ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Aksident te “Rruga e Durrësit”, ambulanca përplas këmbësoren

Aksident te “Rruga e Durrësit”, ambulanca përplas këmbësoren
Pas aksidentit tragjik në mbrëmjes së djeshme, te rrethrrotullimi i TEG-ut ku humbën jetën në aksident 4 anëtarë të një familje, një tjetër aksident ka ndodhur sot te “Rruga e Durrësit” në kryeqytet. Mësohet se një grua ...
BalkanWeb | 16-Jun-2019 11:12
Pas aksidentit tragjik në mbrëmjes së djeshme, te rrethrrotullimi i TEG-ut ku humbën jetën në aksident 4 anëtarë të një familje, një tjetër aksident ka ndodhur sot te “Rruga e Durrësit” në kryeqytet. Mësohet se një grua ...

Po kalonte rrugën, gruaja aksidentohet nga ambulanca
Një grua ka mbetur e plagosur pasi u përplasë nga një ambulancë. Ngjarja është regjistruar në rrugën e Durrësit ndërsa mësohet se gruaja gjatë momentit të aksidentit po kalonte rrugën. Ka qenë vetë ambulanca që pas ...
VizionPlus | 16-Jun-2019 11:15
Një grua ka mbetur e plagosur pasi u përplasë nga një ambulancë. Ngjarja është regjistruar në rrugën e Durrësit ndërsa mësohet se gruaja gjatë momentit të aksidentit po kalonte rrugën. Ka qenë vetë ambulanca që pas ...

Aksident tragjik në aksin Tiranë-Elbasan, shuhet familja me katër anëtarë/ VIDEO
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e katër anëtarëve të një familjeje është regjistruar gjatë mesnatës në hyrje të Tiranës. Aksidenti është regjistruar rreth orës 01:00 ku një mejt tip BMW me targa AA472 PE ka dalë ...
VizionPlus | 16-Jun-2019 10:55
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e katër anëtarëve të një familjeje është regjistruar gjatë mesnatës në hyrje të Tiranës. Aksidenti është regjistruar rreth orës 01:00 ku një mejt tip BMW me targa AA472 PE ka dalë ...

DETAJET: Aksident tragjik në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, 4 të vdekur. Familja po kthehej nga festa
Një aksidenti tragjik që i mori jetën katër anëtarëve të një familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, në kryeqytet. Mësohet se babai, nëna dhe dy vajzat e tyre kishin ...
GazetaTema | 16-Jun-2019 08:58
Një aksidenti tragjik që i mori jetën katër anëtarëve të një familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, në kryeqytet. Mësohet se babai, nëna dhe dy vajzat e tyre kishin ...

Ditëlindja e fundit/ Familja me 4 të vdekur kthehej nga festa
Detaje të reja mësohen në lidhje me aksidentin tragjik që i mori jetën katër anëtarëve të familjes Biba në kryeqytet. Gazetaroja Dorjana Bezat bën me dije për “BalkanWeb” se babai, nëna dhe dy vajzat e tyre kishin qënë ...
BalkanWeb | 16-Jun-2019 08:34
Detaje të reja mësohen në lidhje me aksidentin tragjik që i mori jetën katër anëtarëve të familjes Biba në kryeqytet. Gazetaroja Dorjana Bezat bën me dije për “BalkanWeb” se babai, nëna dhe dy vajzat e tyre kishin qënë ...

Ditëlindja e fundit/ Mësohen emrat e 4 familjarëve që humbën jetën në aksident
Një aksident me bilanc tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Elbasan-Tiranë. Nga kjo ngjarje tragjike numërohen 4 viktima të së njëjtës familje dhe një i afërm i tyre mbeti i plagosur. Burime ...
Lapsi | 16-Jun-2019 11:07
Një aksident me bilanc tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Elbasan-Tiranë. Nga kjo ngjarje tragjike numërohen 4 viktima të së njëjtës familje dhe një i afërm i tyre mbeti i plagosur. Burime ...

Foto në brendësi/ Pamje të rënda nga aksidenti tragjik
Katër jetë njerezish ka marrë aksidenti i rëndë automobilistik në orët e para të mëngjesit të sotëm. Shkaku kryesor i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara. Siç duket në këto pamje makina ka bërë ...
ABCNews | 16-Jun-2019 10:55
Katër jetë njerezish ka marrë aksidenti i rëndë automobilistik në orët e para të mëngjesit të sotëm. Shkaku kryesor i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara. Siç duket në këto pamje makina ka bërë ...

Foto/ Pamje të rënda nga vendngjarja e aksidentit
Katër jetë njerezish ka marrë aksidenti i rëndë automobilistik në orët e para të mëngjesit të sotëm. Shkaku kryesor i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara. Siç duket në këto pamje makina ka bërë ...
ABCNews | 16-Jun-2019 10:40
Katër jetë njerezish ka marrë aksidenti i rëndë automobilistik në orët e para të mëngjesit të sotëm. Shkaku kryesor i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara. Siç duket në këto pamje makina ka bërë ...

Aksident tragjik në Tiranë, shuhet familja me 4 anëtarë dhe një i plagosur
Një aksident me bilanc lufte ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin Elbasan-Tiranë. Nga kjo ngjarje tragjike numërohen 4 viktima të së njëjtës familje dhe një i plagosur.
Top Channel | 16-Jun-2019 08:26
Një aksident me bilanc lufte ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin Elbasan-Tiranë. Nga kjo ngjarje tragjike numërohen 4 viktima të së njëjtës familje dhe një i plagosur.

Aksident tragjik pranë TEG, shuhet familja me 4 anëtarë
Një aksident tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të një familje ndodhi mbrëmë në Tiranë. Një makinë ku udhëtonte një familje me katër anëtarë dhe një i afërmi i tyre ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të ...
Lapsi | 16-Jun-2019 10:22
Një aksident tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të një familje ndodhi mbrëmë në Tiranë. Një makinë ku udhëtonte një familje me katër anëtarë dhe një i afërmi i tyre ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të ...

Aksident tragjik: Shuhet familja 4 anëtarëshe Bibaj
Një aksident rrugor i ndodhur rreth orën 02:00 të mëngjesit të sotëm ka rezultuar tragjik për familjen Bibaj. Katër persona të kësaj familjeje kanë humbur jetën pasi automjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga ...
PortaliOnline | 16-Jun-2019 11:22
Një aksident rrugor i ndodhur rreth orën 02:00 të mëngjesit të sotëm ka rezultuar tragjik për familjen Bibaj. Katër persona të kësaj familjeje kanë humbur jetën pasi automjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga ...

Ambulanca plagos një grua te “Rruga e Durrësit”, më pas e transporton në spital
Një grua u plagos, pasi u përfshi në një aksident te ‘Rruga e Durrësit’ në Tiranë. Mësohet se gruaja u përplas nga një autoambulancë duke i shkaktuar asaj plagë në trup dhe fytyrë, ndërsa po tentonte të kalonte në anën ...
Politiko | 16-Jun-2019 11:14
Një grua u plagos, pasi u përfshi në një aksident te ‘Rruga e Durrësit’ në Tiranë. Mësohet se gruaja u përplas nga një autoambulancë duke i shkaktuar asaj plagë në trup dhe fytyrë, ndërsa po tentonte të kalonte në anën ...

Aksident tragjik në Tiranë, shuhet familja me 4 anëtarë
Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmë në kryeqytet. Një makinë ku udhëtonte një familje me katër anëtarë dhe një i afërmi i tyre ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të rrethrrotullimit të një qendre ...
BalkanWeb | 16-Jun-2019 08:00
Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmë në kryeqytet. Një makinë ku udhëtonte një familje me katër anëtarë dhe një i afërmi i tyre ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të rrethrrotullimit të një qendre ...

Autoambulanca përplas gruan në Tiranë, më pas e transporton drejt spitalit
Paraditen e sotme një autoambulancë ka përplasur një grua, “në rrugën e Durrësit”, në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se gruaja u përplas ndërsa po kalonte rrugën dhe ka qenë vetë autoambulaca që e ka transportuar ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 11:11
Paraditen e sotme një autoambulancë ka përplasur një grua, “në rrugën e Durrësit”, në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se gruaja u përplas ndërsa po kalonte rrugën dhe ka qenë vetë autoambulaca që e ka transportuar ...

Aksident tragjik në Tiranë, 4 persona humbin jetën
Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e ara të mëngjesit në Tiranë. 4 persona kanë humbur jetën në në aksident të rëndë automobilistik pranë një qendre tregtare në zonën e Saukut. Sipas të dhënave të para, mjeti me të ...
ABCNews | 16-Jun-2019 09:29
Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e ara të mëngjesit në Tiranë. 4 persona kanë humbur jetën në në aksident të rëndë automobilistik pranë një qendre tregtare në zonën e Saukut. Sipas të dhënave të para, mjeti me të ...

Zbardhen emrat e 4 familjarëve që vdiqën në aksidentin tragjik në Tiranë
Si pasojë e aksidentit që ndodhi gjatë natës në aksin Elbasan-Tiranë u shua një familje e gjitha. Viktima mbetën Bardhok Bibaj 58-vjeç, bashkëshortja e tij Valentina Bibaj dhe dy vajzat Florida Bibaj dhe Gjuliana Bibaj. ...
Gazeta Express | 16-Jun-2019 10:55
Si pasojë e aksidentit që ndodhi gjatë natës në aksin Elbasan-Tiranë u shua një familje e gjitha. Viktima mbetën Bardhok Bibaj 58-vjeç, bashkëshortja e tij Valentina Bibaj dhe dy vajzat Florida Bibaj dhe Gjuliana Bibaj. ...

Aksident në Tiranë, 4 të vdekur nga e njëjta familje
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e 4 personave nga e njëjta familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të një qendre tregtare në dalje të Tiranës. Sipas policisë, mjeti me drejtues shtetasin A. Alia ka humbur ...
TV Klan | 16-Jun-2019 09:14
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e 4 personave nga e njëjta familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të një qendre tregtare në dalje të Tiranës. Sipas policisë, mjeti me drejtues shtetasin A. Alia ka humbur ...

Aksident në Tiranë, 4 të vdekur
Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin A. A ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës. Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë ...
TV Klan | 16-Jun-2019 09:04
Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin A. A ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës. Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë ...

Humbën jetën në aksident, familja e shuar me 4 anëtarë po kthehej pasi festuan ditëlindjen e vajzës
Zbardhen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmë në orët e vona pranë rrethrrotullimit të TEG në Tiranë. Si pasojë, katër anëtarë të familjes Bibaj humbën jetën, ndërsa drejtuesi i mjetit A. Aliaj ...
Politiko | 16-Jun-2019 10:37
Zbardhen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmë në orët e vona pranë rrethrrotullimit të TEG në Tiranë. Si pasojë, katër anëtarë të familjes Bibaj humbën jetën, ndërsa drejtuesi i mjetit A. Aliaj ...

Aksident tragjik në Tiranë, 4 viktima
Një aksident i rëndë është regjistruar në mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 01:00, në rrethrrotullimin pranë TEG-ut në rrugën Elbasan-Tiranë. Mjeti tip BMW me targa AA472 PE ka dalë nga rruga duke u përplasur me ...
RTSH | 16-Jun-2019 10:33
Një aksident i rëndë është regjistruar në mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 01:00, në rrethrrotullimin pranë TEG-ut në rrugën Elbasan-Tiranë. Mjeti tip BMW me targa AA472 PE ka dalë nga rruga duke u përplasur me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved