ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:55

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
Arbresh | 16-Jun-2019 09:36
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

I jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
InFokusi | 16-Jun-2019 09:36
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 09:07
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 18:45
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Leke Zherka
Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Zherka nderoi jetë dje në moshën 56 vjeçare, gazetar dhe drejtor shumëvjeçar i mediumeve më të mëdha kosovare. Lekë ...
Lajminet | 16-Jun-2019 08:43
Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Zherka nderoi jetë dje në moshën 56 vjeçare, gazetar dhe drejtor shumëvjeçar i mediumeve më të mëdha kosovare. Lekë ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
Gazeta Observer | 16-Jun-2019 08:38
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

Sot i jepet lamtumira e fundit gazetarit Lekë Zherka
Sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative për nder të gazetarit tashmë të ndjerë Lekë Zherka. Ndërsa ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 08:34
Sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative për nder të gazetarit tashmë të ndjerë Lekë Zherka. Ndërsa ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri, njofton Klan Kosova. ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
Zeri | 16-Jun-2019 08:15
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Lekë Zherka
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...
Indeks Online | 16-Jun-2019 07:49
Për nder të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative. Kurse ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri. Dje në moshën 56-vjeçare ...

Sot i jepet lamtumira gazetarit Leke Zherka
Për nderë të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative.
Kosova Press | 16-Jun-2019 07:25
Për nderë të gazetarit të ndjerë Lekë Zherka, sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative.

Ndahet nga jeta gazetari
Gazetari Lekë Zherka ndërroi jetë të shtunën në moshën 56-vjeçare. Lekë Zherka e filloi karrierën e gazetarit në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas luftës së Kosovës ai ishte drejtor i Radio Kosovës, ...
TV Klan | 15-Jun-2019 18:15
Gazetari Lekë Zherka ndërroi jetë të shtunën në moshën 56-vjeçare. Lekë Zherka e filloi karrierën e gazetarit në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas luftës së Kosovës ai ishte drejtor i Radio Kosovës, ...

Ndërron jetë gazetari Lekë Zherka
Në moshën 56 vjeçare, ka ndërruar jetë Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit ...
Illyriapress | 15-Jun-2019 20:27
Në moshën 56 vjeçare, ka ndërruar jetë Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit ...

Kryeparlamentari Veseli ngushëllon familjen Zherka
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm ...
Gazeta Monitor | 15-Jun-2019 19:28
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm ...

Kryeparlamentari Veseli ngushëllon familjen Zherka
“Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur dhe shumë të dashur, Lekë Zherkës, transmeton . Vdekja e hershme këtij emri të njohur të gazitarisë shqiptare, është humbje ...
Lajminet | 15-Jun-2019 19:22
“Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur dhe shumë të dashur, Lekë Zherkës, transmeton . Vdekja e hershme këtij emri të njohur të gazitarisë shqiptare, është humbje ...

Veseli ngushëllon familjen Zherka
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka, përcjell EO. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 19:21
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka, përcjell EO. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë ...

Haradinaj: Lekë Zherka vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në Kosovë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...
Arbresh | 15-Jun-2019 19:14
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...

Veseli: Lekë Zherka ka dhënë shumë për gazetarinë në Kosovë
Kryet ari i Kuvendit, Kadri Veseli i’u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të gazetari Lekë Zherka. Veseli përmes një postimi në Facebook ka thënë se Lekë Zherka ishtë njëri prej njerëzve që i dha shumë ...
Arbresh | 15-Jun-2019 18:59
Kryet ari i Kuvendit, Kadri Veseli i’u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të gazetari Lekë Zherka. Veseli përmes një postimi në Facebook ka thënë se Lekë Zherka ishtë njëri prej njerëzve që i dha shumë ...

AGK: Vdekja e Zherkës është një humbje e madhe për gazetarinë
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. “Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 15:33
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. “Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...

Limaj: Vdekja e Zherkës, humbje e madhe për gazetarinë dhe shtetin
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar me rastin e vdekjes së gazetarit dhe drejtuesit të disa mediave, Lekë Zherka. Limaj shkroi se vdekja e hershme e Zherkës është padyshim humbje e madhe jo ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 16:50
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar me rastin e vdekjes së gazetarit dhe drejtuesit të disa mediave, Lekë Zherka. Limaj shkroi se vdekja e hershme e Zherkës është padyshim humbje e madhe jo ...

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...
InFokusi | 15-Jun-2019 16:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved