ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Fury dhuroi edhe spektakël në fitoren ndaj Schwarz, ‘imitimi’ që i bëri  Muhammad Alis bëhet hit në rrjetet sociale

Fury dhuroi edhe spektakël në fitoren ndaj Schwarz, ‘imitimi’ që i bëri  Muhammad Alis bëhet hit në rrjetet sociale
Tyson Fury ka fituar ndaj Tom Schwarz, por edhe ka dhuruar spektakël në ring. Britaniku arriti që të fitojë ndeshjen pas një nokauti teknik në raundin e dytë në përballjen e zhvilluar në mëngjesin e sotëm në MGM Grand ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 10:29
Tyson Fury ka fituar ndaj Tom Schwarz, por edhe ka dhuruar spektakël në ring. Britaniku arriti që të fitojë ndeshjen pas një nokauti teknik në raundin e dytë në përballjen e zhvilluar në mëngjesin e sotëm në MGM Grand ...

Tyson Fury ka mposhtur Tom Shcwarz brenda dy raundesh
Tyson Fury ka vërtetuar edhe një herë se është njëri prej më të mëdhenjve të peshave të rënda në boks. Boksieri britanik ka fituar edhe meçin e tij të radhës, duke mposhtur gjermanin Tom Schwarz, shkruan lajmi.net. ...
PortaliOnline | 16-Jun-2019 11:14
Tyson Fury ka vërtetuar edhe një herë se është njëri prej më të mëdhenjve të peshave të rënda në boks. Boksieri britanik ka fituar edhe meçin e tij të radhës, duke mposhtur gjermanin Tom Schwarz, shkruan lajmi.net. ...

Mohamed Salah refuzon Juventusin e Real Madridin
Bokseri britanik ka vazhduar me formën e jashtëzakonshme. Fury regjistroi edhe fitoren e 29-të në po aq ndeshje, duke vazhduar kështu supremacinë në kategorinë e rëndë, shkruan GazetaBlic . Pas duelit, deklaroi se vitin ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 11:03
Bokseri britanik ka vazhduar me formën e jashtëzakonshme. Fury regjistroi edhe fitoren e 29-të në po aq ndeshje, duke vazhduar kështu supremacinë në kategorinë e rëndë, shkruan GazetaBlic . Pas duelit, deklaroi se vitin ...

Pamje: Fury i shmangi 6 goditje radhazi dhe pastaj e nokautoi kundërshtarin Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom..
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...
Kosova Sot | 16-Jun-2019 10:40
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...

Pamje: Fury i shmangi 6 goditje radhazi dhe pastaj e nokautoi kundërshtarin
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 10:33
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...

Ky është momenti kur Fury e 'shkatërroi' Schwarzin
Britaniku Tyson Fury tregoi një paraqitje të jashtëzakonshme për ta mposhtur Tom Schwarzin me nokaut teknik qysh në raundin e dytë në Las Vegas, transmeton zeri.info 30-vjeçari e përplasi Schwarzin në litarë gjatë ...
Zeri | 16-Jun-2019 10:29
Britaniku Tyson Fury tregoi një paraqitje të jashtëzakonshme për ta mposhtur Tom Schwarzin me nokaut teknik qysh në raundin e dytë në Las Vegas, transmeton zeri.info 30-vjeçari e përplasi Schwarzin në litarë gjatë ...

Fury flet pas fitores ndaj boksierit gjerman në Las Vegas (FOTO)
Tyson Fury ka triumfuar pas përballjes me boksierin gjerman, Tom Schwarz, të cilin ka arritur ta mposhtë vetëm pas dy raundesh me nokaut teknik, transmeton Klan Kosova. Ai fitoi “KO teknik”në raundin e dytë në meçin e ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 10:22
Tyson Fury ka triumfuar pas përballjes me boksierin gjerman, Tom Schwarz, të cilin ka arritur ta mposhtë vetëm pas dy raundesh me nokaut teknik, transmeton Klan Kosova. Ai fitoi “KO teknik”në raundin e dytë në meçin e ...

Fury pas duelit viziton Schwarz në dhomën e zhveshjes
Boksieri britanik, Tyson Fury, ka treguar se është i madh si në ring ashtu edhe jashtë tij. ‘Gypsy King’ arriti që të triumfonte në duelin me Tom Schwarz, duke e mbyllur duelin me nokaut teknik, pas vetëm dy raundeve. ...
EkonomiaOnline | 16-Jun-2019 10:15
Boksieri britanik, Tyson Fury, ka treguar se është i madh si në ring ashtu edhe jashtë tij. ‘Gypsy King’ arriti që të triumfonte në duelin me Tom Schwarz, duke e mbyllur duelin me nokaut teknik, pas vetëm dy raundeve. ...

Tajson Fjuri “shkatërron” gjermanin Shvarz (video)
Boksieri britanik Tajson Fjuri mundi gjermanin Tom Shvarz me nokuat në raundin e dytë, në një përballje që u zhvillua në Las Vegas. Ky sukses e mban Fjurin të pamposhtur në ring me 28 fitore dhe 1 barazim, ndërsa për ...
Alsat-M | 16-Jun-2019 10:08
Boksieri britanik Tajson Fjuri mundi gjermanin Tom Shvarz me nokuat në raundin e dytë, në një përballje që u zhvillua në Las Vegas. Ky sukses e mban Fjurin të pamposhtur në ring me 28 fitore dhe 1 barazim, ndërsa për ...

Fury pas fitores ndaj Schwarzit: Do ta kisha rrëzuar këdo me atë goditje me të majtën, Wilderin do ta bëj të ma japë vetë rripin
Tyson Fury ka folur pas fitores ndaj Tom Schwarz dhe përballjes së mundshme ndaj amerikanit Deontay Wilder. 30-vjeçari britanik zhvilloi një super-meç duke arritur ta mposht gjermanin Schwarz pas vetëm dy raundesh me ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 08:50
Tyson Fury ka folur pas fitores ndaj Tom Schwarz dhe përballjes së mundshme ndaj amerikanit Deontay Wilder. 30-vjeçari britanik zhvilloi një super-meç duke arritur ta mposht gjermanin Schwarz pas vetëm dy raundesh me ...

Fury tregon madhështinë, pas duelit viziton Schwarz në dhomën e zhveshjes
‘Gypsy King’ arriti që të triumfonte në duelin me Tom Schwarz, duke e mbyllur duelin me nokaut teknik, pas vetëm dy raundeve. Fury kështu ka vazhduar rekordin e tij të jashtëzakonshëm pa humbje në 29 duele. Por, ...
Lajminet | 16-Jun-2019 10:03
‘Gypsy King’ arriti që të triumfonte në duelin me Tom Schwarz, duke e mbyllur duelin me nokaut teknik, pas vetëm dy raundeve. Fury kështu ka vazhduar rekordin e tij të jashtëzakonshëm pa humbje në 29 duele. Por, ...

Meçi Fury – Schwarz përmes fotografive, si erdhi deri te gjakosja?
Tyson Fury debutoi në arenën e famshme MGM Grand në Las Vegas në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti gjermanin Tom Schëarz duke e nakautuar në raundin e dytë. Për britanikun kjo ishte fitorja e 28-të në ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 09:59
Tyson Fury debutoi në arenën e famshme MGM Grand në Las Vegas në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti gjermanin Tom Schëarz duke e nakautuar në raundin e dytë. Për britanikun kjo ishte fitorja e 28-të në ...

Gjendet sozia e Messit
Tyson Fury vazhdon të mbetet i pamposhtur në karrierën e tij. Mbrëmë ka regjistruar edhe fitoren e 27-të, derisa “viktimë” ishte bokseri Tom Schwarz, shkruan GazetaBlic . Meçi u mbyll menjëherë në raundin e dytë, teksa ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 09:50
Tyson Fury vazhdon të mbetet i pamposhtur në karrierën e tij. Mbrëmë ka regjistruar edhe fitoren e 27-të, derisa “viktimë” ishte bokseri Tom Schwarz, shkruan GazetaBlic . Meçi u mbyll menjëherë në raundin e dytë, teksa ...

Mësohet skuadra e ardhshme e Vedat Muriqit
Tyson Fury vazhdon të mbetet i pamposhtur në karrierën e tij. Mbrëmë ka regjistruar edhe fitoren e 27-të, derisa “viktimë” ishte bokseri Tom Schwarz, shkruan GazetaBlic . Meçi u mbyll menjëherë në raundin e dytë, teksa ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 09:36
Tyson Fury vazhdon të mbetet i pamposhtur në karrierën e tij. Mbrëmë ka regjistruar edhe fitoren e 27-të, derisa “viktimë” ishte bokseri Tom Schwarz, shkruan GazetaBlic . Meçi u mbyll menjëherë në raundin e dytë, teksa ...

Shmangia e goditjeve dhe aftësitë e jashtëzakonshme mbrojtëse të Tyson Fury
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...
Kosova Sot | 16-Jun-2019 09:36
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...

Fury bëhet kampion në boksin botëror në peshat e rënda
Tyson Fury është kampion i boksit botëror në peshat e rënda. Anglezi bëri një super-paraqitje ndaj Tom Schwarz, në mecin që u zhvillua në Las Vegas të SHBA-ve. Fury fitoi në raundin e dytë këtë ballafaqim. Fillimisht ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 09:30
Tyson Fury është kampion i boksit botëror në peshat e rënda. Anglezi bëri një super-paraqitje ndaj Tom Schwarz, në mecin që u zhvillua në Las Vegas të SHBA-ve. Fury fitoi në raundin e dytë këtë ballafaqim. Fillimisht ...

Shmangia e goditjeve dhe aftësitë e jashtëzakonshme mbrojtëse të Tyson Fury
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 09:29
Tyson Fury mbetet boksier i pamposhtur kryesisht falë aftësive të tij të jashtëzakonshme mbrojtëse, të cilat i shfaqi edhe një herë tjetër të dielën në mëngjes kundër Tom Schwartz. Fury bëri një paraqitje të ...

Tyson Fury tregon se kur do të përballet me Deontay Wilder
Kanë mjaftuar dy runde që të mbyllet meçi i shumë pritur. Tyson Fury, ka mposhtur Tom Schwarz, për të mbetur edhe më tutje kampion i peshave të rënda, shkruan GazetaBlic . Në Las Vegas të SHBA-ve, ai ishte dukshëm më i ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 09:22
Kanë mjaftuar dy runde që të mbyllet meçi i shumë pritur. Tyson Fury, ka mposhtur Tom Schwarz, për të mbetur edhe më tutje kampion i peshave të rënda, shkruan GazetaBlic . Në Las Vegas të SHBA-ve, ai ishte dukshëm më i ...

Pas fitores ndaj Schwarz, Fury ia thotë këngës, këndon diçka nga Aerosmith
‘Gypsy King’ arriti ta mposhtë Tom Schwarzin pas vetëm dy raundeve luftë, duke e mbyllur me nokaut teknik. Sigurisht, pas këtij dueli, britaniku ishte jashtëzakonisht i lumtur. Ai madje testoi vetën edhe në këndim, ...
Lajminet | 16-Jun-2019 09:02
‘Gypsy King’ arriti ta mposhtë Tom Schwarzin pas vetëm dy raundeve luftë, duke e mbyllur me nokaut teknik. Sigurisht, pas këtij dueli, britaniku ishte jashtëzakonisht i lumtur. Ai madje testoi vetën edhe në këndim, ...

Fjalët e para të Fury pas fitores fantastike Tyson Fury ka paralajmëruar se fitorja brilante me nokaut ndaj Tom Schwartz shënon vetëm fillimin për të, pas një nate boksi gjatë të cilës pohon të jetë argëtuar. Fury bëri...
Tyson Fury ka paralajmëruar se fitorja brilante me nokaut ndaj Tom Schwartz shënon vetëm fillimin për të, pas një nate boksi gjatë të cilës pohon të jetë argëtuar. Fury bëri një paraqitje të pamëshirshme duke e mundur ...
Kosova Sot | 16-Jun-2019 08:46
Tyson Fury ka paralajmëruar se fitorja brilante me nokaut ndaj Tom Schwartz shënon vetëm fillimin për të, pas një nate boksi gjatë të cilës pohon të jetë argëtuar. Fury bëri një paraqitje të pamëshirshme duke e mundur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved