ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

Kostumet rozë, trendi i meshkujve të estradës këtë verë

Kostumet rozë, trendi i meshkujve të estradës këtë verë
Tashmë ka filluar sezoni veror i klipeve nga estrada shqiptare. Së fundmi, ishte “Malena”, kënga më e re nga Getoar Selimi dhe Majk ajo që u prezantua edhe me klip. Po të shohësh me vëmendje klipin, vërejmë dyshja kanë ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 11:11
Tashmë ka filluar sezoni veror i klipeve nga estrada shqiptare. Së fundmi, ishte “Malena”, kënga më e re nga Getoar Selimi dhe Majk ajo që u prezantua edhe me klip. Po të shohësh me vëmendje klipin, vërejmë dyshja kanë ...

Gena publikon baladën e re “Më fal”
Këngëtari i njohur, Gena, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor. “Më fal” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e zhanrit baladë. Muzika dhe orkestrimit janë realizuar nga Arsen P, gjersa ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 09:36
Këngëtari i njohur, Gena, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor. “Më fal” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e zhanrit baladë. Muzika dhe orkestrimit janë realizuar nga Arsen P, gjersa ...

Keisi dedikim për ditëlindjen e Stresit:Pasuri,jetën ma ndryshove
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 12:36
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Rita Ora vazhdon të shkruajë për vendlindjen e saj, paralajmëron dokumentarin e ri për Kosovën që publikohet sot
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, krenohet gjithnjë me rrënjët e saj. Së fundmi, përmesa disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, ajo ka kujtuar momentet nga vizita e saj e fundit në ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 08:46
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, krenohet gjithnjë me rrënjët e saj. Së fundmi, përmesa disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, ajo ka kujtuar momentet nga vizita e saj e fundit në ...

Pasi nuk u ftua në dasmën e Ramosit, Ronaldo u nis me familjen për pushime
Cristiano Ronaldo e ka dërguar familjen e tij për pushime në Greqi, pasi nuk mori ftesë nga Sergio Ramos për të qenë i pranishëm në dasmën e tij. Dy futbollistët kanë luajtur bashkë për nëntë vite te Real Madridi, ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 03:10
Cristiano Ronaldo e ka dërguar familjen e tij për pushime në Greqi, pasi nuk mori ftesë nga Sergio Ramos për të qenë i pranishëm në dasmën e tij. Dy futbollistët kanë luajtur bashkë për nëntë vite te Real Madridi, ...

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 18:08
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...

Stresi lë qelinë për ditëlindje, “festë” e madhe para burgut
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 09:27
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Mes makinave të luksit, brohorimave dhe dritave, momenti kur Stresi lë qelinë/ Puth gardianët: S’thyhem (Video)
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...
Telegraf | 15-Jun-2019 12:24
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...

Butrint Imeri feston suksesin e këngës “Hajt hajt”
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 17:21
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...

Kaq vite mbushi Meda
Këngëtari Meda ditën e djeshme ka pasur një arsye më shumë për të festuar, shkruan . Ai ka festuar 39 vjetorin e lindjes dhe ka pranuar urime të shumta nga kolegë, miq e familjarë. Meda është një prej këngëtarëve ...
Lajminet | 16-Jun-2019 11:04
Këngëtari Meda ditën e djeshme ka pasur një arsye më shumë për të festuar, shkruan . Ai ka festuar 39 vjetorin e lindjes dhe ka pranuar urime të shumta nga kolegë, miq e familjarë. Meda është një prej këngëtarëve ...

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 11:03
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...

Enca Haxhia ka për t’i thënë diçka ‘Miss-it’ që e ofendoi publikisht
Gjatë një interviste për ‘WhyNot’, ‘Miss Shqipëria 2018’, Trejsi Sejdini e ka ofenduar Enca Haxhinë, shkruan . “A je edhe ti e virgjër si Enca” , e pyetu moderatorja dhe mori përgjigje ofenduese nga Trejsi për ...
Lajminet | 16-Jun-2019 10:44
Gjatë një interviste për ‘WhyNot’, ‘Miss Shqipëria 2018’, Trejsi Sejdini e ka ofenduar Enca Haxhinë, shkruan . “A je edhe ti e virgjër si Enca” , e pyetu moderatorja dhe mori përgjigje ofenduese nga Trejsi për ...

Sfilata dhe pasarela e pazakontë e Nora Istrefit
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...
ikub.al | 14-Jun-2019 21:47
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...

Selma Blair rruan kokën (FOTO)
Selma Blair e ka rruar kokën. Aktorja 46 vjeçare u ndihmua nga djali i saj shtatëvjeçar Arthur, transmeton Klan Kosova. “Njerëz”, e përshkroi fotografinë Selma, të cilën e postoi në Instagram. “U ktheva tek rrënjët e ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 10:25
Selma Blair e ka rruar kokën. Aktorja 46 vjeçare u ndihmua nga djali i saj shtatëvjeçar Arthur, transmeton Klan Kosova. “Njerëz”, e përshkroi fotografinë Selma, të cilën e postoi në Instagram. “U ktheva tek rrënjët e ...

Afrona Dika publikon imazhe nga festa e beqarisë në Mykonos
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 15:09
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...

Fury tregon madhështinë, pas duelit viziton Schwarz-in në dhomat e zhveshjes
Mbase brenda vijave kufizuese vështirë të gjendet një i dytë si ai, por jashtë fushave mund të ketë ndonjë që i afrohet. Të paktën për nga dukja, mediat e kanë zbuluar sozinë e fituesit të pesëfishtë të “Topit të Artë”, ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 10:22
Mbase brenda vijave kufizuese vështirë të gjendet një i dytë si ai, por jashtë fushave mund të ketë ndonjë që i afrohet. Të paktën për nga dukja, mediat e kanë zbuluar sozinë e fituesit të pesëfishtë të “Topit të Artë”, ...

Pas operacionit, Daniel Craig i rikthehet palestrës
Daniel Craig i është rikthyer palestrës. Llogaria zyrtare e James Bond në Instagram, ka ndarë një fotografi të aktori 51 vjeçar ku shihet teksa po stërvitet, pas lëndimit në këmbë gjatë xhirimeve të filmit. “Daniel ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 09:22
Daniel Craig i është rikthyer palestrës. Llogaria zyrtare e James Bond në Instagram, ka ndarë një fotografi të aktori 51 vjeçar ku shihet teksa po stërvitet, pas lëndimit në këmbë gjatë xhirimeve të filmit. “Daniel ...

Ronela Hajati paska pasur një problem gjatë xhirimeve të klipit të ri
Ronela Hajati tashmë ka zbuluar se një këngë solo vjen së shpejti. Pas suksesit të dy bashkëpunimeve me reperin Don Phenom, këngëtarja ka realizuar një këngë e cila titullohet “Lage”, klipi i së cilës veç ka përfunduar. ...
Prive | 16-Jun-2019 08:54
Ronela Hajati tashmë ka zbuluar se një këngë solo vjen së shpejti. Pas suksesit të dy bashkëpunimeve me reperin Don Phenom, këngëtarja ka realizuar një këngë e cila titullohet “Lage”, klipi i së cilës veç ka përfunduar. ...

Ishin shoqe klase, Adelina takohet me këngëtaren e njohur në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës
Këngëtarja Adelina Thaçi nëpërmjet një postimi në Instagram ka bërë të ditur se mori pjesë në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës së shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, shkruan . Ajo ka publikuar foto me shoqet e klasës ...
Lajminet | 16-Jun-2019 08:47
Këngëtarja Adelina Thaçi nëpërmjet një postimi në Instagram ka bërë të ditur se mori pjesë në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës së shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, shkruan . Ajo ka publikuar foto me shoqet e klasës ...

Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut, performon ‘live’ në klub nate
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 14:16
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved