ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Messi pas humbjes nga Kolumbia: Nuk kemi kohë për t’u ankuar, ka edhe shumë ndeshje tjera

Messi pas humbjes nga Kolumbia: Nuk kemi kohë për t’u ankuar, ka edhe shumë ndeshje tjera
Lionel Messi ka thënë se nuk ka kohë që Argjentina të ankohet pas humbjes së tyre 2-0 ndaj Kolumbisë në ndeshjen e parë në Copa America. Argjentina u mposht nga Kolumbia pas dy golave të pranuara në pjesën e dytë, me ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 10:02
Lionel Messi ka thënë se nuk ka kohë që Argjentina të ankohet pas humbjes së tyre 2-0 ndaj Kolumbisë në ndeshjen e parë në Copa America. Argjentina u mposht nga Kolumbia pas dy golave të pranuara në pjesën e dytë, me ...

Kolumbia leksion Argjentinës, kombëtarja mbetet makth për Messin (VIDEO)
Kombëtarja vijon të mbetet makth për Lionel Messin. “Ylli” i Barcelonës, që ka ndoshta shansin e fundit për të fituar diçka të rëndësishme me përfaqësuesen bardhekaltër, nuk mundi të bënte më shumë për të shmangur ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 10:55
Kombëtarja vijon të mbetet makth për Lionel Messin. “Ylli” i Barcelonës, që ka ndoshta shansin e fundit për të fituar diçka të rëndësishme me përfaqësuesen bardhekaltër, nuk mundi të bënte më shumë për të shmangur ...

Messi reagon pas humbjes: S’kemi kohë për ankesa, vazhdojmë përpara me kokën lart
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...
Lexo | 16-Jun-2019 10:13
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...

Messi pas humbjes nga Kolumbia: Nuk kemi kohë të ankohemi
Ylli më i madh i skuadrës së Argjentinës, Lionel Messi, ka bërë thirrje që skuadra ta mbaj kokën lartë edhe pas humbjes ndaj Kolumbisë. Argjentina e nisi me humbje kampanjën në Kupën e Amerikës, duke u mposhtur nga ...
EkonomiaOnline | 16-Jun-2019 10:12
Ylli më i madh i skuadrës së Argjentinës, Lionel Messi, ka bërë thirrje që skuadra ta mbaj kokën lartë edhe pas humbjes ndaj Kolumbisë. Argjentina e nisi me humbje kampanjën në Kupën e Amerikës, duke u mposhtur nga ...

Kolumbia fundos Argjentinën me 2 goditje (video)
Kolumbia ka mundur 2-0 Argjentinën, në ndeshjen e parë të Grupit B të Kupës së Amerikës. Ishte tjetër paraqitje zhgënjyese për Messi-n dhe bardhekaltrit, që zgjohen në pjesën e dytë, por zhduken pas pësimit të golit të ...
Alsat-M | 16-Jun-2019 09:58
Kolumbia ka mundur 2-0 Argjentinën, në ndeshjen e parë të Grupit B të Kupës së Amerikës. Ishte tjetër paraqitje zhgënjyese për Messi-n dhe bardhekaltrit, që zgjohen në pjesën e dytë, por zhduken pas pësimit të golit të ...

Messi reagon pas humbjes: S’kemi kohë për ankesa, vazhdojmë përpara me kokën lart Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kok
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...
Kosova Sot | 16-Jun-2019 09:51
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...

Messi pas humbjes: Nuk kemi kohë të ankohemi, duhet të shohim përpara
Argjentina e nisi me humbje kampanjën në Kupën e Amerikës, duke u mposhtur nga Kolumbia me rezultatin 0:2. Gjithsesi, ylli i Barcelonës, Messi, beson se skuadra duhet ta mbaj kokën lartë, dhe të shohin përpara. “Ka ...
Lajminet | 16-Jun-2019 09:47
Argjentina e nisi me humbje kampanjën në Kupën e Amerikës, duke u mposhtur nga Kolumbia me rezultatin 0:2. Gjithsesi, ylli i Barcelonës, Messi, beson se skuadra duhet ta mbaj kokën lartë, dhe të shohin përpara. “Ka ...

Messi reagon pas humbjes: S’kemi kohë për ankesa, vazhdojmë përpara me kokën lart
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 09:43
Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet ta mbajnë kokën lart. Kapiteni Messi tha se Argjentina nuk ka kohë ...

Copa America/ Në fushë do të dalin Argjentina dhe Kolumbia
Pas Brazilit, radhën për të zbritur në fushën e lojës e për të nisur aventurën në Copa America e kanë Argjentina dhe Kolumbia që do të përballen me njëra-tjetrën në mesnatë me orën evropiane, në një ndeshje që ka brenda ...
Top Channel | 15-Jun-2019 19:50
Pas Brazilit, radhën për të zbritur në fushën e lojës e për të nisur aventurën në Copa America e kanë Argjentina dhe Kolumbia që do të përballen me njëra-tjetrën në mesnatë me orën evropiane, në një ndeshje që ka brenda ...

Gjendet sozia e Messit
Lionel Messi është njëri prej futbollistëve më të mirë në botë, transmeton zeri.info Ai ka fituar gjithçka me klubin e Barcelonës, por ende i mungon një trofe me përfaqësuesen argjentinase. Momentalisht ai është duke ...
Zeri | 16-Jun-2019 09:22
Lionel Messi është njëri prej futbollistëve më të mirë në botë, transmeton zeri.info Ai ka fituar gjithçka me klubin e Barcelonës, por ende i mungon një trofe me përfaqësuesen argjentinase. Momentalisht ai është duke ...

Notat e lojtarëve: Argjentina 0-2 Kolumbia, Messi me vlerësim modest
Kolumbia e ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të fazës grupore në kuadër të Copa America. Falë triumfit të tyre, kolumbianët patën notë më të lartë mesatare (7.14), në krahasim me argjentinasit (6.31). Lexo po ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 02:47
Kolumbia e ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të fazës grupore në kuadër të Copa America. Falë triumfit të tyre, kolumbianët patën notë më të lartë mesatare (7.14), në krahasim me argjentinasit (6.31). Lexo po ...

Tjetër disfatë për Mesin dhe Argjentinën
Kupa e Amerikës/Argjentine - Columbi 0-2 Skuadra e Argjentinës nuk e ka nisur aspak mirë rrugëtimin e saj në Kupën e Amerikës. E udhëhequr nga Lionel Messi në fushën e blertë dhe Lionel Scaloni në bankë, Argjentina nuk ...
Gazeta55 | 16-Jun-2019 09:22
Kupa e Amerikës/Argjentine - Columbi 0-2 Skuadra e Argjentinës nuk e ka nisur aspak mirë rrugëtimin e saj në Kupën e Amerikës. E udhëhequr nga Lionel Messi në fushën e blertë dhe Lionel Scaloni në bankë, Argjentina nuk ...

Pamje: Kolumbia e mposht pa problem Argjentinën e Messit
Kolumbia e ka mundur 2:0 Argjentinën në ndeshjen hapëse të Grupit B të Kupës së Amerikës, të shtunën pasmesnatës. Golat nga Roger Martinez dhe Duvan Zapata e tronditen Argjentinën e Lionel Messit duke ia zbehur shpresat ...
Kosova Sot | 16-Jun-2019 09:15
Kolumbia e ka mundur 2:0 Argjentinën në ndeshjen hapëse të Grupit B të Kupës së Amerikës, të shtunën pasmesnatës. Golat nga Roger Martinez dhe Duvan Zapata e tronditen Argjentinën e Lionel Messit duke ia zbehur shpresat ...

Argjentina e nis me humbje, Kolumbia tregohet e fortë për kombëtaren e Messit
Argjentina e ka nisur me humbje fazën grupore të turneut Copa America. Albicelestët pësuan me rezultat 2-0 nga Kolumbia në ndeshjen e parë të Grupit B të zhvilluar në Arena Fonte Nova në Salvador të Brazilit. Wilmar ...
Telegrafi | 16-Jun-2019 02:02
Argjentina e ka nisur me humbje fazën grupore të turneut Copa America. Albicelestët pësuan me rezultat 2-0 nga Kolumbia në ndeshjen e parë të Grupit B të zhvilluar në Arena Fonte Nova në Salvador të Brazilit. Wilmar ...

Pamje: Kolumbia e mposht pa problem Argjentinën e Messit
Kolumbia e ka mundur 2:0 Argjentinën në ndeshjen hapëse të Grupit B të Kupës së Amerikës, të shtunën pasmesnatës. Golat nga Roger Martinez dhe Duvan Zapata e tronditen Argjentinën e Lionel Messit duke ia zbehur shpresat ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 08:58
Kolumbia e ka mundur 2:0 Argjentinën në ndeshjen hapëse të Grupit B të Kupës së Amerikës, të shtunën pasmesnatës. Golat nga Roger Martinez dhe Duvan Zapata e tronditen Argjentinën e Lionel Messit duke ia zbehur shpresat ...

Fury si Muhamed Ali, shikoni si i’u shmanget pesë goditjeve të Schwarz-it brenda tre sekondave
Kolumbia ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të këtyre dy kombëtareve në “Copa America 2019”. Në duelin e vlefshëm për grupin B, “gauçosët” nuk ishin as hija e një kombëtarje serioze, teksa këtë e shfrytëzuan më ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 08:50
Kolumbia ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të këtyre dy kombëtareve në “Copa America 2019”. Në duelin e vlefshëm për grupin B, “gauçosët” nuk ishin as hija e një kombëtarje serioze, teksa këtë e shfrytëzuan më ...

Goditje brutale, ky është momenti kur Fury i’a “terron” Schwarz-it
Kolumbia ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të këtyre dy kombëtareve në “Copa America 2019”. Në duelin e vlefshëm për grupin B, “gauçosët” nuk ishin as hija e një kombëtarje serioze, teksa këtë e shfrytëzuan më ...
GazetaBlic | 16-Jun-2019 08:30
Kolumbia ka mposhtur Argjentinën në ndeshjen e parë të këtyre dy kombëtareve në “Copa America 2019”. Në duelin e vlefshëm për grupin B, “gauçosët” nuk ishin as hija e një kombëtarje serioze, teksa këtë e shfrytëzuan më ...

Messi e Argjentina e nisin mbrapsht, mposhtën në ndeshjen e parë nga Kolumbia
E udhëhequr nga Lionel Messi në fushën e blertë dhe Lionel Scaloni në bankë, Argjentina nuk arriti të merrte rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të këtij kompeticioni. Argjentina dominoi takimin, mirëpo në dy raste të ...
Lajminet | 16-Jun-2019 08:27
E udhëhequr nga Lionel Messi në fushën e blertë dhe Lionel Scaloni në bankë, Argjentina nuk arriti të merrte rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të këtij kompeticioni. Argjentina dominoi takimin, mirëpo në dy raste të ...

Tifozët e Crvena Zvevdas djegin flamurin e Kosovës dhe fyejnë malaziasit
Pas Brazilit, radha për ndeshjen e parë në “Copa America 2019” është për Argjentinën. Lionel Messi, suksesi i të cilit mund të luajë rol të madh për fituesin e “Topit të Artë”, sonte me fillim nga ora 00:00 të datës 16 ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 23:50
Pas Brazilit, radha për ndeshjen e parë në “Copa America 2019” është për Argjentinën. Lionel Messi, suksesi i të cilit mund të luajë rol të madh për fituesin e “Topit të Artë”, sonte me fillim nga ora 00:00 të datës 16 ...

Tifozja e ndeshjes në “Fadil Vokrri”
Pas Brazilit, radha për ndeshjen e parë në “Copa America 2019” është për Argjentinën. Lionel Messi, suksesi i të cilit mund të luajë rol të madh për fituesin e “Topit të Artë”, sonte me fillim nga ora 00:00 të datës 16 ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 22:55
Pas Brazilit, radha për ndeshjen e parë në “Copa America 2019” është për Argjentinën. Lionel Messi, suksesi i të cilit mund të luajë rol të madh për fituesin e “Topit të Artë”, sonte me fillim nga ora 00:00 të datës 16 ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved