ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:24

Sarri do të jetë trajneri i Juventusit

Sarri do të jetë trajneri i Juventusit
Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ditën e djeshme, në aksin Milano-Londër ka pasur zhvillime të shumta, që u konkretizuan me arritjen e marrëveshjes që do të sjellë ...
GazetaTema | 15-Jun-2019 17:18
Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ditën e djeshme, në aksin Milano-Londër ka pasur zhvillime të shumta, që u konkretizuan me arritjen e marrëveshjes që do të sjellë ...

Ish-trajneri i Chelseat, Di Matteo: Lampard është njeriu i duhur
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se Frank Lampard është njeriu ideal për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin, nëse ky i fundit kalon e Juventusi. Trajneri italian pritet të largohet nga klubi londinez pas ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 23:06
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se Frank Lampard është njeriu ideal për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin, nëse ky i fundit kalon e Juventusi. Trajneri italian pritet të largohet nga klubi londinez pas ...

Mungesa e hapësirave ku lejohet duhani, njëra nga arsyet përse Sarri po e kërkon largimin nga Chelsea
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, duket se po e kërkon largimin nga Londra edhe shkaku i ndalesave që konsumimit të cigares brenda stadiumit. Trajneri italian po lidhet me një kalim te Juventusi, mirëpo mediat në ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 23:06
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, duket se po e kërkon largimin nga Londra edhe shkaku i ndalesave që konsumimit të cigares brenda stadiumit. Trajneri italian po lidhet me një kalim te Juventusi, mirëpo mediat në ...

Lampard bën gjithçka lëmsh, mund të dështojë kalimi i Sarrit te Juvja
Duket e pabesueshme, por mund të ndodhë që Maurizio Sarri të vazhdojë të jetë trajneri i Chelsea-t edhe në sezonin e ri. “ The Sun ” pak minuta më parë ka publikuar një artikull ku shkruan se pretendenti kryesor për ta ...
Telegraf | 15-Jun-2019 17:27
Duket e pabesueshme, por mund të ndodhë që Maurizio Sarri të vazhdojë të jetë trajneri i Chelsea-t edhe në sezonin e ri. “ The Sun ” pak minuta më parë ka publikuar një artikull ku shkruan se pretendenti kryesor për ta ...

Makelele synon postin e trajnerit te Chelsea
Clude Makelele ka lënë të kuptohet se synon të bëhet trajneri i ish-klubit të tij, Chelseat. Chelsea është afër të humb shërbimet e trajnerit Maurizio Sarri, i cili pritet të kalojë te Juventusi. Frank Lampard është ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 19:28
Clude Makelele ka lënë të kuptohet se synon të bëhet trajneri i ish-klubit të tij, Chelseat. Chelsea është afër të humb shërbimet e trajnerit Maurizio Sarri, i cili pritet të kalojë te Juventusi. Frank Lampard është ...

Sarri kërkon Ikardin dhe Manolas
Juventus duhet të presë të paktën edhe një javë për të nënshkruar me trajnerin e ri Mauricio Sarri. Tekniku Italian do të zyrtarizohet në momentin që tek Chelsea do të sigurojnë pasardhësin e tij që me shumë mundësi do ...
ABCNews | 15-Jun-2019 20:34
Juventus duhet të presë të paktën edhe një javë për të nënshkruar me trajnerin e ri Mauricio Sarri. Tekniku Italian do të zyrtarizohet në momentin që tek Chelsea do të sigurojnë pasardhësin e tij që me shumë mundësi do ...

Formacioni i mundshëm i Sarrit te Juventusi për sezonin e ri: Nga Hysaj, deri te Icardi
Maurizio Sarri është shumë afër që të rikthehet në Serie A, pasi thuhet se është pajtuar të kalojë nga Chelsea te Juventusi në këtë verë. Raportohet se trajneri italian është larguar nga Stamford Bridge mbrëmjen e ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 17:24
Maurizio Sarri është shumë afër që të rikthehet në Serie A, pasi thuhet se është pajtuar të kalojë nga Chelsea te Juventusi në këtë verë. Raportohet se trajneri italian është larguar nga Stamford Bridge mbrëmjen e ...

Derby County i ofron kontratë të re Lampardit, vështirësohet kalimi i Sarrit te Juventusi
Chelsea mund të pengojë më tej emërimin e Maurizio Sarrit te Juventusi pasi raportet thonë se Derby County i ka ofruar Frank Lampardit një kontratë të re. Situata është duke u zvarritur për një muaj dhe Juventusi nuk ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 16:50
Chelsea mund të pengojë më tej emërimin e Maurizio Sarrit te Juventusi pasi raportet thonë se Derby County i ka ofruar Frank Lampardit një kontratë të re. Situata është duke u zvarritur për një muaj dhe Juventusi nuk ...

Ish-trajneri i Chelseat, Di Matteo: Lampard është njeriu i duhur
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se Frank Lampard është njeriu ideal për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin, nëse ky i fundit kalon e Juventusi. Trajneri italian pritet të largohet nga klubi londinez pas ...
E Dua Sportin | 15-Jun-2019 23:42
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se Frank Lampard është njeriu ideal për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin, nëse ky i fundit kalon e Juventusi. Trajneri italian pritet të largohet nga klubi londinez pas ...

Mungesa e hapësirave ku lejohet duhani, njëra nga arsyet përse Sarri po e kërkon largimin nga Chelsea
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, duket se po e kërkon largimin nga Londra edhe shkaku i ndalesave që konsumimit të cigares brenda stadiumit. Trajneri italian po lidhet me një kalim te Juventusi, mirëpo mediat në ...
E Dua Sportin | 15-Jun-2019 23:42
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, duket se po e kërkon largimin nga Londra edhe shkaku i ndalesave që konsumimit të cigares brenda stadiumit. Trajneri italian po lidhet me një kalim te Juventusi, mirëpo mediat në ...

Juventusi me “vetëm” dy objektiva në merkato
Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventus-it dhe bardhezinjtë, gjithsesi, nuk mund ta zyrtarizojnë akoma italianin para se Çellsi të sigurojë pasardhësin e tij, që pritet të jetë Frank Lampard. Mirëpo Juventus ...
Alsat-M | 15-Jun-2019 21:46
Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventus-it dhe bardhezinjtë, gjithsesi, nuk mund ta zyrtarizojnë akoma italianin para se Çellsi të sigurojë pasardhësin e tij, që pritet të jetë Frank Lampard. Mirëpo Juventus ...

FOTO/ Formacion i frikshëm: Ja si pritet të duket Juventusi i Sarrit sezonin e ri
Juventusit pritet të ketë një formacion të frikshëm në sezonin e ardhshëm 2019/20. “Zonja e Vjetër” është pa trajner pas shkarkimit të Massimiliano Allegrit Megjithatë, shumica e mediave italiane dhe britanike e japin ...
Lexo | 15-Jun-2019 19:44
Juventusit pritet të ketë një formacion të frikshëm në sezonin e ardhshëm 2019/20. “Zonja e Vjetër” është pa trajner pas shkarkimit të Massimiliano Allegrit Megjithatë, shumica e mediave italiane dhe britanike e japin ...

Makelele synon postin e trajnerit te Chelsea
Clude Makelele ka lënë të kuptohet se synon të bëhet trajneri i ish-klubit të tij, Chelseat. Chelsea është afër të humb shërbimet e trajnerit Maurizio Sarri, i cili pritet të kalojë te Juventusi. Frank Lampard është ...
E Dua Sportin | 15-Jun-2019 19:43
Clude Makelele ka lënë të kuptohet se synon të bëhet trajneri i ish-klubit të tij, Chelseat. Chelsea është afër të humb shërbimet e trajnerit Maurizio Sarri, i cili pritet të kalojë te Juventusi. Frank Lampard është ...

Zakoni i Sarrit: 80 cigare brenda ditës
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...
Zeri | 15-Jun-2019 19:21
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...

“Lampard është trajneri i duhur për Chelsea”
Maurizio Sarri është pranë largimit nga Chelsea, për t’u rikthyer në Itali, ku do të marr drejtimin e Juventusit. Mediet në Angli raportojnë se Roman Abramovich do t’ia besojë Frank Lampardit drejtimin e Chelsea. “Ai ...
Lajminet | 15-Jun-2019 18:43
Maurizio Sarri është pranë largimit nga Chelsea, për t’u rikthyer në Itali, ku do të marr drejtimin e Juventusit. Mediet në Angli raportojnë se Roman Abramovich do t’ia besojë Frank Lampardit drejtimin e Chelsea. “Ai ...

Zakoni i Sarrit: 80 cigare brenda ditës
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 18:37
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...

Zakoni i Sarrit: 80 cigare brenda ditës
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 18:30
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Anglia nuk e lejon pirjen e cigareve brenda stadiumit. Ky ishte një dallim i madh për Sarrin, i cili ...

Lëmsh mes Chelseas, Juventusit dhe Derbyt – trajnerët
Duket e pabesueshme, por mund të ndodhë që Maurizio Sarri të vazhdojë të jetë trajneri i Chelsea-t edhe në sezonin e ri. “ The Sun ” pak minuta më parë ka publikuar një artikull ku shkruan se pretendenti kryesor për ta ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 17:53
Duket e pabesueshme, por mund të ndodhë që Maurizio Sarri të vazhdojë të jetë trajneri i Chelsea-t edhe në sezonin e ri. “ The Sun ” pak minuta më parë ka publikuar një artikull ku shkruan se pretendenti kryesor për ta ...

Derby County i ofron kontratë të re Lampardit, vështirësohet kalimi i Sarrit te Juventusi
Chelsea mund të pengojë më tej emërimin e Maurizio Sarrit te Juventusi pasi raportet thonë se Derby County i ka ofruar Frank Lampardit një kontratë të re. Situata është duke u zvarritur për një muaj dhe Juventusi nuk ...
E Dua Sportin | 15-Jun-2019 17:42
Chelsea mund të pengojë më tej emërimin e Maurizio Sarrit te Juventusi pasi raportet thonë se Derby County i ka ofruar Frank Lampardit një kontratë të re. Situata është duke u zvarritur për një muaj dhe Juventusi nuk ...

Trajneri që ia fitoi Chelseat Championsin tregon kush duhet ta zëvendësojë Sarrin
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Mateo, e ka përshkruar Frank Lampardin si personin e duhur për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin në pozitën e trajnerit në Stamford Bridge. Maurizio Sarri besohet se do të largohet nga ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 16:29
Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Mateo, e ka përshkruar Frank Lampardin si personin e duhur për ta zëvendësuar Maurizio Sarrin në pozitën e trajnerit në Stamford Bridge. Maurizio Sarri besohet se do të largohet nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved