjyqi për grupin e Habilajve në gjykatën e Katanias në Itali. Moisi Habilaj I cili akuzohet se ka qënë në krye të grupit që trafikonte drogë nga Vlora drejt brigjeve italiane është dënuar me 15 vite e 5 muaj ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 17:48
Mbyllët gjyqi për grupin e Habilajve në gjykatën e Katanias në Itali. Moisi Habilaj I cili akuzohet se ka qënë në krye të grupit që trafikonte drogë nga Vlora drejt brigjeve italiane është dënuar me 15 vite e 5 muaj ...

15 vite burg për trafikantin e drogës nga Shqipëria në Itali
Dënohet me 15 vite burg trafikanti i drogës, Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Më saktë dënimi i tij i plotë është 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg. Sipas asaj që raporton meridionews, agjenci lajmesh në Katania, Habilaj, i ...
Zeri | 19-Jun-2019 20:31
Dënohet me 15 vite burg trafikanti i drogës, Shqipëri-Itali, Moisi Habilaj. Më saktë dënimi i tij i plotë është 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg. Sipas asaj që raporton meridionews, agjenci lajmesh në Katania, Habilaj, i ...

15 vite burg për Moisi Habilaj
Gjykata e Catanias në Itali ka dënuar me 15 vite e 5 muaj burgim Moisi Habilajn, i akuzuar për trafik droge nga Shqipëria në Itali. Ai është cilësuar si kreu i grupit të Habilajve që trafikonte marijuanë nga brigjet e ...
ABCNews | 19-Jun-2019 18:20
Gjykata e Catanias në Itali ka dënuar me 15 vite e 5 muaj burgim Moisi Habilajn, i akuzuar për trafik droge nga Shqipëria në Itali. Ai është cilësuar si kreu i grupit të Habilajve që trafikonte marijuanë nga brigjet e ...

“Mos harro t’i bësh të fala kushos që u dënua me 15 vjet”- Dritan Zagani shkruan për Saimir Tahirin: Kam pritur 5 vjet për ‘dhuratën’
Ish-polici i anti-drogës, Dritan Zagani, që denoncoi trafikun e drogës së Habilajve në Vlorë, i “kërkon” ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri që t’i bëjë të falas kushëririt të tij, Moisi Habilaj, i dënuar sot nga ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 20:22
Ish-polici i anti-drogës, Dritan Zagani, që denoncoi trafikun e drogës së Habilajve në Vlorë, i “kërkon” ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri që t’i bëjë të falas kushëririt të tij, Moisi Habilaj, i dënuar sot nga ...

15 vite burg për trafikantin e drogës nga Shqipëria në Itali
Më saktë dënimi i tij i plotë është 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg. Sipas asaj që raporton meridionews, agjenci lajmesh në Katania, Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm shqiptar, Saimir Tahiri, ...
Lajminet | 19-Jun-2019 20:07
Më saktë dënimi i tij i plotë është 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg. Sipas asaj që raporton meridionews, agjenci lajmesh në Katania, Habilaj, i njohur dhe si kushëri i ish-ministrit të Brendshëm shqiptar, Saimir Tahiri, ...

Dënohet kushëriri i Saimir Tahirit, 15 vite burg për Moisi Habilajn
Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilajve që trafikonte drogë dhe armë nga Shqipëria drejt shtetit italian. Organi i akuzës kishte kërkuar ...
Lapsi | 19-Jun-2019 18:05
Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilajve që trafikonte drogë dhe armë nga Shqipëria drejt shtetit italian. Organi i akuzës kishte kërkuar ...

Përfundon gjyqi në Itali, ja me sa vite burg dë nohet Moisi Habilaj
Është mbyllur sot gjykimi në shkallën e parë për grupin e Habilajve. Në përfundim të gjykimin, Moisi Habilaj është d ënuar me 15 vite burgim. Sipas asaj që raporton meridionews, agjensi lajmesh në Katania, Habilaj, u ...
Lexo | 19-Jun-2019 18:44
Është mbyllur sot gjykimi në shkallën e parë për grupin e Habilajve. Në përfundim të gjykimin, Moisi Habilaj është d ënuar me 15 vite burgim. Sipas asaj që raporton meridionews, agjensi lajmesh në Katania, Habilaj, u ...

Trafikonte drogë, drejtësia italiane dënon me 15 vjet burg, Moisi Habilajn
Gjykata e Katanias në Itali, ka dënuar me 15 vite e pesë muaj burg Mosi Habilaj, i cili ishte shpallur fajtorë për trafik droge në Shqipëri-Itali, dhe me 7 vite e katër muaj Nezar Seitin. Habilaj, i njohur dhe si ...
Dritare | 19-Jun-2019 18:27
Gjykata e Katanias në Itali, ka dënuar me 15 vite e pesë muaj burg Mosi Habilaj, i cili ishte shpallur fajtorë për trafik droge në Shqipëri-Itali, dhe me 7 vite e katër muaj Nezar Seitin. Habilaj, i njohur dhe si ...

Moisi Habilaj dënohet me 15 vjet burg në Itali
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një nga krerët e bandës kriminale të trafikut të drogës, i famshëm për lidhjet me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, u ...
Reporter | 19-Jun-2019 18:20
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një nga krerët e bandës kriminale të trafikut të drogës, i famshëm për lidhjet me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, u ...

Shtyhet seanca, irritohet Tahiri: Gjykata t’i bëjë çdo ditë, se kuptoj zvarritjen
Shtyhet seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, i cili doli sot para gjyqit me disa akuza ndër të cilat, për trafik lëndësh narkotike. Seanca e radhës do të bëhet më 3 korrik. Shkak për shtyrjen e ...
Top Channel | 19-Jun-2019 11:18
Shtyhet seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, i cili doli sot para gjyqit me disa akuza ndër të cilat, për trafik lëndësh narkotike. Seanca e radhës do të bëhet më 3 korrik. Shkak për shtyrjen e ...

Italia dënon me 15 vjet burg Moisi Habilajn
Është dënuar me 15 vite burg në Itali për trafik droge Moisi Habilaj. Sipas agjensisë së lajmeve në Katania, Meridioneës, Habilaj, i njohur edhe si kushuri i ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, u arrestua gjatë ...
Politiko | 19-Jun-2019 18:20
Është dënuar me 15 vite burg në Itali për trafik droge Moisi Habilaj. Sipas agjensisë së lajmeve në Katania, Meridioneës, Habilaj, i njohur edhe si kushuri i ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, u arrestua gjatë ...

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burgim
Gjykata e Catanias në Itali ka dënuar me 15 vite e 5 muaj burgim Moisi Habilajn, i akuzuar për trafik droge nga Shqipëria në Itali. Ai është cilësuar si kreu i grupit të Habilajve që trafikonte marijuanë nga brigjet e ...
TV Klan | 19-Jun-2019 17:51
Gjykata e Catanias në Itali ka dënuar me 15 vite e 5 muaj burgim Moisi Habilajn, i akuzuar për trafik droge nga Shqipëria në Itali. Ai është cilësuar si kreu i grupit të Habilajve që trafikonte marijuanë nga brigjet e ...

Shtyhet seanca për Tahirin, ish-ministri: Historia ime po zvarritet në një proces politik
Është shtyrë seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe tre ish-policët në arrati. Shkak për shtyrjen e procesit gjyqësor është bërë mungesa në sallë e dy ish zyrtarëve të policisë së Vlorës; ...
VizionPlus | 19-Jun-2019 12:04
Është shtyrë seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe tre ish-policët në arrati. Shkak për shtyrjen e procesit gjyqësor është bërë mungesa në sallë e dy ish zyrtarëve të policisë së Vlorës; ...

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burg në Itali, po Tahiri?
Gjykata e Katanias ka marrë vendimin ditën e sotme për Moisi Habilajn duke e dënuar atë me 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg, ndërsa Prokuroria kishte kërkuar 18 vjet burg. Habilaj është dënuar për trafik ndërkombëtar ...
Gazeta55 | 19-Jun-2019 18:12
Gjykata e Katanias ka marrë vendimin ditën e sotme për Moisi Habilajn duke e dënuar atë me 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg, ndërsa Prokuroria kishte kërkuar 18 vjet burg. Habilaj është dënuar për trafik ndërkombëtar ...

Shtyhet gjyqi për Saimir Tahirin
Saimir Tahiri nuk mungoi në seancën e parë ku do të gjykohej çështja në ngarkim të tij, në Gjykatën e Krimeve të Rënda. I akuzuar për trafik droge dhe bashkëpunim me grupin e Habilajve, ish-Ministri i Brendshëm i ...
TV Klan | 19-Jun-2019 15:48
Saimir Tahiri nuk mungoi në seancën e parë ku do të gjykohej çështja në ngarkim të tij, në Gjykatën e Krimeve të Rënda. I akuzuar për trafik droge dhe bashkëpunim me grupin e Habilajve, ish-Ministri i Brendshëm i ...

Lihet në burg Moisi Habilaj, gjykata vendos…
Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilajve që trafikonte drogë dhe armë nga Shqipëria drejt shtetit italian. Organi i akuzës kishte kërkuar ...
Gazeta Dita | 19-Jun-2019 18:05
Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilajve që trafikonte drogë dhe armë nga Shqipëria drejt shtetit italian. Organi i akuzës kishte kërkuar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved