ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Goditën eskortën e kryeministrit, procedohen tre protestues të PD

Goditën eskortën e kryeministrit, procedohen tre protestues të PD
Tre persona janë proceduar penalisht nga policia e Korçës pasi hodhën sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit. Sipas policisë shtetasit e proceduar janë: M.H., 34 vjeç, S.S., 34 vjeç dhe E.L., 37 vjeç të ...
VizionPlus | 16-Jun-2019 10:25
Tre persona janë proceduar penalisht nga policia e Korçës pasi hodhën sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit. Sipas policisë shtetasit e proceduar janë: M.H., 34 vjeç, S.S., 34 vjeç dhe E.L., 37 vjeç të ...

Qëlluan me sende të forta eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Janë proceduar penalisht 3 persona nga qyteti i Korçës për protestën që kanë zhvilluar ditën e djeshme, ndërkohë që kryeministri Rama po vijonte fushatën elektorale në këtë qytet. Presonat janë proceduar penalisht për ...
GazetaTema | 16-Jun-2019 10:12
Janë proceduar penalisht 3 persona nga qyteti i Korçës për protestën që kanë zhvilluar ditën e djeshme, ndërkohë që kryeministri Rama po vijonte fushatën elektorale në këtë qytet. Presonat janë proceduar penalisht për ...

Basha: 30 qershori, varreza politike e Ramës
Mbështetës të PD dhe LSI u mblodhën përgjatë aksit nacional Korçë-Devoll, në pritje të kryeministrit Edi Rama. Protestuesit kane qëndruar në fshatin Zemblak për mëse 3 orë dhe kanë hedhur shishe dhe gurë në drejtim të ...
Kosova Press | 16-Jun-2019 11:22
Mbështetës të PD dhe LSI u mblodhën përgjatë aksit nacional Korçë-Devoll, në pritje të kryeministrit Edi Rama. Protestuesit kane qëndruar në fshatin Zemblak për mëse 3 orë dhe kanë hedhur shishe dhe gurë në drejtim të ...

Qëlluan eskortën e Ramës, policia procedon penalisht 3 protestues në Korçë
Policia ka proceduar penalisht tre protestues në Korçë pasi hodhën sende të forta kur kalonte eskorta e kryeministrit, Edi Rama. “Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe raportet e shërbimit, të protestës së ...
Dritare | 16-Jun-2019 11:03
Policia ka proceduar penalisht tre protestues në Korçë pasi hodhën sende të forta kur kalonte eskorta e kryeministrit, Edi Rama. “Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe raportet e shërbimit, të protestës së ...

Goditën eskortën e Ramës, procedohen 3 korçarë
Procedohen penalisht 3 shtetas për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe ...
ABCNews | 16-Jun-2019 10:22
Procedohen penalisht 3 shtetas për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe ...

Qëlluan me sende të forta eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Janë proceduar penalisht 3 persona nga qyteti i Korçës për protestën që kanë zhvilluar ditën e djeshme, ndërkohë që kryeministri Rama po vijonte fushatën elektorale në këtë qytet. Presonat janë proceduar penalisht për ...
Lexo | 16-Jun-2019 10:56
Janë proceduar penalisht 3 persona nga qyteti i Korçës për protestën që kanë zhvilluar ditën e djeshme, ndërkohë që kryeministri Rama po vijonte fushatën elektorale në këtë qytet. Presonat janë proceduar penalisht për ...

Goditën eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...
Klan Kosova | 16-Jun-2019 10:29
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...

Goditën eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...
Top Channel | 16-Jun-2019 09:54
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...

Goditën eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...
Lapsi | 16-Jun-2019 10:15
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...

Goditën eskortën e Ramës, procedohen penalisht tre korçarë
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...
BalkanWeb | 16-Jun-2019 09:46
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...

Procedohen penalisht tre korçarët që goditën eskortën e Ramës
Tre personat që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin, janë proceduar penalisht nga ...
Gazeta Dita | 16-Jun-2019 10:18
Tre personat që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin, janë proceduar penalisht nga ...

Incidente në Devoll, reagon Basha: 30 qershori, varreza politike e Ramës. Kryemadhi: mos përçaj shqiptarët
Mbështetës të PD dhe LSI u mblodhën përgjatë aksit nacional Korçë-Devoll, në pritje të kryeministrit Edi Rama. Protestuesit kane qëndruar në fshatin Zemblak për mëse 3 orë dhe kanë hedhur shishe dhe gurë në drejtim të ...
Top Channel | 16-Jun-2019 09:07
Mbështetës të PD dhe LSI u mblodhën përgjatë aksit nacional Korçë-Devoll, në pritje të kryeministrit Edi Rama. Protestuesit kane qëndruar në fshatin Zemblak për mëse 3 orë dhe kanë hedhur shishe dhe gurë në drejtim të ...

Goditën policinë në përpjekje për të bllokuar eskortën e Ramës
Procedohen penalisht 3 shtetas për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe ...
TV Klan | 16-Jun-2019 09:54
Procedohen penalisht 3 shtetas për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”. Policia e Korçës, bazuar në pamjet filmike dhe ...

Protestuan kundër Ramës, procedohen penalisht tre persona pas mitingut të PS në Korçë
Ka nisur procedim penal për tre persona, të cilët protestuan dje në momentin kur po kalonte eskorta e kryeministrit Edi Rama, për të marrë pjesë në mitingun e organizuar dje nga PS. Sipas njoftimit të policisë, tre ...
Politiko | 16-Jun-2019 10:02
Ka nisur procedim penal për tre persona, të cilët protestuan dje në momentin kur po kalonte eskorta e kryeministrit Edi Rama, për të marrë pjesë në mitingun e organizuar dje nga PS. Sipas njoftimit të policisë, tre ...

Protesta dhe gurë ndaj eskortës së Edi Ramës, procedohen penalisht 3 persona
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 10:02
Policia e Korçës ka proceduar penalisht tre persona që kanë hedhur sende të forta në drejtim të eskortës së Kryeministrit një ditë më parë, në vendin e quajtur “Kthesa e Cangonjit”, në aksin rrugor që lidh Korçën me ...

Video/ E gjithë Policia e Shtetit, forcat speciale dhe garda për të ruajtur Ramën
Masa të rrepta u ndërmorën nga policia në aksin Korçë – Bilisht për të ruajtur kryeministrin e vendit, Edi Rama nga turma e protestuesve, e pakënaqur nga drejtimi që ai po i bën endit dhe kriza që e ka kapur atë. ...
Politiko | 15-Jun-2019 20:16
Masa të rrepta u ndërmorën nga policia në aksin Korçë – Bilisht për të ruajtur kryeministrin e vendit, Edi Rama nga turma e protestuesve, e pakënaqur nga drejtimi që ai po i bën endit dhe kriza që e ka kapur atë. ...

Video/ Bidona uji drejt eskortës e thirrje ‘Ik’ çasti kur kalon Rama
DEVOLL Eskorta e qeverisë ka arritur të kalojë pa asnjë problem pengesën në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin. Forca të shumta të policisë si dhe FNSH-ja bën të mundur “frenimin” mbështetësve të opozitës, të ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 19:07
DEVOLL Eskorta e qeverisë ka arritur të kalojë pa asnjë problem pengesën në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin. Forca të shumta të policisë si dhe FNSH-ja bën të mundur “frenimin” mbështetësve të opozitës, të ...

Banorët i bllokuan rrugën Ramës në Korçë, Klevis Balliu: Katër herë ndërrove vendin e takimeve nga frika, s'ke parë gjë akoma
Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në bashkinë e Devollit, ku qytetarët kanë bllokuar rrugën Korçë-Bilisht duke e detyruar të devijojë drejtim. Ish-deputeti i PD për Qarkun e Korçës, Klevis Balliu thotë se ...
Gazeta55 | 15-Jun-2019 20:16
Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në bashkinë e Devollit, ku qytetarët kanë bllokuar rrugën Korçë-Bilisht duke e detyruar të devijojë drejtim. Ish-deputeti i PD për Qarkun e Korçës, Klevis Balliu thotë se ...

E TURPSHME/ Protestuan kundër Ramës, publikohet video kur policia rreh një grua në Devoll
Qytetarë nga Devolli të mbledhur në rrugën nacionale Korçë- Kapshticë në afërsi të fshatit Cangonj tentojnë të bllokojnë rrugën e Kryeministrit Rama i cili do jetë në Devoll për takim elektoral. Mes baorëve të mbledhur ...
Gazeta55 | 15-Jun-2019 19:57
Qytetarë nga Devolli të mbledhur në rrugën nacionale Korçë- Kapshticë në afërsi të fshatit Cangonj tentojnë të bllokojnë rrugën e Kryeministrit Rama i cili do jetë në Devoll për takim elektoral. Mes baorëve të mbledhur ...

Rama drejt Devollit, qytetarët godasin me bidona eskortën e tij (VIDEO)
Eskorta e qeverisë ka kaluar në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin. Në këtë aks të pranishëm kanë qenë policia si dhe FNSH-ja, të cilët u munduan të bllokonin mbështetësit e opozitës. Këto të fundit qëndruan në ...
Lapsi | 15-Jun-2019 19:28
Eskorta e qeverisë ka kaluar në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin. Në këtë aks të pranishëm kanë qenë policia si dhe FNSH-ja, të cilët u munduan të bllokonin mbështetësit e opozitës. Këto të fundit qëndruan në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved