ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:14

Kadri Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së

Kadri Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Konventa e nëntë e PDK-së, pasi vendosi që votimi të bëhet në mënyrë të hapur, Veseli është zgjedhur kryetar pa asnjë votë kundër. Veseli nuk ka ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 11:11
Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Konventa e nëntë e PDK-së, pasi vendosi që votimi të bëhet në mënyrë të hapur, Veseli është zgjedhur kryetar pa asnjë votë kundër. Veseli nuk ka ...

Veseli: PDK ka qenë dhe do të jetë e para për të mirën e Kosovës
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 10:55
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...

Veseli: PDK ka qenë dhe do të jetë e para për të mirën e Kosovës
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...
Arbresh | 16-Jun-2019 11:22
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...

Veseli tallet me LDK’në: Jemi shembull i demokracisë për ta
Në Konventën e 9-të të PDK’së ka ndodhur ajo që është ditur qysh nga fillimi. Kadri Veseli është rizgjedhur në krye të kësaj partie me shumicë votash, pasi që nuk kishte asnjë kundër kandidat. E në fjalën e tij si ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 11:18
Në Konventën e 9-të të PDK’së ka ndodhur ajo që është ditur qysh nga fillimi. Kadri Veseli është rizgjedhur në krye të kësaj partie me shumicë votash, pasi që nuk kishte asnjë kundër kandidat. E në fjalën e tij si ...

Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...
Arbresh | 16-Jun-2019 11:18
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...

Pas rizgjedhjes, Veseli: S’do lejojë askënd të punoj në kundërshtim me interesin e qytetarëve
Kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se nuk do të lejojë askënd të merr vendime e të cilat nuk janë në interes të qytetarëve. Ai derisa tha se rizgjedhja e tij, është nder e ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 11:15
Kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se nuk do të lejojë askënd të merr vendime e të cilat nuk janë në interes të qytetarëve. Ai derisa tha se rizgjedhja e tij, është nder e ...

Pa befasi: Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
Partia Demokratike e Kosovës është duke mbajtur zgjedhjet për kryetar. Pa kundërkandidat dhe pa asnjë votë kundër, Kadri Veseli, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Kjo ishte konventa e Nëntë e ...
InFokusi | 16-Jun-2019 11:11
Partia Demokratike e Kosovës është duke mbajtur zgjedhjet për kryetar. Pa kundërkandidat dhe pa asnjë votë kundër, Kadri Veseli, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Kjo ishte konventa e Nëntë e ...

Kadri Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, njofton Klan Kosova. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e nëntë ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 11:11
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, njofton Klan Kosova. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e nëntë ...

Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli pak më parë është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, raporton "Zëri.info". Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të zgjedhore të Partisë Demokratike të ...
Zeri | 16-Jun-2019 11:07
Kadri Veseli pak më parë është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, raporton "Zëri.info". Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të zgjedhore të Partisë Demokratike të ...

Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
Pa kundërkandidat dhe pa asnjë votë kundër, Kadri Veseli, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Kjo ishte konventa e Nëntë e PDK-së. /Lajmi.net/
Lajminet | 16-Jun-2019 11:04
Pa kundërkandidat dhe pa asnjë votë kundër, Kadri Veseli, është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Kjo ishte konventa e Nëntë e PDK-së. /Lajmi.net/

Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 11:04
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...

Kadri Veseli rizgjidhet edhe për një mandat në krye të PDK-së
Me vota unanime pa asnjë kundër Partia Demokratike e Kosovës ka rizgjedhur edhe për një mandat Kadri Veselin për kryetar... Source
EkonomiaOnline | 16-Jun-2019 11:03
Me vota unanime pa asnjë kundër Partia Demokratike e Kosovës ka rizgjedhur edhe për një mandat Kadri Veselin për kryetar... Source

Kadri Veseli: PDK nuk është e përsosur
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...
InFokusi | 16-Jun-2019 11:03
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...

Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...
Gazeta Observer | 16-Jun-2019 11:03
Kadri Veseli, aktualisht kryetar i Kuvendit të Kosovës, është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij për numrin një të PDK-së, është bërë sot në Konventën e 9- të të jashtëzakonshme zgjedhore ...

Veseli: Zgjedhjet e brendshme të PDK-së të jenë mësim për partitë e tjera
Partia Demokratike e Kosovës (PDK) është duke mbajtur Konventën e 9-të zgjedhore. Kryetari aktual, njëherësh edhe kandidati i vetëm për kryetar të PDK-së, në fjalimin e tij lavdëroi punën e bërë gjatë zgjedhjeve të ...
Zeri | 16-Jun-2019 10:55
Partia Demokratike e Kosovës (PDK) është duke mbajtur Konventën e 9-të zgjedhore. Kryetari aktual, njëherësh edhe kandidati i vetëm për kryetar të PDK-së, në fjalimin e tij lavdëroi punën e bërë gjatë zgjedhjeve të ...

Veseli: Zgjedhjet në PDK duhet të jenë shembull për të gjitha partitë tjera
Partia Demokratike e Kosovës po mban Konventën e nëntë zgjedhore ku pritet të zgjidhet kryetari i ri i këtij subjekti politik dhe strukturat tjera. Në hotelin Emerald në kryeqytet janë mbledhur të gjitha strukturat e ...
Medial | 16-Jun-2019 10:55
Partia Demokratike e Kosovës po mban Konventën e nëntë zgjedhore ku pritet të zgjidhet kryetari i ri i këtij subjekti politik dhe strukturat tjera. Në hotelin Emerald në kryeqytet janë mbledhur të gjitha strukturat e ...

Veseli: PDK ka qenë dhe do të jetë e para për të mirën e Kosovës
Partia Demokratike e Kosovës është duke e mbajtur konventën e nëntë për zgjedhjen e strukturave të reja.
Kosova Press | 16-Jun-2019 10:55
Partia Demokratike e Kosovës është duke e mbajtur konventën e nëntë për zgjedhjen e strukturave të reja.

Veseli thotë se PDK s’është e përsosur, por është më e mira
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 10:55
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka thënë në hapje të Konventës së Nëntë Zgjedhore se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar ...


Veseli: Zgjedhjet në PDK duhet të jenë shembull për të gjitha partitë tjera
Partia Demokratike e Kosovës po mban Konventën e nëntë zgjedhore ku pritet të zgjidhet kryetari i ri i këtij subjekti politik dhe strukturat tjera. Në hotelin Emerald në kryeqytet janë mbledhur të gjitha strukturat e ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 10:47
Partia Demokratike e Kosovës po mban Konventën e nëntë zgjedhore ku pritet të zgjidhet kryetari i ri i këtij subjekti politik dhe strukturat tjera. Në hotelin Emerald në kryeqytet janë mbledhur të gjitha strukturat e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved