ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:24

Keisi dedikim për ditëlindjen e Stresit:Pasuri,jetën ma ndryshove

Keisi dedikim për ditëlindjen e Stresit:Pasuri,jetën ma ndryshove
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 12:36
TIRANE Në mesnatë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Stresi lë qelinë për ditëlindje, “festë” e madhe para burgut
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 09:27
TIRANË Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka lënë qelinë në burgun e Fushë-Krujës në mesnatë, pak orë pasi gjykata vendosi ta nxjerrë në liri me kusht. Ai është pritur me duartrokitje e bori makinash pasi ka lënë ...

Mes makinave të luksit, brohorimave dhe dritave, momenti kur Stresi lë qelinë/ Puth gardianët: S’thyhem (Video)
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...
Telegraf | 15-Jun-2019 12:24
Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi la një ditë më parë ambjentet e burgut ku qëndronte prej 8 muajsh. Ai është pritur nga miqtë dhe familjarët e tij të cilët janë lumturuar shumë për këtë lirim, dhe kanë ...

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 18:08
Ndërkohë që po shijon suksesin e produkteve të saja kozmetike, Kim Kardashian nuk heq dorë nga pozat provokuese që i publikon në rrjetet sociale. Ylli televiziv së fundmi e ka lansuar linjën e re të produkteve për trup ...

Butrint Imeri feston suksesin e këngës “Hajt hajt”
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 17:21
Shndërrimi në hite i këngëve të Butrint Imerit, tashmë nuk është risi, ndërsa në të njëjtën rrugë është edhe projekti i tij më i fundit. “Hajt hajt” është titulli i këngës së re të këngëtarit të suksesshëm që u lansua ...

Sfilata dhe pasarela e pazakontë e Nora Istrefit
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...
ikub.al | 14-Jun-2019 21:47
Pasi e kemi pare dhe shijuar bukuroshen kosovare ne shume evente dhe spektakle, kesaj radhe ate e pame teksa sfilonte ne nje pasarele fare te pazakonte. Ne vend te tapetit te kuq, kesaj radhe Nora pat zgjedhur si ...

Afrona Dika publikon imazhe nga festa e beqarisë në Mykonos
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 15:09
Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisë. Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me ...

Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut, performon ‘live’ në klub nate
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 14:16
Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi. Kjo e fundit ka qenë ...

Rita Ora pëlqen komentin e Besa Kokëdhimës
Këngëtarja e madhe shqiptare, Rita Ora, është shumë e pëlqyer edhe nga këngëtarët shqiptarë. Jo të paktë janë emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që i pëlqejnë në masë të madhe e herë pas ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 13:16
Këngëtarja e madhe shqiptare, Rita Ora, është shumë e pëlqyer edhe nga këngëtarët shqiptarë. Jo të paktë janë emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që i pëlqejnë në masë të madhe e herë pas ...

Bebe Rexha ushqehet me hamburgerin më të shtrenjtë, të gatuar me arë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë e pëlqyer nga miliona fansa për muzikën e saj. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 12:01
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë e pëlqyer nga miliona fansa për muzikën e saj. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat ...

Rita të dielën publikon dokumentarin për vizitën në Kosovë
Dokumentari i paralajmëruar nga Rita Ora për vizitën e saj që e bëri në muajin prill në Kosovë do të publikohet këtë të diel njofton këngëtarja përmes një postimi, shkruan . Në postimin e bërë artistja shkroi: “ Në ...
Lajminet | 15-Jun-2019 21:54
Dokumentari i paralajmëruar nga Rita Ora për vizitën e saj që e bëri në muajin prill në Kosovë do të publikohet këtë të diel njofton këngëtarja përmes një postimi, shkruan . Në postimin e bërë artistja shkroi: “ Në ...

“Nuk thyhem para sfidave”, Stresi publikon videon me momentet e lirimit nga burgu
Dje, Arkimed Lushaj (Stresi) ka lënë qelinë, duke qenë se Gjykata e liroi me kusht reperin. Kjo ka qenë një dhuratë shumë e bukur për Stresin, pasi pikërisht sot, ai feston edhe 33-vjetorin e lindjes. Në mesnatë, reperi ...
Politiko | 15-Jun-2019 21:30
Dje, Arkimed Lushaj (Stresi) ka lënë qelinë, duke qenë se Gjykata e liroi me kusht reperin. Kjo ka qenë një dhuratë shumë e bukur për Stresin, pasi pikërisht sot, ai feston edhe 33-vjetorin e lindjes. Në mesnatë, reperi ...

Surpriza që i bëri Sara-Ledionit ka një kusht prapa: Masazh këmbëve dhe ushqim
Edhe pse Ledion Liço prej disa kohësh është shkëputur nga jeta publike dhe ajo e rrjeteve sociale, Sara dhe Lori e ktheyn dotëlidnjen e tij të 33-të në më të diskutuaren e këtyre dy ditëve. Mirëpo, çdo surprizë ka dhe ...
Politiko | 15-Jun-2019 21:22
Edhe pse Ledion Liço prej disa kohësh është shkëputur nga jeta publike dhe ajo e rrjeteve sociale, Sara dhe Lori e ktheyn dotëlidnjen e tij të 33-të në më të diskutuaren e këtyre dy ditëve. Mirëpo, çdo surprizë ka dhe ...

Ndahet nga e dashura për shkak të shtatzanisë, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë
Chris Brown do të bëhet baba sërish. Një burim ka konfirmuar për Page Six se reperi 30 vjeçar do të bëhet baba për herë të dytë dhe këtë herë me ish-të dashurën e tij Ammika Harris. Kjo e fundit është modele shumë e ...
Arbresh | 15-Jun-2019 21:19
Chris Brown do të bëhet baba sërish. Një burim ka konfirmuar për Page Six se reperi 30 vjeçar do të bëhet baba për herë të dytë dhe këtë herë me ish-të dashurën e tij Ammika Harris. Kjo e fundit është modele shumë e ...

Capital T paralajmëron ‘bombën’ e radhës
Reperi i cili ka vite që sjell këngë hite në tregun tonë, Capital T nuk ka të ndalur. Ai në fluksin e madhe të koncerteve që po mbanë anë e mbanë botës po vazhdon të sjell edhe projekte muzikore pothuajse çdo javë, ...
Arbresh | 26-Jan-2018 15:53
Reperi i cili ka vite që sjell këngë hite në tregun tonë, Capital T nuk ka të ndalur. Ai në fluksin e madhe të koncerteve që po mbanë anë e mbanë botës po vazhdon të sjell edhe projekte muzikore pothuajse çdo javë, ...

Getinjo: E kam përjetuar edhe unë ndjenjën e lirimit nga burgu në ditën e ditëlindjes
Reperi i njohur, Arkimed Lushaj – Stesi, është shpallur në gjendje të lirë të premten, teksa bëri daljen e tij nga burgu në orët e para të së shtunës. Rastisi që dita e lirimit të tij nga qendra e burgut të jetë në ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 11:29
Reperi i njohur, Arkimed Lushaj – Stesi, është shpallur në gjendje të lirë të premten, teksa bëri daljen e tij nga burgu në orët e para të së shtunës. Rastisi që dita e lirimit të tij nga qendra e burgut të jetë në ...

Kida ‘joshë’ ndjekësit me fotot e fundit
Kida ka zbuluar disa fotografi nga fotosesioni i saj i fundit, ajo ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram Këngëtarja duket shumë joshëse në fotot e fundit ku me një veshje të hapur ekspozon belin dhe këmbët e saj ...
Arbresh | 15-Jun-2019 21:08
Kida ka zbuluar disa fotografi nga fotosesioni i saj i fundit, ajo ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram Këngëtarja duket shumë joshëse në fotot e fundit ku me një veshje të hapur ekspozon belin dhe këmbët e saj ...

Zhegrova dhuron spektakël gjatë pushimeve në Turqi
Sulmuesi anësor i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shkuar për pushime në Antali të Turqisë, menjëherë pasi e kreu detyrën e tij me Kombëtaren dardane. Ai ka dhënë spektakël edhe në Turqi, duke publikuar fotografi nga atje në ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 21:02
Sulmuesi anësor i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shkuar për pushime në Antali të Turqisë, menjëherë pasi e kreu detyrën e tij me Kombëtaren dardane. Ai ka dhënë spektakël edhe në Turqi, duke publikuar fotografi nga atje në ...

Ajo që fansat e saj po e prisnin, Adelina Tahiri ka gati këngën
Që kur është bërë nënë, i ka thënë JO skenës njëherë për njëherë. Mirëpo Adelina Tahiri e cila tashmë ia ka marrë dorën mëmësisë, ka vendosur që të kthehet me një këngë e një klip të ri. View this post on Instagram A ...
Prive | 15-Jun-2019 20:42
Që kur është bërë nënë, i ka thënë JO skenës njëherë për njëherë. Mirëpo Adelina Tahiri e cila tashmë ia ka marrë dorën mëmësisë, ka vendosur që të kthehet me një këngë e një klip të ri. View this post on Instagram A ...

Pep Guardiola nuk i reziston dot komentatores shqiptare të futbollit
Rikthimin në skenë e shënoi duke kënduar si mysafir i këngëtares Tuna Sejdiu në albumin e saj të ri “Fortuna”. Kjo dyshe vendosën të risjellin bashkë një këngë të vjetër të Rexhepagiqit, këngën “Harrova”, duke bërë ca ...
GazetaBlic | 15-Jun-2019 20:34
Rikthimin në skenë e shënoi duke kënduar si mysafir i këngëtares Tuna Sejdiu në albumin e saj të ri “Fortuna”. Kjo dyshe vendosën të risjellin bashkë një këngë të vjetër të Rexhepagiqit, këngën “Harrova”, duke bërë ca ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved