ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:34

Keisi dedikim për ditëlindjen e Stresit:Pasuri,jetën ma ndryshove

Keisi dedikim për ditëlindjen e Stresit:Pasuri,jetën ma ndryshove
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 12:36
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Pasi nuk u ftua në dasmën e Ramosit, Ronaldo u nis me familjen për pushime
Cristiano Ronaldo e ka dërguar familjen e tij për pushime në Greqi, pasi nuk mori ftesë nga Sergio Ramos për të qenë i pranishëm në dasmën e tij. Dy futbollistët kanë luajtur bashkë për nëntë vite te Real Madridi, ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 03:10
Cristiano Ronaldo e ka dërguar familjen e tij për pushime në Greqi, pasi nuk mori ftesë nga Sergio Ramos për të qenë i pranishëm në dasmën e tij. Dy futbollistët kanë luajtur bashkë për nëntë vite te Real Madridi, ...

Stresi lë qelinë për ditëlindje, “festë” e madhe para burgut
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 09:27
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 18:08
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...

Mes makinave të luksit, brohorimave dhe dritave, momenti kur Stresi lë qelinë/ Puth gardianët: S’thyhem (Video)
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...
Telegraf | 15-Jun-2019 12:24
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...

Butrint Imeri feston suksesin e këngës “Hajt hajt”
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 17:21
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...

Sfilata dhe pasarela e pazakontë e Nora Istrefit
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...
ikub.al | 14-Jun-2019 21:47
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...

Afrona Dika publikon imazhe nga festa e beqarisë në Mykonos
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 15:09
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...

Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut, performon ‘live’ në klub nate
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 14:16
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...

Rita Ora pëlqen komentin e Besa Kokëdhimës
Këngëtarja e madhe shqiptare, Rita Ora, është shumë e pëlqyer edhe nga këngëtarët shqiptarë. Jo të paktë janë emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që i pëlqejnë në masë të madhe e herë pas ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 13:16
Këngëtarja e madhe shqiptare, Rita Ora, është shumë e pëlqyer edhe nga këngëtarët shqiptarë. Jo të paktë janë emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që i pëlqejnë në masë të madhe e herë pas ...

Fotografi Norik Uka prezanton të dashurën për herë të parë
Norik Uka është njëri prej fotografëve më të suksesshëm në vendin tonë. Ai deri më tani ka punuar me një numër të madh të artistëve shqiptarë, të cilët e admirojnë punën e tij. Ndonëse nuk ka pëlqyer që jeta e tij ...
Arbresh | 16-Jun-2019 01:15
Norik Uka është njëri prej fotografëve më të suksesshëm në vendin tonë. Ai deri më tani ka punuar me një numër të madh të artistëve shqiptarë, të cilët e admirojnë punën e tij. Ndonëse nuk ka pëlqyer që jeta e tij ...

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...
Arbresh | 16-Jun-2019 01:09
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...

Rita Ora në Kosovë vizitoi edhe kopshte të fëmijëve
Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare, Rita Ora, kujton kohën kur ishte në prill të këtij viti në Kosovë. Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram thotë se ka qenë në Kosovë për të shikuar punën e ...
Arbresh | 15-Jun-2019 23:34
Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare, Rita Ora, kujton kohën kur ishte në prill të këtij viti në Kosovë. Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram thotë se ka qenë në Kosovë për të shikuar punën e ...

Rita Ora në Kosovë vizitoi edhe kopshte të fëmijëve
Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare,Rita Ora, kujton kohën kur ishte në prill të këtij viti në Kosovë. Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram thotë se ka qenë në Kosovë për të shikuar punën e ...
Klan Kosova | 15-Jun-2019 23:23
Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare,Rita Ora, kujton kohën kur ishte në prill të këtij viti në Kosovë. Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram thotë se ka qenë në Kosovë për të shikuar punën e ...

Flaka Krelani çmend ndjeksit me bikini të zeza
Këngëtarja shfaqet shumë ‘seksi’ në bikini të zeza, dhe me këtë fotografi tregon edhe një herë se është një nga artistet me trupin më të mirë në estradë./Arbresh.info Pas një mungese në skenën e muzikës javë më parë ...
Arbresh | 15-Jun-2019 23:06
Këngëtarja shfaqet shumë ‘seksi’ në bikini të zeza, dhe me këtë fotografi tregon edhe një herë se është një nga artistet me trupin më të mirë në estradë./Arbresh.info Pas një mungese në skenën e muzikës javë më parë ...

Flaka Krelani, ‘Flakë’ në bikini
Flaka Krelani është emër që zgjon interesim të madh në mediat rozë, artistja ka bërë provokimin e radhës me foton e fundit, shkruan . Këngëtarja shfaqet shumë ‘seksi’ në bikini të zeza, dhe me këtë fotografi tregon ...
Lajminet | 15-Jun-2019 23:02
Flaka Krelani është emër që zgjon interesim të madh në mediat rozë, artistja ka bërë provokimin e radhës me foton e fundit, shkruan . Këngëtarja shfaqet shumë ‘seksi’ në bikini të zeza, dhe me këtë fotografi tregon ...

Enca flet për bashkëpunimin me Muharrem Ahmetin
Capital T po bëhet gati për një verë të ‘nxehtë’. Capital T ka njoftuar fansat e tij se në fundin e këtij muaji do të publikohet ‘Bomba’ e radhës nga këngëtari, shkruan lajmi.net. Ai ka publikuar një fotografi në ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 22:34
Capital T po bëhet gati për një verë të ‘nxehtë’. Capital T ka njoftuar fansat e tij se në fundin e këtij muaji do të publikohet ‘Bomba’ e radhës nga këngëtari, shkruan lajmi.net. Ai ka publikuar një fotografi në ...

Zhegrova dhuron spektakël gjatë pushimeve në Turqi
Sulmuesi anësor i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shkuar për pushime në Antali të Turqisë, menjëherë pasi e kreu detyrën e tij me Kombëtaren dardane. Ai ka dhënë spektakël edhe në Turqi, duke publikuar fotografi nga atje në ...
Zeri | 15-Jun-2019 22:34
Sulmuesi anësor i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shkuar për pushime në Antali të Turqisë, menjëherë pasi e kreu detyrën e tij me Kombëtaren dardane. Ai ka dhënë spektakël edhe në Turqi, duke publikuar fotografi nga atje në ...

Capital T po bëhet gati për një verë të ‘nxehtë’
Capital T ka njoftuar fansat e tij se në fundin e këtij muaji do të publikohet ‘Bomba’ e radhës nga këngëtari. Ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shfaqet në formë të jashtëzakonshme fizike, dhe ...
Arbresh | 15-Jun-2019 22:34
Capital T ka njoftuar fansat e tij se në fundin e këtij muaji do të publikohet ‘Bomba’ e radhës nga këngëtari. Ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shfaqet në formë të jashtëzakonshme fizike, dhe ...

Bebe Rexha ushqehet me hamburgerin më të shtrenjtë, të gatuar me arë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë e pëlqyer nga miliona fansa për muzikën e saj. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 12:01
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë e pëlqyer nga miliona fansa për muzikën e saj. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved