ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:34

Ledri pozon me Rashicën: Kujtim i bukur ta ndash fushën me yje

Ledri pozon me Rashicën: Kujtim i bukur ta ndash fushën me yje
Yje të shumtë të skenës ishin pjesë e ndeshjes bamirëse të njohur si ‘Loja e Yjeve’ që u zhvillua të shtunën mbrëma në stadiumin “Fadil Vokrri”. Futbollistët shqiptarë me karrierë ndërkombëtare, Granit Xhaka dhe Milot ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 00:20
Yje të shumtë të skenës ishin pjesë e ndeshjes bamirëse të njohur si ‘Loja e Yjeve’ që u zhvillua të shtunën mbrëma në stadiumin “Fadil Vokrri”. Futbollistët shqiptarë me karrierë ndërkombëtare, Granit Xhaka dhe Milot ...

Momenti që nuk duhet humbur: Shqiponja e Xhakës që i emocionoi të gjithë në stadium
Granit Xhaka arriti të shënonte gol në përballjen që e organizuan së bashku me Milot Rashicën në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndeshja që përfundoi 4-4, solli shumë emocione për disa lojtarë që ishin të pensionuar nga ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 23:02
Granit Xhaka arriti të shënonte gol në përballjen që e organizuan së bashku me Milot Rashicën në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndeshja që përfundoi 4-4, solli shumë emocione për disa lojtarë që ishin të pensionuar nga ...

“Yjet” dhurojnë spektakël: Skuadrat e Xhakës dhe Rashicës shënojnë tetë gola në ndeshjen bamirëse
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve’. Përballja në mes të këtyre dy skuadrave solli në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:57
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve’. Përballja në mes të këtyre dy skuadrave solli në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...

Spektakël në natën e yjeve në “Fadil Vokrri”, këto janë fotot më të bukura
Stadiumi “Fadil Vokrri” është mbushur edhe një herë me tifozë. Kësaj radhe në fushën e këtij stadiumi mitik kanë zbritur dy yjet e futbollit shqiptar, Milot Rashica e Granit Xhaka, që së bashku me shokët e tyre nga bota ...
Zeri | 16-Jun-2019 00:40
Stadiumi “Fadil Vokrri” është mbushur edhe një herë me tifozë. Kësaj radhe në fushën e këtij stadiumi mitik kanë zbritur dy yjet e futbollit shqiptar, Milot Rashica e Granit Xhaka, që së bashku me shokët e tyre nga bota ...

Shefki Kuqi dhe Milot Rashica rikthejnë epërsinë ndaj skuadrës së Xhakës
Skuadra e Milot Rashicës e ka rikthyer epërsinë ndaj asaj të Granit Xhakës në ndeshjen bamirëse që po zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’. Goli i parë në pjesën e dytë për skuadrën e yllit nga Vushtrria e realizoi Shefki Kuqi ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:53
Skuadra e Milot Rashicës e ka rikthyer epërsinë ndaj asaj të Granit Xhakës në ndeshjen bamirëse që po zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’. Goli i parë në pjesën e dytë për skuadrën e yllit nga Vushtrria e realizoi Shefki Kuqi ...

Në vend të kartonit nxjerr palomën, Genc Nuza i argëton të pranishmit
Sonte është zhvilluar ndeshja për bamirësi ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, me takimin që u mbyll baras 4:4. Ndeshja ishte shumë interesante, ku përpos golave kishte edhe momente të lezetshme. Për ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 00:09
Sonte është zhvilluar ndeshja për bamirësi ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, me takimin që u mbyll baras 4:4. Ndeshja ishte shumë interesante, ku përpos golave kishte edhe momente të lezetshme. Për ...

Genc Nuza përkujdeset për spektaklin e vitit, Sahiti bie në 'grackë'
Sonte është zhvilluar ndeshja për bamirësi ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, me takimin që u mbyll baras 4:4, transmeton 'Zëri.info". Ndeshja ishte shumë interesante, ku përpos golave kishte edhe ...
Zeri | 15-Jun-2019 23:58
Sonte është zhvilluar ndeshja për bamirësi ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, me takimin që u mbyll baras 4:4, transmeton 'Zëri.info". Ndeshja ishte shumë interesante, ku përpos golave kishte edhe ...

S’ka fitues në ndeshjen bamirëse Xhaka vs Rashica në “Fadil Vokrri” (FOTO)
Skuadra e Granit Xhakës dhe ajo e Milot Rashicës janë ndarë me barazim 4:4, në ndeshjen miqësore që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Pjesa e parë ishte mbyllur me rezultat 2:1, në favor të Xhakës. ...
Koha.mk | 15-Jun-2019 23:58
Skuadra e Granit Xhakës dhe ajo e Milot Rashicës janë ndarë me barazim 4:4, në ndeshjen miqësore që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Pjesa e parë ishte mbyllur me rezultat 2:1, në favor të Xhakës. ...

Rashica ka një falënderim të veçantë pas ndeshjes miqësore kundër Xhakës
Ekipi i Rashicës ka barazuar 4:4 kundër ekipit të Granit Xhakës, në ndeshjen humanitare të organizuar për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtiës. Ylli i Kosovës, në konferencën për shtyp pas ndeshjes ka ...
Lajminet | 15-Jun-2019 23:55
Ekipi i Rashicës ka barazuar 4:4 kundër ekipit të Granit Xhakës, në ndeshjen humanitare të organizuar për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtiës. Ylli i Kosovës, në konferencën për shtyp pas ndeshjes ka ...

Asistenti special i Afrim Tovërlanit në ndeshjen e yjeve
Trajneri i mirënjohur kosovar, Afrim Tovërlani, e ka drejtuar sonte ekipin e Granit Xhakës me shokë në ndeshjen ndaj Milot Rashicës me shokë, përcjell Zëri.info. Trajneri më i suksesshëm në futbollin e Kosovës, e kishte ...
Zeri | 15-Jun-2019 23:54
Trajneri i mirënjohur kosovar, Afrim Tovërlani, e ka drejtuar sonte ekipin e Granit Xhakës me shokë në ndeshjen ndaj Milot Rashicës me shokë, përcjell Zëri.info. Trajneri më i suksesshëm në futbollin e Kosovës, e kishte ...

Xhaka shumë krenar që luajti në ‘Fadil Vokrri’
Para një numri të madh tifozësh, ekipi i Granit Xhakës ka barazuar 4:4 me ekipin e Milot Rashicës, në ndeshjen e zhvilluar për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës, me paratë e grumbulluara që do të shkojnë për ...
Lajminet | 15-Jun-2019 23:35
Para një numri të madh tifozësh, ekipi i Granit Xhakës ka barazuar 4:4 me ekipin e Milot Rashicës, në ndeshjen e zhvilluar për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës, me paratë e grumbulluara që do të shkojnë për ...

Bayern dhe Dortmund arrijnë marrëveshjen për Hummels
Përballja mes ekipit të Granit Xhakës dhe atij të Milot Rashicës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ kanë dhuruar emocione të paharruara për tifozët e futbollit. Siç shkruan Indeksonline, më shumë se pesë mijë tifozë, ishin të ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 23:34
Përballja mes ekipit të Granit Xhakës dhe atij të Milot Rashicës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ kanë dhuruar emocione të paharruara për tifozët e futbollit. Siç shkruan Indeksonline, më shumë se pesë mijë tifozë, ishin të ...

Mesazhi i Rashicës pas ndeshjes kundër Xhakës Pas ndeshjes së yjeve kundër skuadrës së Granit Xhakës, ylli i ekipi Kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, i ka falënderuar të gjithë që ishin në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe...
Pas ndeshjes së yjeve kundër skuadrës së Granit Xhakës, ylli i ekipi Kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, i ka falënderuar të gjithë që ishin në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe tha se kishte tentuar të japë spektakël. Milot ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 23:26
Pas ndeshjes së yjeve kundër skuadrës së Granit Xhakës, ylli i ekipi Kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, i ka falënderuar të gjithë që ishin në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe tha se kishte tentuar të japë spektakël. Milot ...

Formacionet zyrtare: Argjentina – Kolumbia
Para pak çastesh është mbyllur ndeshja revyale mes skuadrave të Xhakës e Rashicës. Ky takim përfundoi 4-4, me të dyja skuadrat që dhuruan spektakël, shkruan GazetaBlic . Pas ndeshjes, futbollisti i Arsenalit mbajti një ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 23:16
Para pak çastesh është mbyllur ndeshja revyale mes skuadrave të Xhakës e Rashicës. Ky takim përfundoi 4-4, me të dyja skuadrat që dhuruan spektakël, shkruan GazetaBlic . Pas ndeshjes, futbollisti i Arsenalit mbajti një ...

23:04 Xhaka zbulon të ardhmen e tij Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do...
Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që Arsenali ka mbetur jashtë sezonit të ardhshëm të Ligës së Kampionëve për të tretin vit radhazi. Granit ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 23:06
Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që Arsenali ka mbetur jashtë sezonit të ardhshëm të Ligës së Kampionëve për të tretin vit radhazi. Granit ...

Mesazhi i Rashicës pas ndeshjes kundër Xhakës
Pas ndeshjes së yjeve kundër skuadrës së Granit Xhakës, ylli i ekipi Kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, i ka falënderuar të gjithë që ishin në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe tha se kishte tentuar të japë spektakël. Milot ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 23:06
Pas ndeshjes së yjeve kundër skuadrës së Granit Xhakës, ylli i ekipi Kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, i ka falënderuar të gjithë që ishin në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe tha se kishte tentuar të japë spektakël. Milot ...

Skuadra e Xhakës nuk e lë të gëzohet shumë atë të Rashicës, përmbyset sërish rezultati
Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur për të dytën herë rezultatin në 4-3 ndaj skuadrës së Milot Rashicës. Ylli i Arsenalit bëri një kalim fantastik në minutën e 56-të, për të shënuar në portën e skuadrës së yllit të ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:22
Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur për të dytën herë rezultatin në 4-3 ndaj skuadrës së Milot Rashicës. Ylli i Arsenalit bëri një kalim fantastik në minutën e 56-të, për të shënuar në portën e skuadrës së yllit të ...

Rashica e Xhaka ndahen baras edhe në Fadil Vokrri
Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Milot Rashicës dhe asaj të Granit Xhakës, me rezultat të barabartë 4:4. Pjesa e parë përfundoi në të mirë të skuadrës se Xhakës, që ishte në epërsi me rezultat 2 me 1. Golat për ...
Flaka | 15-Jun-2019 23:03
Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Milot Rashicës dhe asaj të Granit Xhakës, me rezultat të barabartë 4:4. Pjesa e parë përfundoi në të mirë të skuadrës se Xhakës, që ishte në epërsi me rezultat 2 me 1. Golat për ...

Shefki Kuqi dhuroi spektakël me festimin e tij edhe në “Fadil Vokrri”
Ish-futbollisti i njohur shqiptar Shefki Kuqi sic duket nuk ka harruar festimin e vecantë të golave që bënte dikur. Kuqi ishte pjesë e ekipit të Milot Rashicës në përballje ndaj ekipit të Xhakes, ndeshje e cila kishte ...
Indeks Online | 15-Jun-2019 23:03
Ish-futbollisti i njohur shqiptar Shefki Kuqi sic duket nuk ka harruar festimin e vecantë të golave që bënte dikur. Kuqi ishte pjesë e ekipit të Milot Rashicës në përballje ndaj ekipit të Xhakes, ndeshje e cila kishte ...

Ledri Vula: Kujtim i bukur me nda fushën me yje
Pas përfundimit të takimit, ishte i menjëhershëm reagimi i Ledri Vulës i cili u shpreh shumë i lumtur për lojën e sotme Ai publikoi një fotografi në Instagram së bashku me yllin e përfaqësueses së Kosovës, Milot ...
Arbresh | 15-Jun-2019 23:02
Pas përfundimit të takimit, ishte i menjëhershëm reagimi i Ledri Vulës i cili u shpreh shumë i lumtur për lojën e sotme Ai publikoi një fotografi në Instagram së bashku me yllin e përfaqësueses së Kosovës, Milot ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved